Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 14:34   #2611
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justynka92924 Pokaż wiadomość
czyli że co ?! mam sie czuć jak EMO ?? haha teraz to mnie dopiero powalilaś na łopatki
tego jeszcze nigdy nie słyszałam ;D

To ja w takim razie też mam się czuć jak EMO?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 19:19   #2612
justynka92924
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do justynka92924
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
To ja w takim razie też mam się czuć jak EMO?

hehe no właśnie niewiem :P może koleżanka o nicku MadziaAdamo wytłumaczy nam to bo bardzo mnie ciekawi jej myślenie ta temat takowych kolczyków :P:P
justynka92924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 22:59   #2613
MadziaAdamo
Przyczajenie
 
Avatar MadziaAdamo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

A ja odpowiem tak... Pytania nie było skoro odpowiedzi są........
MadziaAdamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 23:22   #2614
fluorescencyjnaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

hahahaha

a tak w ogóle, to koleś w salonie w moim mieście (Zabrze) jakiś czas temu robił w Niemczech kobiecie cztery kolczyki wokół odbytu. cóż... ludziom różne przekłucia się podobają jak widać


do Miss Venflon - moglabys mi powiedzieć jak nazywa się kolczyk idący przez same usta, a nie tak standardowo? nie wiem jak to wytłumaczyć.. chyba wkłada tam się banana lub bioplasta z dwiema kuleczkami...
fluorescencyjnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 10:38   #2615
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ja nie Miss Venflon, ale może chodzi Ci o Vertical Labret
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 11:16   #2616
addka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnie-f-ka Pokaż wiadomość
zrobiłam pewną mało przemyślaną (eufemizm...) rzecz - kolczyk w wardze w wykonaniu nie-do-końca trzeźwej koleżanki. wprawdzie robione w miarę...hm...profesjonaln ie (?), wenflonem, z odkażaniem etc., ale kolczyk ze stali, do tego krótka sztanga. no i teraz jest bonus - spuchnięte okrutnie, siniak dookoła, kolczyk się wrzyna, aż obawiam się, czy nie wrośnie od środka... myślicie, że po 4 dniach mogę go wymienić na dłuższy z tytanu i jakoś się to rozejdzie, czy już w ogóle nie ma dla niego opcji i trzeba się pozbyć?
Miałam dokładnie to samo, za krótki klczyk co prawda przebijany u profesjonalisty ( uparłam się, choć przyszłam z za krótkim). Zaopatrz się w rękawiczki jednorazowe i zmień kolczyka, mi się udało, na następny dzień opuchlizna zaczęła schodzić. Trzymam kciuki ; )
addka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:28   #2617
agac801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

hej dziewczyny. labreta w górnej wardze zrobiłam ok. pół roku temu. niestety niedawno zrobił mi się odcisk wewnątrz ust i zeszła z niego błonka, więc mam teraz dużą bolącą dziurę pod stopką. kolczyk nie jest za krótki.NIE WIECIE CZYM TO LECZYĆ???
agac801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 21:17   #2618
justynka92924
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do justynka92924
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agac801 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. labreta w górnej wardze zrobiłam ok. pół roku temu. niestety niedawno zrobił mi się odcisk wewnątrz ust i zeszła z niego błonka, więc mam teraz dużą bolącą dziurę pod stopką. kolczyk nie jest za krótki.NIE WIECIE CZYM TO LECZYĆ???
wiesz... też byłam przekonana ze kolczyka mam dobrego bo mi wystawał troche ale skorzystałam z rady MissVenflon i wymienilam na dłuższy <ten juz jest naprawde długi> i mi pomoglo teraz moja dziurka sie ładnie wygoiła takze ja ci radze wymienic kolczyka .. nie jestem profesjonalistką ale pisze co ja bym zrobiła w tej sytuacji
pozdrawiam i mam nadzieje ze kolczyk ładnie sie wygoi
justynka92924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:23   #2619
fluorescencyjnaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

polecam Ci płukanie ust po prostu dentoseptem, rumiankiem i szałwią.. jak przy języku napewno trochę złagodzi zaczerwienienie


ooo tak. dziekuje. vertical labret. przepiekny < 333
fluorescencyjnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:50   #2620
mycys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

a ja mam pytanie jak to jest z wypychaniem kolczyka? bo zrobiłam sobie jakiś czas temu i mam teraz zmieniony na podkówkę (najpierw był labret) i teraz się zastanawiam bo od środka on tak dziwnie wygląda, nie wiem czy to przez to że podkówka jest okrągła i dziurka się wygięła i wygląda jakby była tak jakby "przecięta". no i się zastanawiam czy to nie jest wchłanianie kolczyka czy co? :/ załączam zdjęcie może nie do końca widać ale może jednak...

