dobra w łóżku - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-10, 21:44   #61
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: dobra w łóżku

jak oboje partnerzy sa zadowoleni w 100% z seksu mozna mowic ze jest się dobrym
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 23:22   #62
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez Semcia Pokaż wiadomość
Wg mnie żeby byc dobra w łóżku musisz po pierwsze zaakceptować swoje cialo i uważać się za piękną wtedy będziesz w stanie zrobić prawie wszystko , po drugie obserwować swojego faceta i wyłapywać wszystkie sytuacje w których on odczówa najwieksza przyjemność i powtarzać je często :P a co do aktywności to lepiej nie przesadzać z nią bo nie wszyscy faceci lubią dziewczyny które skaczą i wyginaja sie w łóżku. Pamiętajcie że mężczyżni lubią dominować, każdy facet jest inny, najlepiej pogadać i zapytać się co lubi a czego nie.
Zgadzam się co do kwestii wyglądu - kobieta, która akceptuje swoje ciało i dobrze je zna czuje się w seksie swobodnie i nie rozprasza ją myśl o cellulicie, rozstępach i takie tam..

Zgadzam się również z tymi, którzy pisali o "dobrej w łóżku" jako tej co to jest otwarta i spontaniczna. Myślę jednak sobie, że jest to możliwe tylko z odpowiednim partnerem - takim, który ma podobny temperament, potrzeby i wyobrażenie o seksie. Dlatego uważam dobranie się w tej "materii" za kluczowe aby osiągnąć pełnię szcześcia i aby związek był udany.
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 23:43   #63
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: dobra w łóżku

Mieć zawsze ochotę na seks, umieć cieszyć się seksem, znać dobrze swoje potrzeby, być świadomą swojego ciała i piękna, w pełni się akceptować, nie mieć kompleksów, zaspokajać partnera nie zapominając tym samym o sobie
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 15:36   #64
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: dobra w łóżku

Podobo faceci lubią,jak ich kobiety są "dziwkami w łóżku a damami na salonach" dlatego uważam,że być dobrą w łóżku oznacza nie bać się seksu,nie wstydzić się,nie bać się nowych rzeczy,eksperymentowania. Trzeba inicjować seks równie często co partner,czasem go zaskakiwać,można przybierać różne role. Starać się żeby każdy ostatni seks zapamiętał na długo... Dawać dużo z siebie a jednocześnie być egoistką i brać ile się da
Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 23:45   #65
solenizantka100
Raczkowanie
 
Avatar solenizantka100
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: dobra w łóżku

Wszystko odnosi się do tego z kim sypiasz, z jednym facetem sex może być idealny bo pod wieloma względami do siebie pasujecie, z innym choć nie wiem jak byś się starała – nie będzie wychodziło
solenizantka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 23:42   #66
hypostasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: dobra w łóżku

Usłyszysz "mruczenie" swojego mężczyzny, wtedy będziesz wiedzieć że jesteś dobra
hypostasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 13:24   #67
arktyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 114
Dot.: dobra w łóżku

Dla mnie kobieta dobra w łóżku to taka, która nie chrapie, nie zabiera za dużo kołdry, nie rozpycha się i nie kopie przez sen

Najważniejsze to akceptacja swojego ciała i świadomość swoich potrzeb. Odwaga i otwartość na nowe przygody oraz dobra obserwacja i słuchanie partnera. Kiedy nie odgrywa żadnej roli powinna być naturalna i raczej nie powinna udawać, że jest jej dobrze.
arktyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 13:10   #68
nastek7
Raczkowanie
 
Avatar nastek7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: dobra w łóżku

Nie kazdy ma.U mnie np.widac to bardzo ...niestety aż za bardzo.Kobieta dobra w łóżku to kobieta aktywna,chodzi mi tutaj o to ,żeby nie lezala jak kłoda,tylko czasem przejeła inicjatywe:p
__________________
Wszystko ma swoje priorytety, niestety
Wszystko ma swoje wady, zalety
Hierarchia wartości, obowiązki, przyjemności...
nastek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 13:17   #69
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
Mieć zawsze ochotę na seks, umieć cieszyć się seksem, znać dobrze swoje potrzeby, być świadomą swojego ciała i piękna, w pełni się akceptować, nie mieć kompleksów, zaspokajać partnera nie zapominając tym samym o sobie
Na ja Cię proszę, nie wyskakuj z takimi przesądami. Kobieta nie musi mieć stale ochoty na sex! Facet też nie, zresztą. Ja mogę nie mieć ochoty przez miesiąc i dalej będę uważała, że jestem dobra.

