Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-01, 08:47   #4321
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję i poproszę o polecenie dobrego filtra, moż bielić, być tłusty itp.byle robił swoje.
Na codzień zostanę przy Vichy, ale potrzebne mi coś na plażę.
Biorąc pod uwagę szkodliwość i zanieczyszczenie żywności, szkodliwość kosmetyków mnie nie rusza

Kup sobie coś z LPR lub Biodermy


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;61156671]Widze, ze o filtrach mowa.

Jak cos to nie polecam Repaskin Sesdermy .[/QUOTE]

Tłuścioch okrutny
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 09:04   #4322
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ten wydaje się fajny i cena jaka przystępna

próbowałaś Małgosiu? ja cały czas na John Masters Organic, ale opaliłam się mimo filtra, bo mam jeszcze końcówkę, więc może przeterminowany i dlatego nie działa? wcześniej nigdy mnie nie zawiódł

teraz zmienił opakowanie i w tym nowym (koleżanka zamówiła) konsystencja jest jakaś inna, więc szukam następcy

myślę o Kiehl polecanym tu wcześniej albo właśnie Phenome
http://www.phenome.pl/pl/main/produk...he_sun/?pid=87
Ideal z Phenome używałam i przed i po zmianie składu, ten podlinkowany też miałam oba były fajne, ale jużem za star na takie
To samo (w moim przypadku) dotyczy JMO, sprawdzał się, ale do czasu.
Wydaje mi się, że przy wszystkich zaletach mineralnych filtrów - jeśli szkody na bieżącym wyglądzie są znaczne, to nie ma co szaleć ja w każdym razie odpuszczam, no ale mi naprawdę pogarszają wygląd, mam suchą cerę, sporo zmarszczek mimicznych; powyższe kremy dodają mi tak po ok 10 lat

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję i poproszę o polecenie dobrego filtra, moż bielić, być tłusty itp.byle robił swoje.
Na codzień zostanę przy Vichy, ale potrzebne mi coś na plażę.
Biorąc pod uwagę szkodliwość i zanieczyszczenie żywności, szkodliwość kosmetyków mnie nie rusza
otóż jestem w nieustannym konflikcie z moją siostrą na ten temat Ona jest naukowcem od chemii (doktorem habilitowanym na Politechnice Gdańskiej i na wszystkie moje naturalsowe zapędy puka się w głowę, mówiąc, że jako część ekosystemu jesteśmy już tak skażeni, że nic nam nie pomoże
ja jednak staram się ograniczać (tam, gdzie mogę); przynajmniej jeśli chodzi o ewidentnie szkodliwe substancje, chociaż i tu ortodoksem na pewno nie jestem...

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Ja już, jak pisałam, jestem dość zagubiona w kwestii filtrów. Z jednej strony czytam, że chemiczne mogą wzmagać przebarwienia i są ogólnie bardziej szkodliwe dla skóry, że niektóre składniki filtrów chemicznych są mega szkodliwe i powodują nawet raka, a z drugiej, że to bzdura z rakiem i wzmaganiem przebarwień, już sama nie wiem Są też filtry "mieszane", ale nie wiem, jak to z nimi jest - czy to optymalna opcja, czy też każda ilość chemii szkodzi tak samo i to bez znaczenia, jeśli masz w filtrze trochę chemii wymieszanej z minerałami, bo chemia to chemia.
gdzieś czytałam, że filtry są za krótko na rynku, by można było coś jednoznacznie stwierdzić....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 09:09   #4323
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kup sobie coś z LPR lub Biodermy




Tłuścioch okrutny
Dzięki, LRP mnie zapycha. Sprawdzę Bioderme.

Mhm zgadzam sie z siostrą
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2016-06-01 o 09:11
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:09   #4324
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dostałam podkład Kat Von D, nałozyłam i nie wydaje mi sie jakoś za ciemny, o ile nie zoksyduje to kolor ok, zóltawy ładnie.
Poniżej wstawiam swatche podglądowe od prawej do lewej:
Studio Fix NW13
Kat von D 45
Pro LongWear NW15
Waterweight 15
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatche.jpg (77,7 KB, 55 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:33   #4325
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Chanel Vitalumiere Aqua, Smashbox Studio Skin, Burberry Fresh Glow, L'Oreal True Match - czyli wszystkie, które aktualnie mam w użyciu Żadnemu nie zrobił krzywdy.

