Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 12:04   #1
Basia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10

Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy


Witam, chciałbym coś w sobie zmienić... mam 23 lata.. a ludzie jak mnie widzą oceniają mnie na 16 lat-18 lat... Studiuję na V roku.. Chłopaka mam starszego o 5 lat... jestem bardzo wesołą dziewczyną..
Nie jestem wysoka- bo tylko 156 cm i 49 kg wagi.. mocno zielone oczy... mam długie blond włosy (nigdy nie farbowane, a wyglądają na takie jakby miały pasemka) odkąd pamiętam zawsze miałam długie włosy... są falowane, po bokach trochę krótsze. Wkurza mnie to, że mimo tego że umyje włosy, nie nabierają u nasady włosów objętości i są trochę przyklapnięte... Co radzicie, jaką metamorfozę drogie wizażanki ? często chodzę w szpilkach, żeby być wyższa;p ale i tak jestem niska;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg best-300.jpg (18,4 KB, 1149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3219.jpg (126,2 KB, 896 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1528.jpg (94,3 KB, 1201 załadowań)
Basia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 14:11   #2
irreal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 62
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

A może zmiana fryzury ? =)
irreal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 14:11   #3
Basia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Też o tym myślałam, tylko nie mam pojęcia jaka by do mnie pasowała..
Basia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 14:30   #4
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Moim zdaniem nie wyglądasz na dziewczynkę, ale jeżeli już chcesz coś zmienić, to na Twoim miejscu zrobiłabym sobie jakąś farbę w kolorze średniego ciepłego brązu
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 14:35   #5
Basia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez ola_offspring Pokaż wiadomość
ale jeżeli już chcesz coś zmienić, to na Twoim miejscu zrobiłabym sobie jakąś farbę w kolorze średniego ciepłego brązu
Wiesz farbowanie nie wchodzi w grę, bo miałam wcześniej problem ze strasznym wypadaniem włosów i nie chcę, żeby się to znów powtórzyło, a farbowanie osłabi włosy
Basia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 14:58   #6
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez Basia_89 Pokaż wiadomość
Wiesz farbowanie nie wchodzi w grę, bo miałam wcześniej problem ze strasznym wypadaniem włosów i nie chcę, żeby się to znów powtórzyło, a farbowanie osłabi włosy
Aha, ale zawsze możesz zdecydować się na np. farbę bez amoniaku / szamponetkę, ale to już jak uważasz ja będąc młodsza też miałam straszne problemy z włosami, a teraz mogę z nimi robić co tylko chcę, jeżeli teraz masz wzmocnione to nie musi być problem, ale nie namawiam
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:26   #7
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

