Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-02, 22:37   #451
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
jakos sobie poradze, dzisiaj mialam zjazd i wlasnie mialam o ultramarynie wiem, ze to nie malarstwo, ale polacze te farby tak jak pedzlem robilam 16odcieni niebieskiego, mam nadzieje, ze na wlosach lepiej mi to wyjdzie i nic nie pokrece boje sie tylko, czy poradze sobie z nakladaniem..

aa i kol barw to mam mase, ale to w ksiazkach, a te co Ty wkleilas to pokazuja wszystko czarno na bialym


mysle tylko, bo napisalas mi, to tak- podsumuje na baklazan nakladam 4lyzczki mixow, do tego oxy czyli 20lyzek?

i tyle samo na dol, czyli lacznie mam 240ml. To ja tego nie pomieszcze na wlosach
To daj 3 ³u¿ki mixu (jedn± gotow± od³ó¿ na bok- najwy¿ej wyrzucisz, strata ......¿adna) i 15 ³y¿ekoxy, to bêdzie mniej
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 12:31   #452
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dobrze, ¿e i mnie tu d³u¿ej nie by³o, bo chyba bym wysz³a ze skóry i stanê³a obok widz±c te "dyskusje na poziomie"!

Ja nie wiem, czy ludzie nie potrafi± ju¿ w kulturalny sposób prowadziæ dialogów?! Szkoda gadaæ...

Jedno powiem - jak zak³ada³am daaawno temu ten w±tek, to nie przypuszcza³am, ¿e jego nazwa mo¿e wywo³aæ a¿ tak± lawinê.
Z drugiej strony jeden kit czy br±z zimny istnieje czy nie. Wszystkim nam tu chodzi o to samo - czyli jakiekolwiek WYCH£ODZENIE koloru.

Serio opanujcie siê, bo szkoda ¿ycia na takie wariowanie.
Macie wiedzê to przekazujcie j± dalej w dobry sposób. Nie chodzi tu o to, by walczyæ i staraæ siê pokazaæ kto jest lepsz± fryzjerk±, ale o to, by co¶ osi±gn±æ wspólnie! Z ca³ym szacunkiem - my - nieprofesjonalistki - nigdy wcze¶niej sobie do garde³ nie skaka³y¶my...
Warto siê zastanowiæ dlaczego...

Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 13:26   #453
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shade a widzisz spó¿ñi³a¶ siê . Dzia³o siê trochê , ale ju¿ temat zamkniêty. I widzisz jaki konflikt "wywo³a³±¶" tymi zimnymi br±zami, Ha,ha,ha - ¿artowa³am

Caate jak tam . Robisz dzisiaj? Ja dopiero w przysz³ym tygodniu
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 13:31   #454
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wybaczcie!

Kurcze a ja czekam na wyp³atê, bo chcê zamówiæ tê 8,11 + mix z Chantala, a póki co mam deficyty finansowe jakie¶ mega¶ne...

Z tego co tu wyczyta³am w tej burzy to wychodzi na to, ¿e nie powinnam stosowaæ samych mixtonów? To co teraz?! Ja muszê farbowaæ co 3 tygodnie, ¿eby mnie siwki nie zabi³y

To na jakiej wodzie k³a¶æ farbê, ¿eby nie wy³ysieæ?! Czyta³am, ¿e na 3% to siwki dalej bêd± sobie ¶wieciæ, a 6% dla mnie wydaje siê zbyt silna jak na tak czêste farbowanie...

My¶lê jeszcze nad Allwaves ton w ton, bez amoniaku? Tyle, ¿e tam nie ma nic z popielami Sama natura... + jaki¶ odcieñ co siê nazywa "szary", ale jakie on ma zadanie to nie mam pojêcia......
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 13:59   #455
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Wybaczcie!

Kurcze a ja czekam na wyp³atê, bo chcê zamówiæ tê 8,11 + mix z Chantala, a póki co mam deficyty finansowe jakie¶ mega¶ne...

