Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-05, 08:22   #1
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232

Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)


Pytanie jak w tytule
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 09:14   #2
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

pojęcia nie mam i do głowy mi nie przyszło się tym interesować;-) Wtedy-jeszcze-nie-mąż kupił sam, znając oczywiście mój gust ( sprytne rozpoznanie przeprowadzone wcześniej) i wręczył niespodzianie. Skąd mam wiedzieć, ile kosztował i po co mi to wiedzieć????
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 09:39   #3
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

też nie wiem i też nie pytałam, grunt, że mi sie podoba
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 09:52   #4
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Ja też nie wiem, a mój obecny już mąż powiedział mi, że jest to jedyna rzecz [cena] dotycząca jego życia jakiej mi nigdy nie zdradzi
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 10:12   #5
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Nie wiem ile kosztował mój pierścionek zaręczynowy i jakoś za bardzo się nad tym nie zastanawiałam i nie zastanawiam.
Został mi wręczony niespodziewanie i z zaskoczenia i odrazu spodobał mi się bardzo a z jego wyborem nie miałam nic wspólnego
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 10:12   #6
kasiak-22
Raczkowanie
 
Avatar kasiak-22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 153
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

ja też się nie interesowałam ceną pierścionka.
po co mi to wiedzić?? ważne że jest ładny
kasiak-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 11:29   #7
siwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 53
GG do siwona
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Ja też nie wiem, bo i po co się dopytywać?! Wiem tylko, że mój TŻ sporo się nagimnastykował, by znaleźć coś co mu się spodoba i co będzie podobało się również mnie. Ale trafił znakomicie!!
siwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 11:42   #8
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

i znowu wychodzi na to ze jestem "inna " bo ja swój pierścionek wybierałam z moim Słonkiem .... przeszlismy wszystkie sklepy jubilerskie w Częstochowie i zajeło nam to ładnych kilka godzin , ale opłacało sie znaleźlismy piękny pierścioneczek z granatem - jest śliczny...odrazu wpadł mam razem oko. Kojarzy mi sie z biżuterią babci taki trochę "starodawny" a dzięki temu ponadczasowy (chodząc po sklepach było mnóstwo pierścionków właśnie z białymi oczkami aż chyba za naddo) a ten według mnie jest "inny" (jak ja ) ale wszystko zależy od tego kto co lubi
a cenowo - wiem ze nie zdarłam skóry z mojego obecnego męża
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.JPG (7,6 KB, 3210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.JPG (13,6 KB, 2221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p3.JPG (11,0 KB, 1565 załadowań)
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 11:55   #9
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Ja swojego pierscionka jeszcze nie dostalam i moze nigdy nie dostane,ale to sie zobaczy. Jednak chcialam dodac swoje 5 groszy do tego watku. Uwazam ze cena pierscionka zareczynowego jest kompletnie niewazna (przynajmniej dla mnie). Zdecydowanie ten pierscionek ma mi sie podobac i nie ma znaczenia czy kosztuje 200 czy 2000zł. Czesto na pierwszy rzut oka tego nawet nie widac i tylko osoba noszaca go informuje nas ze sa to prawdziwe diamenty a nie cyrkonie. Trzeba miec wprawne oko aby moc rozroznic. Nie interesuje mnie ile kosztowalby taki pierscionek. Wrecz bylabym zla gdyby moj ukochany wydal na to majatek. Zdecydowanie wolalabym przeznaczyc wieksze pieniadze na ladne obraczki. To ze tani nie znaczy ze brzydki czy gorszy. Buzka
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 12:07   #10
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Masza_20
(....) Uwazam ze cena pierscionka zareczynowego jest kompletnie niewazna (przynajmniej dla mnie). Zdecydowanie ten pierscionek ma mi sie podobac i nie ma znaczenia czy kosztuje 200 czy 2000zł. Czesto na pierwszy rzut oka tego nawet nie widac i tylko osoba noszaca go informuje nas ze sa to prawdziwe diamenty a nie cyrkonie. Trzeba miec wprawne oko aby moc rozroznic. Nie interesuje mnie ile kosztowalby taki pierscionek. Wrecz bylabym zla gdyby moj ukochany wydal na to majatek. Zdecydowanie wolalabym przeznaczyc wieksze pieniadze na ladne obraczki. To ze tani nie znaczy ze brzydki czy gorszy. Buzka
Mądrze mówisz
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 12:36   #11
streepsil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 95
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

