Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 20:21   #3691
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Effcia a masz to dodatkowe 20% do swoich 20%, czy tylko to stałe ?
niestety tylko kod urodzinowy lojalka mi przepadla
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 20:31   #3692
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
niestety tylko kod urodzinowy lojalka mi przepadla
Ja mam kod z konkursu Może się łączą?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 20:37   #3693
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Ja mam kod z konkursu Może się łączą?
jesli to kupon prezentowy a nie kod/haslo rabatowe to sie lacza ale dwa kody niestety nie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 20:40   #3694
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jesli to kupon prezentowy a nie kod/haslo rabatowe to sie lacza ale dwa kody niestety nie
Kod rabatowy Czyli nie?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 20:45   #3695
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Kod rabatowy Czyli nie?
niestety nie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 08:09   #3696
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

wpadłam pożyczyć miłych, naturalsowych wakacji
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 18:16   #3697
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Poszukuję jakiegoś specyfiku do stylizacji włosów, tak aby pięknie odbijał włosy od nasady. Polecicie coś?
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 19:56   #3698
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oby Ci dobrze służył, a tylko micel? Co tam jeszcze wyszarpałaś ?

Wklejam zakupy i wygrane z ostatnich tygodni:

Opinię o pomadce z peelingiem podtrzymuję, jest boska, naprawdę udana

A to mleko mi się z rozpędu wstrzeliło w kadr chyba

.
Też mam to mleko i jakoś nie mogę go wykończyć, słodkie, mdłe i przez to nie lubię chyba ryżowego :-( Za to kokosowe i migdałowe smakuje mi bardzo.

Pomadkę Sylveco kupiłam i faktycznie bardzo fajna, szczególnie za tą cenę

Kupiłam tylko micel w cenie 34 zł, niestety plus wysyłka i dałam w sumie 47 zł. Co i tak jest chyba jedną z najlepszych ofert na rynku. Micel bardzo mi się podoba i jak na razie sprawdza się wyśmienicie. Zmywa jak trzeba, dobrze dozuje, ładnie pachnie. Super!

Nic więcej nie kupiłam w tej aptece, bo zaszalałam z innymi rzeczami i muszę zacisnąć pasa
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 22:48   #3699
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Też mam to mleko i jakoś nie mogę go wykończyć, słodkie, mdłe i przez to nie lubię chyba ryżowego :-( Za to kokosowe i migdałowe smakuje mi bardzo.

Pomadkę Sylveco kupiłam i faktycznie bardzo fajna, szczególnie za tą cenę

Kupiłam tylko micel w cenie 34 zł, niestety plus wysyłka i dałam w sumie 47 zł. Co i tak jest chyba jedną z najlepszych ofert na rynku. Micel bardzo mi się podoba i jak na razie sprawdza się wyśmienicie. Zmywa jak trzeba, dobrze dozuje, ładnie pachnie. Super!

Nic więcej nie kupiłam w tej aptece, bo zaszalałam z innymi rzeczami i muszę zacisnąć pasa
To moje było owsiankowe, nie ryżowe, ale ryżowe też kupuję Moje dziecię nie może pić mleka, więc mu kupuję od czasu do czasu te roślinne w rossie (jak są w promo) i robię na nich np kakao, albo naleśniki wtedy tak mocno nie czuć ich smaku. Próbowałam sobie dolewać do kawy, ale fuj Jedynie sojowe się nadaje do kawy. Migdałowego i kokosowego jeszcze nie spotkałam.

