Panokcie sztuczne czy prawdziwe? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-08, 14:29   #31
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Naturalne paznokcie wolę u siebie.

Sztuczne lubię podziwiać u innych.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 16:36   #32
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

A mi się podobają i takie i takie Tylko sztuczne muszą wyglądać jak "nie sztuczne" żeby mi sie spodobały. Sama mam naturalne i chętnie utwardziałabym je żelem(ale tylko po to żeby sie nie zawijały bo mam dośc twarde i mi się nie łamią dlatego po co mi sztuczne), całych sztucznych narazie nie chcę, bo cieszy mnie zmienianie wzorków co parę dni Moge się wyszaleć
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 18:58   #33
MadziaLena89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 48
GG do MadziaLena89
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Zawsze wolalam miec naturalne paznokcie ale po waszych wypowiedziach naszla mnie chec i ciekawosc (bo nigdy nie mialam sztucznych) zalozenia sobie sztucznych paznokci... musze nad tym pomyslec
MadziaLena89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 22:28   #34
Eithne
Raczkowanie
 
Avatar Eithne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 412
GG do Eithne
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Mam naturalne, bardzo krótko przycięte (nie wystają poza opuszki), nigdy ich prawie nie maluję- a jeśli już, to i tak zaraz na drugi dzień zmywam- lakier przeszkadza mi jakoś...W sztucznych to dopiero koszmarnie bym się czuła...
Eithne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 13:36   #35
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Zawsze mialam kruche pazurki i nie moglam ich uhodowac. Teraz, nie wiadomo czemu jakos mi sie trzymaja, ale ten stres, zeby na nie uwazac jest zbyt silny i niebawem zaloze sobie tipsiki. To samo dotyczy zdobien. Nie po to sie meczy czlowiek zeby za 4 dni wszystko zmazac.
Poza tym gdy tips sie zlamie mozna zaraz zrobic drugi. Jezeli chodzi o naturalne to trzeba by blo wszystkie skrocic :|
Jezeli ktos ma naturalne paznokcie b.mocne i zdrowe to wydaje mi sie ze nie ma potrzeby zawracac sobie glowe sztucznymi.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:52   #36
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Paznokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez MadziaLena89 Pokaż wiadomość
W tym watku mozecie wypowiedziec sie na temat paznokci sztucznych i prawdziwych.
Ja osobiscie wole panokcie naturalne. Uwazam ze nawet krotsze ale wlasne sa ladniejsze od sztucznych.
Moze kiedys przekonam sie do tipsow...
To czy ktos woli panokcie naturalne czy sztuczne zależy od wielu czynników - wyglądu naturalnej płytki, gustu, doświadczernia ze złymi bądź dobrymi stylistkami i wielu innych.
Pytanie jest z gatunku "Wolisz kolor niebieski czy czerwony" i nie wiem czego oczekujesz - mamy założyc partie zwolenniczek i przeciwniczek sztucznych paznokci ?
Myslę, że warto spróbować założyć sztuczne pazurki, ale żeby uniknąć rozczarowań trzeba sie udać do sprawdzonej i doświadczonej stylistki
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 21:55   #37
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Paznokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
To czy ktos woli panokcie naturalne czy sztuczne zależy od wielu czynników - wyglądu naturalnej płytki, gustu, doświadczernia ze złymi bądź dobrymi stylistkami i wielu innych.
Pytanie jest z gatunku "Wolisz kolor niebieski czy czerwony" i nie wiem czego oczekujesz - mamy założyc partie zwolenniczek i przeciwniczek sztucznych paznokci ?
Myslę, że warto spróbować założyć sztuczne pazurki, ale żeby uniknąć rozczarowań trzeba sie udać do sprawdzonej i doświadczonej stylistki
Podpisuje sie pod tym. Poza tym trzeba w zyciu wszystkiego sprobowac
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 22:09   #38
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Podobne tematy na tym forum przewijaly sie wczesniej kilka razy i wywolywaly zagorzala dyskusje.