niecale 3tys. nigdy nie interesowala jego cena, dowiedzialam sie zupelnie przypadkiem
streepsil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 14:52   #12
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez streepsil
niecale 3tys. nigdy nie interesowala jego cena, dowiedzialam sie zupelnie przypadkiem

bez komentarza.... odrazu wartość człowieka noszącego taki pierścionek wzrasta jak dla mnie to przesada, nie chciałabym tak drogiego pierścionka bo chyba bym zawału dostała jak np. bym go zgubiła.... a zresztą tyle na tym forum rozmawiamy o kosztach wesela, że niektórzy za takie pieniądze ubrali by sie do ślubu. Ale jak wiadomo zasobnośc portfela bywa różna ...mój mieścił sie w 3 cyfrowej kwocie a jak wspomniała wcześniej Masza_20 nie ważna jest cena - dla mnie ważne od kogo i dlaczego go dostałam bo naszego uczucia nie da sie przeliczyć na żadne pieniążki
oczywiście streepsil nie zrozum nie źle - skoro twojego narzeczonego było na to stać i ci sie podoba to jest ok....ja tylko rozwodze się nad tym że nie ma tak naprawdę znaczenie jego wartość, bo każda z nas dostajac pierścionek zaręczynowy i słysząc słowa "wyjdziesz za mnie?" jest zauroczona nie pierścionkiem ale wyznaniem TŻ
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2005-10-05 o 15:57
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 15:43   #13
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Hej! ja niestety nie wiem ile mój jest wart gdyż jest to pamiątka rodzinna od mojego TŻale jest naprawdę śliczny z takim ślicznym kamieniem - nazywa się CYTRYN(chyba )podobno ten kamień bardzo pasuje do mnie(tak twierdzi moja przyszła teściowa gdyż jestem z pod znaku Lwa i ona twierdzi że ten kamień pasuje do Lwów. Także tyle na temat mojego pierścionka))
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 15:45   #14
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Ja nie chciałabym, aby mój pierścionek był droższy niż 1000 zł, po prostu głupio mi by było rozwodzić się nad pięknem jubilerskich cacek za 3000 zł i podobnie jak moja poprzedniczka bałabym się, ze go gdzieś zgubię... I wiecei, przeglądając oferty widziałam piekne pierścionki za 500zł, a te za 5000 były wg. mnie (oczywiście niektóre) naprawdę tandetne.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 15:52   #15
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez ASIA81
Hej! ja niestety nie wiem ile mój jest wart gdyż jest to pamiątka rodzinna od mojego TŻale jest naprawdę śliczny z takim ślicznym kamieniem - nazywa się CYTRYN(chyba )podobno ten kamień bardzo pasuje do mnie(tak twierdzi moja przyszła teściowa gdyż jestem z pod znaku Lwa i ona twierdzi że ten kamień pasuje do Lwów. Także tyle na temat mojego pierścionka))
jak pamiątka rodzinna to na pewno jest bezcenny
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 16:42   #16
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Dla mnie cena nie ma żadnego znaczenia i nie wiem, ile kosztował mój pierścionek - nawet nie przyszło mi do głowy, by go o to pytać. Dla mnie to jest świadectwo, że TŻ traktuje mnie poważnie, chce ze mną spędzić życie, kocha mnie. A miłości się nie przelicza na pieniądze
Wystarczy mi wiedzieć, że idealnie dobrał rozmiar, pierścionek jest piękny a cztery oczka symbolizują cztery miesiące, czyli tak długo, jak się znaliśmy zaręczając się
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 16:57   #17
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Ja wiem ile kosztowal, bo gdy dostalam pierscionek okazal sie troszke za duzy okazalo sie ze nie mozna go zmniejszyc, bo moj mezczyzna zgubil metke, na ktorej byly proby i pani powiedziala, ze innaczej nie da rady. Wiec trzeba bylo wybrac inny. Kosztowal prawie 400 zł. Nie wiem, czy to duzo czy malo. Nie obchodzi mnie to ,a nie chcialabym drozszego albo nie chcialabym wiedziec ile ksztuje, bo jak wyzej juz dziewczyny zauwazyly, to strach z takim chodzic
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 19:02   #18
Misiaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska/Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 350
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

