Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 17:48   #1021
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Mam ten z kwasem askorbinowym i na nim piszą, że ma ph fizjologiczne
dzięki myślę, że nei powinno być w takim razie wyższe niż 4,2
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:59   #1022
Lady Skejt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Wie może ktoś, gdzie w Poznaniu, Luboniu lub okolicach znajdę bloker Ziai? Mieszkam w miasteczku pod Poznaniem, dzisiaj pochodziłam po aptekach i nigdzie nie ma. Ręce mi już opadają....
Lady Skejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:32   #1023
jessy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 141
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A ja właśnie dzisiaj bloker dopadłam i zacznę testować
Dla dziewczyn z Łodzi - dostałam go w aptece sieci Dbam o Zdrowie, na Piotrkowskiej, na przeciwko Grand Hotelu.
Z tego co Pani farmaceutka mówiła dopiero wprowadzają tę linię i pewnie będzie dostępna w innych sporych aptekach tej sieci.
Ogólnie mają tam duży wybór kosmetyków Ziai i AA.
jessy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 19:03   #1024
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

JA dzis znowu kupilam maslo kakowe.... to juz moja 11 tubka...
UZaleznienie
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 22:51   #1025
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miała któraś z Was jakis krem pod oczy z Ziaji? Chodzi mi bardziej o nawilżający niż przeciwzmarszczkowy.
Ja używam koziego mleka pod oczy, super nawilża, ale nei do końca podoba mi sie zapach
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 08:49   #1026
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Ja używam koziego mleka pod oczy, super nawilża, ale nei do końca podoba mi sie zapach
a było to mocne nawilżenie?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 09:28   #1027
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a było to mocne nawilżenie?
Mam cerę dość suchą (nie mocno przesuszoną) i jest ok, chociaż nie omijam okolic oczu kiedy smaruje twarz normalnym kremem (też kozie mleko, ale seria 1) ; krem pod oczy jest tylko dodatkowo.

Chyba, że mogę jakoś to inaczej określić i Ci pomóc
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 09:48   #1028
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

W dalszym ciągu używam blokera i jestem zachwycona, jest rewelacyjny i spełnia moje oczekiwania w 100%.
Poza blokerem mam teraz krem nawilżający z serii Med, krem z masłem kakaowym i kremowy płyn do higieny intymnej - z nim też już się nie rozstanę.

Kończy mi się żel do mycia twarzy Lirene, tym razem wrócę do Ziajki, bo dawno już nie używałam. Chyba skuszę się na oliwkowy.
Do tego przyda mi się coś na usta, bo mam spierzchnięte a moje pomadki sobie nie radzą. I pewnie coś jeszcze, dobrze, że Ziaja jest taka tania.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:56   #1029
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny lecę do Was z pytaniem
Czy widziała któraś może już w sprzedaży krem kokosowy? Bo wiem, że mieli wycofywać, potem okazało się że tylko na czas zmiany opakowania, a ja bardzo chciałabym go wypróbować, bo tak zachwalacie, że nie mogę się powstrzymać, tym bardziej, że nadchodzą zimniejsze dni i przydałaby się jakaś mocniejsza ochrona. Dzięki z góry za odzew
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:41   #1030
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez jessy86 Pokaż wiadomość
A ja właśnie dzisiaj bloker dopadłam i zacznę testować
Dla dziewczyn z Łodzi - dostałam go w aptece sieci Dbam o Zdrowie, na Piotrkowskiej, na przeciwko Grand Hotelu.
Z tego co Pani farmaceutka mówiła dopiero wprowadzają tę linię i pewnie będzie dostępna w innych sporych aptekach tej sieci.
Ogólnie mają tam duży wybór kosmetyków Ziai i AA.
a wiesz moze czy w superpharm mozna dostac ten bloker?
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 09:46   #1031
jessy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 141
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Nie mam pojęcia. Sama się za nim nachodziłam po różnych aptekach, ale nie pamiętam, czy była wśród nich i tej sieci.
jessy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 15:25   #1032
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez jessy86 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. Sama się za nim nachodziłam po różnych aptekach, ale nie pamiętam, czy była wśród nich i tej sieci.
dzieki za odpowiedz bo ja tez chodze po aptekach i nigdzie nie moge dostac.
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:04   #1033
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Po używaniu toniku Calma na początku pojawiły się niespodzianki, ale powoli się uspokaja. Mam nadzieję, że teraz już będzie ok
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 06:34   #1034
ola09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witam Was serdecznie i bardzo proszę o pomoc. Chodzi o to, że uwielbiam kosmetyki z serii Kozie mleko, zwłaszcza mleczko do twarzy, tyle że jest ono przeznaczone m.in. dla skóry skłonnej do zmarszczek. Czy myślicie, że nie ma nic złego w stosowaniu go w wieku 20 lat? Słyszałam różne nieprzychylne opinie na temat stosowania kosmetyków nieodpowiednich do wieku, ale może chodzi tutaj o silne kremy przeciwzmarszczkowe, a nie takie mleczko... Bardzo nie chcę z niego rezygnować, ale jakoś zaczęło mnie to zastanawiać.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
ola09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:04   #1035
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ola09 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie i bardzo proszę o pomoc. Chodzi o to, że uwielbiam kosmetyki z serii Kozie mleko, zwłaszcza mleczko do twarzy, tyle że jest ono przeznaczone m.in. dla skóry skłonnej do zmarszczek. Czy myślicie, że nie ma nic złego w stosowaniu go w wieku 20 lat? Słyszałam różne nieprzychylne opinie na temat stosowania kosmetyków nieodpowiednich do wieku, ale może chodzi tutaj o silne kremy przeciwzmarszczkowe, a nie takie mleczko... Bardzo nie chcę z niego rezygnować, ale jakoś zaczęło mnie to zastanawiać.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Kosmetyków powinno używać się zgodnie z potrzebami naszej cery, a nie zgodnie z instrukcją wiekową na opakowaniu. Jeśli Ci służy, nie zapycha Cię to nie widzę powodu, dla którego miałabyś z niego rezygnować
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:51   #1036
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jeśli nie kupisz kokosowego, możesz zawsze wypróbować tą nowość:
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...uva_i_uvb.html
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 19:24   #1037
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Jeśli nie kupisz kokosowego, możesz zawsze wypróbować tą nowość:
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...uva_i_uvb.html

