Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-04, 19:57   #1951
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
masakra. teraz to nie wiadomo któremu lekarzowi wierzyć tylko niepotrzebny stres fundują.

fuj, ale głupia laska, że nie powiedziała. zresztą on tez ci takie rzeczy opowiadał.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------


urośnie daj im czas
dokladnie, dlatego bylam u kilku teraz chodze tylko do tych co TZ polecil co do tej laski ja nie uwazam zeby zapach mial cos wspolnego z nadzerka mi zaden koles nic nie mowil i zawsze konczyl zreszta mogla miec infekcje ale tam nie wnikajmy komus miedzy nogi

Dziewczyny a tak o wlosach: jest jakas roznica miedzy malowaniem na suche a mokre wlosy? Np ja malowalam zawsze lorealem jakims w zelu i po 3 latach przeczytalam ulotke ze na wilgotne wlosy (ale nie umyte), jak sie ratowalam Joanna Naturia kiedys w niedziele (kiosk pod domem 24h czynny a ja mialam wazne wyjscie i kompletnie nie wyjsciowe wlosy) to tez bylo ze klasc na wilgotne wlosy a ja polozylam na suche. Co to daje? Czy jak sie polozy inaczej niz w ulotce pisze to sie bardziej popali wlosy?
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 20:06   #1952
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Muffka Ty zyjesz z mysle ze on sam Cie znajdzie a ja z mysla Bede brala to co mi sie podoba a nie to co do mnie idzie
Przez pewien czas tez tak robilam, ale teraz chcialabym sie ustatkowac, takie wyrywanie juz nie dla mnie Poza tym zdobycze bardzo szybko mi sie nudzily i powstawalo bledne kolo. I tez chyba jednak wolalabym to ja byc "zdobyta" i zeby ktos zabiegal o moje wzgledy
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 20:10   #1953
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Przez pewien czas tez tak robilam, ale teraz chcialabym sie ustatkowac, takie wyrywanie juz nie dla mnie Poza tym zdobycze bardzo szybko mi sie nudzily i powstawalo bledne kolo. I tez chyba jednak wolalabym to ja byc "zdobyta" i zeby ktos zabiegal o moje wzgledy
zle zrozumialas mi nie chodzi o to zeby zdobywac bo robilam to od 5lat chodzi mi bardziej o to ze nie mam zamiaru przygarniac tego co do mnie idzie tylko dlatego ze wzbudzilam jego zainteresowanie. nie bede brala tego co daje mi los ale wsrod tych co proboja mnie zdobyc ja bede wybierac taka moja natura
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:03   #1954
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Jestescie niemozliwe Tyle stron
Kurcze ja tez jeszcze nie bylam u gina i chyba niepredko sie tam wybiore Troche stresuje mnie to wszystko..ale pewnie kiedys bede musiala. I tez jestem sama, ale to juz pewnie wiecie hehe. Zyje z przeswiadczeniem ze milosc sama przyjdzie i to ON ma mnie znalezc A tak poza offtopem to po raz kolejny zakochalam sie w balsamie do kapieli BD fur Mama Wlosy po nim nawet bez odzywki sa wspaniale miekkie i blyszczace.
haha ja też żyję w takim przekonaniu

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość


Szkoda słów na tego gościa...

A oto mój odrost.
fajniutki odrost

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
zle zrozumialas mi nie chodzi o to zeby zdobywac bo robilam to od 5lat chodzi mi bardziej o to ze nie mam zamiaru przygarniac tego co do mnie idzie tylko dlatego ze wzbudzilam jego zainteresowanie. nie bede brala tego co daje mi los ale wsrod tych co proboja mnie zdobyc ja bede wybierac taka moja natura
aaa tam wybierać nie wybierać, miłość nie wybiera jak się zakocham to wybrzydzać nie będę
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:54   #1955
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

AmaiMomo to ja mam jeszcze mniejszą różnicę w kolorze ile zapuszczasz naturalki?