a kolczyk był zmieniany niecały tydzień temu, 2 tygodnie po przekłuciu. Wiem że troche za wcześnie no ale tak wyszło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moto_0146.jpg (139,7 KB, 75 załadowań)
mycys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:45   #2621
agac801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

dzięki dziewczyny za rady.
justynka-u mnie wygląda to inaczej niż u Ciebie , bo u mnie na zewnątrz jest idealnie, ani śladu, że coś sie dzieje. mimo to zmieniłam kolczyka na trochę dłuższy i zobaczymy.
podejrzewam ,że przyczyną moich kłopotów jest raczej to , że mam dziurkę przebitą lekko pod kątem ( robiona w STUDIU!!!) i dlatego te odciski.
agac801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 00:26   #2622
Tookie
Raczkowanie
 
Avatar Tookie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Prawie dwa lata temu robiłam sobie kolczyk przy wardze. Nie była to decyzja zbyt przemyślana, po prostu wstałam z łóżka, pomyślałam: `chcę`, poszłam do miasta i kupiłam igłę oraz kolczyk, co ciekawe, nie za długi, tylko idealnie dopasowany. Wieczorem zaszłam do domu i sama się przekłułam. Cóż, głupia byłam i tyle. Przebijałam skórę na żywca, i, o dziwo, nie bolało, a może mam wysoką tolerancję na ból, nie wiem. Miałam tylko problem z tą `błonką` wewnątrz, ale po jakimś czasie i z tym się uporałam. Nie skorzystałam jednak z igły z wenflonem i dziurka mi się `zapadła`, więc poszłam po prostu spać. Z rana po wewnętrznej stronie ust zrobiła mi się ranka, a jako, że właśnie pod nią znajdowało się przekłucie, to najzwyczajniej w życiu ją rozwaliłam [!] i włożyłam kolczyk. Co ciekawe, nie czytałam wcześniej nic o higienie świeżo przebitego miejsca, tak więc ani niczym tego nie przemywałam, ani o to nie dbałam, jadłam co mi się podobało i tylko co chwilę wyjmowałam kolczyk. Całe szczęście, nic się nie stało i byłam tylko leciutko spuchnięta, więc kolczyk się nie wrzynał. Patrząc na to z perspektywy czasu nie mogę się nadziwić swojej głupocie, ale cóż, zanim z tego wyrosłam, zdążyłam sama się jeszcze kilka razy przekłuć... Kolczyk wyjęłam niedługo potem, bo robiłam go bez zgody rodziców, a zbyt rzucał się w oczy. Wszystkim planującym piercing w wardze polecam udać się do profesjonalnego studia. Sama jestem w szoku, że u mnie nie wystąpiły żadne komplikacje, ale cóż - głupi ma zawsze szczęście.
__________________
Znajdź mnie szybko. Zanim znajdzie mnie kto inny.
Tookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 16:06   #2623
Miyoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tu i tam.
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

niesamowite )
Miyoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 17:44   #2624
justynka92924
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do justynka92924
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agac801 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za rady.
justynka-u mnie wygląda to inaczej niż u Ciebie , bo u mnie na zewnątrz jest idealnie, ani śladu, że coś sie dzieje. mimo to zmieniłam kolczyka na trochę dłuższy i zobaczymy.
podejrzewam ,że przyczyną moich kłopotów jest raczej to , że mam dziurkę przebitą lekko pod kątem ( robiona w STUDIU!!!) i dlatego te odciski.

no własnie też mam lekko pod kątem moze dlatego nie chcialo mi sie goic ;/ a teraz mam piekna dziurke ... normalnie jestem szczesliwa bo wczesniej nie moglam patrzec na ta wredna dziure ;/