Gdzie tak tanio dorwałaś Alphę, w tym blizejciebie? Super, że Ci się sprawdza
Pomadka wymiata

A ja się wnerwiam, bo nadal czekam na kuriera i poczekam do poniedziałku, a paczkę nadano we wtorek Nigdy więcej Pocztexu

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wpadłam pożyczyć miłych, naturalsowych wakacji
Z wzajemnością i pięknej pogody!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 23:54   #3700
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

kochane przypomnijcie mi prosze jak sie nazywala ta amerykanska/australijska firma z kosmetykami do wlosow cosmy sie tak napalily na ich kosmetyki a nigdzie ich nie bylo skleroza, czarna dziura w mozgu i za nic moge sobie przypomniec
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 06:45   #3701
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To moje było owsiankowe, nie ryżowe, ale ryżowe też kupuję Moje dziecię nie może pić mleka, więc mu kupuję od czasu do czasu te roślinne w rossie (jak są w promo) i robię na nich np kakao, albo naleśniki wtedy tak mocno nie czuć ich smaku. Próbowałam sobie dolewać do kawy, ale fuj Jedynie sojowe się nadaje do kawy. Migdałowego i kokosowego jeszcze nie spotkałam.
Do kawy sojowe tylko sojowe Inne zbyt wodniste.
Ryżowe mnie akurat smakuje
Kokosowe kupowałam w vegekoszyku. Tam też kupuję konopne. A migdałowe robię sama
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 08:01   #3702
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Do kawy sojowe tylko sojowe Inne zbyt wodniste.
Ryżowe mnie akurat smakuje
Kokosowe kupowałam w vegekoszyku. Tam też kupuję konopne. A migdałowe robię sama
Mam przepis jak zrobić migdałowe i owsiankowe kiedyś się za to zabiorę, bo wygląda na łatwiznę
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 13:36   #3703
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To moje było owsiankowe, nie ryżowe, ale ryżowe też kupuję Moje dziecię nie może pić mleka, więc mu kupuję od czasu do czasu te roślinne w rossie (jak są w promo) i robię na nich np kakao, albo naleśniki wtedy tak mocno nie czuć ich smaku. Próbowałam sobie dolewać do kawy, ale fuj Jedynie sojowe się nadaje do kawy. Migdałowego i kokosowego jeszcze nie spotkałam.

Gdzie tak tanio dorwałaś Alphę, w tym blizejciebie? Super, że Ci się sprawdza
Pomadka wymiata

A ja się wnerwiam, bo nadal czekam na kuriera i poczekam do poniedziałku, a paczkę nadano we wtorek Nigdy więcej Pocztexu

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------



Z wzajemnością i pięknej pogody!
Ślepota jestem, to chyba z tej "miłości" do ryżowego, wszędzie je widzę Też się przymierzam do robienia samej mleczka roślinnego, krowie odstawiłam kilka lat temu i wcale za nim nie tęsknię. Kokosowe mam z Sante, jest pyszne.

Swój micel kupiłam tutaj:
http://www.kuzniazdrowia.pl/3797,alp...na-500-ml.html

Jeśli chodzi o pocztex, wczoraj dostałam paczuszkę, błyskawicznie z olejkiem do włosów. Długi termin oczekiwania, to raczej wina sklepu, który nadał przesyłkę, bo to zbyt dziwne jest.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 13:48   #3704
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ślepota jestem, to chyba z tej "miłości" do ryżowego, wszędzie je widzę Też się przymierzam do robienia samej mleczka roślinnego, krowie odstawiłam kilka lat temu i wcale za nim nie tęsknię. Kokosowe mam z Sante, jest pyszne.

Swój micel kupiłam tutaj:
http://www.kuzniazdrowia.pl/3797,alp...na-500-ml.html

Jeśli chodzi o pocztex, wczoraj dostałam paczuszkę, błyskawicznie z olejkiem do włosów. Długi termin oczekiwania, to raczej wina sklepu, który nadał przesyłkę, bo to zbyt dziwne jest.
Bardzo tanio, dziękuję za link

Sklep nadał we wtorek paczkę, z resztą dzień po moim zamówieniu, więc to nie ich wina na pewno, bo dostałam nr przesyłki na e-mail i sms'em też, żebym mogła śledzić paczkę na stronie poczty, tam jest data i nawet godzina nadania, tyle że ostatni wpis jest z wtorku, że wysłano, dalej już nic a to przesyłka kurierska 48 godzin, gdzie jak piszą w regulaminie dostawa w ciągu 48h gwarantowana, byłam wczoraj na poczcie i powiedzieli, że w tej sytuacji nadawca może składać reklamację i ma prawo do odszkodowania. Szybciej to by do mnie doszła tradycyjna ekonomiczna, a niech sobie wsadzą ten pocztex w wiadome miejsce
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 14:13   #3705
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bardzo tanio, dziękuję za link