szamponetke odradzam, ale za to polecam farby khadi. w ogole nie niszcza wlosow, sa naturalne
http://www.khadi.pl/naturalne-farby-do-wlosow
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 15:35   #8
Basia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Jakieś propozycje jeszcze? ;(
Basia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:12   #9
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Szczerze mówiąc, trudno cokolwiek doradzić, bo wyglądasz bardzo ładnie
Buzia śliczna, uśmiech promienny, włosy długie, kolor odpowiedni, figura na piątkę. Nie masz zupełnie potrzeby się postarzać i dodawać sobie powagi - jest bardzo dobrze tak jak jest - nie wyglądasz na dziecko, jedynie masz dużo dziewczęcego uroku (który zresztą jest dużym plusem, nie ważne, czy mamy 20, 30 czy 50 lat).
Możesz odrobinę pokombinować z fryzurą, jeśli nie boisz się ściąć włosów. Nie boisz się? Ale ta fryzura Ci pasuje a przy krótszych możesz mieć problem z ich układaniem.
Co możesz zrobić, to pokombinować z innym podkreśleniem oka - może makijaż smoky eyes, z mocno wyciągniętym zewnętrznym kącikiem, może coś lekko drapieżnego z eyelinerem, typu kocie oko.
Jeśli wrzucisz zdjęcie z buzią na wprost, w dobrym świetle, bez makijażu, mogę spróbować coś "narysować".
Ewentualnie poszalej z dodatkami czy ciuchami: długie kolczyki, żakiet zamiast sweterka itd
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 18:15   #10
Basia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, trudno cokolwiek doradzić, bo wyglądasz bardzo ładnie
Buzia śliczna, uśmiech promienny, włosy długie, kolor odpowiedni, figura na piątkę. Nie masz zupełnie potrzeby się postarzać i dodawać sobie powagi - jest bardzo dobrze tak jak jest - nie wyglądasz na dziecko, jedynie masz dużo dziewczęcego uroku (który zresztą jest dużym plusem, nie ważne, czy mamy 20, 30 czy 50 lat).
Możesz odrobinę pokombinować z fryzurą, jeśli nie boisz się ściąć włosów. Nie boisz się? Ale ta fryzura Ci pasuje a przy krótszych możesz mieć problem z ich układaniem.
Co możesz zrobić, to pokombinować z innym podkreśleniem oka - może makijaż smoky eyes, z mocno wyciągniętym zewnętrznym kącikiem, może coś lekko drapieżnego z eyelinerem, typu kocie oko.
Jeśli wrzucisz zdjęcie z buzią na wprost, w dobrym świetle, bez makijażu, mogę spróbować coś "narysować".
Ewentualnie poszalej z dodatkami czy ciuchami: długie kolczyki, żakiet zamiast sweterka itd
No właśnie zawsze chciałam wyglądać trochę doroślej bo zawsze słyszę teksty "ze co? masz 23 lata" :P nadal mnie pytają od dowód jak chce kupić piwo :P
jesli chodzi o drastyczne ścięcie- to tak, boję się mega:P i chyba bym się nie odważyła:P
PS wysłałam zdjęcie na priv

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Bardzo proszę o jakieś rady...
Basia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:47   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez Basia_89 Pokaż wiadomość
No właśnie zawsze chciałam wyglądać trochę doroślej bo zawsze słyszę teksty "ze co? masz 23 lata" :P nadal mnie pytają od dowód jak chce kupić piwo :P
jesli chodzi o drastyczne ścięcie- to tak, boję się mega:P i chyba bym się nie odważyła:P
PS wysłałam zdjęcie na priv
A jak powinno się wyglądać w wieku 23 lat? Jak stara baba w garsonce?

Naucz się upinać i zaplatać włosy, kup róż do policzków (chyba nie używasz?) - polecam róże catrice, konturuj twarz bronzerem (tutoriale na yt). Może jakąś odważniejsza szminka. Jeśli chcesz dużej odmiany - może naucz się doklejać rzęsy albo zdecyduj się na permanentne 1 do1.
Figurę masz ok, zainwestuj w parę fajnych sukienek na jesień.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 20:12   #12
Basia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość

kup róż do policzków (chyba nie używasz?) - polecam róże catrice, konturuj twarz bronzerem (tutoriale na yt).
Własnie już tyle razy próbowałam różu i bronzeru.. ale kompletnie mi to nie wychodzi zobaczyłam juz tyle razy jakies filmiki "instruktażowe" i kompletnie nie wychodzi
Basia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 20:16   #13
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez Basia_89 Pokaż wiadomość
Własnie już tyle razy próbowałam różu i bronzeru.. ale kompletnie mi to nie wychodzi zobaczyłam juz tyle razy jakies filmiki "instruktażowe" i kompletnie nie wychodzi
Jest na to rada - idź do inglota, powiedz, że chcesz kupić róż i bronzer, a panie inglocianki dobiorą Ci kolor i pokażą, gdzie mazać Róże nie są tam bardzo drogie, a mają duży wybór kolorów, konsystencji i wykończeń. Coś na pewno wybierzesz
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 09:41   #14
Basia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Jest na to rada - idź do inglota, powiedz, że chcesz kupić róż i bronzer, a panie inglocianki dobiorą Ci kolor i pokażą, gdzie mazać Róże nie są tam bardzo drogie, a mają duży wybór kolorów, konsystencji i wykończeń. Coś na pewno wybierzesz
Dziękuje, dobry pomysł ze też nie wpadłam na niego wcześniej dziękuję


