Zaskórniki a podkłady.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-09, 14:18   #1
raHimKa
Przyczajenie
 
Avatar raHimKa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3

Zaskórniki a podkłady....


zaskórniki to zmora prawie każdej z nas ;/ moj problem polega na tym ze pojawiaja sie one tylko i wylacznie w obrebie brody... jedne po jakims czasie znikaja a inne zamieniaja sie w takie brzydkie czerwone krosty;/ cuzywam punktowo emulsji Dalacin T 1% ale efektow za bardzo nie widac...dlatego zastanawia mnie fakt czy przyczyna tych zaskornikow moga byc podklady ktorych uzywam...a uzywam dwoch najpierw Miss sporty anti-blemisch foundation a no to podklad Vipery do wszystkich rodzajow skory uzywam dwoch bo nigdy nie moge dobrac wlasciwego koloru dla mojej cery.... i tak sie zastanawiam... czy to bardzo niezdrowe uzywac dwoch podkladow i czy to przez nie ten nasilony wysyp zaskornikow w okolicach brody... ;(
raHimKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 18:40   #2
brunetcia
Przyczajenie
 
Avatar brunetcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do brunetcia
Post Dot.: Zaskórniki a podkłady....

Podkłady z reguły pogarszają a nie polepszają stan cery mieszanej/tłustej, wbrew temu co obiecują producenci, którym chodzi tylko o to, żeby sprzedać produkt . Wiem to z autopsji. Od czasu do czasu pozwalam sobie na uzycie podkładu (ważna impreza) i nastepnego dnia widzę już różnicę. Gdybym stosowała podkład codziennie, doprowadziłabym twarz do opłakanego stanu w bardzo krótkim czasie. Podkłady na codzień, moim zdaniem, są dobre dla cery suchej i normalnej bez skłonności do powstawania zaskórników.
__________________
'The best things in life are free...'
brunetcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 20:04   #3
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Zaskórniki a podkłady....

hmm, sama tez sceptycznie jestem nastawiona do tzw."tapetki" na buzi, ale sa podklady na bazie silikonów, które nie zapychaja porów, wiec mozna je bezpiecznie stosowac ostatnią nowoscia tego rodzaju jest np. podkladzik firmy Soraya, np Antybakteryjny, dla skóry trądzikowej. moze zdecyduj sie na ten podklad, a wysypu nie bedzie?? nie wiem, trzeba próbowac...
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 21:01   #4
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Zaskórniki a podkłady....

Hanka a ile kosztuje ten podkład? Tez mam zaskórniki i wole nie stosowac podkładów( stan mojej skóry nie jest taki zły , no oprócz tych zaskórników) i dlatego wole nie stosowac podkładów , zeby nie pogorszyc sytuacji.
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 21:04   #5
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Zaskórniki a podkłady....

O chyba znalazłam na KWC, Hanko , czy o ten ci chodziło?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12582
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:12   #6
katla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zaskórniki a podkłady....

no właśnie! bardzo proszę o radę. mam cerę mieszaną, na policzkach właściwie suchą i problem z zaskórnikami - nos, broda, czoło. jaki podkład będzie odpowiedni? dużo dobrego na forum czytałam na temat rimmel color stay, ale boję się- czy nie będzie on za ciężki?
katla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.