Ja już, jak pisałam, jestem dość zagubiona w kwestii filtrów. Z jednej strony czytam, że chemiczne mogą wzmagać przebarwienia i są ogólnie bardziej szkodliwe dla skóry, że niektóre składniki filtrów chemicznych są mega szkodliwe i powodują nawet raka, a z drugiej, że to bzdura z rakiem i wzmaganiem przebarwień, już sama nie wiem Są też filtry "mieszane", ale nie wiem, jak to z nimi jest - czy to optymalna opcja, czy też każda ilość chemii szkodzi tak samo i to bez znaczenia, jeśli masz w filtrze trochę chemii wymieszanej z minerałami, bo chemia to chemia.
Jeśli chodzi o komfort noszenia baaardzo (najbardziej) odpowiadał mi filtr Kiehl's Ultra Light Defense, ale on oprócz Titanium Dioxide ma Ethylhexyl Methoxycinnamate (na temat którego są przeróżne opinie, zależy, kogo spytasz). Nie chcę na razie go kupować, bo to jednak 170 zł, a nie jestem pewna, czy powinnam go stosować. Nigdy nie wywołał u mnie przebarwień ani tym bardziej nie powodował opalania, no ale ja ogólnie stronię od słońca, więc trudno mi obiektywnie ocenić skuteczność filtra. Wiem, że przy matującym Vichy i Clarinsie (nie wiem, który zawinił) przebarwienia wylazły. Więc póki co Skin79, bo skład jest mega bezpieczny i filtr dobrze chroni. Chętnie porozmawiałabym na ten temat z jakimś dobrym specjalistą, który rozwiałby wątpliwości...
Z wymienionych mam L'oreala, spróbuję z nim, chociaż sam podkład nie bardzo lubię więc nie wiem czy taki test coś mi da.

Ja też już nie wiem, czego używać Te lekkie z alkoholem w składzie mnie strasznie wysuszają, tłuste źle wyglądają, większość powoduje wysyp, a tu jeszcze trzeba rozróżniać przenikające/mineralne/chemiczne/mieszane/z nanocząsteczkami
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 12:10   #4326
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Z wymienionych mam L'oreala, spróbuję z nim, chociaż sam podkład nie bardzo lubię więc nie wiem czy taki test coś mi da.

Ja też już nie wiem, czego używać Te lekkie z alkoholem w składzie mnie strasznie wysuszają, tłuste źle wyglądają, większość powoduje wysyp, a tu jeszcze trzeba rozróżniać przenikające/mineralne/chemiczne/mieszane/z nanocząsteczkami
Zgadzam się w pełni W moim przekonaniu powinnam otrzymać jakieś uznanie od losu, że w ogóle pamiętam (zawsze!) o filtrach A te filtry, skoro służą do ochrony, powinny robić robotę, czyli chronić i tyle. A tu sprawa jest taka złożona, że aż głowa boli No ale nie odpuszczę filtra, to zbyt ważna sprawa Na razie trzymam się Skin79. Chciałam wypróbować ten mineralny od Kiehl's, ale nie mieli akurat próbki w salonie (choć tam są z kolei w składzie nanocząsteczki, więc zabawa trwa dalej ).
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 12:32   #4327
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Zgadzam się w pełni W moim przekonaniu powinnam otrzymać jakieś uznanie od losu, że w ogóle pamiętam (zawsze!) o filtrach A te filtry, skoro służą do ochrony, powinny robić robotę, czyli chronić i tyle. A tu sprawa jest taka złożona, że aż głowa boli No ale nie odpuszczę filtra, to zbyt ważna sprawa Na razie trzymam się Skin79. Chciałam wypróbować ten mineralny od Kiehl's, ale nie mieli akurat próbki w salonie (choć tam są z kolei w składzie nanocząsteczki, więc zabawa trwa dalej ).
a co z nanocząsteczkami jest nie tak?

