zestaw 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 21:27   #1
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213

zestaw 4


sukienka- terranova outlet buty-deichmann ps. no genialne! moje tytuły były beeee a jak chcę wpisać tytuł "4" to nie można pffffff pozdrawiam admina

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:39   #2
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: zestaw 4

Sukienka+buty+rajstopy+ab solutnie nie. Naprawdę robisz sobie krzywdę zakładając takie ciuszki.Jedno to kwestia dobrania elementów zestawu, które wg. mnie kompletnie ze sobą nie współgrają, drugie, to kwestia doboru rzeczy do sylwetki - po co tak podkreślasz swoje bardzo mocno rozbudowane łydki? Strój powinien ukrywać nasze mankamenty, a nie je uwydatniać.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:53   #3
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw 4

czarna dziwna rzecz,bo pokazałam ten zestaw na innym portalu i wszyscy tam komentujący stwierdzili,że doskonale pasuje do mojej sylwetki i podkreśla to,co powinno być podkreślone więc wybacz,ale wydaje mi się,że zwyczajnie preferujesz specyficzny typ sylwetki i stąd takie a nie inne komentarze

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

ja lubię kobiece sylwetki -kształtne łydki ,okrągłe biodra,wypukłe pupy i takie podobają mi się eksponowane natomiast kompletnie nie podobają mi się i nie pasują mi do mini,obcisłości itp. sylwetki bardzo szczupłe i chłopięce w kształcie (chude ,patyczkowate nogi,płaska pupa,koścista budowa) przypuszczam,że ty,Czarna1351, uważasz dokładnie odwrotnie
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:01   #4
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: zestaw 4

Sukienka jest fajna, ale kompletnie nie pasują mi do niej czarne rajstopy buty też nie i rajstopy i buty są jak z innej bajki a delikatna kolorowa sukienka z innej. Proponowałabym rajstopy "cieliste" i szpilki bardziej subtelne.
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:02   #5
7minut
Raczkowanie
 
Avatar 7minut
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 348
Dot.: zestaw 4

to po co tutaj umieszczasz zdjęcia skoro tak ostro na krytykę reagujesz ? Wstawiasz tutaj zdjęcia i myślisz że każdy będzie piać z zachwytu bo Tobie się podoba ? są gusta i guściki, mi osobiście też się nie podoba, sukienka wygląda na letnią i wcale nie pasuje do czarnych kryjących rajstop i tych ciężkich butów, ale to tylko moje skromne zdanie. przepraszam jeśli Cię urażę, chociaż tego bardzo nie chce, ale czasem wydaje mi się że na siłę komponujesz te stroje, żeby tylko ich więcej było, ale powtarzam czasem, pozdrawiam
7minut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:03   #6
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: zestaw 4

Masz bardzo ładną figurę,bardzo kobiecą, no klepsydra jak nic! .... ale zestaw .....wszystko osobno cudne, naprawdę...ale pierwsze primo : sukienka kwiecista, opięta, letnia, więc dlaczego czarne , kryjące rajstopy....??? Buty - oszalałam z zazdrości, świetne! Aczkolwiek są zbyt fajne, aby łączyć je z czarnymi rajstopkami bo mam wrażenie, że w takim połączeniu się zlewają z ogólną czernią nóg...może do ultracienkich czarnych rajstop ( lub pończoch) wyglądałyby lepiej, tudzież rurek. Wtedy ( o ile dobrze widzę, ćwieki na nich) wyszłyby z mroku grubych czarnych rajstop
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:11   #7
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: zestaw 4

Cóż, sylwetkę masz bardzo ok, ale ciuchy już nie. Dla mnie ta sukienka sama w sobie jest po prostu okropna, a w połączeniu z czarnymi, grubymi rajstopami (które nijak mają się do "wakacyjnego" stylu sukienki) i butami z kompletnie innego zestawu robisz sobie po prostu dużą krzywdę.
Poza tym nie rozumiem, dlaczego ciągle wrzucasz nowe wieszaki, zamiast zrobić jeden, ale porządny... Ale to już tak na marginesie.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 22:22   #8
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw 4