Z tego co tu wyczyta³am w tej burzy to wychodzi na to, ¿e nie powinnam stosowaæ samych mixtonów? To co teraz?! Ja muszê farbowaæ co 3 tygodnie, ¿eby mnie siwki nie zabi³y

To na jakiej wodzie k³a¶æ farbê, ¿eby nie wy³ysieæ?! Czyta³am, ¿e na 3% to siwki dalej bêd± sobie ¶wieciæ, a 6% dla mnie wydaje siê zbyt silna jak na tak czêste farbowanie...

My¶lê jeszcze nad Allwaves ton w ton, bez amoniaku? Tyle, ¿e tam nie ma nic z popielami Sama natura... + jaki¶ odcieñ co siê nazywa "szary", ale jakie on ma zadanie to nie mam pojêcia......
Shade nie wiem jaki ty masz problem...
jaki masz naturalny kolor odrostow?
Siwe wlosy farbuje siê na wodzie 6% przewa¿nie zawsze...
ile masz % tych siwych wlosów?
Farba na wodzie 6% wcale nie jest silna, proszê cie... to taki standard tonujaco/pojasniaj±cy o 1 ton...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 14:05   #456
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
Shade nie wiem jaki ty masz problem...
jaki masz naturalny kolor odrostow?
Siwe wlosy farbuje siê na wodzie 6% przewa¿nie zawsze...
ile masz % tych siwych wlosów?
Farba na wodzie 6% wcale nie jest silna, proszê cie... to taki standard tonujaco/pojasniaj±cy o 1 ton...
Naturalne w³osy mam bardzo ciemne, prawie czarne, raczej ch³odne.
Teraz ogó³ mam na poziomie 6, ale ciep³y - z rudo¶ciami - bo rozja¶ni³am kilka dni temu z czerni. Zreszt± 3 strony wcze¶niej wklei³am fotki. Koñcówki mam ja¶niejsze i ich nie chcê ruszaæ, bo s± podniszczone ju¿. Siwków mam mo¿e z 50% - ale oczywi¶cie tylko przy nasadzie w³osów siê ujawniaj±.
Na pewno nie chcê wróciæ do czerni. Walczê o utrzymanie poziomu 6.
Wszystko super, ale czêsto na wodzie 6% rudzieje mi przedzia³ek.

Teraz chcê kupiæ 8,11 i nim farbowaæ. Wszystko poni¿ej poziomu 7 wychodzi mi smoli¶cie czarno!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 14:09   #457
Buffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja dzisiaj farbowa³am zrobiê lepsze zdjêcia to wstawiê mam popielate bynajmniej tak mi siê wydaje .

Edytowane przez Buffi
Czas edycji: 2011-04-04 o 14:21
Buffi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 14:21   #458
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Buffi Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj farbowa³am zrobiê lepsze zdjêcia to wstawiê mam popielate bynajmniej tak mi siê wydaje .
Na zdj 3 piêkny fiolet widzê

A ja sobie czytam na temat henny.... Zaczyna mnie to coraz bardziej ciekawiæ.
Te zdanie mi siê podoba:

Amla dodana do mixu henna + indygo spowoduje, ze kolor br±zowy uzyska zimny odcieñ.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 14:23   #459
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Naturalne w³osy mam bardzo ciemne, prawie czarne, raczej ch³odne.
Teraz ogó³ mam na poziomie 6, ale ciep³y - z rudo¶ciami - bo rozja¶ni³am kilka dni temu z czerni. Zreszt± 3 strony wcze¶niej wklei³am fotki. Koñcówki mam ja¶niejsze i ich nie chcê ruszaæ, bo s± podniszczone ju¿. Siwków mam mo¿e z 50% - ale oczywi¶cie tylko przy nasadzie w³osów siê ujawniaj±.
Na pewno nie chcê wróciæ do czerni. Walczê o utrzymanie poziomu 6.
Wszystko super, ale czêsto na wodzie 6% rudzieje mi przedzia³ek.

