Jak uzyskać efekt gładkich pleców? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-04, 09:56   #1
melancholia 28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 39
Question

Jak uzyskać efekt gładkich pleców?


Cześć !
Jeśli był gdzieś podobny wątek-proszę o przeniesienie.
Zbliża się lato, a co za tym idzie-sezon na wesela i inne imprezy. Bardzo podobają mi się w ostatnim czasie sukienki z odkrytymi plecami. Niestety moje plecy nie są doskonałe, często pojawiają się na nich krostki, wypryski. Sukcesem jest, gdy nie pojawi się na nich żadna ropna wypukłość, a widoczna jest jedynie taka jakby "kaszka". Zwykle jednak, gdy chcę je trochę odkryć znajduje się na nich coś przez co odechciewa mi się je pokazywać.
Używam mydła siarkowego do ich pielęgnacji, to w połączeniu z ostrą gąbką je trochę wysusza, ale efekt jest krótkotrwały.
Na lekarza jest już trochę za późno, bo zwykle maści/kremy czy inne specyfiki dermatologiczne wykluczają ekspozycje na słońce, więc chciałabym tego uniknąć w najbliższym czasie, poza tym takie kuracje trwają kilka miesięcy, więc lepiej byłoby je zacząć pod koniec lata a nie wiosną.
Moje pytanie brzmi: czy są jakieś inne sposoby na poprawę stanu pleców? Pozbycie się tej "kaszki", wygładzenie skóry?? Czy jednak skazana jestem na ukrywanie tej części ciała?Nawet kostium kąpielowy to wyzwanie, bo górna część pleców ukazuje niedoskonałości
Może znacie jakieś olejki bądź inne mazidełka, które mogłyby jakoś zniwelować, chociaż te pojedyncze niespodzianki?
Aha, no a co z zabiegami u kosmetyczki? Wolałabym nie wydawać góry pieniędzy, jednak gdyby była to jedyna możliwość ... Nie wiem tylko które zabiegi są w tym wypadku korzystne.
Poradźcie, proszę !
melancholia 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-04 10:56:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.