7minut,ciuchy tu komentujemy a ja na krytykę dobrze reaguję tylko widzisz czasem ludzie rozmawiają czyli wymieniają opinie-to właśnie robię ktoś mówi:mi się to nie podoba a ja mówię,czemu mi się podoba wymiana zdań to się nazywa i nie ma nic wspólnego z reakcją na krytykę ...to ja mam tematyczną zagadkę logiczną: jakby ktoś powiedział"ja we wtorki chodzę na basen" a ja bym powiedziała" a ja na basen chodzę w poniedziałki" to oznaczałoby to,że źle znoszę krytykę?
ja bym odpowiedziała tu ,że ten piernik nijak ma się do wiatraka

nogulka,bo ja mam tak,że kocham połączenia delikatnych sukienek z ciężkimi dodatkami,więc latem noszę je z gladiatorkami a w czasie chłodnych pór roku z czarnymi rajtkami odkąd oglądam modowe blogi,wiem,że nie tylko ja tak mam : http://www.fashiontoast.com/
http://karlascloset.blogspot.com/ http://nikkidesuasido.blogspot.com/
http://paniekscelencja.blogspot.com/
polecam popatrzeć -świetne dziewczyny z fajnym,oryginalnym stylem
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:25   #9
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
nogulka,bo ja mam tak,że kocham połączenia delikatnych sukienek z ciężkimi dodatkami,więc latem noszę je z gladiatorkami a w czasie chłodnych pór roku z czarnymi rajtkami odkąd oglądam modowe blogi,wiem,że nie tylko ja tak mam : http://www.fashiontoast.com/
http://karlascloset.blogspot.com/ http://nikkidesuasido.blogspot.com/
http://paniekscelencja.blogspot.com/
polecam popatrzeć -świetne dziewczyny z fajnym,oryginalnym stylem
Ilekroć trafiam na blogi "świetnych dziewczyn z fajnym, oryginalnym stylem" mam wrażenie, że oglądam to samo...

A połączenie ciężkich dodatków z delikatną sukienką jest ok, tyle tylko że nie w każdym przypadku. A tak btw, to dla mnie ta sukienka nie jest delikatna... Delikatność kojarzy mi się raczej z dziewczęcością, zwiewnością...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:30   #10
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw 4

Srebrnousta,a porządny wieszak to taki,który podoba się komu-tobie? a może taki,który podoba się mi? fajnie,ze wyrażasz swoje zdanie ale może by tak zostawić w tym miejsce dla reszty świata? ja np. krytykując nie rozciągam swojej opinii na ogół,bo każda opinia należy tylko do właściciela i na tym polega istota takich portali- wyrażamy swoją opinię a nie mówimy-mnie się to nie podoba,wiec jest brzydkie kwantyfikator"ja" jest tu zdecydowanie konieczny ,bo gdyby to miało działać na takich zasadach ,jak to wynika z Twojej wypowiedzi to ja powiem,że ta sukienka mi się podoba ,więc jest piękna i koniec, kropka-nie ma o czym dyskutować tylko wtedy to byłaby jakaś paranoja,prawda?
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:30   #11
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: zestaw 4

Podoba mi się ten zestaw Co do figury, bardzo kobieca więc nie widzę powodów aby tego nie podkreślić.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 22:31   #12
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: zestaw 4

Nie rozumiem jak ktoś może się czepiać Twoich tytułów do zdjęć. Do mnie również one nie przemawiają, ale zupełnie mi nie przeszkadzają, nie mam nic do nich, ani do autorki tak poetyckich tytułów, dopóki nie są wulgarne czy umniejszające komuś, to nikt na ich temat nie powinen się wypowiadać, bo tutaj komentuje się ciuszki, nie twórczość literacką.

Do czepiających się wizażanek: głęboki oddech i patrzeć na ciuszki Po co psuć sobie krew?

I tak: zgadzam się figurę masz bardzo ładną. Tutaj podobają mi się buty
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:37   #13
7minut
Raczkowanie
 
Avatar 7minut
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 348
Dot.: zestaw 4