ja będę za 2 tyg w W-wie i chciałam podejść po próbkę jeśli do tego czasu nie kupię tego z Phenome bo jednak cena duśo lepsza, a kosmetyki z Phenome służą mi, więc może i ten filtr mi podpasuje
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 12:39   #4328
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a co z nanocząsteczkami jest nie tak?
Nie wiem dokładnie, ale ponoć są szkodliwe
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 12:43   #4329
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dostałam podkład Kat Von D, nałozyłam i nie wydaje mi sie jakoś za ciemny, o ile nie zoksyduje to kolor ok, zóltawy ładnie.
Poniżej wstawiam swatche podglądowe od prawej do lewej:
Studio Fix NW13
Kat von D 45
Pro LongWear NW15
Waterweight 15
dzięki Corii, ja na swój jeszcze czekam, ale powinien być ok
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 13:08   #4330
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
otóż jestem w nieustannym konflikcie z moją siostrą na ten temat Ona jest naukowcem od chemii (doktorem habilitowanym na Politechnice Gdańskiej i na wszystkie moje naturalsowe zapędy puka się w głowę, mówiąc, że jako część ekosystemu jesteśmy już tak skażeni, że nic nam nie pomoże


Mam takie samo zdanie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 13:12   #4331
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
dzięki Corii, ja na swój jeszcze czekam, ale powinien być ok
Powinnaś juz dzisiaj miec, a czym zamawiałas dostawę? Ja paczkomatem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 13:16   #4332
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ideal z Phenome używałam i przed i po zmianie składu, ten podlinkowany też miałam oba były fajne, ale jużem za star na takie
To samo (w moim przypadku) dotyczy JMO, sprawdzał się, ale do czasu.
Wydaje mi się, że przy wszystkich zaletach mineralnych filtrów - jeśli szkody na bieżącym wyglądzie są znaczne, to nie ma co szaleć ja w każdym razie odpuszczam, no ale mi naprawdę pogarszają wygląd, mam suchą cerę, sporo zmarszczek mimicznych; powyższe kremy dodają mi tak po ok 10 lat


otóż jestem w nieustannym konflikcie z moją siostrą na ten temat Ona jest naukowcem od chemii (doktorem habilitowanym na Politechnice Gdańskiej i na wszystkie moje naturalsowe zapędy puka się w głowę, mówiąc, że jako część ekosystemu jesteśmy już tak skażeni, że nic nam nie pomoże
ja jednak staram się ograniczać (tam, gdzie mogę); przynajmniej jeśli chodzi o ewidentnie szkodliwe substancje, chociaż i tu ortodoksem na pewno nie jestem...


gdzieś czytałam, że filtry są za krótko na rynku, by można było coś jednoznacznie stwierdzić....

Twojej siostrze niestraszne parabeny. Nie takie rzeczy się wdychało na wydziale Mając do czynienia z wieloma kancerogennymi substancjami ma w poważaniu kosmetyki.
Z drugiej strony to smutne, że ma takie podejście Życzę jej zdrowia mimo wszystko.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 13:30   #4333
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Powinnaś juz dzisiaj miec, a czym zamawiałas dostawę? Ja paczkomatem.
U mnie DHL, na śledzeniu wloką się cholernie, jutro pewnie dotrze na moją wieś
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 14:12   #4334
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
U mnie DHL, na śledzeniu wloką się cholernie, jutro pewnie dotrze na moją wieś
Dlatego wybieram paczkomaty jak moge, bo juz na drugi dzien jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 14:54   #4335
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wczoraj przyszła moja paczka z D z samoopalaczem St. Tropez. Niestety miniaturki tuszu nie dostałam (przekroczyłam próg cenowy). Szkoda

Ponawiam prośbę - jakich peelingów używacie przed nałożeniem samoopalacza?
Wiem, że dobre są peelingi Organique, ale może coś jeszcze przychodzi Wam do głowy?



Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Przy skłonności do przebarwień powinno się ponoć postawić na mineralne filtry, bo chemiczne mogą - uwaga - wzmagać przebarwienia... Głównie przez to, że zamiast odbijać, absorbują promienie słoneczne (to w sumie podstawowa różnica między tymi filtrami). I niestety mogę to potwierdzić, bo stosowałam do niedawna tylko filtry chemiczne (cały rok, SPF 50) i o ile się nie opaliłam nic a nic, o tyle przebarwienia w niektórych miejscach owszem, pokazały się. Teraz stosuję już tylko filtry mineralne, głównie ze względu na przebarwienia właśnie, bo filtry chemiczne dobrze tolerowałam. Mineralne to te oparte na tlenku cynku i/lub dwutlenku tytanu, czyli szukasz zinc oxide i titanium dioxide w składzie.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Chanel Vitalumiere Aqua, Smashbox Studio Skin, Burberry Fresh Glow, L'Oreal True Match - czyli wszystkie, które aktualnie mam w użyciu Żadnemu nie zrobił krzywdy.