Teraz chcê kupiæ 8,11 i nim farbowaæ. Wszystko poni¿ej poziomu 7 wychodzi mi smoli¶cie czarno!
to przy tak ciemnych wlosach woda 6% to zdecydowanie za nisko.
jesli masz przypuszczalnie poziom natury 3 to osiagasz poziom 4 na wodzie 6% przy czym nie dziwie sie ze rudo wychodzi.
polozenie farby z poziomu 8 z woda 6% nic tu nie da bo zeby to ci wyszlo to musialabys uzyc wody 12% zeby osiagnac poziom 8...
albo rozjasniac odrost wstepnie rozjasniaczem/kapiela rozjasniajaca o te min. 2 tony i wtedy juz wyjdzie ci 8... na wodzie 6%...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 14:26   #460
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to przy tak ciemnych wlosach woda 6% to zdecydowanie za nisko.
jesli masz przypuszczalnie poziom natury 3 to osiagasz poziom 4 na wodzie 6% przy czym nie dziwie sie ze rudo wychodzi.
polozenie farby z poziomu 8 z woda 6% nic tu nie da bo zeby to ci wyszlo to musialabys uzyc wody 12% zeby osiagnac poziom 8...
albo rozjasniac odrost wstepnie rozjasniaczem/kapiela rozjasniajaca o te min. 2 tony i wtedy juz wyjdzie ci 8... na wodzie 6%...
Ale tak w³a¶nie jest, moje odrosty od dawna s± du¿o ja¶niejsze ni¿ poziom powiedzmy - jak piszesz 3. Mo¿e to kwestia siwków.

Ja ju¿ du¿o kombinowa³am z w³osami... Chcê próbowaæ z 8,11 bo ten poziom tonuje mi najlepiej w³osy. Czemu? Nie wiem. Ale tak jest. Mo¿e przez to, ¿e dodajê du¿o mixtonu...?
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 14:51   #461
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

jestem po zmyciu mixtonow. wymieszalam tak jak Zyta radzila, czyli niebieski z zoltym i niebieski z z czerwonym. przy zmywaniu bylo doglebnie chlodno, zero rudosci, tak jakby na siwo sie blyszczaly az nie moge doczekac sie jak wyschna
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 14:57   #462
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
jestem po zmyciu mixtonow. wymieszalam tak jak Zyta radzila, czyli niebieski z zoltym i niebieski z z czerwonym. przy zmywaniu bylo doglebnie chlodno, zero rudosci, tak jakby na siwo sie blyszczaly az nie moge doczekac sie jak wyschna
Czekamyyyyyyy!!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 15:02   #463
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Czekamyyyyyyy!!
jaa teez ale moje wlosy to schna tak 4h, to sie naczekamy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 15:04   #464
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
jaa teez ale moje wlosy to schna tak 4h, to sie naczekamy
Sk±d ja to znam......
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 17:26   #465
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dobra, zrobilam teraz zdjecie, na lekko wilgotnych i na moje oko to rudego nie ma, jak juz pozostanie to zloto tylko. jutro jak slonce zaswieci to zrobie zdjecia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC19955.jpg (80,4 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19959.jpg (68,6 KB, 39 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19963.jpg (57,4 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19965.jpg (48,9 KB, 29 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 20:02   #466
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Naturalne w³osy mam bardzo ciemne, prawie czarne, raczej ch³odne.
Teraz ogó³ mam na poziomie 6, ale ciep³y - z rudo¶ciami - bo rozja¶ni³am kilka dni temu z czerni. Zreszt± 3 strony wcze¶niej wklei³am fotki. Koñcówki mam ja¶niejsze i ich nie chcê ruszaæ, bo s± podniszczone ju¿. Siwków mam mo¿e z 50% - ale oczywi¶cie tylko przy nasadzie w³osów siê ujawniaj±.
Na pewno nie chcê wróciæ do czerni. Walczê o utrzymanie poziomu 6.
Wszystko super, ale czêsto na wodzie 6% rudzieje mi przedzia³ek.