ta zagadka nie ma nijakiego sensu Wymiana zdań hmm no ok, mi się nie podoba Tobie się podoba, i nie musisz mi pisac ze na innym portalu każdy się tym zachwycał jak mi to ni w ząb się to nie podoba i mi do Ciebie nie pasuję (taak są gusta i guściki brawo) wręcz dla mnie jest straszne i nie prawda że może się podobac tylko jeden typ sylwetki, są tzw wieszaki na których mimo że wszytsko wisi wygląda fajnie, są też Panie takie jak Ty które są dobrze zbudowane, ale potrafią się ubrac z klasą, pokazac swoje atuty a zakryc swoje niedoskonałosci...ale każdy ma inny styl, Ty się sobie podobasz w tym, ja natomiast nigdy bym tak ubrana nie wyszła, więc o co to całe haaalo że gdzieś tam się podobało, że ktoś tam napisał że super podkreśla Twoją sylwetkę jak ja sądzę zupełnie inaczej ? chciałaś tylko wiedziec co o tym sądzimy a nie pod każdym nie swoim komentarzem udawadniac swoje racje. to na tyle, dobranoc
7minut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:37   #14
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
Srebrnousta,a porządny wieszak to taki,który podoba się komu-tobie? a może taki,który podoba się mi? fajnie,ze wyrażasz swoje zdanie ale może by tak zostawić w tym miejsce dla reszty świata? ja np. krytykując nie rozciągam swojej opinii na ogół,bo każda opinia należy tylko do właściciela i na tym polega istota takich portali- wyrażamy swoją opinię a nie mówimy-mnie się to nie podoba,wiec jest brzydkie kwantyfikator"ja" jest tu zdecydowanie konieczny ,bo gdyby to miało działać na takich zasadach ,jak to wynika z Twojej wypowiedzi to ja powiem,że ta sukienka mi się podoba ,więc jest piękna i koniec, kropka-nie ma o czym dyskutować tylko wtedy to byłaby jakaś paranoja,prawda?
Wiesz, przeglądałam Twoje wieszaki i moim zdaniem większość jest robiona na jedno kopyto i powtarzasz się.

I nie naskakuj tak od razu, bo miejsca dla reszty świata jest jeszcze dość Ty masz swoją opinię, ja nie zamierzam zabraniać Ci prawa do niej. A tak w sumie to o gustach się nie dyskutuje - więc mnie to się nie podoba, Tobie za to tak i wszystko.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:42   #15
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez 7minut Pokaż wiadomość
to po co tutaj umieszczasz zdjęcia skoro tak ostro na krytykę reagujesz ? Wstawiasz tutaj zdjęcia i myślisz że każdy będzie piać z zachwytu bo Tobie się podoba ? są gusta i guściki, mi osobiście też się nie podoba, sukienka wygląda na letnią i wcale nie pasuje do czarnych kryjących rajstop i tych ciężkich butów, ale to tylko moje skromne zdanie. przepraszam jeśli Cię urażę, chociaż tego bardzo nie chce, ale czasem wydaje mi się że na siłę komponujesz te stroje, żeby tylko ich więcej było, ale powtarzam czasem, pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Czarna1351 Pokaż wiadomość
Sukienka+buty+rajstopy+ab solutnie nie. Naprawdę robisz sobie krzywdę zakładając takie ciuszki.Jedno to kwestia dobrania elementów zestawu, które wg. mnie kompletnie ze sobą nie współgrają, drugie, to kwestia doboru rzeczy do sylwetki - po co tak podkreślasz swoje bardzo mocno rozbudowane łydki? Strój powinien ukrywać nasze mankamenty, a nie je uwydatniać.
podzielam zdanie obu Wizażanek.
PS. Jak dla mnie ta sukienka jest za OPIĘTA... Wygląda jakby nie była w twoim rozmiarze

a ubieranie się pod strony internetowe typu street look nie sprawdza się. Trzeba mieć przede wszystkim własny styl

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2009-10-07 o 22:45
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:48   #16
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw 4

aanneett, a co powiesz o czytaniu ze zrozumieniem? napisałam: ja mam tak,że kocham połączenia delikatnych sukienek z ciężkimi dodatkami,więc latem noszę je z gladiatorkami a w czasie chłodnych pór roku z czarnymi rajtkami odkąd oglądam modowe blogi,wiem,że nie tylko ja tak mam : http://www.fashiontoast.com/
http://karlascloset.blogspot.com/ http://nikkidesuasido.blogspot.com/
http://paniekscelencja.blogspot.com/
polecam popatrzeć -świetne dziewczyny z fajnym,oryginalnym stylem

więc nie wiem,co przeczytałaś ale na pewno nic,co napisałam...
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 23:06   #17
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: zestaw 4

i wniosek taki że popieram swoje wcześniejsze zdanie
co do linków- takie zestawienia dobre są na wybieg :/
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 23:22   #18
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw 4

w takim razie kontynuuję polemikę : z tego,co napisałam jasno wynika następstwo czasowe, które ma tu zasadnicze znaczenie : zawsze lubiłam takie kontrastowe połączenia ,czyli to mój styl, który zresztą często spotykał się z pełnymi zdziwienia reakcjami a potem ,kiedy zaczęłam oglądać modowe blogi zauważyłam,że nie tylko ja lubię łączyć tak ciuchy, czyli nie jestem takim modowym odosobnionym matołkiem,któremu na gust padło i dlatego tak łączy ciuchy
czyli: od około 10 lat w ten sposób noszę ciuchy
jakieś pół roku temu zaczęłam oglądać blogi...