JA również tak samo jak wiele moich poprzedniczek nie przeliczam wartosci pierscionka dla mnie nie wazne ile on kosztuje wazne ze jest dany z milosci, ja mam dokaldnie taki jaki kiedys sobie upatrzylam i wiem ile kosztowal a kosztowal dokladnie 189 zl jest z bialego zlota z malym brylancikiem bardzo delikatny misiu nawet nie wiedzial ze akurat taki upatrzylam w necie Jestem szczesliwa ze mam takiego cudownego narzeczonego a pieniazki ktore moglby wydac na pierscionekw olimy przeznaczyc na obraczki ktore sami zaprojektowalismy i takie nam jubiler wykona
__________________

Misiaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 19:50   #19
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

mój nie kosztował ani mało ani dużo... choc to też określenie względne. Cenę znam, bo razem przeczesalismy wszystkie sklepy. Poelimnacjach podobały mi sie 2, a ten jedyny kazałam juz wybrać facetowi i odeszłam w drugi koniec sklepu
Ja chciałam tani, bo również obawiałam sie ze zgubię, że oczko wypadnie. Ale moj mąż (wtedy jeszcze nie mąż) wskazał paletkę z brylantami z której mogłam wybierać.
No i mam z brylancikiem, wyglada jak scentrowane koło, rozdzielone brylancikiem. Kupiony w Aparcie. Ceny nikt raczej nie zna, więc tu tez nie powiem

moj podobny jest do tego, ale zloto klasyczne, grubszy trochę

Edytowane przez 1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Czas edycji: 2005-10-06 o 11:30
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 19:54   #20
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

nie wiem, jaki cel miala zalozycielka watku, ale przypuszczam, ze chodzilo o mala prowokacje - bo mozna bylo sie spodziewac, ze wiekszosc sie oburzy i stwierdzi, ze liczy sie milosc, a nie to, ile pierscionek kosztowal.
jednak z drugiej strony nie powinnyscie tez krytykowac decyzji tych, ktorzy wydali na pierscionek wieksza sume pieniedzy, "bo balabym sie nosic cos tak drogiego", "bo lepiej wydac te pieniadze na cos innego" , "bo te drozsze wcale nie sa ladne" itp. itd.
to sa prywatne wybory naszych narzeczonych i jesli ich stac na to aby wydac kilka tysiecy na pierscionek, to czemu nie?
musialam stanac w obronie tych, co kupili drozsze pierscionki, bo sama tez dostalam bardzo kosztowny (spory diament w bialym zlocie) i nie zamienilabym go na zaden inny.
jednak wiem tez, ze gdybym otzrymala cos o duzo mniejszej wartosci rynkowej, tak samo bylby dla mnie wazny i nosilabym go z duma na palcu serdecznym.
darujmy sobie zatem zlosliwe komentarze i cieszmy sie z naszych pierscionkow...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 20:55   #21
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Dziewczyny niby mówicie, ze niewazne jaka cena, ale mnie np bardzo zabolalo, kiedy na jaw wyszlo, ze poprzednia narzeczona dostala od mojego obecnego meza pierscionek za 1600 zł (po prostu źle się poczułam), bo ja dostałam taki za okolo 150 zł.
To po prostu nie bylo mile ale nic nie poradze. teraz to ja jestem jego żoną... więc nie mozna mierzyc wszystkiego pieniazkami, bo to ja mam to szczęscie
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 21:24   #22
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Oczywiście, że to prywatny wybór... Ja np. niczego nie neguję
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 21:37   #23
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Smile Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Misiaczek20
kosztowal dokladnie 189 zl jest z bialego zlota z malym brylancikiem
za 189 zł z brylancikiem?? Dla mnie też cena nie gra roli, najważniejsze żeby mi sie podobał
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 10:22   #24
Misiaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska/Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 350
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez iwciunia
za 189 zł z brylancikiem?? Dla mnie też cena nie gra roli, najważniejsze żeby mi sie podobał
tak jak chcesz moge ci podeslac linka do tej stronki swietnej marki bo z apartu a do tego tanio i pieknie wykonane
__________________

Misiaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 10:32   #25
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez papryczka
nie wiem, jaki cel miala zalozycielka watku, ale przypuszczam, ze chodzilo o mala prowokacje - bo mozna bylo sie spodziewac, ze wiekszosc sie oburzy i stwierdzi, ze liczy sie milosc, a nie to, ile pierscionek kosztowal.
jednak z drugiej strony nie powinnyscie tez krytykowac decyzji tych, ktorzy wydali na pierscionek wieksza sume pieniedzy, "bo balabym sie nosic cos tak drogiego", "bo lepiej wydac te pieniadze na cos innego" , "bo te drozsze wcale nie sa ladne" itp. itd.
to sa prywatne wybory naszych narzeczonych i jesli ich stac na to aby wydac kilka tysiecy na pierscionek, to czemu nie?
musialam stanac w obronie tych, co kupili drozsze pierscionki, bo sama tez dostalam bardzo kosztowny (spory diament w bialym zlocie) i nie zamienilabym go na zaden inny.
jednak wiem tez, ze gdybym otzrymala cos o duzo mniejszej wartosci rynkowej, tak samo bylby dla mnie wazny i nosilabym go z duma na palcu serdecznym.
darujmy sobie zatem zlosliwe komentarze i cieszmy sie z naszych pierscionkow...
Pewnie że cos w tym jest...moj mąż wybór tego pierścionka skomentował tak :"ten za 100zł to kupie ci na inna okazję, a czy bedzie mnie stac kiedys na brylanaty... nie wiem. To ma byc pierścionek wyjątkowy, bo zaręczynowy."
Kiedy patrze na niego nie widzę w nim wartości pieniężnej, a cieszę się urokiem, bo skromny ale ciekawy.
Oczywiście ze wartość pierścionka nie jest najważniejsza, bo również nie każdego stać na spory wydatek, wiele osób też nie podchodzi do tego typu spraw z biciem serca. Znajoma nawet nie poszła do fryzjera przed slubem-bo po co? Jechali Fiatem UNO do ślubu- bo co to za róznica.... Tak więc każdy ma swój świat, ważne zeby był w nm szczęśliwy.

Możnaby teraz założyc wątek : "czy mąż kupuje ci prezenty?" Myslę ze tu kazda pochwaliłaby się, ze ma kochającego meżą który spontanicznie czasami cos jej podaruje. Ciekawe czy znalazłaby się dziewczyna , która powie że nie przyjmuje drogich prezentów, bo to zbędny wydatek, bo to nie jest ważne...? Myśle, że to fajnie jst mieć świadomość, ze facet chce cię ozłocić - nawet jesli sie z tym dokońca z róznych przyczyn nie zgadzasz.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 10:45   #26
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)


Edytowane przez ~~~JOLA~~~
Czas edycji: 2006-09-22 o 22:48
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 11:19   #27
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Moj pierscionek zaręczynowy z gorskiego kryształu kosztował chyba ok. 20 złotych - kupiony spontanicznie przez mojego obecnego męża na ulicznym straganie w Hiszpanii, na chwilę przed tym jak postanowił mi się oświadczyc
Potem dostałam też drugi oficjalny pierscionek z szafirem i brylancikami, trochę droższy i teraz mam dwa
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 13:21   #28
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Ech...jak romantycznie...
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 14:05   #29
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Do Tysiak7
Widzę że Twój pierścionek ma troszeczkę wystający kamień i mam pytanko..... czy nie zachaczasz nim wszystkiego?
Pytam dlatego bo ostatnio wybieramy z moim Lubym pierścionek i jakoś tak się zastanawiałam czy taki z wystającym oczkiem nie będzie mi zachaczał się o wszystko.Znalazłam już właśnie taki jeden ale ....no właśnie troszkę sie obawiam
enya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 14:08   #30
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

dziwię się, że się tym interesujesz. Wiem, że niektóre dziewczyny są materialistkami i im droższy tym lepiej. Ale czy to nie jest przesada?
Przecież chodzi tu o coś innego... O MIŁOŚĆ! Nie o kasę.
Ja mam śliczny pierścionek, ale nie wiem i nie chcę wiedzieć ile kosztował. Dla mnie byłoby to odarcie zaręczyn z romantyzmu.
A Ty chcesz nocić pierścionek i za każdym razem myśleć: kocha mnie za powiedzmy...1000 zł? Czy też, ale się facet 'postarał', tylko 30 zł go to kosztowało, tyle co jeden obiad.
No zastanów się sama!
Mój Narzeczony jest studentem. Ale wiem, że potrafi wydać na mnie oststnie swoje pieniądze i dużo rzeczy sobie odmówić. Dlatego jakiś czas przed zaręczynami rozmawialiśmy, prosiłam go, żeby nie przesadzał z ceną, że nie to się liczy za ile, ale że jest to piękny wyraz miłości. Wiem, że kierował się rozsądkiem. I to mi wystarczy. Ceny nie chcę znać. Nawet, kiedy by mi chciał powiedzieć, poprosiłabym go, aby tego nie robił.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-21 09:12:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.