mam nadzieje ze pomoze ci zmiana kolczyka trzymam kciuki
justynka92924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:22   #2625
zuzaxDe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
czesc.
miałam kolczyka w wardze, z lewej strony, ale mi sie znudził i nabrałam ochoty na takiego pod wargą, pośrodku, bliżej okolic brody - dawno sobie zrobiłam. ślicznie wygląda, podoba mi się, samo przekłucie bolało bardziej niż pierwszy z lewej strony, ale warto było. dziurka po wyjęciu tego po przedniegp zagoiła sie po 3 dniach
też chcem.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Miyoka Pokaż wiadomość
hej, jestem nowa, czytałam forum ale nie całe, wiem że było podobne pytanie, ale nie znalazłam konkretnej odpowiedzi. A więc jak przekonać rodziców, aby pozwolili mi zrobić kolczyk? Oni twierdzą że to dziwaczne, że jestem za młoda (mam 14 lat), że mam w uszach i że to wystarczy.. Ale dla mnie ten kolczyk ma duże znaczenie i chciałabym go mieć.. Byliście w podobnej sytuacji?
właśnie miałam taką sytuacje.
też mam 14 lat i moi rodzice sądzą tak samo.
nie wiem jak ich przekonac. ;/
zuzaxDe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 20:18   #2626
justynka92924
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do justynka92924
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

właśnie miałam taką sytuacje.
też mam 14 lat i moi rodzice sądzą tak samo.
nie wiem jak ich przekonac. ;/[/QUOTE]



moja mama tez nie zgodzila sie na koloczyka w wardze <mam 17 lat> a ja jej powiedzialam ze i tak zrobie
no i zrobilam na poczatku krzywo sie na mnie paytrzyla ale potem jej przeszlo i teraz jest na niego pozytywnie nastawiona :P:P
ale powiedziala mi ze moglam sobie w jezyku chociaz zrobic bo go nie widac no wiec ja jej powiedzialam ze niech sie nie boi bo kiedys zrobie :
justynka92924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 12:13   #2627
Miyoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tu i tam.
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

heh, to dobrze że tylko się krzywo patrzyła.. marzenie ściętej głowy ;D
Miyoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:36   #2628
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Mam dwa pytanka :
* Czy znieczulenie w sprayu coś daje.?
* Czy można przebijać podczas okresu
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:45   #2629
Olaaaaaaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: kolczyk w wardze

A jak z nim jesz?
Olaaaaaaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 10:56   #2630
Olaaaaaaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w wardze

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;5994009]wymiana kolczyka jest na moje własne zyczenie, bo kulka jest za duza, ale moze troche z tym poczekam. robilam w alienie, w szczecinie to najlepsze studio oprocz gonza, facet zajmuje sie tym 12 lat i moi znajomi tez u niego robili. wiec nie wiem, moze co studio, co piercer to inna szkoła.[/QUOTE]
w szczecinie? to super. mowisz ze najlepsze? ja planuj za rok labo 2 przebic wiec chyba tam pojde
Olaaaaaaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:06   #2631
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: Kolczyk w wardze

Hej. Przebiłam sobie kolczyka 3 dni temu, Madonne.
Przekłucie nie bolało, teraz troszkę pobolewa. Opuchlizna leciutka.
Tylko że w pierwszy dzień normalnie, nic mi nie spuchło ani nic, kolczyk odstawał na pół centmetra. Teraz od wewnątrz jakby się wbija, na zewnątrz normalnie nic nie odstaje, jednak jak się uśmiecham ostaje jakieś 3mm. Czy wszystko jest w porządku. Mam 10mm. Załączam fotki, trochę nie wyraźne ale cóż.
Pierwsza - to normalny kolczyk ( robione dzisiaj )
Druga - Jak się uśmiecham
Trzecia - Ja.
Nie mam od środka bo strasznie niewyraźne wychodziły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI1508.jpg (9,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI1510.jpg (9,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ooo.jpg (32,1 KB, 50 załadowań)
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:59   #2632
slodziiuutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ja powiem coś od siebie