po drugie inspiracja to nie kopiowanie! to dwie różne rzeczy!!!!!!!!!!!!!
a ja pisałam o inspiracji,która jest procesem twórczym a nie odtwórczym jak kopiowanie

a co do linków- te dziewczyny tak chodzą na co dzień,co widać na fotkach i to jest świetne! bo niby czemu takie ciuchy,które są fajne,oryginalne a przy tym wygodne i praktyczne miałyby być dobre tylko na wybieg?! carpe diem czemu nie ubierać się tak każdego dnia? bo większość nosi jeansy i t-shirty?! to jest kopiowanie , bycie takim nijakim everymanem -jasne,że czasem każdy ma ochotę być niewidzialny ale jeśli ktoś ma odwagę i ochotę to czemu takich ciuchów,jak te widoczne na blogach z linków nie nosić?!
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 00:06   #19
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: zestaw 4

Też lubię połączenia ciężkiego z lekkim Zawsze tak było, coś lekkiego musiało być przełamane ciężkim.
Dlatego Twój styl mi sie cholernie podoba. Masz ten styl i to Tobie trzeba przyznać.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 04:50   #20
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: zestaw 4

Nie podoba mi się ten zestaw, w mojej opinii sukienka jest za ciasna, nie jest wcale zwiewna, a rajstopy czarne nic a nic do niej nie pasują Ja też oglądam blogi modowe, ale uwierz na tych dziewczynach te ubrania jakoś inaczej/lepiej leżą.
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 07:06   #21
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
czarna dziwna rzecz,bo pokazałam ten zestaw na innym portalu i wszyscy tam komentujący stwierdzili,że doskonale pasuje do mojej sylwetki i podkreśla to,co powinno być podkreślone więc wybacz,ale wydaje mi się,że zwyczajnie preferujesz specyficzny typ sylwetki i stąd takie a nie inne komentarze

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

ja lubię kobiece sylwetki -kształtne łydki ,okrągłe biodra,wypukłe pupy i takie podobają mi się eksponowane natomiast kompletnie nie podobają mi się i nie pasują mi do mini,obcisłości itp. sylwetki bardzo szczupłe i chłopięce w kształcie (chude ,patyczkowate nogi,płaska pupa,koścista budowa) przypuszczam,że ty,Czarna1351, uważasz dokładnie odwrotnie
Dlaczego dziwi Cię, że na innym forum Twój strój się spodobał, a mnie on nie urzekł? To chyba normalne, że każdy z nas ma inny gust i każdemu z nas podobają się różne rzeczy. To chyba normalne, co więcej, chyba nawet bardzo dobrze, że tak jest. Tak na marginesie, nie jestem fanką kościstej budowy, tylko szczupłej, jeżeli ktoś chce chodzić w naprawdę krótkiej mini. Nie jestem też przeciwnikiem noszenia takiej długości, jaką zaprezentowałaś przez kobietki o bujniejszych kształtach - uważam tylko, że należy do robić w odpowiedni sposób. Moim zdaniem optycznie, przez zestawienie grubych, czarnych rajstop z tą sukienką, dołożyłaś tęgości swoim łydkom, a to wydaje mi się bezsensowne. Nie mam również nic przeciwko łamaniu konwencji w stroju i zabawy ciuchami. Dla mnie osobiście chciałaś, ale Ci nie wyszło. Wg. mnie brak tu pewnej lekkości, brak wrażenia, że cały strój został skomponowany bez wysiłku. Uważam, że lekka sukienka zestawiona z grubymi czarnymi rajstopami i z np.futrem może wyglądać świetnie. Sęk w tym, że nie każda sukienka się obroni. Diabeł tkwi w szczegółach.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 07:12   #22
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ten zestaw, w mojej opinii sukienka jest za ciasna, nie jest wcale zwiewna, a rajstopy czarne nic a nic do niej nie pasują Ja też oglądam blogi modowe, ale uwierz na tych dziewczynach te ubrania jakoś inaczej/lepiej leżą.
DOKLADNIE
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:07   #23
sylvia365
Raczkowanie
 
