Problem z malowaniem rzęs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 22:59   #1
Reki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8

Problem z malowaniem rzęs


mam problem z malowaniem dolnych rzęs
kiedy zmywam stary tusz nie robię tego bardzo dokładnie - rzęsy wyglądają na zmyta, nie widać tuszu, ale są ciemniejsze niż naturalne
przy malowaniu dolnych rzęs, zwykle zwykle się gdzieś kropne - nie mam genialnie pewnych łap - i zaczyna się problem
po zmyciu tego miejsca, na rzęsie nie zostaje już nic starego tuszu. rzęsy mam tak cieńkie, że niemal przezroczyste. kiedy patrzę w lustro z odległości 20cm prawie ich nie widzę. kiedy próbuję je wtedy pomalować, uginają się przy najlżejszym dotknięciu szczoteczki. kończy się to zwykle następną plamę, i następną. nie idzie ich pomalować

raz kiedyś, malowała mi rzęsy kosmetyczka. zeszło jej 20min. ja się nawet nie zbliżam do tego czasu. po prostu absurd. nie idzie normalnie wyjść z domu

czy jest na to jakiś sposób?
Reki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 23:23   #2
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Problem z malowaniem rzęs

hmm ja sie nie znam za bardzo, nie jestem kosmetyczka ani wizazystka itp ale tak na chlopski rozum mozna sprobowac inaczej trzymac szczoteczke, widzialam tutorial max factor, babka trzymala nie rownolegle do oka tylko prostopadle i nakladala tusz na dolne rzesy sama koncowka szczoteczki... a moze sprobuj od dolu je malowac? tego nigdzie nei widzialam ale mysle ze pokombinowac nie zaszkodzi;p tylko pozniej grzebykiem ladnie rozczesac by trzeba bylo... dziewczyny jak myslicie?
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:14   #3
coxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Problem z malowaniem rzęs

Spróbuj z innym ułożeniem szczoteczki przy malowaniu. W sumie nie wiem jak trzymasz i w jaki sposób malujesz swoje rzęsy ale może spróbuj potraktować je szczoteczką od dołu. Tzn weź tak jakby połóż dolne rzęsy na szczoteczce i tak maluj. Nei ugną Ci się wtedy pod ciężarem szczoteczki
coxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:05   #4
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Problem z malowaniem rzęs

Coxie, wlasnie o to mi chodzilo tylko ja tego tak ladnie wytlumaczyc nie umialam
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 20:38   #5
ania_wieliczka
Przyczajenie
 
Avatar ania_wieliczka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wieliczka/ Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z malowaniem rzęs

najłatwiej będzie iść do kosmetyczki i zrobić czarną hennę rzęs raz na 2 tygodnie za 15 zł. ja tak robię i mam codziennie wiecej czasu
ania_wieliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 18:41   #6
Martyna_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 36
Dot.: Problem z malowaniem rzęs

a może przetnij płatek kosmetyczny na pół i podłóż go pod dolne rzęsy.... to ustrzeże Cie przed zapaćkaniem skóry wokół oczu i może bedziesz wtedy pewniejsza:P??
Martyna_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 22:29   #7
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Problem z malowaniem rzęs

znalazlam cos takiego, jak dla mnie szok ale ciekawe i mysle, ze mogloby pomoc! ja dzisiaj probowalam i ogolnie na pewno trzeba wprawy mi tak sprawnie nie szlo ale chronilo przed odbijaniem sie maskary na powiece-sprobuj

http://www.youtube.com/watch?v=cByuzpdXA-o
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.