Ja już, jak pisałam, jestem dość zagubiona w kwestii filtrów. Z jednej strony czytam, że chemiczne mogą wzmagać przebarwienia i są ogólnie bardziej szkodliwe dla skóry, że niektóre składniki filtrów chemicznych są mega szkodliwe i powodują nawet raka, a z drugiej, że to bzdura z rakiem i wzmaganiem przebarwień, już sama nie wiem Są też filtry "mieszane", ale nie wiem, jak to z nimi jest - czy to optymalna opcja, czy też każda ilość chemii szkodzi tak samo i to bez znaczenia, jeśli masz w filtrze trochę chemii wymieszanej z minerałami, bo chemia to chemia.
Jeśli chodzi o komfort noszenia baaardzo (najbardziej) odpowiadał mi filtr Kiehl's Ultra Light Defense, ale on oprócz Titanium Dioxide ma Ethylhexyl Methoxycinnamate (na temat którego są przeróżne opinie, zależy, kogo spytasz). Nie chcę na razie go kupować, bo to jednak 170 zł, a nie jestem pewna, czy powinnam go stosować. Nigdy nie wywołał u mnie przebarwień ani tym bardziej nie powodował opalania, no ale ja ogólnie stronię od słońca, więc trudno mi obiektywnie ocenić skuteczność filtra. Wiem, że przy matującym Vichy i Clarinsie (nie wiem, który zawinił) przebarwienia wylazły. Więc póki co Skin79, bo skład jest mega bezpieczny i filtr dobrze chroni. Chętnie porozmawiałabym na ten temat z jakimś dobrym specjalistą, który rozwiałby wątpliwości...
O, widzisz, nie wiedziałam o tym wszystkim. W sumie to u mnie to się sprawdziło. W poprzednich latach stosowałam na wakacjach filtr LRP 50, smarowałam nim twarz prawie cały czas, a i tak wyszły mi plamy/przebarwienia JMO Całkiem nieźle się sprawdzał (mineralny), ale ja go stosowałam pod pełen makijaż. Używałam go kilka lat.
Teraz mam Skin79 i Vichy 50 (kupiony na szybko w aptece, akurat była promocja .
Ja jeszcze Skin79 nie stosowałam pod pełen makijaż, ale mam wrażenie, że będzie ok. Latem używam zazwyczaj podkładu mineralnego Bobbi albo podkładu w kompakcie (też Bobbi), one całkiem nieźle trzymają się na filtrach.

Zastanawiam się tylko, czy nie kupić sobie jakiegoś lżejszego kremu nawilżającego pod te filtry
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 15:49   #4336
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ooo, filtry

Ja obecnie używam hydrolipidowego z Pharmaceris i barwionego LRP. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo pasował mi też Dermedic Sunbrella 50+ do skóry tłustej i mieszanej. Jest tłustawy ale po 15 minutach ładnie się wchłania. Makijaż wygląda na nim bardzo dobrze
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 15:52   #4337
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ooo, filtry

Ja obecnie używam hydrolipidowego z Pharmaceris i barwionego LRP. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo pasował mi też Dermedic Sunbrella 50+ do skóry tłustej i mieszanej. Jest tłustawy ale po 15 minutach ładnie się wchłania. Makijaż wygląda na nim bardzo dobrze
Ten Pharmaceris nadaje się pod makijaż? Robi smalec na twarzy?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 15:57   #4338
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ten Pharmaceris nadaje się pod makijaż? Robi smalec na twarzy?
Zostawia warstewkę ale nie jest tłusty. Nadaje się
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 16:03   #4339
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Zostawia warstewkę ale nie jest tłusty. Nadaje się
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 09:50   #4340
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Twojej siostrze niestraszne parabeny. Nie takie rzeczy się wdychało na wydziale Mając do czynienia z wieloma kancerogennymi substancjami ma w poważaniu kosmetyki.
Z drugiej strony to smutne, że ma takie podejście Życzę jej zdrowia mimo wszystko.
właśnie częściowo z powodu totalnej alergii na wszystko niczego z pielęgnacji nie używa... tylko kiedy ja przyjeżdżam, to zawsze ją natchnie by zadbać o siebie wtedy kupuje sobie krem, albo Lancome za 4 stówy w douglasie albo Ziaja za 4 zeta w stokrotce, bez różnicy, ja ją uprzejmie uświadamiam, co sobie kupiła, krem ląduje w koszu (zresztą i tak ją uczula i tak do następnego razu...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;61179061]

