Zmiana fryzury :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 17:23   #31
asenette
Raczkowanie
 
Avatar asenette
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 170
Dot.: Zmiana fryzury :)

Aga, zakładam, że te cudowne włosy z grzywką to efekt prostownicy? Jeśli nie, to uważam, że rewelacyjnie Ci w tym kolorze i fryzurce!
Ja mam obecnie ten sam problem, włosy długie, więc mi się nudzą, ale boję się radykalnych cięć. No i mam lekkie fale i tendencje do puszenia się (zawdzięczam to rozjaśnianiu). Myślę nad fryzurką Hilary Duff, długie włosy, ale krótka grzywka, więc ew. prostujesz tylko grzywkę (wersja klubowy weekend = duzo czasu) lub sczesujesz na bok i ew. podpinasz wsuwkami (wersja biurowa = mało czasu rano). PS. Niedługo dę do fryzjera, może się odważę .
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/NELA%7E1.PRO/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
asenette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 16:59   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zmiana fryzury :)

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
Aguś pamietam,ze kiedy pierwszy raz pojawiłam sie na wizażu to mialas w avatarze zdjęcia we włoskach z prosta grzywka. wyglądałas zabójczo ja myslalam, ze to zdjecie jakiejs modelki, zakochalam sie w tej fryzurce i szukalam kilka tygodni po necie co to za modelka, zeby znaleźc jej wieksze zdjecie , wydrukowac i zaniesc fryzjerce. potem zaczelam sie troche bardziej orientowac w wizazu i zroumialam , ze to nie modelka tylko wizażanka- Ty kurcze szkoda, ze nie chcesz tej fryzurki. ja np tez mam lekko falowane wlosy i grzywke musze codziennie prostowac ale poniewac szybko rosnie (jak to grzywka) czesto ja podcinam, wiec nie niszczy sie
ostatnio widzialam fryzure Maryli Rodowicz w "szansie na sukces" miala prosta grzywke i reszte wlosow lekko falowana. i super wygladala, tak lekko, lepiej niz wtedy gdy prostuje cale wlosy. kurcze nie moge znaleźc jej zdjęcia z szansy

a moze tylko przefarbuj wlosy. zauwazylam, ze zniszczonym pasemkami wlosom bardzo pomaga nadanie jednolitego koloru. ostatnio pofarbowalam moje rozjasnione pasemkami i sloncem wlosy profesjonalna farba renee blanche, ciemny popielaty blond. wyszly oczywiscie ciemne, chlodne, brazowowo-popielate, takie jak zawsze chcialam. zdrowo wygladaja. ja sie ciesze bo lubie zmiany i mam co chcialam a wiem, ze ty tez jestes chlodnym typem urody to moze tez ci sie taka przemianan spodoba

o tym zdjęciem zamęczalam wszystkie kolezanki proszac je zeby sobie przypomnialy sobie jak sie nazywa ta modelka, zebym wiedziala co wpisac w google. najlepsze jest to, ze wszystkie mowily, ze tak kojarza, a nazwisko maja doslownie na koncu jezyka
o nie, nie chcę znowu grzywki-strasznie mnie wkurzała
Póki co zostanę przy tych pasemkach dla męża ale też myślałam o jakiejś profesjonalnej farbie, lubię Renee Blanche więc może właśnie ta

dziękuję

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Pewnie i tak za późno napisałam...
Aga, zdecydowanie nie ścinaj włosków!!!
Masz piękne, długie włosy, które Ci naprawdę pasują. Co za bzdura, że przy 30 nie wypada mieć długich?! To jest jakieś ograniczenie wiekowe?
Ty uwielbiasz zmieniać fryzury, układać je, upinać itp... Co zrobisz jak je zetniesz? niewiele...
Jeżeli chcesz odmiany, to używaj różnych opasek, turbanów, w których Ci ładnie itp. Rób różne fryzury... A kolor zostaw jak się podoba mężowi. Podcinaj tylko regularnie końcówki, niewiele, a systematycznie. I dbaj o nie. Czasem nadmiar kosmetyków pielęgnacyjnych też może szkodzić. Acha, postaw raczej na profesjonalną pielęgnację, kup coś w sklepie dla fryzjerów, bo te ogólnodostępne kosmetyki moim zdaniem są raczej słabe. Jak masz problem z przetłuszczaniem, to tylko te kosmetyki co się spłukuje, i bez suszarki, ale tej i tak nie używasz.

nie używam sklepowych. Jadę na Rigenolu i samorobionych odzywkach (przepisy na www.mazidla.com)
Suszarką nie suszę, zresztą kilka dni temu mąż mi ją spalił