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
Podobo faceci lubią,jak ich kobiety są "dziwkami w łóżku a damami na salonach" dlatego uważam,że być dobrą w łóżku oznacza nie bać się seksu,nie wstydzić się,nie bać się nowych rzeczy,eksperymentowania. Trzeba inicjować seks równie często co partner,czasem go zaskakiwać,można przybierać różne role. Starać się żeby każdy ostatni seks zapamiętał na długo... Dawać dużo z siebie a jednocześnie być egoistką i brać ile się da
Ale dodam do tego, że wyłącznie wtedy, kiedy partner też tego chce. Jeśli ani mnie, ani partnerowi nie będzie odpowiadało kombinowanie, znajdziemy swoją ulubioną pozycję i będziemy się w niej spełniać - też będziemy dobrymi kochankami.

Nie zawsze kombinowanie i granie oznacza dobry sex.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:55   #70
lkjdoiuwbaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 44
Dot.: dobra w łóżku

dobra w łóżku to nie leżąca jak kłoda tylko właśnie aktywna

nawet zrobiłam mały sondaż pośród kumpli i tak też mi wyszło
lkjdoiuwbaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 20:39   #71
NoMercy
Raczkowanie
 
Avatar NoMercy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 89
GG do NoMercy
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Krótko mówiąc "dobra w łóżku" to taka osoba, która potrafi w pełni zadowolic swojego partnera/partnerke, spełnic wszelkie jej oczekiwania itp....tez nie lubie tego okreslenia

dokładnie to samo myślę.
__________________


Życie i dupa jest jedno. Z obu trzeba korzystać.
NoMercy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 20:51   #72
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez pkawecka Pokaż wiadomość
a ja nie mam złych skojarzeń. mnie sie wydaje, że czy kobieta czy mężczyzna to "dobry w łóżku" oznacza to samo - jesteś swobodny, nie skupiasz się na własnym zadowoleniu tylko myślisz o partnerze i jesteś otwarty na jego potrzeby.
kiedys rozmawiałam na ten temat z kolegami i wszyscy zgodnie twierdzą, że nienawidzą kiedy dziewczyna jest bierna, leży i czeka aż będzie fajnie. według ich oceny im atrakcyjniesza dziewczyna tym gorsza w łóżku. zapytałam o przypuszczalne powody i po głebszym zastanowieniu doszli do wniosku, że: atrakcyjne dziewczyny są najczęściej bardzo skupione na swoim wyglądzie. mają o sobie wysokie mniemanie i jakby daja do zrozumienia, że facet powinien się cieszyć, że ona w ogóle z nim do tego łóżka poszła. a poza tym są bardzo skupione na tym, żeby nie zdewastować sobie fryzury czy makijażu, nie wygladać głupio albo nie robić min, wiec siła rzeczy są spięte. te z kompleksami też są męczące, bo facet che się przyssać do udka a ona się zakrywa, bo celulit, on za biuścik, a ona nie bo za małe, wiszące itd.
najlepsze są dziewczyny przeciętnej urody, które zachowuja się najbardziej naturalnie i starają się, bo niejako czują potrzebę wykazania się, żeby zrekompensować braki urody - często wyimaginowane.
bardzo ciekawe podejście do sprawy
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 23:17   #73
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez PanDoswiadczony Pokaż wiadomość
Witam. Dla mnie osobiście, kobieta jest dobra w łóżku, kiedy potrafi sprytnie uchwycić w dłonie bądź stopy penisa. Uwielbiam kiedy kobieta bije mnie po twarzy rozgrzanym kawałkiem metalu, ale to juz inna historia. Najważniejsza jest pewność siebie i to, żeby wiedziała, jak doprowadzić faceta do jęku bądź płaczu. Ale co sprawia, że ejstem z moją dziwką już 3 tygodnie (jestem alfonsem), to to że potrafi ugryźć mnie w sutka sprawiając, że daje mleko jak dojna krowa. Pozdrawiam.
nie zapomnij umyć rąk
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 11:29   #74
Weronika K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: dobra w łóżku

jak dla mnie być dobrą w łóżku to podchodzić do seksu z zaangażowaniem, być aktywną, bawić się seksem, czuć się swobodnie, inicjować seks i umieć sprawić przyjemność partnerowi
__________________
"Nie widziano jeszcze, by kto był nieszczęśliwy z tego powodu, że nie troszczy się o to, co się dzieje w duszy innego człowieka. Ci zaś muszą być nieszczęśliwi, którzy nie śledzą z rozwagą drgnień duszy własnej."