Avatar sylvia365
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 409
GG do sylvia365
Dot.: zestaw 4

jestem na nie tak jak ktos wyzej napisal- letnia sukienka i nie pasujace rajstopy......



pozdrawiam
sylvia365 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:26   #24
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw 4

Czarna1351, bliżej prawdy byłoby powiedzenie,że mnie to bawi
bo jakoś tak konsekwentnie wychodzi,że wrzucam zestaw tam ,dostaję komentarze a potem ten sam zestaw wrzucam tu i okazuje się,że wszystko,co tam w komentarzach było podawane jako argumenty na plus, tu jest na minus i odwrotnie i to nie tyczy się tylko tego wieszaka czy jednej opinii ale ,generalizując na podstawie większości , ogółu - to ciekawe zjawisko socjologiczne ,które obserwuję od dłuższego czasu i strasznie mnie to bawi,bo tam wrzucam np. fotkę w spódnicy i dziewczyny w większości piszą ,że np. nie mój kolor ale długość dla mnie, wrzucam ją tu i na 90% większość napisze ,że kolor dla mnie ale długość zdecydowanie nie i to się sprawdza ... serio myślę,że to interesujące i zabawne zjawisko

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

aa już wiem,czemu możecie sądzić,że jest zbyt opięta- o te marszczenia chodzi w okolicach talii? jeśli tak,to to nie jest wina za małego rozmiaru , to taki fason -ona jest z jednego boku suto marszczona a gdyby była większa to te marszczenia wisiałyby jak skóra na mordzie buldoga chyba dodam fotkę samej sukienki,żeby było wiadomo ,skąd to marszczenie
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:28   #25
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: zestaw 4

Buty są świetne - mam takie same
Sukienka mi się nie podoba - za bardzo kwiecista no i z rajstopami wygląda okropnie...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:28   #26
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
Czarna1351, bliżej prawdy byłoby powiedzenie,że mnie to bawi
bo jakoś tak konsekwentnie wychodzi,że wrzucam zestaw tam ,dostaję komentarze a potem ten sam zestaw wrzucam tu i okazuje się,że wszystko,co tam w komentarzach było podawane jako argumenty na plus, tu jest na minus i odwrotnie i to nie tyczy się tylko tego wieszaka czy jednej opinii ale ,generalizując na podstawie większości , ogółu - to ciekawe zjawisko socjologiczne ,które obserwuję od dłuższego czasu i strasznie mnie to bawi,bo tam wrzucam np. fotkę w spódnicy i dziewczyny w większości piszą ,że np. nie mój kolor ale długość dla mnie, wrzucam ją tu i na 90% większość napisze ,że kolor dla mnie ale długość zdecydowanie nie i to się sprawdza ... serio myślę,że to interesujące i zabawne zjawisko

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

aa już wiem,czemu możecie sądzić,że jest zbyt opięta- o te marszczenia chodzi w okolicach talii? jeśli tak,to to nie jest wina za małego rozmiaru , to taki fason -ona jest z jednego boku suto marszczona a gdyby była większa to te marszczenia wisiałyby jak skóra na mordzie buldoga chyba dodam fotkę samej sukienki,żeby było wiadomo ,skąd to marszczenie
Nie chodzi o marszczenie, zapewniam
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:35   #27
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw 4

w takim razie nie wiem,o co ,bo pupa powinna być opięta,po to kobiety maja pupy
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:47   #28
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: zestaw 4

wg mnie dół jest za ciężki w stosunku do góry... no cóż. może jakieś delikatniejsze buty by złagodziły efekt.. a już na pewno powinnaś się pozbyć tych grubych rajstop
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:49   #29
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
w takim razie nie wiem,o co ,bo pupa powinna być opięta,po to kobiety maja pupy
Napisałam Ci już, co uważam w tym zestawie za nietrafione. Jest to moje i tylko moje zdanie, do którego wygłaszania upoważniłaś mnie wystawiając swój wieszak na Wizażu. W tym wszystkim jednak najważniejsze jest to, że Ty się w tym stroju dobrze czujesz, a sądzę, że tak jest.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:23   #30
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: zestaw 4

ja tylko nie rozumiem dlaczego używacie określenia " bujniejsze kształty" i "są wieszaki i Panie takie jak Ty"... no jeśli Ona ma bujniejsze kształty to jak wygląda dziewczyna szczupła?Ma figurę chłopca? Dla mnie Ona ma rewelacyjną figurę, jak to się mówi "stworzoną dla facetów, nie dla ubrań"
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.