Cilest PROBLEM! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 23:05   #1
tenkowa
Przyczajenie
 
Avatar tenkowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 26

Cilest PROBLEM!


Hej Dziewczyny, mam taki problem sama nie wiem co zrobić otóż przez 1,5 roku brałam Cilest przez większość miesięcy czułam się dobrze, zimą jednak zaczęły boleć mnie nogi w dziwny sposób nie puchły lecz miałam uczucie ciężkich nóg ,osłabione mięśnie i kłucie w dłoniach , stany depresyjne itd. zgłosiłam się do lekarza rodzinnego on jednak powiedział że to są tak małe ilości hormonów że to na pewno nie przez tabletki ;/ NO DOBRA ! ale postanowiłam odstawić minęło 7 miesięcy bóle nóg ustąpiły nie od razu po odstawieniu lecz po jakimś czasie....od soboty znów zaczęłam je brać (PO 7 MIESIĘCZNEJ PRZERWIE) i czy to możliwe, że po 1 tabletce znów przyszły bolące nogi, mięśnie???? powtórka z rozrywki ? czy zależy to od dawki w tabletkach ? np. jeśli lekarz zmieni mi na mniejsza dawkę coś się zmieni ? czy zostawić tabletki raz na zawsze?
tenkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 08:54   #2
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Cilest PROBLEM!

mnie po yasminelle bola nogi w szczegolnosci lydki, czasem to az nie szlo wytrzymac ale gin kazal mi brac acard i teraz wszystko jest ok i nie bola juz.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 17:18   #3
nana86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 59
Dot.: Cilest PROBLEM!

Lekarz moze Ci przepisac inne tabletki,kazde maja inna porcje hormonu ,dawki antykoncepcyjnych raczej sie nie zmienia zawsze jest to jedna tabletka. A co do objawow to jest to mozliwe ze od tego,zreszta w ulotce jest wyraznie napisane o działaniach niepożądanych. Ja swojego czasu zażywania tabletek anty też miałam podobne dolegliwości zwiazane z nogami: bardzo mnie bolały,lewa strona ciała mi drętwiała,wystepowały plamienia,no i odstawilam .A co dziwniejsze np.kiedys przyklejałam plastry,mamy tylko jedne dostępne wiec była to EVRA,trwalo to okolo półtorej roku, bardzo dobrze sie po nich czulam no i nie obciazaly watroby ani żołądka,póżniej nastąpiła przerwa.Po 3 latach przerwy postanowilam znów zacząć je stosować ,ale niestety organizm zareagowal juz inaczej. Kiedy przykleiłam sobie pierwszy plaster w pierwszym dniu miesiaczki ,to krawienie trwalo okolo 2 miesiecy Do miesiaca chyba moze wystepowac, bo jest tak napisane ze moze sie zdazyc ale mnie to pozniej zaczelo przerazac ,no i zaczely mnie bolec piersi gdzie wczesniej tego nie bylo wiec zaprzestałam.
__________________
..Aniołki podniosą Cię na duchu ,gdy Twoje skrzydła zapomną jak latać....
nana86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.