Depilacja - na jak długo? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 19:14   #31
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Depilacja - na jak długo?

kropki czerwone są normą a tym bardziej za pierwszym razem, znikną, jutro już powinnaś ich nie mieć. A ja tak: nogi depilator wytrzymują tydzień łydki nie bolą po minucie od zaczęcia za to uda to koszmar!!!!! Ale cóż opłaca się uda są idealnie gładkie nawet przez 2 tygodnie. paszki to pęseta jade i tydzień też są gładkie, a bikini plastrami z woskiem.
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:56   #32
pasteque
Raczkowanie
 
Avatar pasteque
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 95
Dot.: Depilacja - na jak długo?

Ja używam takiego zwykłego depilatora do łydek: http://www.electro.pl/produkt-BRAUN_...59320,192.html i efekt pozostaje około tygodnia. Pamiętam, że początki były koszmarne, ale teraz już wcale nie boli.
__________________
pasteque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:38   #33
aneczka0989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja - na jak długo?

Ja wam dziewczynki zazdroszczę depilatora używam od 2 lat chyba ale efekt mi wystarcza na hmm pod pachami nawet nie 2 dni łydki też tak mniej więcej. Nie wiem o co chodzi... Co prawda włoski są dużo słabsze i jaśniejsze ale i tak 2 dni to TROCHĘ krótko... wrrr Już nie wiem co mam zrobić...
aneczka0989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 17:40   #34
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Depilacja - na jak długo?

Ja jak depilowałam pachy to wystarczało na 4 do 7 dni, ale ostatnio tak mnie bolało, ze przestałam tam sie depilowac.

Nogi to tydzien, ale po 9 latach stosowania depilatora, włosy sa zdecydowanie mnijesze, a nie zawsze depiluje nogi, czasem zdarzy mi sie je ogolic
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 13:40   #35
Cheng Li
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Question Dot.: Depilacja - na jak długo?

Kilka tygodni temu po raz pierwszy zawitałam w salonie kosmetycznym na depilacji ciepłym woskiem. Od depilacji łydek minęło może jakieś 1,5 miesiąca. Wszystko przebiegło bez szwanku, ale zauważyłam, że włoski odrastają w różnym tempie. Niektóre mają kilka mm długości, podczas gdy inne są widoczne, ale jeszcze nie przebiły się przez skórę, bądź w ogóle nie odrosły. Jestem ciekawa, jak można utrzymać przez dłuższy czas efekt wydepilowanych nóg, jeśli po kolejnej depilacji część włosków będzie wyrwana, a część innych dopiero zacznie wychodzić. Jak to wygląda w praktyce przy dłuższej depilacji woskiem? Nie chciałabym zrezygnować z tej metody, ale z drugiej strony nie wiem, co robić z tymi włoskami, które przebiją się po depilacji.

Jak załatwiacie taki problem?
Cheng Li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.