Dzięki za link Kurcze, no to jest jakieś wyjście, ale nie jestem pewna bo nie znam składu, a jeśli wepchnęli do niego trójglicerydy albo glicerynę cy parafinę to ja niestety odpadam w przedbiegach bo to na pewno mnie zapcha No nic, pozostaje mi przyczaić się na niego i poczytać skład jak go dopadnę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 09:28   #1038
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Jeśli nie kupisz kokosowego, możesz zawsze wypróbować tą nowość:
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...uva_i_uvb.html
Świetnie!
A ja właśnie zastanawiałam się nad wyborem ziajowego kremu, który będzie odpowiedni na zimę i chłody, a zarazem dobrego nawilżacza (w zastępstwie żółtej HerbikiPlant z czarnym bzem)

Właściwie to ja piszę z prośbą o pomoc
Otóż kupiłam jakiś czas temu nową Intimę kremową z kwasem laktobionowym, a teraz niedawno z kw. askorbinowym (na zapas w promocji w R), oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie otworzyła tej nowej i nie porównała z poprzednią No i tu tkwi problem :/ Otóż intima z kw. laktobionowym jest strasznie rzadka, wręcz wodnista :/ Ta z kw. askorbinowym jest gęsta, rzeczywiście kremowa, ma przyjemną konsystencję I chciałam się zapytać tych z Was, które używały intimy laktobionowej: czy wasze egzemplarze też takie były i to jest w zupełności normalne, i nie powinnam się niczym przejmować, czy też ja tylko trafiłam na jakiś wybrakowany i zepsuty produkt Niepokoi mnie to również z innego powodu, otóż, w tej laktobionowej z dozownikiem po jakimś czasie używania zardzewiała pompka (tak się domyślam...) tzn. używałam płynu po kupieniu jakiś czas (ok. msc), potem przez 2-3 msc nie był używany i teraz od ok. tygodnia znów zaczęłam używać i właśnie po naciśnięciu pompki wyleciał płyn w kolorze brązowym (nie powiem, co przypominającym... :/ ). Na szczęście żadnych pzykrych dolegliwości po intimie laktobionowej nie zauważyłam (używam jej też jako żel pod prysznic, i chyba w tym charakterze już wykończę...). Po prostu obawiam się, że produkt był zepsuty np. z powodu złego przechowywania w sklepie (u mnie stał przez więszość czasu w szafce, a w trakcie używania na półce z dala od wody).
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 09:48   #1039
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ziaja Masło do ciała REBUILD w czarnym opakowaniu. "Ukierunkowane ujędrnianie uda, pośladki, biodra brzuch". Macie doświadczenia z tym produktem?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 12:52   #1040
jessy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 141
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Świetnie!
A ja właśnie zastanawiałam się nad wyborem ziajowego kremu, który będzie odpowiedni na zimę i chłody, a zarazem dobrego nawilżacza (w zastępstwie żółtej HerbikiPlant z czarnym bzem)

