Pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-15, 12:24   #1
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189

Pytanie


Witam mam takie pytanko, mój typ urody to zima, generalnie wiem w jakich kolorach mi dobrze jesli chodzi o ubranie natomiast zastaniam sie nad kolorem błyszczyka czy też szminki, wiem że takiemu typowi ładnie w czerwieniach ale nie maluje sie na codzień w takich kolorach to znaczy może jeśli znajde błyszczyk który tylko delikatnie barwi to owszem ale bardziej interesowałaby odpowiedź na pytanie czy ciepłe odcienie pasują zimie, np morelowo brzoskwiniowy, mam ochote na taki kolor żeby ładnie podkreślić usta, pewnie że moge sobie taki kupić i sie malować czy to sie komus spodoba czy nie, ale chciałabym wiedzieć jak to jest I czy możecie od razu polecić jakiś kolor błyszczyka pasujący zimie a zarazem taki dość naturalny Dzieki i pozdrawiam
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 13:26   #2
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Pytanie

To, że jesteś zimą jest ważną informacją, ale nie jedyną potrzebną przy udzielaniu odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytanie. Wiem też, że makijaż ust ma być naturalny, ale nie wiem jakie masz usta. Czy są np. wąskie? Jaki jest kształt Twojej buzi?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 13:36   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Pytanie

Witaj Aga
koniecznie przeslij zdjecie;-) Nie każda zima wyglada tak samo...... może byc zima o porcelanowej cerze ale też o śniadej;-)
Poza tym nie musisz trzymnać sie tak ściśle kolorystyki. Zimie ładnie w kontrastowych kolorach ale to nie znaczy, że nie możesz uzywać kolorków delikatnych.
Tak samo rzecz ma sie z błyszczykami
Poza tym przy jasnych kolorkach nie popełnisz jakiegos kolorystycznego błędu Ja także jestem chłodnym typem (letnim) a uzywam czasami miodowo-beżowych błyszczyków o cieplym odcieniu;-)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 14:20   #4
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: Pytanie

dziekuje serdecznie za odpowiedzi postaram sie przesłać zdjecie
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 18:39   #5
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: Pytanie

raczej nie morelowo brzoskwiniowy nie mysle ze bdobrze bys sie prezentowała w rózach albo ewentualnie łososiowych kolorach
ale ja w doborze kosmetyk.ów nie kieduje sie tyoem urosy nieraz pasuje człosiekowi to co ''niepasuje'' ja bym go kupiła
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.