Osobiscie preferuje zadbane, ladnie opilowane i pomalowane naturalne paznokcie. Sztucznym mowie NIE

Nie rozumiem natomiast argumentow, ze na naturalnych paznokciach lakier wytrzyma kilka dni- po pierwsze mi wytrzymuje prawie tydzien (zawsze na koniec uzywam top coat), ale i tak najczesciej zmywam po 4 dniach, bo mam ochote na inny kolor, poza tym paznokcie rosna i widac odrosnieta, niepomalowana czesc, co nie jest estetyczne.
A przeciez paznokciec pod tipsem tez rosnie, wiec tym bardziej nie wyobrazam sobie jak mozna robic manicure tylko raz na 2 tygodnie

Poza tym uwielbiam glebokie odcienie czerwieni, ciemne brazu (wszystkie bez drobinek) i takie kolory najladniej wygladaja na krotszych (nie za dlugich) paznokciach.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:35   #39
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Podobne tematy na tym forum przewijaly sie wczesniej kilka razy i wywolywaly zagorzala dyskusje.

Osobiscie preferuje zadbane, ladnie opilowane i pomalowane naturalne paznokcie. Sztucznym mowie NIE

Nie rozumiem natomiast argumentow, ze na naturalnych paznokciach lakier wytrzyma kilka dni- po pierwsze mi wytrzymuje prawie tydzien (zawsze na koniec uzywam top coat), ale i tak najczesciej zmywam po 4 dniach, bo mam ochote na inny kolor, poza tym paznokcie rosna i widac odrosnieta, niepomalowana czesc, co nie jest estetyczne.
A przeciez paznokciec pod tipsem tez rosnie, wiec tym bardziej nie wyobrazam sobie jak mozna robic manicure tylko raz na 2 tygodnie

Poza tym uwielbiam glebokie odcienie czerwieni, ciemne brazu (wszystkie bez drobinek) i takie kolory najladniej wygladaja na krotszych (nie za dlugich) paznokciach.
Tak jak wspominalas, byly juz dyskusje na ten temat jednak nic one nie wprowadzily. Kazdy ma swoje zdanie a poza tym jak ktos nie ma wyboru bo ma lamliwe paznokcie a chce miec ladne to decyduje sie na sztuczne.

Co do argumentow, to z mojej strony wyglada to tak ze ja nie mam czasu zeby raz na 4 dni zmieniac kolor. Podobno tez lakiery takiej samej marki roznie zachowuja sie na roznych paznokciach. Mnie wystarczy zmiana raz na tydzien ale pod warunkiem ze zmieniam bo jak mowisz, sa odrosty a nie ze mam poodskrobywany lakier.

Gdybym miala b. silne, mocne i zdrowe paznokcie zostawilabym je takie jakie sa nawet jezeli mialabym zmywac lakier raz na 4 dni.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 23:20   #40
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara Pokaż wiadomość
Tak jak wspominalas, byly juz dyskusje na ten temat jednak nic one nie wprowadzily. Kazdy ma swoje zdanie a poza tym jak ktos nie ma wyboru bo ma lamliwe paznokcie a chce miec ladne to decyduje sie na sztuczne.
obecnie na rynku jest tyle odzywek do paznokci, ze sztuczne paznokcie nie sa naprawde jedynym rozwiazaniem. sama myslalam, ze moim paznokciom nic nie pomoze (rozdwajaly sie i byly lamliwe) dopoki nie sprobowalam Nail Teka, teraz sama nie poznaje wlasnych paznokci.