Właściwie to ja piszę z prośbą o pomoc
Otóż kupiłam jakiś czas temu nową Intimę kremową z kwasem laktobionowym, a teraz niedawno z kw. askorbinowym (na zapas w promocji w R), oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie otworzyła tej nowej i nie porównała z poprzednią No i tu tkwi problem :/ Otóż intima z kw. laktobionowym jest strasznie rzadka, wręcz wodnista :/ Ta z kw. askorbinowym jest gęsta, rzeczywiście kremowa, ma przyjemną konsystencję I chciałam się zapytać tych z Was, które używały intimy laktobionowej: czy wasze egzemplarze też takie były i to jest w zupełności normalne, i nie powinnam się niczym przejmować, czy też ja tylko trafiłam na jakiś wybrakowany i zepsuty produkt Niepokoi mnie to również z innego powodu, otóż, w tej laktobionowej z dozownikiem po jakimś czasie używania zardzewiała pompka (tak się domyślam...) tzn. używałam płynu po kupieniu jakiś czas (ok. msc), potem przez 2-3 msc nie był używany i teraz od ok. tygodnia znów zaczęłam używać i właśnie po naciśnięciu pompki wyleciał płyn w kolorze brązowym (nie powiem, co przypominającym... :/ ). Na szczęście żadnych pzykrych dolegliwości po intimie laktobionowej nie zauważyłam (używam jej też jako żel pod prysznic, i chyba w tym charakterze już wykończę...). Po prostu obawiam się, że produkt był zepsuty np. z powodu złego przechowywania w sklepie (u mnie stał przez więszość czasu w szafce, a w trakcie używania na półce z dala od wody).
Mam ten płyn, ale mój jest jednak dość gęsty. Za to ma inną wadę - przy pompce zbiera sie taka brązowa maź Rozkręcalam go i nie ma kontaktu z resztą płynu, ale widać to też cześciowo w pompce. Nie wiem co to, ale wyglada fatalnie.
jessy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:42   #1041
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ziaja Masło do ciała REBUILD w czarnym opakowaniu. "Ukierunkowane ujędrnianie uda, pośladki, biodra brzuch". Macie doświadczenia z tym produktem?
ja uzywalam tego produktu i musze go pochwalic na mnie zadzialal.
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 08:16   #1042
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Jeśli nie kupisz kokosowego, możesz zawsze wypróbować tą nowość:
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...uva_i_uvb.html

Ale fajnie, to jest chyba ten kremik który miał zastąpić kokosowy na zimę.
Wielkie dzięki za link Strasznie się cieszę.
Kupię na pewno i porównam skład, bo właśnie wyciskam ostatnie resztki z tubki z moim kokosowym.
Jak go tylko dorwę w łapki to przepiszę tu skład.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:28   #1043
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez jessy86 Pokaż wiadomość
Mam ten płyn, ale mój jest jednak dość gęsty. Za to ma inną wadę - przy pompce zbiera sie taka brązowa maź Rozkręcalam go i nie ma kontaktu z resztą płynu, ale widać to też cześciowo w pompce. Nie wiem co to, ale wyglada fatalnie.
O to, to! O to właśnie mi również chodziło, tylko nie potrafiłam obrazowo opisać. Ta brązowa maź w intimie laktobionowej zbiera się właśnie przy sprężynie w tej pompce i nie ma to kontaktu z płynem w butelce (jest czysty i biały, dlatego jeszcze go używam jako żel pod prysznic). Sądzę, że to wina rdzy Sprężyna zardzewiała i stąd ten kolor :/ To oznacza, że pompka musi być nieszczelna i jakoś tam dostał się płyn...
Ja pompkę już wywaliłam a butlę zakręciłam korkiem z poprzedniej intimy :/

Zaniepokoiłaś mnie tym, że u Ciebie płyn jest normalny... Tzn. że z moim jest coś nie tak Teraz bedę bała się go używać...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:01   #1044
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
O to, to! O to właśnie mi również chodziło, tylko nie potrafiłam obrazowo opisać. Ta brązowa maź w intimie laktobionowej zbiera się właśnie przy sprężynie w tej pompce i nie ma to kontaktu z płynem w butelce (jest czysty i biały, dlatego jeszcze go używam jako żel pod prysznic). Sądzę, że to wina rdzy Sprężyna zardzewiała i stąd ten kolor :/ To oznacza, że pompka musi być nieszczelna i jakoś tam dostał się płyn...
Ja pompkę już wywaliłam a butlę zakręciłam korkiem z poprzedniej intimy :/