Marek Aureliusz
Weronika K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:51   #75
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: dobra w łóżku

Dobra w łóżku to pojęcie względne. Dla jednego faceta może być idealna a dla drugiego beznadziejna. Zależy z kim i jak.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 23:49   #76
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Wink Dot.: dobra w łóżku

Dobra w łózku hm...Umiejąca korzystać ze swojej przyjemności(nie egoistycznie)namiętna i przeżywająca.Faceci chyba lubią jak pokazujemy że jest Nam dobrze(Oni też są wtedy cool)a jak Nam dobrze,to pokazujemy to wyraźnie i ''jesteśmy dobre''bo nie oziębłe

Aktywna i dająca przyjemność również= dobra
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 20:54   #77
xxxmozaikaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: dobra w łóżku

Mi sie wydaje,ze to zalezy od tego jak sie obchodzisz ze swoim partnerem im wiecej sztuczek mu pokazesz tym wyzsza Twoja nota Jak sex sprawia wam obojgu frajde to napewno jest ciekawie ii najwazniejsze od czasu do czasu przydaloby sie faceta czyms zaskoczyc np.jakis szybki nr w dziwnym miejscu...heh bo faceci lubia niegrzeczne dziewczynki
xxxmozaikaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 17:50   #78
maja0
Raczkowanie
 
Avatar maja0
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 360
Dot.: dobra w łóżku

Dobra w łóżku to taka, która potrafi w pełni zadowolic swojego partnera w łóżku
maja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 00:47   #79
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: dobra w łóżku

A z drugiej strony co dla nas kobiet oznacza , ze facet jest dobry w lozku ??
te same aspekty czy macie cos jeszcze do dodania
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 13:46   #80
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
Podobo faceci lubią,jak ich kobiety są "dziwkami w łóżku a damami na salonach" dlatego uważam,że być dobrą w łóżku oznacza nie bać się seksu,nie wstydzić się,nie bać się nowych rzeczy,eksperymentowania. Trzeba inicjować seks równie często co partner,czasem go zaskakiwać,można przybierać różne role. Starać się żeby każdy ostatni seks zapamiętał na długo... Dawać dużo z siebie a jednocześnie być egoistką i brać ile się da
Zgadzam się w 100%!!!


---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez arktyczna Pokaż wiadomość
Dla mnie kobieta dobra w łóżku to taka, która nie chrapie, nie zabiera za dużo kołdry, nie rozpycha się i nie kopie przez sen
haha to ja jestem chyba kiepska w te klocki! :P zabieram całą kołdrę, częśto mam karat i zdarza mi się wtedy chrapać :P Rozpycham się strasznie-mój partner ma dla siebie 1/4 łóżka chociaż jest 2 razy większy i zdarza mi się go kopnąć lub uderzyć przez sen!

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez maja0 Pokaż wiadomość
Dobra w łóżku to taka, która potrafi w pełni zadowolic swojego partnera w łóżku
Moim zdaniem to taka która potrafi/potrafiłaby zadowolić każdego faceta w łóżku!
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 15:08   #81
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: dobra w łóżku

"Dobra w łóżku"...
Moim zdaniem "Jeszcze sie taki nie urodził, co by kazdemu dogodził"
To co sprawi przyjemnośc jednej osobie, nie koniecznie będzie fajne dla drugiej...
Moim zdaniem (wiem, romantyczka jestem ), to Miłośc. Jeżeli dwoje ludzi sie prawdziwie kocha, to w sexie będą działali podobnie. Będą próbowali zadowolić jedno drugie, będa potrafili zakomunikowac swoje potrzeby, oraz ustalić zdrowe granice. Bo kazdy ma inne potrzeby- jedna osoba lubi czułe pieszczoty, a drugą "na sam szczyt" dopowadzaja mocne klapsy, jedna woli w ciszy inna słuchać sprośności szeptanych do ucha....

Sądze, że cudowne jest dziewczyna/kobieta, której doświadczenie jest niewielkie i ze swoim partnerem dopiero odkrywa sie i sex, a zarazem super jest dziewczyna/kobieta, która ma za soba pewne doświadczenia i z radością wprowadza "nowinki" do wspólnej alkowy....

Myśle tez, że próby bycia nie sobą odgrywanie jakiś sexownych scen w z filmu wyginanie się w niewygodne chińskie zet, nie pomoże. Jak jest niewygodnie, to myślisz tylko o tym, ze Ci noga drętwieje, a nie o tym, że jest fajnie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:02   #82
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: dobra w łóżku

Myślę, że to taka która daje się ponieść emocją, namiętności...

wystarczy wyzwolić się z otaczającego świata a wtedy na prawdę zmysłowe rzeczy wychodzą, nawet same byśmy się nie spodziewały co zrobimy

pozwolic sobie na wiele drapieżności i wyzbyć się kompleksów, nie myśleć o tym jaka pozycja będzie najlepsza
tez wiele zależy od faceta i sytuacji, raz będzie zadowolony gdy my jesteśmy mega spragnone i pokazujemy mu gdzie ma nas pieścić innym razem spodoba sie mu jak przejmiemy inicjatywę, dobra w łożku oznacza według mnie też nie nudną, czyli przyjmująca różne role, bo kto nie lubi elementu zaskoczenia;p
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.