podkład kryjący i matujący. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-21, 13:00   #1
asiek99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 37

podkład kryjący i matujący.


Witam
Mam skórę tłustą a co za tym idzie codziennie świecenie się jest nieodłącznym elementem każdego dnia:/, do tego dochodzi "ścieranie się podkładu". chciałabym kupić podkład który ładnie pokryje twarz(mam drobne przebarwienia, skóra po wyleczonym trądziku) i ja zmatowi dlatgeo że mam okropny problem z błyszczeniem się skóry. Dotychczasz stosowałam podkłąd Revlona colorstay do skóry tłustej i mieszanej. Był w porządku lecz myślałąm o zmianie. Macie jakieś ciekawe propozycje? a Może używałyście innych lepszych? Co sądzicie o vichy dermablend?
Czekam na odpowiedzi zaznaczając że podkład ma być odpowiedni dla błyszczącej się skóry pozdrawiam.
asiek99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:50   #2
nie_rOb_scen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: cukierkowy park. ;]]
Wiadomości: 425
Dot.: podkład kryjący i matujący.

dołączę się do pytania, też by mnie interesowały jakieś podkłady o ww właściwościach a trochę nie ufam tym reklamą- za dużo razy się przejechałam na tych wynalazkach chętnie posłucham rad wizażanek, które używały i są zadowolone z efektów.
__________________
Choć w Twoich oczach widzę to zło
ja Tobie powiem, że ja lubię widzieć to.
nie_rOb_scen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:05   #3
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: podkład kryjący i matujący.

Ja Revlona użyłam raz jeden więc do niego nie porównam bo właściwie go nie wypróbowałam natomiast Vichy....Mam mieszane uczucia (baaardzo) używałam go jakiś czas ( z pół roku ?- coś koło tego)nie jest to podkład dla mnie. Mam suchą skórę a przesuszał mnie dodatkowo jak żaden przed nim i po nim nie do końca podobał mi się na twarzy...Niby nie zbijał się w gródki nie *zasychał* ale ..cóż nie dla mnie. Jego zdecydowanym atutem jest po pierwsze krycie po drugie to że faktycznie mimo że ciężki to lekko znosi go nawet dość wrażliwa skóra.
Używam dermacolu czasami sięgam po Kryolany jestem o niebo bardziej zadowolona jednak nie są to kosmetyki do mocno problematycznej skóry ( w każdym razie nie na co dzień) z czystym sumieniem polecić nie mogę...Natomiast faktycznie można za ich pomocą cuda zdziałać...Jestem maniaczką mocnego krycia i nieskazitelnej cery więc raczej pod tym kątem dobieram kosmetyki.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:31   #4
nie_rOb_scen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: cukierkowy park. ;]]
Wiadomości: 425
Dot.: podkład kryjący i matujący.

aaa co do Dermacolu - użyłam parę razy, rzeczywiście jest bardzo wydajny i dobrze kryje...ale miałam po nim taką sztuczną buzie [nie wiem jak to ująć]

ostatnio króluje u mnie chanel <3
alee jestem zmuszona chyba zmienić bo właśnie się kończy a na nowy chwilowo kasy nie mam
__________________
Choć w Twoich oczach widzę to zło
ja Tobie powiem, że ja lubię widzieć to.
nie_rOb_scen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:16   #5
SummerkowyBombelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: podkład kryjący i matujący.

ja również posiadam cerę tłustą a właściwie mieszaną..i wypróbowałam juz mase podkładow matujących,kryjących oraz matująco-kryjących z tym,że większosc z nich sie nie sprawdziła,zatkając pory i powodując w ten sposób jeszcze większe błyszczenie się skóry oraz powstawanie nowych zaskórników.Jedynym podkładem,który mi odpowiada,nie zatyka mi porów oraz długo utrzymuje sie na mojej twarzy jest podkład Lirene City Matt-Fluid matująco-wygładzający.Więc asiek99 polecam Ci abyś i ty go wypróbowała.Myślę,że nie zaszkodzi twojej buźce i ewentualnie ja upiększy no i oczywiście wszystkie podkłady nakłada sie na twarz w małej ilości co też jest bardzo ważne by nasza skóra sie nie "zapchała" nadmierną ilością kosmetyku pozdrawiam
SummerkowyBombelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:21   #6
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: podkład kryjący i matujący.

Polecam całe forum minerałowe- jak dla mnie są najbardziej trwałe, matujące , a do tego mocno kryją oczywiście trzeba najpierw protestować, bo dla każdej cery inna firma będzie dobra, ale jako, że próbki są bardzo tanie, nie wyczyści to portfela jakoś bardzo nie mówimy o minerałach w normalnych kosmetykach typu loreal etc, ale o tych których jeszcze nie ma w Polsce niestety, ale to już przeczytacie na minerałowym
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:10   #7
elizka92
Raczkowanie
 
Avatar elizka92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
GG do elizka92
Dot.: podkład kryjący i matujący.

Dziewczyny!
Fakt, Dermacol robi maskę, ale jak nałoży się na niego troszkę pudru rozświetlającego efekt jest o niego lepszy!
Ja osobiście używam Sorayi matującej jest idealna jak dla mnie.
wcześniej używałam Finish Show Eveline, rowniez nie jest zly

natomiast odradzam podkłady Oriflame. Jeden wielki shit.
elizka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.