Wyprowadzenie Panny Młodej z domu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 22:01   #31
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Wyprowadzenie Panny Młodej z domu

Cytat:
Napisane przez aniaPr3 Pokaż wiadomość
mamy pytanie jaki u was jest zwyczaj czy Panna Młoda na przywitanie Pana Młodego i gości wychodzi w ślubnej sukni czy może w innej suikience
Nie spotkalam sie jeszcze nigdy z tym aby Mloda byla w innej sukni witajac gosci i Mlodego, zawsze byla juz w sukni slubnej
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:13   #32
kasiaaX
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaX
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 554
Dot.: Wyprowadzenie Panny Młodej z domu

Cytat:
Napisane przez aniaPr3 Pokaż wiadomość
mamy pytanie jaki u was jest zwyczaj czy Panna Młoda na przywitanie Pana Młodego i gości wychodzi w ślubnej sukni czy może w innej suikience
Spotkałam się z tym dwa razy tzn. z opowiadań, że panna młoda wychodzi i wita młodego w innej sukience, a on czeka aż ona ubierze sie w suknię ślubną, taki zwyczaj króluje na Lubelszczyźnie. Osobiście nie podoba mi się to, bo przewaznie panna młoda jest już w pełnym makijażu i welonie a potem tylko wskakuje w sukienke, wiec nie ma takiego efektu olśnienia u pana młodego, jakiego panna młoda zapewne oczekuje...Wogóle niewiem skąd sie to wzięło, ale co kraj to obyczaj.

Co do zespołu i wyprowadzania - mój zespół będzie grał u mnie przed domem, bardzo mi się to podoba i mam to w cenie a mieszkam na wsi w domu jednorodzinnym.
__________________
Zosia
26.06.2010
kasiaaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 11:45   #33
malpeczkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 105
Dot.: Wyprowadzenie Panny Młodej z domu

Mam pytanko: my mamy dj na naszym weselu i on gra na akordeonie też i za oczywsite bierze ze będzie pogrywał na tym akordeonie podczas wyprowadzenia z domu. Bedzie to blok kilkurodzinny w niedużej miejscowości gdzie mieszkają moi rodzice. Średnio mi sie to widzi bo wydaje sie to być "wiejski zwyczaj" a nasze wesele raczej do takich należeć nie bedzie (przynajmniej mam taką nadzieje). Mój TŻ uważa że to dobry pomysł. Czy któraś z Was była na takim weselu? co o tym myślicie? I wogóle jakie kawałki mógłby taki dj grać?
malpeczkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.