Sklep nadał we wtorek paczkę, z resztą dzień po moim zamówieniu, więc to nie ich wina na pewno, bo dostałam nr przesyłki na e-mail i sms'em też, żebym mogła śledzić paczkę na stronie poczty, tam jest data i nawet godzina nadania, tyle że ostatni wpis jest z wtorku, że wysłano, dalej już nic a to przesyłka kurierska 48 godzin, gdzie jak piszą w regulaminie dostawa w ciągu 48h gwarantowana, byłam wczoraj na poczcie i powiedzieli, że w tej sytuacji nadawca może składać reklamację i ma prawo do odszkodowania. Szybciej to by do mnie doszła tradycyjna ekonomiczna, a niech sobie wsadzą ten pocztex w wiadome miejsce
Dostałam micel paczkomatem (bo najtaniej) - błyskawicznie i w dodatku bardzo dobrze zapakowany. Mogę polecić zdecydowanie, tym bardziej po pierwszych zakupach tam.

To ja Tobie dziękuję za takie informacje o dobrodziejstwach Za to także kocham nasz wątek Tak, jak i Ciebie, ciekawi mnie też micel z Sylveco. Też kiedyś kupię, bo nowa pomadka zdzierak, jest super! Jakie mam dzisiaj śliczne i gładkie usta! A taką miałam chęć na Pat&Rub do ust, ale żal mi było. I słusznie, jak widać

Mój pocztex też był 48 h, strasznie mi przykro... Poczta ostatnio w ogóle działa jakoś dziwnie. List ekonomiczny mam np. na drugi dzień, a priorytet idzie 2 lub 3. Paranoja.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 14:38   #3706
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dostałam micel paczkomatem (bo najtaniej) - błyskawicznie i w dodatku bardzo dobrze zapakowany. Mogę polecić zdecydowanie, tym bardziej po pierwszych zakupach tam.

To ja Tobie dziękuję za takie informacje o dobrodziejstwach Za to także kocham nasz wątek Tak, jak i Ciebie, ciekawi mnie też micel z Sylveco. Też kiedyś kupię, bo nowa pomadka zdzierak, jest super! Jakie mam dzisiaj śliczne i gładkie usta! A taką miałam chęć na Pat&Rub do ust, ale żal mi było. I słusznie, jak widać

Mój pocztex też był 48 h, strasznie mi przykro... Poczta ostatnio w ogóle działa jakoś dziwnie. List ekonomiczny mam np. na drugi dzień, a priorytet idzie 2 lub 3. Paranoja.