moim zdaniem fajnie jak facet się stara, jeszcze lepiej jak się mu tak łatwo nie daje zdobyć, mnie to bardzo bawi i dodaje pewności siebie

ale ja zła spod prysznica wyszłam, masakra
umyłam włosy, spłukałam odżywkę i nawet ręką nie szło przeczesać
nałożyłam odżywkę drugi raz i niby trochę lepiej ale to dalej nie to, nie wiem co się dzieje, muszę chyba sobie coś na odnowę kupić :/

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-04 o 22:55
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 06:17   #1956
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

eee tam, ja zaprosiłam TŻta na pierwszą randkę, bo on akurat wtedy był jeszcze mega nieśmiały (przyznał się ostatnio że celowo chciał zobaczyć czy mi zależy) i jesteśmy parą już tyle lat, ślub za pasem. nie jest ważnym, kto zainicjował randki, tylko to, czy później obie strony się starają

ja pospałam sobie w sesie, zaleta krótkich włosów - można olejować na noc
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 08:38   #1957
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
eee tam, ja zaprosiłam TŻta na pierwszą randkę, bo on akurat wtedy był jeszcze mega nieśmiały (przyznał się ostatnio że celowo chciał zobaczyć czy mi zależy) i jesteśmy parą już tyle lat, ślub za pasem. nie jest ważnym, kto zainicjował randki, tylko to, czy później obie strony się starają

ja pospałam sobie w sesie, zaleta krótkich włosów - można olejować na noc
łoo ja jestem zbyt nieśmiała na takie rzeczy niestety, bo przez to wiele fajnych okazji straciłam, ale jakoś nie mogę się przełamać...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 10:55   #1958
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
łoo ja jestem zbyt nieśmiała na takie rzeczy niestety, bo przez to wiele fajnych okazji straciłam, ale jakoś nie mogę się przełamać...
ja prawie wprost powiedziałam facetowi co czuję i widzę że podziałało, ale nie jesteśmy razem bo wiem, że on chce najpierw znaleźć pracę, bo mieszka na Słowacji i nawet nie ma za co przyjechać narazie

napiszę Wam co raz widziałam

piszemy przez Skype
on zainstalował sobie starą wersję, w której można wyświetlić nagłówek z tematem do rozmowy, a ja mam najnowszą wersję, w której tego nie widać
jest graczem i można na jednej stronie oglądać jak gra(przeważnie w sumie tylko ja patrzę), ogólnie jego pulpit, ale żeby zachować prywatność ma też taki program który ukrywa okienka rozmowy na wideo
i ładnie się raz zapomniał
zrestartował komputer i zapomniał o ukrywaniu okienek, a ja akurat spojrzałam i widziałam, że wpisuje ten temat rozmowy i napisał "i love u" - czego oczywiście u siebie na Skype nie widziałam, ale nie powiedziałam mu o tym

poza tym fajnymi słówkami się do mnie odzywa, jak rozmawiamy z kamerką to się patrzy jak w obrazek i budzi mnie telefonem codziennie żebym nie spała za długo, mam nadzieję, że coś z tego będzie


jadę do Krakowa - tata w potrzebie (zapomniał sobie o projekcie do pracy i nie zdąży sam na jutro)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-05 o 10:56
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:05   #1959
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
eee tam, ja zaprosiłam TŻta na pierwszą randkę, bo on akurat wtedy był jeszcze mega nieśmiały (przyznał się ostatnio że celowo chciał zobaczyć czy mi zależy) i jesteśmy parą już tyle lat, ślub za pasem. nie jest ważnym, kto zainicjował randki, tylko to, czy później obie strony się starają

ja pospałam sobie w sesie, zaleta krótkich włosów - można olejować na noc
tu się zgadzam. dlatego chce mi się śmiac, jak laski mówią, że facet powinien zrobić pierwszy krok. jak mi się ktoś podoba to sama się odezwę, przyznam się czy coś

widzę, że nie tylko ja spędziłam noc z olejem na głowie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:10   #1960
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

zazdroszczę odwagi i olejowania
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:28   #1961
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
tu się zgadzam. dlatego chce mi się śmiac, jak laski mówią, że facet powinien zrobić pierwszy krok. jak mi się ktoś podoba to sama się odezwę, przyznam się czy coś

widzę, że nie tylko ja spędziłam noc z olejem na głowie
no tak tylko problem zaczyna się wtedy jak się jest zbyt nieśmiałym na takie rzeczy zawsze mi się wydaje, że ten ktoś się później będzie śmiał ze mnie, bo jak się stresuję to zaczynam gadać od rzeczy i sama się śmiać z siebie... masakra