Mam takie samo zdanie.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość

Mhm zgadzam sie z siostrą
Rozumiem, ze teoretycznie się zgadzacie bo ja też się zgadzam teoretycznie, a praktycznie to jednak staram się dbać o siebie, o swoje ciało, zdrowie i urodę, pielęgnując je przy użyciu substancji korzystnych i unikając tego, co wiem, że jest/może być szkodliwe
Ta zaś ma wywalone na wszystko, żadnej pielęgnacji, żadnego makijażu, żadnego fitnesu, żadnej diety, nic
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 11:35   #4341
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja tez staram się unikać szkodliwych substancji, ale nie popadam w paranoje. Używam pielęgnacji naturalnej, bo mi służy, gdyby mi służył Dior to bym Diora używała. Obecnie zachwycam sie kosmetykami z Azji, a to sama chemia.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:03   #4342
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja tez staram się unikać szkodliwych substancji, ale nie popadam w paranoje. Używam pielęgnacji naturalnej, bo mi służy, gdyby mi służył Dior to bym Diora używała. Obecnie zachwycam sie kosmetykami z Azji, a to sama chemia.

Otóż to, wszystko w granicach zdrowego rozsądku, bez popadania w skrajności
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:18   #4343
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Rozumiem, ze teoretycznie się zgadzacie bo ja też się zgadzam teoretycznie, a praktycznie to jednak staram się dbać o siebie, o swoje ciało, zdrowie i urodę, pielęgnując je przy użyciu substancji korzystnych i unikając tego, co wiem, że jest/może być szkodliwe
Ta zaś ma wywalone na wszystko, żadnej pielęgnacji, żadnego makijażu, żadnego fitnesu, żadnej diety, nic
jak jej to nie przeszkadza to tylko zazdrościć
Zycie chyba wtedy jest prostsze
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:20   #4344
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
jak jej to nie przeszkadza to tylko zazdrościć
Zycie chyba wtedy jest prostsze

a ile ma się czasu ...
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:24   #4345
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
a ile ma się czasu ...
Dokładnie
ja czesto sobie mysle ile czasu mi zajmują takie proziaczne czynności codzienne jak prysznic, mycie i suszenie włosów. Co najmniej 20 minut wieczorem i to wersji bardzo okrojonej a jak sie dołoży te wszystkie kremy, wcieranie, masowanie. rano makijaż Najcześciej jak jestem padnieta i nawet umyć mi sie nie chce miewam takie myśli
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:33   #4346
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dokładnie
ja czesto sobie mysle ile czasu mi zajmują takie proziaczne czynności codzienne jak prysznic, mycie i suszenie włosów. Co najmniej 20 minut wieczorem i to wersji bardzo okrojonej a jak sie dołoży te wszystkie kremy, wcieranie, masowanie. rano makijaż Najcześciej jak jestem padnieta i nawet umyć mi sie nie chce miewam takie myśli
Lepiej nie liczyć
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 15:37   #4347
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
jak jej to nie przeszkadza to tylko zazdrościć
Zycie chyba wtedy jest prostsze
Wypóbrowałam i poszłam dzisiaj do ludzi bez grama makijazu i nie umrłam i nie uciekano na moj widok No i nawet zapomniałam, ze nie umalowana jestem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 16:53   #4348
fiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 166
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny jaką ważność ma puder RCMA?
nie widzę nic na swoim, albo nie wiem, że widzę
fiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 17:15   #4349
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dokładnie
ja czesto sobie mysle ile czasu mi zajmują takie proziaczne czynności codzienne jak prysznic, mycie i suszenie włosów. Co najmniej 20 minut wieczorem i to wersji bardzo okrojonej a jak sie dołoży te wszystkie kremy, wcieranie, masowanie. rano makijaż Najcześciej jak jestem padnieta i nawet umyć mi sie nie chce miewam takie myśli
Dokładnie, jak mam dzień wolny odćwiczeń to nie wiem rano, co z sobą zrobić. Makijaż nie zajmuje mi dużo czasu, często latam bez, za to pielęgnacja sporo.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2016-06-02 o 18:02
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 17:57   #4350
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny, miałyście te maski w płachcie z Sephory? W takich kapsułkach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.