Prezent. Konsola będzie ok? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 23:24   #1
MARIELA2815
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6

Prezent. Konsola będzie ok?


Witam dziewczyny. Nie wiedziałam, gdzie zamieścić tego posta, więc postanowiłam w tym dziale. Przejdę do rzeczy. Mój chłopak będzie miał za niedługo urodziny niewiele mi zostało wpadłam na pomysł, by kupic XBox one on bardzo się interesuje grami i komputerami, ale konsoli nie ma, więc chce mu ją sprawić tylko jaka jest Xbox one cena znacie jakiś dobry sklep internetowy, byle, by nie przepłacić i czy coś do tego można dokupić?. Proszę o cenne rady przepraszam, jeżeli w złym temacie napisałam.
Pozdrawiam!
MARIELA2815 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 10:34   #2
PRODZIERSLAWA84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent. Konsola będzie ok?

Trochę ciężko się czyta co napisałaś, bo trochę jest tam namotane. Ale rozumiem, że szukasz konsoli xbox. Ceny są teraz bardzo różne, bo jest wiele promocji, z tego co widziałam, to już za 1400zł można dostać nową konsolę z grami w sklepach rtv/agd. Trzeba tylko poszukać dokładnie gdzie mają jakieś promocje i tam się udać. Zbliża się sezon komunijny, więc konkurencja będzie obniżać ceny żeby skusić klientów.
PRODZIERSLAWA84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 11:40   #3
Clementina92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent. Konsola będzie ok?

Cytat:
Napisane przez PRODZIERSLAWA84 Pokaż wiadomość
Trochę ciężko się czyta co napisałaś, bo trochę jest tam namotane. Ale rozumiem, że szukasz konsoli xbox. Ceny są teraz bardzo różne, bo jest wiele promocji, z tego co widziałam, to już za 1400zł można dostać nową konsolę z grami w sklepach rtv/agd. Trzeba tylko poszukać dokładnie gdzie mają jakieś promocje i tam się udać. Zbliża się sezon komunijny, więc konkurencja będzie obniżać ceny żeby skusić klientów.
Dokładnie, jak widać, język polski jest bardzo skomplikowany Nie mniej jednak, jeśli o konsoli mowa, wydaje mi się, że okres komunijny jest świetną okazją do tego, aby upolować coś w promocji Zawsze można też wziąć konsolę na raty - rozwiązań jest przecież wiele Jeśli o gry chodzi, dobrą opcją jest szukanie czegoś na aukcjach internetowych. Szkoda czasu i pieniędzy na bieganie po sklepach.
Clementina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 13:41   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Prezent. Konsola będzie ok?

to b drogi prezent. Stac cie na to?
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-29 14:41:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.