Dokładnie też to zauważyłam, ekonomy dochodzą jak priorytety, albo i szybciej. A z pocztexem już raz tak miałam, bo to znajomy listonosz dowozi (znajomy w sensie, że już parę lat pracuje na poczcie i tylko on jest od paczek w naszym mieście ) i mi mówił raz, że moja paczka od kilku dni leżała u nich na magazynie, ale nie mógł się doprosić o zarejestrowanie jej przed doręczeniem, więc nie mógł jej tak po prostu wziąć i do mnie dowieźć. Z kolei porobili takie zmiany, że paczki dojeżdżają tylko do siedziby głównej w naszym powiecie i stamtąd kurier na nasz rejon je odbiera ( i tam ona pewnie teraz leży 15 km ode mnie). Jakieś 2 lata temu reformowała się poczta, miało być na korzyść klientów, a tak naprawdę jest na korzyść poczty, bo mniej jest teraz placówek, albo przenoszą się do mniejszych metrażowo, gdzie nie ma magazynów, a tylko filie (tak było m.in. z naszą pocztą). Przedtem paczki dostarczano bezpośrednio do mojego miasta i nie było problemów, bo był magazyn.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 23:43   #3707
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Poszukuję jakiegoś specyfiku do stylizacji włosów, tak aby pięknie odbijał włosy od nasady. Polecicie coś?
Do samej stylizacji, na końcowym już etapie to ja używam lakieru Eco cosmetics; czasami też ich pianki, ale jeszcze na mokre włosy- bardzo odpowiada mi ich zapach, poza efektem zasadniczym, oczywiście- kojarzy mi się z taką sterylną czystością
Ale ze swojej strony polecam użyć także wcześniej stosownego szamponu i odżywki dla wzmocnienia efektu końcowego np. Make Me Bio do normalnych lub Sylveco albo np. tego mydła http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-O...5-oz-99-g/5822, natomiast ta odżywka ostatnio zrobiła na mnie największe wrażenie http://www.iherb.com/Deep-Steep-Nour...z-295-ml/54735- nie dość, że pięknie pachnie (owocowo-kwiatowy zapach), to faktycznie daje objętość
Ostatnio ponownie zaczęłam używać Rahua spray, który też obiecuje objętość, ale wcześniej jakoś tego specjalnie nie zauważyłam, natomiast cudnie nawilża włosy i stają się one jakby grubsze, więc możliwe, że właśnie o tego rodzaju objętość chodzi
Objętości dodają też spraye z solą (na mokre włosy, bo na suche potrafią wysuszyć i zmatowić) np. Andalou, JMO. Mogłabym Ci wysłać próbki, jeśli chcesz, ale teraz mam remont i musiałabyś chwilę poczekać, aż to wszystko mniej więcej ogarnę- jakby co, to pisz pw
Jeszcze żele Innersense i Kinky Curly z iherba dają radę, ale też na mokre włosy

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-07-19 o 23:52
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 09:04   #3708
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;47375827]Do samej stylizacji, na końcowym już etapie to ja używam lakieru Eco cosmetics; czasami też ich pianki, ale jeszcze na mokre włosy- bardzo odpowiada mi ich zapach, poza efektem zasadniczym, oczywiście- kojarzy mi się z taką sterylną czystością
Ale ze swojej strony polecam użyć także wcześniej stosownego szamponu i odżywki dla wzmocnienia efektu końcowego np. Make Me Bio do normalnych lub Sylveco albo np. tego mydła http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-O...5-oz-99-g/5822, natomiast ta odżywka ostatnio zrobiła na mnie największe wrażenie http://www.iherb.com/Deep-Steep-Nour...z-295-ml/54735- nie dość, że pięknie pachnie (owocowo-kwiatowy zapach), to faktycznie daje objętość
Ostatnio ponownie zaczęłam używać Rahua spray, który też obiecuje objętość, ale wcześniej jakoś tego specjalnie nie zauważyłam, natomiast cudnie nawilża włosy i stają się one jakby grubsze, więc możliwe, że właśnie o tego rodzaju objętość chodzi
Objętości dodają też spraye z solą (na mokre włosy, bo na suche potrafią wysuszyć i zmatowić) np. Andalou, JMO. Mogłabym Ci wysłać próbki, jeśli chcesz, ale teraz mam remont i musiałabyś chwilę poczekać, aż to wszystko mniej więcej ogarnę- jakby co, to pisz pw
Jeszcze żele Innersense i Kinky Curly z iherba dają radę, ale też na mokre włosy [/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź!! Powiedz mi tylko czy te spray'e używasz na całe włosy czy tylko u nasady?
Próbki chętnie bym przygarnęła, ale nie wiem czy miałabym coś czym mogłabym się zrewanżować

Spray z Andalou to ten:
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...6&sr=4&ic=18??

Edytowane przez jujka
Czas edycji: 2014-07-20 o 09:07
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 11:11   #3709
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny to jest niewiarygodne, jakie rzeczy mnie spotykają. Przesyłka Pocztexu, na którą czekam od wtorku wróciła do Iwosa

Nigdy więcej Pocztexu!!!

