Zblizajace sie wesele w maju :) co mam zrobic zeby wygladac i czuc sie dobrze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 12:18   #1
magda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Post

Zblizajace sie wesele w maju :) co mam zrobic zeby wygladac i czuc sie dobrze


Witam pisze do was po raz drugi. na poczatku maja mam slub i wesele mojej kolezanki a zupelnie nie wiem jak powinnam sie do niego przygotowac jaki makijaz w co sie ubrac. Moze mi pomozecie troche. bardzo was prosze.
Ps. Jestem w tym makijazu na niebiesko, byl on robiony tak sobie zeby sprawdzic jak by sie czula. zostal zrobiony przez dziewczyne ktora sie zajmuje takim rzeczami.
Czekam na wasza jakas porade jesli chodzi o wesele. to jest moje aktualne zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotka z dnia 8 marca 2006 (od zwolka).JPG (101,2 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12_b_big.jpg (94,8 KB, 95 załadowań)
magda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 12:40   #2
mmadameekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 54
Dot.: Zblizajace sie wesele w maju :) co mam zrobic zeby wygladac i czuc sie dobrze

witaj uwazam,ze powinnac wybrac delikanty braz jesli chodzi i makijaz,delikatny puder jesli nie wolisz kilku sesji na solarium i brozowo zlote cienie do powiek,na usta delikatna szmineczka w jasnym odcieniu. Z Twojego listu zrozumialam,ze idziesz na slub ale nie wlasny, dobrze odczytalam? jesli idziesz jako gosc to do tego makijazu oczywiscie brazowa sukienka,ten kolor jest teraz b,modny i bedzie do Ciebie pasowal.Na Towim miejscu zajelabym sie wloskami, masz odrost i to nieladnie wyglada,moze jakis b.delikatny balejaz lub cos ciut ciemniejszego, np kasztan. dobrej zabawy - bo przeciez to jest najwazniejszebuzka
mmadameekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 15:37   #3
magda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: Zblizajace sie wesele w maju :) co mam zrobic zeby wygladac i czuc sie dobrze

tak zgadza sie ide jako gosc, a jesli chodzi o wloski to zamierzam sobie wlasnie zrobic przed weselem balejaz. dzieki
magda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:35   #4
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: Zblizajace sie wesele w maju :) co mam zrobic zeby wygladac i czuc sie dobrze

Myśle,że w balejażu bedziesz wygladała bardzo dobrze
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.