pomocy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 14:05   #1
Kicia177717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 43
Unhappy

pomocy :(


Szykuję się na imprezę andrzejkową.
Potrzebuję makijażu do sukienki w panterkę.
Do tego czarne szpilki, gładkie opalone rajstopy i długie srebrne kolczyki (zrezygnowałam z naszyjnika ze względu na długość kolczyków)
Nie znalazłam nic w MM dla siebie .
Jeżeli był już gdzieś taki wątek proszę o linka.
ps. mam niebieskie oczy. I nie zbyt przepadam za tradycyjnymi brązami
Proszę o pomoc
(załączam wzór mojej sukienki)
Kicia177717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:51   #2
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: pomocy :(

Wszystko zalezy od tego jak mocno/słabo lubisz sie malowac

Moje propozycje:
- Klasyczny czarny smokey eyes, do tego oczywiscie cieliste usta lub bezbarwny blyszczyk. Policzki ladnie podkreslone rozem, moga byc dodatkowo rozswietlone na szczytach.
- Powieka ruchoma w jasnym, cielistym kolorze. Załamanie powieki i zewn kacik zaznaczone czarnym cieniem. To wszystko oczywiscie trzeba dobrze porozcierac. Czarna kredka lub leiner nad linia rzes, mocno wytuszowane rzesy. Usta i policzki jak wyzej.
- Kombinacja szarych cieni od srebra (pasujacego w tym wypadku do kolczykow) do stali (pasujacej do czarnych dodatkow). Klasycznie ułozone cienie od najjasniejszego w wewn kacikach do najciemniejszego w zewn. Całosc mozna podkreslic kredka lub leinerem. Usta i policzki jw.
- Wiem ze nie lubisz brazow, ale i tak zaproponuje . Powieka ruchoma pomalowana brazowym jasnym cieniem (troche mocniejszym od koloru ciała). Mozna rowniez uzyc tzw bezo-brazow. Wazne- górna granica cienia musi byc mocno roztarta, wrecz do stopienia sie z kolorem skóry. Do tego czarna kreska leinerem wyciagnieta na zewn. Policzki jw. Usta natomiast w tym wypadku mozna zaznaczyc mocniejszym kolorem- dobranym do Twojej karnacji itd. To moze byc czerwien, róz, fuksja (nie wiem co Ci najbardziej pasuje )
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:23   #3
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: pomocy :(

ja bym proponowala makijaż w kolorze biżuterii bądź możesz zrobić nieco odjechany makijaż (taki jak ja na egzaminie) czyli: użyć zloto- brązowego cienia na powiekę następnie w kąciku zewnętrznym zrób linerem kropki takie jak ma panterka ale tylko do polowy powieki możesz te kropki wydlużyć poza linię zewnętrzną, naprawdę fajny efekt to da;P jeśli chodzi o usta to w cielistym kolorze to wystarczy
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:55   #4
Kicia177717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 43
Dot.: pomocy :(

Dziękuję bardzo. Jesteście kochane
Wybiorę chyba ten czarny smokey eyes. Makijaż mam trochę opanowany więc raczej nie powinnam mieć problemu.
Lubię się mocno malować. Co do panterki na powiekach myślę że chyba by było jej za dużo heh
Kicia177717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:46   #5
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: pomocy :(

Ciesze sie ze pomoglam .

Zreszta nie wazne co wybierzesz, wazne jest to zeby był to makijaz który potrafisz zrobic. Ja wyznaje taka zasade ze lepiej miec prosty czy skromny makijaz i wygladac dobrze niz sie przemalowac.
Dam Ci tylko 1 dobra rade. Jak juz sie umalujesz to zrob sobie pare zdjec, zeby zobaczyc "z boku" jak to wyglada. Ja sie kiedys tak na poprawiny załatwiłam. Makijaz był zielony, dobrze wykonany, dopasowany do stroju (zreszta ogolnie sie wszystkim podobał na zywo), a na zdjeciach wychodzil jak podbite oczy , oczywiscie wszystkie fotki wyladowały w koszu.... u mnie, bo ma je jeszcze cała reszta tej imprezy czyli lekko liczac 80 gosci . A ja mam nauczke
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 22:27   #6
bernasia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: pomocy :(

Proponowałabym srebrne dodatki, do tego makijaż w stylu długie czarne rzęsy, czarna kredka do powiek, a cień srebrny bądź jaśniutki. Usta lekko różowe, najlepiej uzyj błyszczyka do tego zabiegu

Moja druga wizja to brąz i złoto, no ale pisałaś, że nie chcesz brązu..więc ok
bernasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 22:55   #7
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: pomocy :(

Ja bym proponowała makijaż typu smokey ale w kolorystyce łamanej szarym bądź lekką brzoskwinką....no i oczywiście czarna kocia kreska Ogólnie ciężko powiedzieć ponieważ nie można określić Twojego typu urody
Pozdrawiam i życzę udanej zabawy
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.