zbrodnie na modzie... ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 18:30   #1
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Wink

zbrodnie na modzie... ??


Tak przeglądam forum, i chodzi mi głównie o street fashion ale i inne wątki.

Niektóre zestawy świetne - niektóre koszmarne (wg mnie).
Niby o gustach się nie dyskutuje. Ale czy może ja jestem aż tak zasciankową zrzędą, czy niektore foty to sztandarowe przykłady na to, jak się nie ubierać?

Już nie mowię o tym dziele sztuki, https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1233994398, świetne ustawienie modelki, jak dla mnie.
Przykładowe.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1234030183
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1234030277
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1234003908 okulary.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1234008230 ja się mylę, czy przed takim sweterkiem i drutami babci to się raczej uciekało gdzie pieprz rosnie... Może i nie o sweter chodzi, ale mogłabym się założyc, że styl na ''zone pastora'' chyba również znalazłby szersze grono odbiorców.

P.S. Nie chcę w zadnym razie nikogo zranic czy obrazić, ani wyśmiewania; każdy lubi co innego.
Ale czy to są naprawdę fajne zestawienia?


Po co ten wątek. ;-) Mógłby mi ktos wytłumaczyć ;-) modę (???) na to np.:
Nerd glasses. http://2.bp.blogspot.com/_1k97eAgA9N...%2BCollage.bmp

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-02-07 o 18:41
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 18:57   #2
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

naprawdę nie rozumiem przesłania Twojego wątku

rozumiem , że coś może Ci się nie podobać , ale każdy z nas ma swój styl .. jednym się podoba sweter , Tobie może on się wydawać " babciny " ..

wiesz to dla mnie dziwne .. dyskwalifikujesz kogoś po tym jak się ubrał ? bo ja nigdy
czasem jak patrze na niektóre dziewczyny to śmiać mi się chce , ale z drugiej strony podziwiam ich odwagę ..

bo kto w naszym malutkim kraju odważyłby się ubrać inaczej niż wszyscy ??

dla Ciebie jakaś bluzka może wydawac się za przeproszeniem szmatą godną wyrzucenia , a niektóre z chęcią by się o nią pożarły , lub po prostu zainspirowały ..

na temat gustu się nie dyskutuje ...
ile ludzi tyle gustu i tego się raczej trzymajmy

pozdrawiam
bloo.
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:03   #3
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

dokładnie bloondyna tak zawsze było jest i będzie

mnie czasami zastanawia to, że np. jakaś dziewczyna napisze wątek w którym wstawi zdjęcie ubrania lub zestawu i prosi o opinię i wszystkie jak jeden mąż że świetne świetne, a dla mnie dosłowna tandeta albo ostatnio ja sama wkleiłam bluzkę i tunikę które bardzo mi się podobają to dziewczyny za bluzkę mnie zlinczowały a że tunika nawet nawet..

ale to fajne, że każdemu podoba się co innego, bo po 1. gdybym widziała taką kopię siebie obok to chyba bym zabiła po 2. jest ciekawie
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:07   #4
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Po co ten wątek. ;-) Mógłby mi ktos wytłumaczyć ;-) modę (???) na to np.:
Nerd glasses. http://2.bp.blogspot.com/_1k97eAgA9N...%2BCollage.bmp
alez one sa swietne Niektore zestawy to takie male dziela sztuki, piekna brzydota po prostu. Nie dla prostego ludu
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:10   #5
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

ja nigdy, przenigdy nie zrozumiem tej mody na styl "babciny". kobiece ciało jest piękne i ja osobiście hołduję zasadzie, że to piękno należy podkreślać, a nie ukrywać pod bezkształtnym workiem czy włóczkowym sweterkiem w bezpłciowym kolorze.

Cytat:
czasem jak patrze na niektóre dziewczyny to śmiać mi się chce , ale z drugiej strony podziwiam ich odwagę ..
można się ubrać oryginalnie, acz stylowo i nie zniekształcając przy tym swojej figury we wszystkim trzeba znaleźć złoty środek.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:14   #6
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Wątek rzeczywiscie założyłam bez sensu, taki polaczkowsko narzekalski. Bo właściwie co mozna powiedzieć. Stąd spodziewam się, że dlugo nie pożyje. Rzeczywiście, pewnych zjawisk nie rozumiem i najwyraźniej nie są one do rozumienia. Albo też, nie są do rozumienia przez wszystkich. <edit: chyba za dużo street fashion się ostatnio w necie naoglądałam, i w koncu puściły mi... Nerwy? Najserdeczniej przepraszam. >


Cytat:
alez one sa swietne Niektore zestawy to takie male dziela sztuki, piekna brzydota po prostu. Nie dla prostego ludu
No. I to jest najlepsze wyjasnienie.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-02-07 o 19:18
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:29   #7
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

mi tam podobają się wszystkie fotki, które wstawiłaś
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 19:30   #8
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Tak przeglądam forum, i chodzi mi głównie o street fashion ale i inne wątki.