ja mam dwa labrety w wardze czyli tzw : snake bite :P przebijałam u kosmetyczki.. wiem wiem ze nie powinno sie ale niestety w okolicy nie miałam studia .. u kosmetyczki było wszystko sterylnie ( patrzyłam sie jej na ręce ) pierwszy labret zrobiłam jakiś niecały miesiąc temu... znieczuliła mnie od strony zębów wiec wbicia igly nie czułam jednak jak przebijała tu skore na zewnątrz to niestety zabolało.. jakieś 3 dni temu znów poszłam do niej po drugiego labreta po drugiej stronie :P heh wbiła mi pierwszy raz i było krzywo :/ wyciągnęła i przebiła drugi raz :P ból był spory :P i niestety jest nadal troszkę krzywo ale jakoś żyje :P nie chciałam już kłuć trzeci raz pierwszy kolczyk goi sie nawet ok.. przemywam zewnętrzna stronę solą fizjologiczna ( nie przemywajcie wodą utlenioną nie nadaje sie, a co do tribiotyku - tej maści nie uzywa sie do przemywania rany, używa sie jej tylko wtedy kiedy sie nam babrze ranka ) co do wewnętrznej strony to płukajcie usta płynem antyseptycznym ( ja używam ,, dentosept ,, ) lub np. szałwią.. drugi kolczyk goi sie tez jak narazie ok, u mnie przez jakieś 4 dni jest opuchlizna która potem schodzi niestety pierwsza ranke przestałam płukać płynem bo skączył mi sie i nie miałam gdzie kupić i zrobił mi sie taki bąbelek z płynem i boli troche :P na początku przy pierwszym kolczyku zahaczałam zębami kolczyk :P czasem przygryzłam nawet ale z każdym dniem sie przyzwyczajałam :P to odemnie juz tyle :P jak macie jakieś pytania to piszcie.. buzki
slodziiuutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:16   #2633
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Jest ktoś jeszcze na tym wątku.?
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 13:33   #2634
Yoshi
Raczkowanie
 
Avatar Yoshi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 192
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ja czytam i jestem :P
Gdzieś mi się obiło o uszy, że można natrafić podczas przebijania na trójgłowy mięsień twarzy może to spowodować paraliż albo coś ? Jak coś namieszałam to wybaczcie .. ;p
__________________
'and Mother always told me be careful of who you love..

Edytowane przez Yoshi
Czas edycji: 2009-07-23 o 13:38
Yoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:00   #2635
Miyoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tu i tam.
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

też coś o tym słyszałam ^
Miyoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:01   #2636
slodziiuutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

z tego co ja czytalam ( od czego jest wikipedia np :P ) to nerwy twarzy znajdują sie w mózgu i gdzieś kolo ucha wiec przebijając wargę na pewno nie sparalizujsz sobie twarzy, jedynie możesz trafić na jakaś żyłkę
slodziiuutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:35   #2637
psychicznaOna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: za.du.pie x]]
Wiadomości: 30
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

omG. x]]
nareszcie skończylam czytać caaaaaly wąteek
przez ostatni tydz. traktowalam to jako lekture xDD

teraz już jestem pewna że chce lip ring'a x33 !
oczywiście, żeby nie bylo, bd robila w studiu ^^

.dziewczyny_może dodalybyście foty swoich cudaśnych kolczyków. ?!
proszęę ((;

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

a szczególnie (nawet nie wiem czemu) chcialabym zobacZyć kolczyk SNIDE ^^
o ile wgl tu jeszcze bywa x))
psychicznaOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:21   #2638
Yoshi
Raczkowanie
 
Avatar Yoshi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 192
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Nerw 'twarzowy' w mózgu ? Troche dziwne... Na całej twarzy mamy nerwy a nie tylko koło ucha... Inaczej byś się nie śmiała...

Eee a co do zdjęć mi się zdaje, że już jest taki wątek...
Wyszukiwarka się kłania xD
__________________
'and Mother always told me be careful of who you love..
Yoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 19:21   #2639
lady1717
Raczkowanie
 
Avatar lady1717
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

witam

mam problem, kolczyka w wardze zrobilam sobie w studiu ponad rok temu, 1,5 m-ca temu wymienilam labreta na podkówkę, wszystko bylo ok, jednak od 2 dni mnie strasznie boli, piecze od zewnątrz, pojawila się takze znaczna opuchlizna, nie moge jeść, ani nic, nie wiem co mam zrobić, wczesniej nic sie nigdy nie dzialo, a teraz tak boli, że juz nie mogę wytrzymać, a jutro na dodatek mam wyjazd.


Pomoże ktoś?? Co robić?
lady1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 21:06   #2640
psychicznaOna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: za.du.pie x]]
Wiadomości: 30
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Yoshi Pokaż wiadomość
Nerw 'twarzowy' w mózgu ? Troche dziwne... Na całej twarzy mamy nerwy a nie tylko koło ucha... Inaczej byś się nie śmiała...

Eee a co do zdjęć mi się zdaje, że już jest taki wątek...
Wyszukiwarka się kłania xD
no wlaśnie

'__'

dziewczyny już dodawaly tutaj foty więc nie widze problemu żeby dodaly kolejne x]]

Edytowane przez psychicznaOna
Czas edycji: 2009-07-23 o 21:03
psychicznaOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.