owijanie workami????????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-01, 22:22   #1
Ania888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6

owijanie workami?????????????


Chcialam zapytać czy ktoś z was stosował metdę owijania ud i brzucha workami. Ja owijam ciało i jeżdzę na rowerku dość szybko, worki ściągam mokre jak z wody. Nie wiem tylko czy jest to dobra metoda i nie powoduje uszkodzenia tkanki mięśniowej?
Pozdrawiam Ania.
Ania888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 23:36   #2
diaphragma
Raczkowanie
 
Avatar diaphragma
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: miasto stolarzy ;)
Wiadomości: 313
Dot.: owijanie workami?????????????

O ludzie!Skąd Ty wzięłaś taką technikę??Co ona ma spowodować? Jedyne co mogę powiedzieć to, że prowadzi ona do odwodnienia organizmu a nie odtłuszczenia.Oglądałam kiedyś program o kulturystach, że przed zawodami mało piją , co by lepiej zarysowały się mięśnie... Jeden też wpadł na taki pomysł jak Ty i wylądował w szpitalu -musieli mu podłączyć kroplówkę...
diaphragma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 09:24   #3
Ania888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Dot.: owijanie workami?????????????

Dawno temu przeczytałam o tej metodzie w jakiejś gazecie, że można w ten sposób wyszczuplić uda i brzuch. Dużo czwiczę od zawsze ale po tabletkach antykoncepcyjnych zmieniły mi się uda. Może ktoś mógłby mi coś poradzić jak dolną partię ud wyszczuplić?
Ania.
Ania888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 01:12   #4
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Wink Dot.: owijanie workami?????????????

Pierwsze slysze takie cuda...albo sie pomylili w gazetce albo nie doczytalas...owszem to dobry sposob owinac sie folia ale PO CWICZENIACH-wmasowac w cialko zel lub balsam ujedrniajacy i owinac sie najlepiej folia samoprzylepna potem kocem(na cebulke) i do lozeczka-zeby cieplo sie wydzielilo-jak wiadomo pod wplywem ciepla dziala wiele balsamow i odzywek...polezec troche-z pol godzinki-i odwinac-przeciez cialo musi oddychac...dobrze ze napisalas o swoich poczynaniach na forum i nie praktykujesz nadal(tak mysle..)bo podejrzewam ze niedobrze by sie to skonczylo...
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 01:19   #5
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: owijanie workami?????????????

A co do ud to sama sie z tym borykam...najlepszy jest zdecydowanie rowerek-wiem bo kiedys przyniosl mi dobre efekty-po dwoch tygodnich nozki byly fajniusi-i tylek zdecydowanie zmienil swoje wymiary na mniejsze-ale jezdzilam dzien w dzien po min.30 min-lepiej sie czulam i w spodniczkach fajnie wygladalam-no a teraz jest srednio-musze pojezdzic-tylko troche checi...no i czasu...aha-na najslabszym obciazeniu...powodzenia
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 12:01   #6
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: owijanie workami?????????????

Ja mam ten sam problem po tabletkach antykoncepcyjnych, niestety wszechobecny cellulit i brzydkie uda i w dolnej partii brzucha tłuszczyk który chyba nie da za wygraną . Od miesiąca jeżdżę na rowerku treningowym i to co zauważyłam to bardziej sprężysty krok. po spodenkach widzę że w biodrach schudłam troszkę. Acha co ważne staram się jeździ codziennie, ale czasem zdaża się albo wyjazd albo ogólne złe samopoczucie i średnio w tygodniu wypada że 1-2 dni nie jeżdże wcale, natomast staram się to nadrobic potem, reasumując codziennie jeżdżę minimum godzinkę czyli przejeżdżam ok 15-20 km, w zależności od dnia i tempa jazdy. Daję sobie i mojemu ciału jeszcze czas, mam nadzieję ze juz latem zobacze zasadnicza poprawe, a co najwazniejsze kobitki to co nas gubi to myslenie byle do lata, a potem slodkie lenistwo.
Ja w tym roku zaczelam walke z kondycja i mam nadzieje ze uda mi sie, kiedys codziennie albo cwiczylam, albo tanczylam, albo gralam w koszykowke, dzis niestety studenckie zycie mnie rozleniwilo, ale biore sie za siebie.
Zycze wytrwalosci sobie i Wam , jak ktoras ma fajne sposoby na jedrne cialo to chetnie .
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 15:26   #7
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: owijanie workami?????????????

hmm co do owijania udek folia, to ja to praktykowalam i bylam zadowolona, owijalam uda i tylek, ubieralam gruby dres i dreptalam tak na stepperku, po treningu nogi mialam zlane potem a skore gladziutka, mysle ze to dobra metoda pod warunkiem ze cwiczymy przy tym bo wtedy razem z potem wszystkie toksyny wychodza, no a przy cellulitusie to raczej jest porzadany efekt, ja tam jestem zadowolona z tym zabiegow, po pewnym czasie z nich zrezygnowalam ale to tylko z czystego lenistwa, ja jestem za owijaniem udek bo sprawdzilam to na sobie pa
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.