A dziewczyny jakieś nowe rady jeszcze ??
Basia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 10:37   #15
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Bardzo przypoiminasz mi alyson hannigan , te oczy i usmiech
Moze powinnas sie kierowac jej stylem i fryzurami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photogallery-whats-behind-the-glow-alyson-hannigan.jpg (20,7 KB, 221 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 10:59   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Bardzo przypoiminasz mi alyson hannigan , te oczy i usmiech
Moze powinnas sie kierowac jej stylem i fryzurami.
Moim zdaniem autorce ani nie pasuje grzywka, ani oko obrysowane dookoła czarną kredką
Zdecydowanie postawiłabym na naturalność i jeden mocniejszy akcent. Delikatny róż, tusz i mocniejsza szminka albo wyraźne rzęsy, naturalne usta, świetlista cera. Do tego dobre dodatki: elegancka skórzana torebka, boty na obcasie, fajny zegarek i będziesz wyglądała młodo, świeżo, ale elegancko i poważniej w sensie "profesjonalnie". Widzę Cię w szarościach, błękitach, brązach, kolorach naturalnej i jasnej skóry, stali. To, jeśli chodzi o "poważniejszy wygląd".

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Moim zdaniem autorce ani nie pasuje grzywka, ani oko obrysowane dookoła czarną kredką
Zdecydowanie postawiłabym na naturalność i jeden mocniejszy akcent. Delikatny róż, tusz i mocniejsza szminka albo wyraźne rzęsy, naturalne usta, świetlista cera. Do tego dobre dodatki: elegancka skórzana torebka, botki na obcasie, fajny zegarek i będziesz wyglądała młodo, świeżo, ale elegancko i poważniej w sensie "profesjonalnie". Widzę Cię w szarościach, błękitach, brązach, kolorach naturalnej i jasnej skóry, stali. To, jeśli chodzi o "poważniejszy wygląd".
Aaaaa, czemu nie mogę edytować?! - botki ofkors, nie buty przez "ó". No nie mogę na to patrzeć.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Moim zdaniem autorce ani nie pasuje grzywka, ani oko obrysowane dookoła czarną kredką
Zdecydowanie postawiłabym na naturalność i jeden mocniejszy akcent. Delikatny róż, tusz i mocniejsza szminka albo wyraźne rzęsy, naturalne usta, świetlista cera. Do tego dobre dodatki: elegancka skórzana torebka, botki na obcasie, fajny zegarek i będziesz wyglądała młodo, świeżo, ale elegancko i poważniej w sensie "profesjonalnie". Widzę Cię w szarościach, błękitach, brązach, kolorach naturalnej i jasnej skóry, stali. To, jeśli chodzi o "poważniejszy wygląd".
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 11:13   #17
Basia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Moim zdaniem autorce ani nie pasuje grzywka, ani oko obrysowane dookoła czarną kredką
Zdecydowanie postawiłabym na naturalność i jeden mocniejszy akcent. Delikatny róż, tusz i mocniejsza szminka albo wyraźne rzęsy, naturalne usta, świetlista cera. Do tego dobre dodatki: elegancka skórzana torebka, boty na obcasie, fajny zegarek i będziesz wyglądała młodo, świeżo, ale elegancko i poważniej w sensie "profesjonalnie". Widzę Cię w szarościach, błękitach, brązach, kolorach naturalnej i jasnej skóry, stali. To, jeśli chodzi o "poważniejszy wygląd".
Własnie kiedys miałam grzywkę na bok.. i wtedy moje "pufki" stawały się jeszcze bardziej widoczne, jeszcze bardziej większe:P więc grzywkę zapuściłam :P co do czarnej kredki.. jak się nie pomaluję nią to czuję się "nago" :P co do rzęs to wszyscy mi mówią, że mam bardzo długie.. a co do szminki to w ogóle nie używam... jaki kolor by mi pasował ?