Niektóre zestawy świetne - niektóre koszmarne (wg mnie).
Niby o gustach się nie dyskutuje. Ale czy może ja jestem aż tak zasciankową zrzędą, czy niektore foty to sztandarowe przykłady na to, jak się nie ubierać?

Już nie mowię o tym dziele sztuki, https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1233994398, świetne ustawienie modelki, jak dla mnie.
Przykładowe.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1234030183
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1234030277
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1234003908 okulary.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1234008230 ja się mylę, czy przed takim sweterkiem i drutami babci to się raczej uciekało gdzie pieprz rosnie... Może i nie o sweter chodzi, ale mogłabym się założyc, że styl na ''zone pastora'' chyba również znalazłby szersze grono odbiorców.

P.S. Nie chcę w zadnym razie nikogo zranic czy obrazić, ani wyśmiewania; każdy lubi co innego.
Ale czy to są naprawdę fajne zestawienia?


Po co ten wątek. ;-) Mógłby mi ktos wytłumaczyć ;-) modę (???) na to np.:
Nerd glasses. http://2.bp.blogspot.com/_1k97eAgA9N...%2BCollage.bmp
nietylko ty, ja kiedys dla rozrywki dla kolegow, faceci w wieku 25-29 lat, nie pracują na budowie i nie są dresiarzami
zrzucilam wiekszosc fotek z japan (przejrzyj zalaczniki z 1 czesci tajemnice slicznych ciuszkow reklamowanych przez japonki, mnostwo perełek), do tego spora czesc szafy
efekt?
oczy im wyszly na wierzch
"to tak mozna..? ale dlaczego one.. o jezu... uahahahaha spojrz na to!!! kur.., przepraszam, a myslalem, ze to ja sie nie umiem ubrac. Ja nie umiem tego nawet skomentować"

ale od niektorych dziewczyn na forum slyszalam o skromnosci, delikatnosci, kobiecosci (nie wiem, w ktorym miejscu) i tym, ze sie zwyczajnie nie znam, bo latam pewnie w spodniczce pokazujacej tyłek, jestem solara i kazdy moze mnie miec (nie wiedzialam, ze jest to uwarunkowane ubraniem, tym bardziej ze wstawiłam na szafe tylko 1 sukienke, klasyczna mala czarna)

a i wierz mi to co znalazlas, moze pzoa ostatnim linkiem z okularami geeka, to nic, to jeszcze naprawde nic nawet ta pani w marynarce i oprawkach ze smiesznych rzeczy jest nawte nawet

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
ja nigdy, przenigdy nie zrozumiem tej mody na styl "babciny". kobiece ciało jest piękne i ja osobiście hołduję zasadzie, że to piękno należy podkreślać, a nie ukrywać pod bezkształtnym workiem czy włóczkowym sweterkiem w bezpłciowym kolorze.


można się ubrać oryginalnie, acz stylowo i nie zniekształcając przy tym swojej figury we wszystkim trzeba znaleźć złoty środek.
amen, ale w odpowiedzi uslyszalabys ze to wulgarne i wyzywające
to troche moda na kampanie virginity house, na swiete dziewice tak zwane 9skromnie, elegancko, ponadczasowo- te dwa ostatnie budza lekki usmieszek)

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-07 o 19:33
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:33   #9
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
mi tam podobają się wszystkie fotki, które wstawiłaś
to moze jednak ja jestem nienormalna i obejrzałam za dużo zdjęć Marilyn Monroe
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:33   #10
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Mi tez się podoba większość zestawów, które tu wkleiłaś. Dlatego ten wątek trochę nie ma sensu, bo po prostu każdy ma inny gust...
Na przykład fajnie zestawiony babciny sweterek może wyglądać dużo lepiej niż oklepany kardigan, ale to tylko moje zdanie. Dla mnie im więcej na ulicach nietypowych połączeń tym lepiej i ciekawiej, nawet jeśli nie wszystkie mi się podobają.
__________________



Edytowane przez *Antoinette*
Czas edycji: 2009-02-07 o 19:34
*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:47   #11
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

wolę już oglądać takie zestawy niż widoki, jakie w sumie codziennie można zaobserwować na polskich ulicach -> panna w kozaczkach na wysokiej szpilce, w których nie potrafi chodzić i krzywi nogi na boki ; ) najczęściej białe + nadmuchana kurtka z futerkiem przy kapturze, sięgająca ledwo do pasa.

naprawdę, już wolę te "zbrodnie na modzie" z tego tematu
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 19:49   #12
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
nietylko ty, ja kiedys dla rozrywki dla kolegow, faceci w wieku 25-29 lat, nie pracują na budowie i nie są dresiarzami
zrzucilam wiekszosc fotek z japan (przejrzyj zalaczniki z 1 czesci tajemnice slicznych ciuszkow reklamowanych przez japonki, mnostwo perełek), do tego spora czesc szafy
efekt?
oczy im wyszly na wierzch
"to tak mozna..? ale dlaczego one.. o jezu... uahahahaha spojrz na to!!! kur.., przepraszam, a myslalem, ze to ja sie nie umiem ubrac. Ja nie umiem tego nawet skomentować"

)
No i ??