Cytat:
Co do argumentow, to z mojej strony wyglada to tak ze ja nie mam czasu zeby raz na 4 dni zmieniac kolor. Podobno tez lakiery takiej samej marki roznie zachowuja sie na roznych paznokciach. Mnie wystarczy zmiana raz na tydzien ale pod warunkiem ze zmieniam bo jak mowisz, sa odrosty a nie ze mam poodskrobywany lakier.
tak jak napisalam, nie wyobrazam sobie zmieniac lakieru rzadziej niz raz na te 4 czy 5 dni- paznokcie rosna i widac odrosty, a to nie jest estetyczne. W przypadku tipsow odrosty sa tak samo widoczne, wiec i tak zmylabym lakier po tych 4 czy 7 dniach.
nigdy nie mialam poobskrobywanego lakieru, mimo ze mam naturalne paznokcie, ale moze to zasluga dobrego lakieru nawierzchniowego.
ja maluje paznokcie zazwyczaj wieczorem, caly manicure zajmuje mi lacznie z wyschnieciem lakieru jakies niecale 30minut poza tym lubie ten czas kiedy maluje paznokcie, relaksuje mnie to
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:23   #41
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Bo tu powinna być sonda "Czy preferujesz paznokcie sztuczne czy naturalne?" I wszystko by było jasne
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 11:37   #42
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
obecnie na rynku jest tyle odzywek do paznokci, ze sztuczne paznokcie nie sa naprawde jedynym rozwiazaniem.
Sztuczne paznokcie są jedynym rozwiązaniem jeśli ktoś ma brzydki kształt naturalnej płytki lub pazurki nie rosną prosto tylko się zawijają. Moga być zdrowe, ale wygladają brzydko. Ja tak mam - płytka malutka i okrągła, bardzo trudno było zapuścić pazurek nad opuszek, a jak się juz udało to na wskazujacym i środkowym palcu zawijał się.
Na to pielegnacja nie pomoże, bo to kwestia estetyki.

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
tak jak napisalam, nie wyobrazam sobie zmieniac lakieru rzadziej niz raz na te 4 czy 5 dni- paznokcie rosna i widac odrosty, a to nie jest estetyczne. W przypadku tipsow odrosty sa tak samo widoczne, wiec i tak zmylabym lakier po tych 4 czy 7 dniach.
Gratuluję szybko rosnących paznokci U mnie odrost zaczyna być ledwo widoczny po 10 dniach Lakier zmieniam gdy mam ochotę, ale teoretycznie dwa tygodnie by wytrzymał. Wydaje mi się, że większym problemem byłby zmniejszony połysk lub ścieranie się lakieru na końcach niż sam odrost.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 12:59   #43
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
obecnie na rynku jest tyle odzywek do paznokci, ze sztuczne paznokcie nie sa naprawde jedynym rozwiazaniem. sama myslalam, ze moim paznokciom nic nie pomoze (rozdwajaly sie i byly lamliwe) dopoki nie sprobowalam Nail Teka, teraz sama nie poznaje wlasnych paznokci.
Niestety mnie nic nie pomaga



Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
tak jak napisalam, nie wyobrazam sobie zmieniac lakieru rzadziej niz raz na te 4 czy 5 dni- paznokcie rosna i widac odrosty, a to nie jest estetyczne. W przypadku tipsow odrosty sa tak samo widoczne, wiec i tak zmylabym lakier po tych 4 czy 7 dniach.
nigdy nie mialam poobskrobywanego lakieru, mimo ze mam naturalne paznokcie, ale moze to zasluga dobrego lakieru nawierzchniowego.
ja maluje paznokcie zazwyczaj wieczorem, caly manicure zajmuje mi lacznie z wyschnieciem lakieru jakies niecale 30minut poza tym lubie ten czas kiedy maluje paznokcie, relaksuje mnie to
Bynajmniej mnie tak szybko paznokcie nie rosna i tu jest nastepna roznica.
Ja przed snem nigdy nie maluje paznokci bo chociaz po utwardzaczu wygladaja na suche, rano budze sie z charakterystycznymi wzorkami
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:04   #44
NaRtEcZkA
Rozeznanie
 
Avatar NaRtEcZkA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 513
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Ładne, zadbane,czyste ale PRAWDZIWE
__________________
..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

Hindi

..BOnnie Parker and Clyde Barrow
..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

L.F Scolari!
NaRtEcZkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:06   #45
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

paznokcie sztuczne są sliczne, ale wole prawdziwe
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:28   #46
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość

Nie rozumiem natomiast argumentow, ze na naturalnych paznokciach lakier wytrzyma kilka dni- po pierwsze mi wytrzymuje prawie tydzien (zawsze na koniec uzywam top coat)

A co tu jest do rozumienia i jakie znaczenie ma fakt ,że Tobie lakier wytrzymuje tydzień?
Mnie wytrzymał 1 dzień ( słownie jeden - i to jest norma ) - drugiego, odpryski mialam na 4 paznokciach.
Dodam ,że przed połozeniem odzywki, paznokcie byly zmatowione, odtluszczone. I oczywiscie pokryte bardzo dobrym utwardzaczem.