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Bardzo przypoiminasz mi alyson hannigan , te oczy i usmiech
Moze powinnas sie kierowac jej stylem i fryzurami.

a co do tej aktorki.. to ona ma inne "pufki" od moich, całkiem inny kolor cery i włosów więc chyba nie moge podpatrywać jej stylu
Basia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 11:26   #18
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

A może troszkę mocniejszy makijaż czy nie przepadasz się malować?
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:48   #19
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Nie ruszaj wlosow!
Jestes piekna dziewczyna, moim zdaniem wystarczy dobrac makijaz i bedzie idealnie. Roz na policzki, blyszczyk, podkreslone oczy. Uwierz mi - mlody wyglad to zaleta. Ja mam prawie 31lat i wciaz mnie pytaja o dowod w sklepie z alkoholem - dla mnie to najlepszy komplement
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 18:55   #20
magrata
Przyczajenie
 
Avatar magrata
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Nitra, Słowacja
Wiadomości: 24
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

zobac tuto dziewczyną i inspiruj się: http://www.extrapetite.com/ nie kolorem włosów ale ubraniem, dodatkami itd
magrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 23:34   #21
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Chcesz rad na temat zmian, a ani farbowanie nie wchodzi w grę, ani ścianie włosów. To są właśnie rady, które wprowadzą zmianę w Twoim wyglądzie. Co do braku chęci do farbowania, rozumiem, sama szanuję swoje włosy. Nad podcięciem ich jednak bym się zastanowiła. I może do tego grzywka na bok? Prostej nie radzę, bo będziesz dalej młodo wyglądać
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 23:41   #22
wielkieokonumer1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

witam długie włosy są śliczne ale jedyna wada posiadania takich włosow jest taka,ze optycznie nas zmniejszają. tez mam dlugie wlosy i tez sa oklapniete u nasady najlepiej udac sie do jakiegos profesjonalnego salonu kosmetycznegoo i tam dobiora jaka fryzura pasuje i jaki ewentualny kolor.ldugie wlosy maja to do siebie ze ciezko z nimi cokolwiek zrobic bo sa ciezkie. a gdy nie sa ulozone, podniesione to twarz wydaje sie smutna ,ginie...wygladasz super ale jakas modna fryzurka by ożywiła Twoja twarzkrotsze wlosy bylyby ozdobnikiem . Mi zal jest sciac ale z drugiej strony wkurza mnie to,ze proste wlosy opadaja mi oklapniete nie czyniac zadnej ozdoby dla twarzy tak bym to ujęla
wielkieokonumer1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 20:42   #23
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez Basia_89 Pokaż wiadomość
Witam, chciałbym coś w sobie zmienić... mam 23 lata.. a ludzie jak mnie widzą oceniają mnie na 16 lat-18 lat... Studiuję na V roku.. Chłopaka mam starszego o 5 lat... jestem bardzo wesołą dziewczyną..
Nie jestem wysoka- bo tylko 156 cm i 49 kg wagi.. mocno zielone oczy... mam długie blond włosy (nigdy nie farbowane, a wyglądają na takie jakby miały pasemka) odkąd pamiętam zawsze miałam długie włosy... są falowane, po bokach trochę krótsze. Wkurza mnie to, że mimo tego że umyje włosy, nie nabierają u nasady włosów objętości i są trochę przyklapnięte... Co radzicie, jaką metamorfozę drogie wizażanki ? często chodzę w szpilkach, żeby być wyższa;p ale i tak jestem niska;p
zapraszam , może tu!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=626823&page=4
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 22:12   #24
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Broń Boże się nie obcinaj i nie farbuj! Jesteś śliczną kobietą! Jedyne co Ci potrzeba, żeby się troszkę "postarzyć" to makijaż, ewentualnie eleganckie ubrania, jeśli się w takich dobrze czujesz.
Poza tym nie martw się, ja mam prawie 22 lata, a ludzie dają mi od 16 do 22 lat (chyba w zależności od mojego ubioru i upięcia włosów). ;P Nie łam się, za 10 lat będziesz się cieszyć, że wyglądasz na 20!
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 06:24   #25
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez ZycieKoloruBlond Pokaż wiadomość
. ;P Nie łam się, za 10 lat będziesz się cieszyć, że wyglądasz na 20!
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 01:08   #26
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Na początku powiem, że jestem w podobnym wieku, a jakiś tydzień temu od pewnej staruszki zdarzyło mi się usłyszeć "studia? a myślałam, że gimnazjum".
Co do włosów nie farbuj, bo takie włosy to naprawdę rzadkość, pasemka naprawdę wyglądają jak zrobione u fryzjera.
Co do makijażu nie będę doradzać, bo sama preferuję delikatny, ale róż/bronzer dodałby kilka lat.
Na zdjeciach masz top i szorty, a sportowy styl dodatkowo odmładza. Myślę, że jakieś bardziej kobiece ubrania by zrobiły swoje np. spódniczka , apaszka, jakieś dodatki, może buty na obcasie.
Ogólnie to nie musisz zbyt wiele zmieniać, bo ładna z Ciebie dziewczyna.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:22   #27
mmalo
Raczkowanie
 