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja prawie wprost powiedziałam facetowi co czuję i widzę że podziałało, ale nie jesteśmy razem bo wiem, że on chce najpierw znaleźć pracę, bo mieszka na Słowacji i nawet nie ma za co przyjechać narazie

napiszę Wam co raz widziałam

piszemy przez Skype
on zainstalował sobie starą wersję, w której można wyświetlić nagłówek z tematem do rozmowy, a ja mam najnowszą wersję, w której tego nie widać
jest graczem i można na jednej stronie oglądać jak gra(przeważnie w sumie tylko ja patrzę), ogólnie jego pulpit, ale żeby zachować prywatność ma też taki program który ukrywa okienka rozmowy na wideo
i ładnie się raz zapomniał
zrestartował komputer i zapomniał o ukrywaniu okienek, a ja akurat spojrzałam i widziałam, że wpisuje ten temat rozmowy i napisał "i love u" - czego oczywiście u siebie na Skype nie widziałam, ale nie powiedziałam mu o tym

poza tym fajnymi słówkami się do mnie odzywa, jak rozmawiamy z kamerką to się patrzy jak w obrazek i budzi mnie telefonem codziennie żebym nie spała za długo, mam nadzieję, że coś z tego będzie
jak słodko powodzenia w takim razie z nim
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 13:07   #1962
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no tak tylko problem zaczyna się wtedy jak się jest zbyt nieśmiałym na takie rzeczy zawsze mi się wydaje, że ten ktoś się później będzie śmiał ze mnie, bo jak się stresuję to zaczynam gadać od rzeczy i sama się śmiać z siebie... masakra
też jestem nieśmiała i uwierz mi, nie jest łatwo, ale myslę sobie 'raz się żyje. może się okazać super osobą, więc czemu później żałować?' i ruszam. a jak się będzie śmiał to sru, przynajmniej go rozśmieszyłam
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 15:12   #1963
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
też jestem nieśmiała i uwierz mi, nie jest łatwo, ale myslę sobie 'raz się żyje. może się okazać super osobą, więc czemu później żałować?' i ruszam. a jak się będzie śmiał to sru, przynajmniej go rozśmieszyłam
haha no może kiedyś się przełamię ale to podchodzisz i coś gadasz czy co? bo ja to mam problem nawet ze złapaniem kontaktu wzrokowego i uśmiechnięciem się xD
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 15:27   #1964
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
haha no może kiedyś się przełamię ale to podchodzisz i coś gadasz czy co? bo ja to mam problem nawet ze złapaniem kontaktu wzrokowego i uśmiechnięciem się xD
zależy od sytuacji
chociaż czasem jak się uśmiechnę to mam wrażenie, że wyglądam jak debil
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 16:38   #1965
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
zależy od sytuacji
chociaż czasem jak się uśmiechnę to mam wrażenie, że wyglądam jak debil
aaa to ja też mam takie wrażenie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 18:25   #1966
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja w sumie nawet nie wiem kto kogo poderwał. Ot, zaczęliśmy rozmawiać i jakoś poszło.

A byłam piekielnie nieśmiała. Teraz troszkę się rozkręciłam, ale i tak dalej nie jestem zbyt przebojowa.

I to chyba moja nieśmiałość odpychała facetów, bo powodzenia nie miałam nigdy, ale przecież chyba nie jestem jakaś makabrycznie szkaradna.