1 dzień.

Z kolei po 3 dniach miałam już bolesne zadziory ( sic! - przy tej długości) na kolejnych 4 paznokciach, zaś resztki lakieru są przy tylko wale paznokciowym.

Dodajmy do tego jeszcze przepieęęękny , jakze kobiecy kształt moich paznokci - patrz fotka.

NIc dodac, nic ujać - naturalność jest bomba.


Po tygodniu męczarni, jutro wreszcie zakładam tipsy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje.JPG (30,6 KB, 111 załadowań)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:42   #47
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

To ja też się chętnie wypowiem:na pewno dużo zależy od kształtu paznokcia,od jego stanu itd.Ja np mam dość łady kształt,jak zapuszczę pazurki to ładnie nawet się prezentują-ale mam problem z utrzymaniem długich naturalnych paznokci-rozdwajają mi się,łamią,lakier szybko się na nich kruszy.
Niektórzy z natury nie mają za ładnego kształtu paznokci-np moja siostra-zawsze narzeka,że ma je jak "łopaty"-wtedy tipsy są rozwiązaniem.
Dużo tez na pewno zależy od wykonania tipsów-ja raz miałam,były jednak za grube i za szerokie,nie wyglądało to zbyt naturalnie-poza tym strasznie mi zniszczyło paznokcie..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:18   #48
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara Pokaż wiadomość
Ja przed snem nigdy nie maluje paznokci bo chociaz po utwardzaczu wygladaja na suche, rano budze sie z charakterystycznymi wzorkami
To wina kiepskiego utwardzacza, niestety zreszta sa "utwardzacze" i utwardzacze- od siebie polecam Mega Shine (wysusza wszystkie warstwy lakieru, nie tylko wierzchnia) albo Insta-Dri oba Sally Hansen, z nimi moge malowac paznokcie tuz przed snem i rano zadnych wzorkow
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:25   #49
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
A co tu jest do rozumienia i jakie znaczenie ma fakt ,że Tobie lakier wytrzymuje tydzień?
Mnie wytrzymał 1 dzień ( słownie jeden - i to jest norma ) - drugiego, odpryski mialam na 4 paznokciach.
Dodam ,że przed połozeniem odzywki, paznokcie byly zmatowione, odtluszczone. I oczywiscie pokryte bardzo dobrym utwardzaczem.

1 dzień.

Z kolei po 3 dniach miałam już bolesne zadziory ( sic! - przy tej długości) na kolejnych 4 paznokciach, zaś resztki lakieru są przy tylko wale paznokciowym.

Dodajmy do tego jeszcze przepieęęękny , jakze kobiecy kształt moich paznokci - patrz fotka.

NIc dodac, nic ujać - naturalność jest bomba.


Po tygodniu męczarni, jutro wreszcie zakładam tipsy.
Ej Paula, ksztalt Twojich naturalnych paznokci nie jest taki zly, tylko plytka troche krotka.

Dziwne, ze lakier wytrzymuje Ci tylko 1 dzien- przy uzyciu bardzo dobrego utwardzacza Tzn sa kobiety, ktorym lakier rzeczywiscie wytrzymuje tylko 1 dzien, ale z utwardzaczem problem ten zazwyczaj znika.
Moze po prostu masz naturalnie tlusta plytke paznokcia i wtedy zaden lakier rzeczywiscie nie bedzie sie dlugo trzymal, sama nie wiem
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 14:34   #50
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Paulakrk juz nie przesadzaj ze masz brzydki ksztalt

ripka jestes pewna ze to tipsy zniszczyly ci paznokcie a nie stylistka?

Chomiczka wlasnie uzywam Sally Hansen Mega Shine bo dzieki utwardzaczom mam jeszcze jako takie paznokcie, ale co do lakieru to i tak trzeba odczekac swoje.

Tak jak juz pisalam, roznym kobietom roznie sie trzyma lakier chociazby byl tej samej marki.