Teraz chcê kupiæ 8,11 i nim farbowaæ. Wszystko poni¿ej poziomu 7 wychodzi mi smoli¶cie czarno!
Blond bunny - Shade chce utrzymaæ poziom 6, a nie rozja¶niaæ do 8. No ale fakt, ¿e jak po³o¿y na ca³o¶æ 8.11(odrost poziom jak piszesz 3) to rozja¶ni o 1 ton odrost, a ¿e farba farby nie rozja¶ni, to tylko stonuje tym .11 /popielem rude na d³ugo¶ci. I pewnie st±d ten rudy odrost.
Pewnie musia³aby po prostu po³o¿yæ na sam odrost poziom 7 lub 6 z .11 i z 6% ¿eby jej siwki z³apa³o i przykry³o te rude, a na resztê t± 8.11.
Nie wiem czy to dorby tor my¶lenia
Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
dobra, zrobilam teraz zdjecie, na lekko wilgotnych i na moje oko to rudego nie ma, jak juz pozostanie to zloto tylko. jutro jak slonce zaswieci to zrobie zdjecia
Nie wiem jak Ty wytrzymujesz z tym suszeniem, ja od razu z³apa³abym za suszarkê, ¿eby zobaczyæ efekt
No, no ale zapowiada siê ca³kiem fajnie, na górze troszkê przebija gdzieniegdzie rudy, ale ca³e w³osy wygl±daj± jednolicie, troszkê jakby fiolet odbija³, ale dó³ wygl±da jak grafit.
Napisz jeszcze ile ml, ile trzyma³a¶ i jak Ci posz³o nak³adanie Rêce Ci nie "mdla³y" Oj czekam na suche! i w s³oñcu, jutro ma byæ
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 21:41   #467
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ

Nie wiem jak Ty wytrzymujesz z tym suszeniem, ja od razu z³apa³abym za suszarkê, ¿eby zobaczyæ efekt
No, no ale zapowiada siê ca³kiem fajnie, na górze troszkê przebija gdzieniegdzie rudy, ale ca³e w³osy wygl±daj± jednolicie, troszkê jakby fiolet odbija³, ale dó³ wygl±da jak grafit.
Napisz jeszcze ile ml, ile trzyma³a¶ i jak Ci posz³o nak³adanie Rêce Ci nie "mdla³y" Oj czekam na suche! i w s³oñcu, jutro ma byæ
wlosy sa tak zmasakrowane, suche, po tych mixach, ze nie mam serca uzyc suszarki...

robilam po 3lyzki mix ten niebieski z czerwonym, zebyc wyszedl odcien "B" i 2lyzki mix jako seledyn. zmniejszylam proporcje, a i tak tego seledynowego wylalam sporo.

poradzilam sobie z tym tak, ze wzielam dwa pedzelki i dwie miseczki, pasmo wlosow i malowalam od razu 2kolory, zajelo mi to 15min. i trzymalam 15. podzielilam wlosy na 6czesci, potem kazda czesc na 2 i pospinalam klamrami, zeby nic mi sie nie platalo i nie pomylilo

nie moglam za cholere rozprowadzic mixow z woda... pelno grudek. niebieski mix jest tak tepy, ze przy wyciskaniu to stracilam wszystkie sily w rekach, reszta mixow wychodzi pieknie z tubki, a niebieskiego ktorego uzywalam najwiecej to o mamo iii dlatego zauwazylam, ze w jednym miejscu mam 3plamki rozowe widocznie zle rozrobilam...

teraz mam juz suche u nasady, to tak jest zimno mega pod zarowka jest zloto. rudego/czerwieni nie ma nic, ale jutro na bank zrobie zdjecie, mam nadzieje, ze nie bedzie padac jak dzisiaj caly dzien i sloneczko pokaze dobrze, co mam teraz na glowie

aa i jeszcze zauwazylam, ze wyrownalo mi sie poziomem, juz nie mam tego widocznego przejscia.