Byłam dzisiaj na zakupach. Miałam kupić jakiegoś ciuszka na przecenach, a wróciłam z łapką na muchy.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
AmaiMomo to ja mam jeszcze mniejszą różnicę w kolorze ile zapuszczasz naturalki?
Nie farbuję od 25.04.2012.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 19:12   #1967
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Właśnie Ale dobrze, że adoptowali -bo jedno z takich niechcianych dzieci ma teraz zapewne kochający dom A wzięli niemowlaczka czy większe?
Kat, wzieli az trojke dzieciaczkow. Najpierw chcieli tylko niemowle, ale okazalo sie, ze ma ono rodzenstwo w domu dziecka wiec... przygarneli i reszte. Maja teraz troche klopotow z najstarszym, bo ma okres buntu i wiadomo - jak go wzieli mial juz 12 lat i ciezko go teraz wychowac po swojemu. Ale z tego co mowia - nie zaluja
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
tak to ten idiota hahahaha xDno
Pin up, wybacz, ale jestem zniesmaczona. Tak sie po prostu nie robi. Nie wiem czy wiesz, ze takie zachowanie - wklejanie czyichs fot do internetu bez jego zgody - jest karalne? Doprawdy, nawet jesli to straszny idiota, zachowaj chociaz Ty odrobine klasy
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 19:28   #1968
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kat, wzieli az trojke dzieciaczkow. Najpierw chcieli tylko niemowle, ale okazalo sie, ze ma ono rodzenstwo w domu dziecka wiec... przygarneli i reszte. Maja teraz troche klopotow z najstarszym, bo ma okres buntu i wiadomo - jak go wzieli mial juz 12 lat i ciezko go teraz wychowac po swojemu. Ale z tego co mowia - nie zaluja

Pin up, wybacz, ale jestem zniesmaczona. Tak sie po prostu nie robi. Nie wiem czy wiesz, ze takie zachowanie - wklejanie czyichs fot do internetu bez jego zgody - jest karalne? Doprawdy, nawet jesli to straszny idiota, zachowaj chociaz Ty odrobine klasy
Gdybys zapytala wiedzialabys ze mialam zgode na wklejenie tych zdjec -.- Koles kiedy wyslal mi je na maila mowil ze moge z tymi zdjeciami robic co chce i gdzie chce udostepniac wiec sorry komentarz po mnie splynal
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 19:57   #1969
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Pin up, wybacz, ale jestem zniesmaczona. Tak sie po prostu nie robi. Nie wiem czy wiesz, ze takie zachowanie - wklejanie czyichs fot do internetu bez jego zgody - jest karalne? Doprawdy, nawet jesli to straszny idiota, zachowaj chociaz Ty odrobine klasy
tu się zgodzę. sama też byś raczej nie chciała, żeby P. czy inny chłopak wstawiał Twoje fotki i pisał 'to ta idiotka'.
to było akurat nie fair i dziecinne zachowanie.
zresztą mało kogo obchodzi jak on wygląda.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 20:08   #1970
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
tu się zgodzę. sama też byś raczej nie chciała, żeby P. czy inny chłopak wstawiał Twoje fotki i pisał 'to ta idiotka'.
to było akurat nie fair i dziecinne zachowanie.
zresztą mało kogo obchodzi jak on wygląda.
uwielbiam w ludziach brak umiejetnosci czytania gdybys przeczytala moj ostatni post bys wiedziala ze mialam prawo te zdjecia udostepniac i robic z nimi co chce <facepalm> odnosnie moich fotek na fb jest mozliwosc zapisania zdjec, gdybym byla tak wyczulona jak Ty w tym momencie to bym nie wrzucila tam ani jednej foty wiec ... zreszta Ciebie moze nie obchodzic jak on wyglada bo akurat z Toba na jego temat nie gadalam tylko z kat, ona napisala "pokaz " wiec JEJ pokazalam.
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-05 o 20:11
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 20:09   #1971
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A ja jeszcze zahaczę o temat włosów.

Czy płukanka z rumianku naprawdę może nieco rozjaśnić włosy w kolorze ciemnego blondu, czy jedynie nada im ciepły odcień?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 20:11   #1972
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A ja jeszcze zahaczę o temat włosów.