Poza tym ten watek nie ma sensu. Jedynym rozwiazaniem bylaby sonda.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:42   #51
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość

Dodajmy do tego jeszcze przepieęęękny , jakze kobiecy kształt moich paznokci - patrz fotka.
Paula - nie grzesz, kobieto!

Są króciutko obcięte, ale dodać jakieś 3 mm długości i będą bomba. Pewnie parę osób z chęcią by się z Tobą zamieniło
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:43   #52
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Paula - nie grzesz, kobieto!

Są króciutko obcięte, ale dodać jakieś 3 mm długości i będą bomba. Pewnie parę osób z chęcią by się z Tobą zamieniło

Przecież to jest masakrycznie obrzydliwe
I już zapuszczone!!!!

Bo po trzech dniach porobily mi sie z boczków , krwawe zadziory...grrrr.
A dziś lakier dumnie powiewa..na dwóch, najmniejszych paznokciach
Reszta jets absolutnie free
MOje paznokcie dzielnie zwalczyły obce, lakierowe ciało
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:52   #53
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

No nie jest taka zly ten ksztalt... jakby byly torszke dluzsze to nawet ladnie by wygldaly :P
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 22:39   #54
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
A dziś lakier dumnie powiewa..na dwóch, najmniejszych paznokciach
dobre, dobre
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 22:54   #55
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Paulakrk czemu zdjelas tipsiki????
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 23:03   #56
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Bo byłam na szkoleniu i myslałam ,ze nie uda mi się zorganizować modelki ( wtedy musiałabym ćwiczyć na sobie). Ale na szczęscie znalazlam dwie chetne i jutro z powrotem zaczynam proces autoszponowacenia
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 08:49   #57
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

ja, podobnie jak Paula, nie przepadam za malowaniem paznokci naturalnych, a ze jestem stylistka, to raczej nie bede świecic paznokciami pomalowanymi odzywka, bo to zadna dla mnie reklama
Moje własne sa ładne, maja ładny kształt (a ja jestem skromna ), ale gdy ostatni przez 2, czy 3 tygodnie miałam swoje bez żadnych mas szlag mnie trafiał!
Zupełnie inaczej patrza na to dziewczny, które nie pracuja w naszym zawodzie- my nsimy rekawiczlki z latexu przez kilka godzin dziennie, malujemy komus paznokcie, zmywamy je, piłujemy je itp... dzieki czemu po jednym dniu, nasze własne wygldaja jak 8 nieszczęść, a to niedopuszczalne!!!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:35   #58
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Zupełnie inaczej patrza na to dziewczny, które nie pracuja w naszym zawodzie- my nsimy rekawiczlki z latexu przez kilka godzin dziennie, malujemy komus paznokcie, zmywamy je, piłujemy je itp... dzieki czemu po jednym dniu, nasze własne wygldaja jak 8 nieszczęść, a to niedopuszczalne!!!
Ja tez uzywam rekawiczek lateksowych codziennie - zawsze gdy zmywam naczynia albo robie porzadki przy uzyciu roznych detergentow i jakos nie wplywa to u mnie na trwalosc lakieru na paznokciach.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 13:40   #59
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Ależ wiemy, wiemy Chomiczko!
Pisalaś już wielokrotnie ,ze " u Ciebie nie.., u Ciebie tak.., u Ciebie nigdy i u Ciebie zawsze..."
Przyjmij jednak do wiadomosci fakt, iż jednostka na tle populacji nie jest zadnym wyznacznikiem, zaś procent kobiet mogący się pochwalić naprawdę ladnymi, mocnymi i zdrowymi paznokciami jest bardzo niewielki.



Zmywasz naczynia po 6-8 godzin dziennie?
Jejku to straszne!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 14:09   #60
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Ja tez uzywam rekawiczek lateksowych codziennie - zawsze gdy zmywam naczynia albo robie porzadki przy uzyciu roznych detergentow i jakos nie wplywa to u mnie na trwalosc lakieru na paznokciach.

No jezeli myjesz naczynia itp codziennie przez 8 godzin, to rzeczywiscie jestes wyjatkiem
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.