Każdemu podoba się co innego, wiadomo. Może innym facetom by się taki styl spodobał

Zauważyłam ciekawą tendencję, coraz więcej osób narzeka na brak oryginalności na polskich ulicach. Podobno wszyscy ubierają się tak samo, a wszelka "inność" jest zaraz obgadywana. Te same osoby najwięcej krytykują ubiory innych.

Może, więc warto zacząć od siebie i pozwolić innym ubierać się tak jak chcą
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:50   #13
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Tak, inny gust, tylko zawsze wydawało mi się, że istnieją pewne kanony, ktorych się nie łamie (gdy się chce uchodzić za kogoś, kto jest dobrze/fajnie ubrany), bo tylko robi sie sobie krzywdę.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:52   #14
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

jak juz obgadujemy, to w łodzi bardziej poluarna jest wersja plaszczyk odstajacy w biodrach, cieniutki (to raczej prochowiec), sciagniety w talii paskiem elegancko zawiazanym na supeł , pokazne uda w niebieskich rureczkach i do tego czarne kozaki na szpili
bardziej sie nie da chyba sylwetki pokroić i skrocic


ja sie obawiam, ze nie ma mezczyzn, ktorym sie to podoba, sa ci, ktorzy toleruja, badz olewaja
za duzo mam do czynienia z facetami, za duzo z nimi przebywam - od nastolatkow sportowcow, do zonatych i dzieciatych prawnikow, wyuczylam sie chcac niechcac dokladnie za czym sie obejrza, a za czym nie

wielu facetow samemu wyglada nieciekawie i nie patrzy w co kobieta jest ubrana, bo dla niego ubrania to w ogole abstrakcja

niv_ ale co ma oryginalnosc do ataku babć-klonów
to zawsze jest moda masowa
gdyby to były pojedyncze sztuki, bilabym brawo za odwage

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-07 o 19:56
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:53   #15
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Te kanony już powoli przestają istnieć, coraz częściej mówi się o tym, żeby bawić się modą łamiąc pewne ogólnie przyjęte zasady. Co innego zasady dobrego smaku.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:53   #16
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wolę już oglądać takie zestawy niż widoki, jakie w sumie codziennie można zaobserwować na polskich ulicach -> panna w kozaczkach na wysokiej szpilce, w których nie potrafi chodzić i krzywi nogi na boki ; ) najczęściej białe + nadmuchana kurtka z futerkiem przy kapturze, sięgająca ledwo do pasa.

naprawdę, już wolę te "zbrodnie na modzie" z tego tematu
a dlaczego popadasz w skrajności? jest masa fajnie i oryginalnie ubranych ludzi, którzy nie noszą ani białych kozaczków, ani krzywdzących ich figury babcinych sweterków
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:54   #17
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

A laska w okularach wygląda nieźle, ubiór bardzo ok, oo pasują do jej ładnej skądinąd twarzy, chodziło mi bardzie o zwrócenie uwagi na nerd glasses właśnie, o których potem dzięki google się doszkolilam. Bo do dzisiaj nie wiedziałam, że to ma nazwę, i myslałam, że to polska moda z Betty Brzyduli.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:57   #18
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Te kanony już powoli przestają istnieć, coraz częściej mówi się o tym, żeby bawić się modą łamiąc pewne ogólnie przyjęte zasady. Co innego zasady dobrego smaku.
No własnie dlaczego, dlaczego, ja sie pytam, o co kaman.