jak jutro bedzie tylko zloto, to Cie wycaluje normalnie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

dziewczyny, mam pytanie, jedna Wizazanka zwrocila mi uwage, ze mixtonow Chantal nie miesza sie z oxy. sam producent umiescil to w swoim poradniku. Zastanawiam sie, czemu my tak nie robimy

http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 21:59   #468
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No nie chwalmy dnia.......ale ju¿ siê cieszê...tak troszkê....
A z tymi mixami to k³adzie siê, ¿eby uzupe³niæ pigment, a pó¿niej k³adzie siê farbê z oxy to i tak siê miesza? wiêc? na jedno wychodzi. w sumie to te¿ dobry pomys³, bêdzie na przysz³o¶æ, teraz spadam, dobrej nocki
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 22:09   #469
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
No nie chwalmy dnia.......ale ju¿ siê cieszê...tak troszkê....
A z tymi mixami to k³adzie siê, ¿eby uzupe³niæ pigment, a pó¿niej k³adzie siê farbê z oxy to i tak siê miesza? wiêc? na jedno wychodzi. w sumie to te¿ dobry pomys³, bêdzie na przysz³o¶æ, teraz spadam, dobrej nocki
o tym samym pomyslalam
jak z farba, to jest oxy, wiec na logike mozna mieszac z oxy. zastanawiam sie czy sam mix nei daje lepszego efektu, ale co za tym idzie czy nie jest on jednorazowy?
jezeli oxy mozemy przedluzac jego zywotnnosc, to bez oxy to chyba slabo z jego trzymaniem sie na wlosach?

nadal mam mokre wlosy, wiec nie bede juz nic mowic poczekam na jutro
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 09:41   #470
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mi te¿ siê ciê¿ko mixy miesza³y z oxy, ale d³uuuugo miesza³am i zrobi³a siê jednolita. pewnie trzeba wlaæ najpierw ciupkê oxy, ¿eby siê troszkê rozprowadzi³o, a potem dolaæ resztê, tak jak w gotowaniu
A same mixy rzeczywi¶cie mo¿na po³o¿yæ na suche w³osy, to powchodzi ten pigment w strukturê w³osa i uzupe³ni ubytki(tylko du¿o tego pójdzie i ¿eby nie przedobrzyæ, ¿eby czarne nie wysz³y) a na to po³o¿yæ naturê z 6% oxy. Oni w tym pdf-ie w³a¶nie tak pisz±.
Tylko chyba siê tak uzupe³nia pigment mixami ciep³ymi co¶ na zasadzie pigmentacji. Przy siwych te¿.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-05 o 09:42
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 09:52   #471
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Na zdj 3 piêkny fiolet widzê

A ja sobie czytam na temat henny.... Zaczyna mnie to coraz bardziej ciekawiæ.
Te zdanie mi siê podoba:

