Zmiana fryzurki... Proszę o radę ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 11:03   #1
niuska102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12

Zmiana fryzurki... Proszę o radę ;-)


Witam, to mój pierwszy wątek, ale mam nadzieję że nie będzie aż tak źle. Mam ogromną prośbę, chcę zmienić fryzurkę i potrzebuje waszej pomocy. Podoba mi się ścięcie takiej dziewczyny która tańczyła przy Kasi Cerekwickiej w programie Big Brohter 4.1 show w ubiegłą sobotkę. Chodzi mi konkretnie o dziewczyne z rudym odcieniem włosków. Miała ona grzyweczkę, włoski mocno wycieniowane, ślicznie to wygladało. No i mam dylemat ponieważ jestem osobą o okrągłej buźce i nie wiem czy taka fryzurka by mi pasowała. Wiem że grzywka + okragła buźka nie wyglądają najlepiej, ale jak zdążyłam się przyjrzeć to ta grzyweczka była cieniowana, więc może to troszkę załagodzi sprawę. Proszę was o wszystkie fotki podobnych fyzurek, a może ktoś będzie miał fotke tej konkretnej dziewczyny, no i oczywiście o poradę czy pasowałaby mi taka fryzurka
niuska102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 11:06   #2
niuska102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12
Dot.: Zmiana fryzurki... Proszę o radę ;-)

Znalazłam zdjęcie tej dziewczyny, fakt mało wyraźne (taka roztrzepana ta fryzurka ;P) ale zawsze, może ktoś ma inne albo podobną fryzurkę to bardzo proszę wklejać do tego wątku ;-)))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 43315_m.jpg (33,5 KB, 56 załadowań)
niuska102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 13:12   #3
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Zmiana fryzurki... Proszę o radę ;-)

Najlepiej byłoby gdybyś wkleiła swoje zdjęcie.Wtedy mogłybyśmy ocenic czy dana fryzurka pasowałaby do Twojej buźki widzac Twoje zdjecie Latwiej byłoby coś Tobie doradzić...
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 10:55   #4
niuska102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12
Dot.: Zmiana fryzurki... Proszę o radę ;-)

Bardzo chętnie, tylko aktualnie nie mam żadnego zdjęcia. Ehm, koleżanka mi poradziła jednak bym zrobiła grzyweczkę na bok, tak jak mam teraz, tylko krótszą, bo ta na zdjęciu powyżej będzie mnie poszerzać. Co wy na to? Może macie jakieś fajne zdjątka z grzyweczkami, np. tego typu co na zdjęciu poniżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashlee1.JPG (19,6 KB, 12 załadowań)
niuska102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.