Avatar mmalo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

na tym trzecim zdjęciu wyglądasz "nudno", jeśli chcesz być przy blondzie to ja bym go odświeżyła i pozbyłabym się pasemek. bez nich wyglądałabyś lepiej, teraz masz jakby "wszystko i nic" na włosach.
Zgadzam się też z Talantea, mi też przypominasz Alyson Hannigan, ona też ma taką dziecięcą twarz. jeśli chodzi o makijaż mogłabyś się nią zasugerować.

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Co do makijażu nie będę doradzać, bo sama preferuję delikatny, ale róż/bronzer dodałby kilka lat.
większej bzdury na temat różu do policzków nie słyszałam . bronzer, owszem, może. nieprzesadzona ilość różu do policzków, odpowiednio dobrana do karnacji odmładza, nadaje świeżości, twarz jest "żywsza", nie jest nijaka.
__________________
wake up and live!
mmalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 14:33   #28
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez mmalo Pokaż wiadomość
na tym trzecim zdjęciu wyglądasz "nudno", jeśli chcesz być przy blondzie to ja bym go odświeżyła i pozbyłabym się pasemek. bez nich wyglądałabyś lepiej, teraz masz jakby "wszystko i nic" na włosach.
Zgadzam się też z Talantea, mi też przypominasz Alyson Hannigan, ona też ma taką dziecięcą twarz. jeśli chodzi o makijaż mogłabyś się nią zasugerować.



większej bzdury na temat różu do policzków nie słyszałam . bronzer, owszem, może. nieprzesadzona ilość różu do policzków, odpowiednio dobrana do karnacji odmładza, nadaje świeżości, twarz jest "żywsza", nie jest nijaka.
Ja jednak mam odmienne zdanie, nawet jeżeli róż odświeża to i tak dodaje lat, bo twarz wygląda na czymś muśniętą, a nie jest taka jednolicie blada i dodatkowo podkreśla kości policzkowe.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 16:51   #29
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Rzeczywiście młodziutko wyglądasz! Na pewno lat odejmują ci włosy, rozumiem, że nie chcesz przyciemniać. Na pewno ciężko byłoby ci wrócić do naturalnego. Myślę jednak, że możesz je ściąć nie dłużej niż do ramion. Mocniejszy makijaż, bronzer i może trochę ciemne usta też na pewno dodadzą ci lat.
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 20:18   #30
mmalo
Raczkowanie
 
Avatar mmalo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Ja jednak mam odmienne zdanie, nawet jeżeli róż odświeża to i tak dodaje lat, bo twarz wygląda na czymś muśniętą, a nie jest taka jednolicie blada i dodatkowo podkreśla kości policzkowe.
jeśli więc z przyczyn naturalnych, dostajemy zdrowych rumieńców, które fakt faktem róż ma imitować, to to nas postarza? cóż...
__________________
wake up and live!
mmalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.