Amla dodana do mixu henna + indygo spowoduje, ze kolor br±zowy uzyska zimny odcieñ.
To prawda zapraszam do TEGO w±tku. Ja farbowa³am tydzieñ temu Khadi Ciemny Br±z (ch³odny). Efekt bardzo mi siê podoba. Nied³ugo poprawiam tylko odrosty (henn± mo¿na czêsto paækaæ) TU jest zdjêcie moich w³osów dzieñ po farbowaniu, ale kolor jeszcze siê zmieni³ (ma na to 48h). Jest ciemno, ch³odno ja polecam!
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 10:07   #472
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shade - zanim zarzucisz sobiê t± hne czy hennê id¿ do fryzjera i zapytaj, czy to da siê ¶ci±gn±æ jednym zabiegiem, ile to kosztuje, czy nie zniszczy w³osów takie ¶ci±ganie koloru. Przezorny zawsze ubezpieczony.... A mo¿e akurat fryzjer co¶ o tym s³ysza³?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 10:14   #473
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Shade - zanim zarzucisz sobiê t± hne czy hennê id¿ do fryzjera i zapytaj, czy to da siê ¶ci±gn±æ jednym zabiegiem, ile to kosztuje, czy nie zniszczy w³osów takie ¶ci±ganie koloru. Przezorny zawsze ubezpieczony.... A mo¿e akurat fryzjer co¶ o tym s³ysza³?
¦ci±ganie henny? Ja dobrze rozumiem? A po co? ciekawi mnie to po prostu
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 11:15   #474
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka¿ wiadomo¶æ
¦ci±ganie henny? Ja dobrze rozumiem? A po co? ciekawi mnie to po prostu
Nie znasz shade !!! poja¶nianie w³osów, potem przyciemnianie, i znów poja¶nianie....i znów przyciemnanie. Zreszt±... kobieta zmienn± jest...nie?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 12:47   #475
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie znasz shade !!! poja¶nianie w³osów, potem przyciemnianie, i znów poja¶nianie....i znów przyciemnanie. Zreszt±... kobieta zmienn± jest...nie?
Aaa no chyba, ¿e tak...Shade, odradzam hennê bo mo¿e byæ ciê¿ko z szybk± zmian±
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 13:26   #476
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka¿ wiadomo¶æ
Aaa no chyba, ¿e tak...Shade, odradzam hennê bo mo¿e byæ ciê¿ko z szybk± zmian±
A czy to jest taka zio³owa, czy bardziej chemiczna henna, a mo¿e masz do¶wiadczenia, mo¿e kto¶ robi³ lub czyta³a¶ gdzie¶ czy to jest ¶ci±galne, czy jak ju¿ siê zafarbuje to potem tylko ¶ciêcie koloru wchodzi w grê? Widzia³am Twój kolor, fajnie wygl±da, ale to juz jest sp³ukany, czy od razu po na³o¿eniu? Wiesz......jakbyfarba nie wysz³a to pal piêæ, zawsze siê co¶ wymy¶li, a jak henna zamknie ³uski po tych paru godzinach trzymania a kolor wyjdzie conajmniej dziwny to...mo¿e nie pu¶ciæ tak ³atwo
Jak siê zachowuj± Twoje w³osy?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 14:07   #477
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
A czy to jest taka zio³owa, czy bardziej chemiczna henna, a mo¿e masz do¶wiadczenia, mo¿e kto¶ robi³ lub czyta³a¶ gdzie¶ czy to jest ¶ci±galne, czy jak ju¿ siê zafarbuje to potem tylko ¶ciêcie koloru wchodzi w grê? Widzia³am Twój kolor, fajnie wygl±da, ale to juz jest sp³ukany, czy od razu po na³o¿eniu? Wiesz......jakbyfarba nie wysz³a to pal piêæ, zawsze siê co¶ wymy¶li, a jak henna zamknie ³uski po tych paru godzinach trzymania a kolor wyjdzie conajmniej dziwny to...mo¿e nie pu¶ciæ tak ³atwo
Jak siê zachowuj± Twoje w³osy?
To jest prawdziwa henna, dok³adnie TA. Zdjêcie zosta³o zrobione dzieñ po farbowaniu, jeszcze siê zmieni³, bo mia³ na to do 48h. Nic siê nie wyp³uka³o, bo henna ³±czy siê z keratyn± w³osa. S± b³yszcz±ce, trochê grubsze. Nie wiem czy kto¶ próbowa³ ¶ci±gaæ hennê, ale w±tpiê ¿eby to siê uda³o nie mam pojêcia. Toczy³a siê taka rozmowa na w±tku o hennie, trzeba poszukaæ. Kto¶ tam bardziej kompetentny siê wypowiada³ na ten temat. To by³o moje pierwsze farbowanie, wiêc za du¿o nie napiszê. Oczywi¶cie henna za pierwszym razem mo¿e nie "z³apaæ" tak dobrze koloru, trzeba powtórzyæ za jaki¶ czas. GALERIA hennowa. Zobaczcie na pierwsze zdjêcia, dok³adnie ta sama, któr± ja robi³am. Tylko w innym o¶wietleniu, innym aparatem...czy¿ to nie ch³odny br±z?
POST nie wiem na ile wiarygodny, ale chyba dziewczyna wie co mówi
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:14
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 14:11   #478
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Osz Wy! Tak tu na mnie gadaæ!
Ale.... macie oczywi¶cie racjê W³a¶nie patrzê na piêkne czarne w³osy Limy i tak tego... no.....

