Opłata za rekrutację - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-01, 09:59   #1
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414

Opłata za rekrutację


Na wstępie przepraszam za zawracanie głowy.Chciałam tylko o coś zapytać.Po otrzymaniu wczorajszych wyników z matur postanowiłam do końca na jakie kierunki na uś się zarejestrować.mam zamiar dzisiaj wpłacić w banku opłatę za rejestrację.Na stronie rekrutacji pisze że można to zrobić przelewem tradycyjnym(w banku),niestety nie mam konta w żadnym banku.Czy mogę to zrobić po prostu wpłacając do banku gotówkę przy wypełnieniu odpowiedniego druczka? Powiedziano mi że szybszym i pewniejszym sposobem byłaby wpłata przez internet,niestety kompletnie się na tym nie znam,nie mam konta,nie wiem jak to zrobić.Pewnie pomyślicie że jestem kompletną niedorajdą,skoro nic nie wiem,nic nie umiem Macie rację Więc czy w banku przyjmą gotówkę i przeleją ją na konto uczelni?
__________________
D.

Blanka mój Aniołek
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:09   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Opłata za rekrutację

szczerze mówiąc nie wiem, na pewno na poczcie da się tak zrobić... nie wiem czy można wejść do pierwszego lepszego banku i powiedzieć: "dzień dobry, nie mam u was konta ale chciałabym za coś zapłacić". a z kont rodziców nie możesz skorzystać?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:30   #3
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Opłata za rekrutację

Cytat:
Napisane przez czarodziejka18 Pokaż wiadomość
Na wstępie przepraszam za zawracanie głowy.Chciałam tylko o coś zapytać.Po otrzymaniu wczorajszych wyników z matur postanowiłam do końca na jakie kierunki na uś się zarejestrować.mam zamiar dzisiaj wpłacić w banku opłatę za rejestrację.Na stronie rekrutacji pisze że można to zrobić przelewem tradycyjnym(w banku),niestety nie mam konta w żadnym banku.Czy mogę to zrobić po prostu wpłacając do banku gotówkę przy wypełnieniu odpowiedniego druczka? Powiedziano mi że szybszym i pewniejszym sposobem byłaby wpłata przez internet,niestety kompletnie się na tym nie znam,nie mam konta,nie wiem jak to zrobić.Pewnie pomyślicie że jestem kompletną niedorajdą,skoro nic nie wiem,nic nie umiem Macie rację Więc czy w banku przyjmą gotówkę i przeleją ją na konto uczelni?
no pewnie ze mozesz tak zrobić! ja zawsze wpłacam w kasie PKO ale można też w tym skok stewczyka,albo w każdej kasie banku jesli jest napisane "kasa" a jak nie znajdziesz to na poczcie.
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:33   #4
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Opłata za rekrutację

Cytat:
Napisane przez czarodziejka18 Pokaż wiadomość
Na wstępie przepraszam za zawracanie głowy.Chciałam tylko o coś zapytać.Po otrzymaniu wczorajszych wyników z matur postanowiłam do końca na jakie kierunki na uś się zarejestrować.mam zamiar dzisiaj wpłacić w banku opłatę za rejestrację.Na stronie rekrutacji pisze że można to zrobić przelewem tradycyjnym(w banku),niestety nie mam konta w żadnym banku.Czy mogę to zrobić po prostu wpłacając do banku gotówkę przy wypełnieniu odpowiedniego druczka? Powiedziano mi że szybszym i pewniejszym sposobem byłaby wpłata przez internet,niestety kompletnie się na tym nie znam,nie mam konta,nie wiem jak to zrobić.Pewnie pomyślicie że jestem kompletną niedorajdą,skoro nic nie wiem,nic nie umiem Macie rację Więc czy w banku przyjmą gotówkę i przeleją ją na konto uczelni?
Możesz wpłacić pieniądze w jakimkolwiek banku, musisz tylko pamiętać, że za taką wpłatę zapłacisz dodatkowo ok. 5 zł .
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:58   #5
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 184
Dot.: Opłata za rekrutację

Pamiętaj tylko o wpisaniu w tytule przelewu np. "opłata rekrutacyjna 2011/2012" i swoje imię i nazwisko oraz pesel Wtedy szybko otrzymają wpłatę
Z tego co wiem wpisanie "opłata rekrutacyjna 2011/2012" jest obowiązkowe i podanie nr pesel jeśli płacisz przez zwykły przelew


I nic nie mów, weź druczek, jeśli nie wiesz jaki to poproś panią w okienku "KASA", uzupełnij i daj
Koszt to 2,5-3zł na poczcie 2,5zł

Edytowane przez 31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23
Czas edycji: 2011-07-01 o 11:00
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:28   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Opłata za rekrutację

a rodzice nie maja konta?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 12:19   #7
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Opłata za rekrutację

ja bym załozyła konto w banku bo to się później może przydać (ale to tak na marginesie)

A tak to idź i zapłać to normalnie w kasie jakiegoś banku, albo na poczcie.
Na uś jest napisane że taka opłata długo idzie więc się pospiesz
Powodzenia
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 12:30   #8
tasik92
Raczkowanie
 
Avatar tasik92
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 272
Dot.: Opłata za rekrutację

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
ja bym załozyła konto w banku bo to się później może przydać (ale to tak na marginesie)

A tak to idź i zapłać to normalnie w kasie jakiegoś banku, albo na poczcie.
Na uś jest napisane że taka opłata długo idzie więc się pospiesz
Powodzenia
na poczcie taniej trochę, ale nie radzę jeśli masz mało czasu, bo może dojść za ok. 3 dni... w banku powinno tego samego dnia
tasik92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 13:04   #9
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Opłata za rekrutację

Jak już będziesz wpłacać tę kasę to od razu weź dokumenty i załóż konto! co chwilę na studiach będziesz go potrzebowała
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 00:05   #10
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Opłata za rekrutację

Możesz tak zrobić, idziesz do kasy, np. z Banku Rolniczego, która czasem bywa zlokalizowana w pobliżu centrum handlowego, bierzesz druczek, wypełniasz i płacisz, dodatkowo płacisz za wykonanie zlecenia, ale to tylko parę złotych
Zobacz sobie na koncie rekrutacyjnym, czy nie masz swojego druczku w PDFie, wtedy będziesz wiedziała, co napisać na tym z banku
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.