Czy płukanka z rumianku naprawdę może nieco rozjaśnić włosy w kolorze ciemnego blondu, czy jedynie nada im ciepły odcień?
teoretycznie może, ale praktycznie różnie to wychodzi
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 20:13   #1973
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
teoretycznie może, ale praktycznie różnie to wychodzi
Pewnie ją wypróbuję, gdy już zapuszczę w całości moje naturalki.

Niby jestem latem i ciepły odcień włosów powinien mi nie pasować, ale podtyp soft summer jest mieszanką odcieni ciepłych i zimnych, więc nawet jeżeli powstaną jakieś złote refleksy, to nie będzie tragedii. ^^

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-08-05 o 20:16
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 20:24   #1974
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Pewnie ją wypróbuję, gdy już zapuszczę w całości moje naturalki.

Niby jestem latem i ciepły odcień włosów powinien mi nie pasować, ale podtyp soft summer jest mieszanką odcieni ciepłych i zimnych, więc nawet jeżeli powstaną jakieś złote refleksy, to nie będzie tragedii. ^^
no ja też niby, ale ja nie przywiązuje aż takiej wagi do tych typów urody mi zawsze robiły się takie refleksy na włosach odkąd pamiętam i mi się to podoba nawet
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 20:37   #1975
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
uwielbiam w ludziach brak umiejetnosci czytania gdybys przeczytala moj ostatni post bys wiedziala ze mialam prawo te zdjecia udostepniac i robic z nimi co chce <facepalm>
zapewniam Cię, że to przeczytałam, ale to nie zmienia faktu, że postapiłas nie fair.

zresztą nie pierwszy dziwaczny post, co nie tylko ja zauważyłam.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Czy płukanka z rumianku naprawdę może nieco rozjaśnić włosy w kolorze ciemnego blondu, czy jedynie nada im ciepły odcień?
mi włosy lekko rozjasniła oliwka BD ona ma w składzie rumianek
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 20:59   #1976
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja polecam dodawanie do masek miodu Mam duzo jasniejszych refleksow po nim. No i mysle ze plukanki z cytryny ale to pewnie wiesz Aha TwojaKokaina mowisz ze po oliwce, ja natomiast po szamponie BD mialam wrazenie rozjasnionych wlosow Oczywiscie po dlugotrwalym stosowaniu.
Dzisiaj mialam walke z osami!! Zrobily sobie gniazdo obok domu, masakra Ale zalałam je ACE
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 21:17   #1977
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Muffka_ nas przez kilka lat terroryzowały szerszenie. Nie mogliśmy znaleźć gniazda i w sumie w tym roku już ich nie ma, ale za to mieliśmy inwazję latających mrówek.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 21:19   #1978
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kurczę a ja kupiłam 2 szampony BD a absolutnie nie chcę jaśniejszych refleksów :/
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 22:05   #1979
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Muffka_ nas przez kilka lat terroryzowały szerszenie. Nie mogliśmy znaleźć gniazda i w sumie w tym roku już ich nie ma, ale za to mieliśmy inwazję latających mrówek.
Oj szerszenie sa okropne, ja je mialam w garazu Ale te dzisiaj tez daly nam w kosc, chyba 2 godziny z nimi wojowalismy
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
kurczę a ja kupiłam 2 szampony BD a absolutnie nie chcę jaśniejszych refleksów :/
Ale to byly naprawde delikatne refleksy Wiesz kazde wlosy reaguja inaczej, zalezy tez od koloru- ja mam ciemny blond i na nim latwo sie pojawiaja, wiec zobaczysz
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 06:33   #1980
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Konwalia, TwojaKokaina - jak dla mnie pinup jest z tego gatunku ludzi, których unikam w realnym życiu i nazywam pustakami, ewentualnie istotami, którym kreatywna myśl nigdy nie pogwałciła umysłu wrzucanie czyiś zdjęć z prześmiewczym komentarzem bez jego zgody, co za żenada...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.