Co do henny - czyta³am duuuu¿o wczoraj o tej Khadi. Tam zimn± barwê ma henna ciemny br±z i orzechowy br±z. Na pewno kusi to, ¿e to produkt naturalny, od¿ywczy i ¿e mo¿na ni± farbowaæ nawet i codziennie je¶li kto¶ mia³by tak± potrzebê

Natomiast... pytanie do DMkAnia - czy do tej gotowej henny Khadi mogê dodaæ amli innej firmy???? To s± zio³a, wiêc przypuszczam, ¿e mogê, ale wolê siê upewniæ. Zainteresowa³ mnie ten ja¶niejszy - orzechowy br±z, ale chcê jak najzimniejszy efekt uzyskaæ.

A jak tam henna sobie radzi z siwkami? Nie wiesz czasem??
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 14:37   #479
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Natomiast... pytanie do DMkAnia - czy do tej gotowej henny Khadi mogê dodaæ amli innej firmy???? To s± zio³a, wiêc przypuszczam, ¿e mogê, ale wolê siê upewniæ. Zainteresowa³ mnie ten ja¶niejszy - orzechowy br±z, ale chcê jak najzimniejszy efekt uzyskaæ.

A jak tam henna sobie radzi z siwkami? Nie wiesz czasem??
Podejrzewam, ¿e mo¿esz. Ale Khadi Orzechowy Br±z ma ju¿ w sobie Amlê, oto sk³ad: Indigofera Tinctoria (Indigo), Lawsonia Inermis (Henna), Emblica Officinalis (Amla), Eclipta Alba (Bhringaraj), Azadirachta Indica (Neem)
...robi³am na pasemku orzechowy br±z kilka dni przed farbowaniem g³ównym (zamówi³am kilka ró¿nych próbek)...wyszed³ mi do¶æ ciemny, ale rudy tzn ciep³y jak cholera. Wiem, ¿e na stronie jest napisane ch³odny, jednak w instrukcji od ciemnego br±zu tego nie ma wiêc ju¿ sama nie wiem. Która¶ z dziewczyn robi³a i jej piêkny kolor wyszed³, chcia³abym taki, ale niestety.
Co do siwych...wiem, bo mam du¿o, zw³aszcza z przodu jednak wysz³y br±zowe i z³otawe, ale ciemne. Jest ³adnie, nie widaæ ich tak bardzo - wtopi³y siê w resztê koloru. To pierwsze farbowanie, po kolejnym powinno siê wyrównaæ planujê teraz tylko same odrosty, a co które¶ farbowanie ca³o¶æ.
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:40
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 14:48   #480
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Widzê, ¿e na stronce producenta mo¿na kupiæ próbki za 2 z³. Nie jest to g³upie... Hm... A w opiniach pod tymi farbkami wyczyta³am, ¿e wiêkszo¶æ zadowolona jest w³a¶nie z odcienia orzechowy br±z - ¿e wychodzi ch³odniej od ciemnego br±zu... Mo¿e to zale¿y od w³osów.

Wiem, ¿e w sk³adzie jest amla... Ale mo¿e gdyby jeszcze jej dosypaæ to wysz³o by ch³odniej??
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.