Zaniepokoiłaś mnie tym, że u Ciebie płyn jest normalny... Tzn. że z moim jest coś nie tak Teraz bedę bała się go używać...
Wiecie co ja nie wiem czy to rdza, czy co, ale ja pamietam jak przelewalam rozne plyny do opakowania z pompka to potem na moim metalowym koszyczku, gdzie trzymam kosmetyki byly takie dziwne brazowe plamy. Poczatkowo myslalam, ze to jakis krem brazujacy czy cos, ale okazalo sie ze wlasnie plyn do higieny intymnej tak zmienia kolor! W opakowaniu tez byl normalny.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:14   #1045
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

a jak kupiłam sobie żel do mycia twarzy z serii PRO - przeciwbakteryjny.
MISTRZOSTWO ŚWIATA
stosuję już 2 tydzień i moja cera ( mieszana ) bardzo się poprawiła. Przestała się świecić, uregulowało się wydzielanie sebum.
żel troszkę wysusza skórę - lecz po przetarciu tonikiem jest ok.

Z racji że mam tendencję do wyprysków na plecach - myję je tym żelem i ich kondycja również się bardzo poprawiła

polecam
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:49   #1046
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Wiecie co ja nie wiem czy to rdza, czy co, ale ja pamietam jak przelewalam rozne plyny do opakowania z pompka to potem na moim metalowym koszyczku, gdzie trzymam kosmetyki byly takie dziwne brazowe plamy. Poczatkowo myslalam, ze to jakis krem brazujacy czy cos, ale okazalo sie ze wlasnie plyn do higieny intymnej tak zmienia kolor! W opakowaniu tez byl normalny.
Dziwne to naprawdę... Niepokoi mnie, a tak byłam zachwycona nowymi intimami
I nie tylko u mnie takie anomalie, ale już kolejna osoba to potwierdza :/
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:55   #1047
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Dziwne to naprawdę... Niepokoi mnie, a tak byłam zachwycona nowymi intimami
I nie tylko u mnie takie anomalie, ale już kolejna osoba to potwierdza :/

nie jestem chemikiem ale może po prostu rozlany utlenia się i wytrąca taki osad. Używając go spłukujesz go dokładnie więc " nie ma czasu" żeby stracić swoje właściwości chemiczne.

Z resztą kilka razy spotkałam się z takim efektem w przypadku różnych kosmetyków pielęgnacyjnych: wystawione na działanie powietrza, wilgoci , światła zmieniają się pod ich wpływem

dlatego tak ważne jest odpowiednie przechowywanie i szczelne zamykanie opakować po użyciu
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 13:11   #1048
jessy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 141
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
nie jestem chemikiem ale może po prostu rozlany utlenia się i wytrąca taki osad. Używając go spłukujesz go dokładnie więc " nie ma czasu" żeby stracić swoje właściwości chemiczne.

Z resztą kilka razy spotkałam się z takim efektem w przypadku różnych kosmetyków pielęgnacyjnych: wystawione na działanie powietrza, wilgoci , światła zmieniają się pod ich wpływem

dlatego tak ważne jest odpowiednie przechowywanie i szczelne zamykanie opakować po użyciu
Ja swój mam cały czas ustawiony na open, więc może ma to jakis wiązek. Jednak ta maź pojawiła się dość szybko, a pamiętam, że na początku go zamykałam.
Może to jakaś wada techniczna? Są przecież inne kosmetyki z pompkami. Spotkałyście się z czymś takim w innych przypadkach?

Tak to wygląda u mnie:
jessy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 14:52   #1049
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A czy mieliście oliwkę do masażu Rebuild i żel do mycia twarzy Calma? Chciałabym poznać wasze odczucia.
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 14:56   #1050
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
nie jestem chemikiem ale może po prostu rozlany utlenia się i wytrąca taki osad. Używając go spłukujesz go dokładnie więc " nie ma czasu" żeby stracić swoje właściwości chemiczne.

Z resztą kilka razy spotkałam się z takim efektem w przypadku różnych kosmetyków pielęgnacyjnych: wystawione na działanie powietrza, wilgoci , światła zmieniają się pod ich wpływem

dlatego tak ważne jest odpowiednie przechowywanie i szczelne zamykanie opakować po użyciu
Dokladnie, u mnie nie tylko Ziajowe tak dzialaly, tez Lactacyd, jakis apteczny drogi i Soraya. Chociaz u mnie na pompce sie nic nie robilo, tylko po wylaniu sie kosmetyki na metalowe elementy polki. WIdac opakowanie Ziai jest nieszczelne i zel dostaje sie do sprezynki w pompce.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-11-26 o 14:57
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.