Kiedys pewne kobiety paliły staniki, i ok!, chcesz noś, nie chcesz, nie noś, ale realia są takie, że wiele biustów bez ''cyckonosza'' nie wyglada ciekawie...
Czy to nie powinno być samobójstwo miec zakola i jeszcze sobie zebrac włosy w koczek na czubku i wyglądać jak Steven Segal. A to się nazywa (nazywac ma) modnie, oryginalnie... np.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:05   #19
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

o wlasnie moze nie o kanony chodzi - co wolno, czego nie
ale czym sobie robimy krzywde, to powinno byc zakazane
bo nie trzeba byc eleganckim, zeby wygladac swietnie
mozna szokowac wygladem, ale podkreslajac sylwetke (a przynajmniej jej nie deformujac)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 20:11   #20
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
a dlaczego popadasz w skrajności? jest masa fajnie i oryginalnie ubranych ludzi, którzy nie noszą ani białych kozaczków, ani krzywdzących ich figury babcinych sweterków
podałam przykład tego, co najczęściej mogę zaobserwować
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:13   #21
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

ja myślę , że takim pisaniem nic nie zmienimy ..

każdy dalej będzie miał swój styl i pomimo że jakaś babka będzie miała miseczkę F będzie chodziła bez stanika bo tak lubi ..
nie przegadajy nikomu , bo nie możemy narzucać swojego zdania i stylu innym

co faktem jest , że jeżeli zwrócłabym jej uwagę , mogłaby poczuć się od razu zaatakowana przeze mnie .. bo ja raczej nie powinnam wpływać na styl innych osób , to też się tym zupełnie nie interesuję i ubieram jak mi się podoba

więc też zrobiłoby mi się smutno jak ktoś powiedziałby że powinnam nosić okulary policyjne a nie muchy bo w tych lepiej wyglądam chociaż ja mam inne zdanie ..

bo właściwie ? po co się kogoś czepiać i komentować ?
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:19   #22
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

co chcesz od nerdów? świetne są i babka na trzecim zdjeciu fajnie wygląda

moim zdaniem lepiej byc oryginalnym i sie nie wszystkim podobac, niz wygladac jak jeden z klonów
__________________
Vegetarian

Edytowane przez lisa009
Czas edycji: 2009-02-07 o 20:27
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:22   #23
grejt
Raczkowanie
 
Avatar grejt
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 143
GG do grejt
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Spodziewałam się jakiś okropieńst, potworków na tych zdjęciach, a tu miłę zaskoczenie Dziewczyna w nerdach mnie urzekła *__*
grejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:27   #24
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
ja myślę , że takim pisaniem nic nie zmienimy ..

każdy dalej będzie miał swój styl i pomimo że jakaś babka będzie miała miseczkę F będzie chodziła bez stanika bo tak lubi ..
nie przegadajy nikomu , bo nie możemy narzucać swojego zdania i stylu innym

co faktem jest , że jeżeli zwrócłabym jej uwagę , mogłaby poczuć się od razu zaatakowana przeze mnie .. bo ja raczej nie powinnam wpływać na styl innych osób , to też się tym zupełnie nie interesuję i ubieram jak mi się podoba

więc też zrobiłoby mi się smutno jak ktoś powiedziałby że powinnam nosić okulary policyjne a nie muchy bo w tych lepiej wyglądam chociaż ja mam inne zdanie ..

bo właściwie ? po co się kogoś czepiać i komentować ?
eee ja mam rzekomo F i nikomu nie zycze tak malego biustu
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:33   #25
grejt
Raczkowanie
 
Avatar grejt
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 143
GG do grejt
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Małego? ;D
grejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:34   #26
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

no ale wiesz .. jak się uprze to będzie chodzić ..
i co mi do tego ?

jej ciało .
jej styl .
jej sprawa .

bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:51   #27
DedeDinah
Raczkowanie
 
Avatar DedeDinah
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

.

Edytowane przez DedeDinah
Czas edycji: 2009-02-18 o 18:56
DedeDinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:55   #28
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

właśnie .. to jest w tym wszystkim najśmieszniejsze ..

zazwyczaj mówi się , że dziewczyny w naszym kraju chodzą ubrane tak samo .. nie mają swojego stylu ..
wszyscy tylko h&m , zara i juz ..

a jak ktoś nalozy coś orginalnego i nie powtarzalnego to już źle .
i krytyka i wyśmiewanie .

trzeba się zdecydować na jedno .
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:57   #29
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez grejt Pokaż wiadomość
Małego? ;D
moje F opiewa na 83cm, to jest malo chyba


ale wy o czym innym, a ja rozumiem po czesci autorke
jedna dziewczyna na zdj ladna, zgrabna ma na sobie ubrania jak zdjete z kloszarda nocujacego na dworcu krakow glowny
to niebardzo kojarzy mi sie ze stylem, bardziej stylizacja na biedne dzieci z czasow drugiej wojny, a to akurat nie jest temat do zabawy i zartow...

no i jeszcze raz, co ma oryginalnosc i innosc do tego, ze chociazby w tych no, dla mnei to juz bede okulary geekow latało pol miasta?

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-07 o 21:01
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:01   #30
DedeDinah
Raczkowanie
 
Avatar DedeDinah
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

.

Edytowane przez DedeDinah
Czas edycji: 2009-02-18 o 18:56
DedeDinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.