Ale do czego zmierzam... mogę jedynie kolejny raz polecić i pochwalić IWOS, sami mnie o tym poinformowali i wyślą paczkę ponownie dzisiaj DHL'em i w ramach rekompensaty dorzucą mi... Płyn micelarny Sylveco!!!!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 11:27   #3710
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Witajcie kochane
pomału wracam do "żywych"
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 11:30   #3711
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jest niewiarygodne, jakie rzeczy mnie spotykają. Przesyłka Pocztexu, na którą czekam od wtorku wróciła do Iwosa

Nigdy więcej Pocztexu!!!

Ale do czego zmierzam... mogę jedynie kolejny raz polecić i pochwalić IWOS, sami mnie o tym poinformowali i wyślą paczkę ponownie dzisiaj DHL'em i w ramach rekompensaty dorzucą mi... Płyn micelarny Sylveco!!!!
O ja Cię...

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
pomału wracam do "żywych"
Witaj!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 13:55   #3712
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
O ja Cię...

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



Witaj!


na ecosme wyprzedaż - lećcie, można włoskie kosmetyki za świetne ceny nabyć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 13:57   #3713
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
pomału wracam do "żywych"


Na razie nic nie zamawiam, trzymam się, ale Pat i zniżka którą mam kuszą
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 20:15   #3714
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź!! Powiedz mi tylko czy te spray'e używasz na całe włosy czy tylko u nasady?
Próbki chętnie bym przygarnęła, ale nie wiem czy miałabym coś czym mogłabym się zrewanżować

Spray z Andalou to ten:
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...6&sr=4&ic=18??
- to ten http://andalou.com/index.php/haircar...ing-spray.html- już mi się kończy, niestety, ale wzięłyśmy na spółkę z Effą inny, ale też go w tej chwili nie widzę na iherbie
Staram się aplikować wszystko u nasady, ale ponieważ mam krótkie włosy, to w efekcie dostaje im się po całej długości przeważnie
Tym się nie przejmuj- na pewno kiedyś będziesz testowała jakieś nowości, to wtedy pewnie będzie jakaś możliwość rewanżu
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
pomału wracam do "żywych"
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 21:00   #3715
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;47397974]- to ten http://andalou.com/index.php/haircar...ing-spray.html- już mi się kończy, niestety, ale wzięłyśmy na spółkę z Effą inny, ale też go w tej chwili nie widzę na iherbie
Staram się aplikować wszystko u nasady, ale ponieważ mam krótkie włosy, to w efekcie dostaje im się po całej długości przeważnie
Tym się nie przejmuj- na pewno kiedyś będziesz testowała jakieś nowości, to wtedy pewnie będzie jakaś możliwość rewanżu

[/QUOTE]
Ale tez spray jest na iherbie, jest nawet w promocji. Zamówię po wypłacie.
Dziękuję bardzo!
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 17:16   #3716
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczynki, polećcie jakiś puder brązujący na lato. Używam minerałów w proszku i potrzebuję czegoś na sam koniec, co by dodało buzi trochę opalenizny. Efekt musi być delikatny i naturalny. Macie swoje sprawdzone typy?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 17:23   #3717
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, polećcie jakiś puder brązujący na lato. Używam minerałów w proszku i potrzebuję czegoś na sam koniec, co by dodało buzi trochę opalenizny. Efekt musi być delikatny i naturalny. Macie swoje sprawdzone typy?
Ja używam po prostu zwykłego pudru mineralnego tylko w ciemniejszym odcieniu. Nie mogłam znaleźć żadnego sensownego bronzera, więc sama rozumiesz
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 17:26   #3718
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Ja używam po prostu zwykłego pudru mineralnego tylko w ciemniejszym odcieniu. Nie mogłam znaleźć żadnego sensownego bronzera, więc sama rozumiesz
Myślałam o tym samym rozwiązaniu
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 20:18   #3719
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Hauschka ma delikatny bronzer w kamieniu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 20:56   #3720
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, polećcie jakiś puder brązujący na lato. Używam minerałów w proszku i potrzebuję czegoś na sam koniec, co by dodało buzi trochę opalenizny. Efekt musi być delikatny i naturalny. Macie swoje sprawdzone typy?
Meow ma duży wybór
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.