Nie zetnę

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
To ja już nie wiem co proponować
To moze na początek tylko podetnij końcówki? Ja podcięłam i o połowe mniej mi wypadają ) też z tym walczę ) bo włosy się lżejsze na głowie zrobiły I ładniej sie układają
Cytat:
Napisane przez asenette Pokaż wiadomość
Aga, zakładam, że te cudowne włosy z grzywką to efekt prostownicy? Jeśli nie, to uważam, że rewelacyjnie Ci w tym kolorze i fryzurce!
Ja mam obecnie ten sam problem, włosy długie, więc mi się nudzą, ale boję się radykalnych cięć. No i mam lekkie fale i tendencje do puszenia się (zawdzięczam to rozjaśnianiu). Myślę nad fryzurką Hilary Duff, długie włosy, ale krótka grzywka, więc ew. prostujesz tylko grzywkę (wersja klubowy weekend = duzo czasu) lub sczesujesz na bok i ew. podpinasz wsuwkami (wersja biurowa = mało czasu rano). PS. Niedługo dę do fryzjera, może się odważę .
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/NELA%7E1.PRO/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
podcięłam, wcierałam Garnier Neril, łykałam Humavit i wypadanie ograniczyło się. Teraz została regeneracja tego siana
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 17:07   #33
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Zmiana fryzury :)

Coż... Ja mialam wlosy dlugie ok. 20 cm. za lopatkami. Dobrze sie czulam. Obielam je do łopate i podobalo mi sie to. Potem do ramion czulam sie rewelacyjnie. To obcinanie tak mnie wciagnelo ze teraz mam wloski takie jak Rihanna na pierwszej focie kilka postow wyzej. Moze warto sprobowac. Potem i tak odrosną.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 19:02   #34
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Zmiana fryzury :)

nie używam sklepowych. Jadę na Rigenolu i samorobionych odzywkach (przepisy na www.mazidla.com)


Kochana, a powiedz mi bardzo proszę, czy naprawdę opłacają się kosmetyki własnej roboty? Czy dużo trzeba na początku zainwestować? Czy to jest takie skomplikowane na jakie wygląda (tworzenie odpowiednich mieszanek?). Mam troszeczkę obaw co do takich kosmetyków, nie wiem czy będę potrafiła odpowiednio sobie je dobrać do swoich potrzeb. I czy one się nie psują szybko?
Wiem, że na forum jest tego pełno ale jakoś nie potrafię znaleźć odpowiedzi na TE pytania.
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 23:38   #35
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Zmiana fryzury :)

Aga - widziałam przed chwila Twój jesienny wątek i bardzo mi się podobasz w tym kolorze włosów

Mam wielką prośbę - czy zdradzisz mi - cóż to za piękny kolor i jaka farba?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5430079
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:10   #36
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zmiana fryzury :)

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
nie używam sklepowych. Jadę na Rigenolu i samorobionych odzywkach (przepisy na www.mazidla.com)


Kochana, a powiedz mi bardzo proszę, czy naprawdę opłacają się kosmetyki własnej roboty? Czy dużo trzeba na początku zainwestować? Czy to jest takie skomplikowane na jakie wygląda (tworzenie odpowiednich mieszanek?). Mam troszeczkę obaw co do takich kosmetyków, nie wiem czy będę potrafiła odpowiednio sobie je dobrać do swoich potrzeb. I czy one się nie psują szybko?
Wiem, że na forum jest tego pełno ale jakoś nie potrafię znaleźć odpowiedzi na TE pytania.
Bebunio, lubię te kosmetyki nic mocno regenerującego nie zrobiłam, ale działają. Zamierzam niedługo znowu zrobić zakupy na mazidlach i zakupić kilka rzeczy przeciw wypadaniu
Co do trwałości...ja przygotowuję małe porcje które trzymam w lodówce i zużywam do 2 tygodni tyle ile wynosi ich okres trwałości. Ale w wielu przypadkach jest wersja z konserwantem i taka rzecz zwykle jest dobra przez 3-4 miesiące.

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Aga - widziałam przed chwila Twój jesienny wątek i bardzo mi się podobasz w tym kolorze włosów

Mam wielką prośbę - czy zdradzisz mi - cóż to za piękny kolor i jaka farba?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5430079
Carolino
O ile jeszcze pamiętam mam tu jedwabisty brąz Wella Decore plus pasemka w kolorze jedwabistego fioletu Poly Brillance
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 19:25   #37
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Zmiana fryzury :)

Aga - dziękuję serdecznie
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 08:25   #38
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Zmiana fryzury :)

Ok, może kiedyś się skuszę na serum z wit, C własnej roboty, bo ciężko mi takie dostać. Na razie żyję "na walizkach", więc ciężko byłoby z większym zestawem. Gotowe kosmetyki jednak nie sprawiają kłopotów z przechowywaniem.

bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 19:22   #39
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Zmiana fryzury :)

hej Aga! Nie zagladalam na wizaz baaardzo dlugo i pamietam Cie jako ciemnowlosa, a tu na najnowszych zdjeciach na MM widze, ze jestes "prawie blondynka"
bardzo mi sie podoba Twoj obecny kolor wlosow, mozesz zdradzic jaka droge przeszlas zeby go uzyskac? Podejrzewam, ze nie bylo to jednorazowe rozjasnienie?coraz wiecej pasemek? pamietasz moze jakimi farbami farbowalas wloski?mam ochote na podobny efekt do wakacjia wlosy mam ciemne.
pozdrawiam
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 11:19   #40
małgośka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiana fryzury :)

ja myślę że powinnaś troche ściąć włosy.
Też mam takie puszące się pseudokręcone włosy i mam proste tak 5 cm za łopatki wyglądają fajnie ale na razie nie mam fotek
małgośka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.