Lśniące Włoski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-11, 08:08   #1
gosiuniah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23

Lśniące Włoski


uzywam prostownicy i pomimo tego iż włoski są idealnie proste nie są lśniące....próbowałam juz różnych kosmetkow ale one glownie dzialaja na gladkosc a mi zależy na takim hmmm "gwizdorskim" połysku co to mozna czesto spotkac u pan w tV :P:P .....możecie coś dobre i skutecznego polecic??


pozdrawiam

Gosia
gosiuniah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:16   #2
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Lśniące Włoski

No wiadomo że efektu z telewizji (tam jest odpowiednie światło, kosmetyki) czy z reklam (np. w reklamach Pantene dziewczynom tak mocno nienaturalnie błyszczą się włosy dla efektu) nie da się uzyskać. Ale myślę, że jest parę sposobów, żeby włosy były błyszczące.
Przede wszystkim nie mogą być suche bo wtedy będą matowe, więc jeśli używasz prostownicy itp. to najlepiej stosuj jakąś odżywkę nawilżającą lub regenerującą.
Są też całe linie kosmetyków do nadawania połysku np. różowa seria Elseve z proteiną perły ale po nich nie będzie pewnie spektakularnego efektu.
Czymś co napewno pomoże i co mogę polecić jest jedwab do włosów. Najczęściej jest dostępny w takich małych buteleczkach w zwykłych drogeriach, nie wiem jak w tych typu rosmann itp. po tam widziałam duże butelki i to chyba z jedwabiem miało wspólną tylko nazwę.
Najlepiej iść do fryzjera i po obcięciu itp. poprosić by fryzjer "zaaplikował: Ci jedwab, myślę, że to jest prawie w każdym salonie fryzjerskim, jeśli efekt Ci się spodoba to najlepiej zakupić ten kosmetyk u fryzjera bo jest sprawdzony. po jedwabiu włosy są gładziutkie i ślicznie błyszcą, należy go jednak nakładać w małych ilościach bo inaczej włosy będą sprawiały wrażenie tłustych i oklapniętch.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:20   #3
gosiuniah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
Dot.: Lśniące Włoski

o dzięki za odpowiedz..

razem z prostownicą na allegor kupilam tez owy jedwab ale to jest ejszcze nie ten efekt lsniacych wloskow....owszem wlosy ladnie pachna i sa gładsze ale brak im tego połysku. Możecie jakies inne konkretne kosmetyki polecic? moga byc do stosowania z prostownicą?

a i w dobre odżywki , fakt, trzeba sie zaopatrzyc rowniez jak sie prostuje ...dzis sie wybire do rossmana i rozejrze za jakimis co to tez nadaja połysk i co najwazniejsze regenerują
gosiuniah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:31   #4
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Lśniące Włoski

Ja jeszcze polecam płukanie włosów w zimnej wodzie, która zamyka łuski . Również prostuję włosy i mimo iż są prawie proste to nie są tak szalenie lśniące. Jest to wina zarówno suszarki, jak i prostownicy bo przez nie włosy stają się matowe. Podstawa to szampon i odżywka regenerująca włosy, przed prostowaniem krem termoochronny a po prostowaniu właśnie ten jedwab.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:47   #5
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Lśniące Włoski

Efektu takiego jak w tv niestety nie jestesmy w stanie osiagnac bo tak jak ktos wspominal jest to gra swiatla...
odrazy odradzam zakup serii elseve tej rozowej bo jest beznadzijena ja kupilam szampon odzywke plus mleczko i myslam ze bedzie super a tu totalna klapa i pieniadze wyrzucone w bloto ...
kup sobie jaks dobra odzywke nawilzajaca bo jak wlsoy beda suche to nawet owy jedwab nie pomoze ani troche no i na specjalne okazje mozan tzrymac nablyszczacz ja mam np z firmy schwarzkopf osis i jest fajny ( kupilam u fryzjera)
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:01   #6
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Lśniące Włoski

Ja dla uzyskania efektu błyszczących włosów używam nabłyszczacza z Avonu, jak dla mnie się sprawdza. Najlepsze jest jednak to, że kiedy prostuję włosy żaden nabłyszczacz nie jest potrzebny, włosy lśnią po jednym machnięciu prostownicą (naturalne włosy mam mocno kręcone, sianowate ) faktem jest jednak, że używam prostownicy Efalocka i tylko po niej jak dotychczas mam taki efekt.

i podpisuje się pod przedmówczyniami - płukanie w zimnej wodzie i jedwab w rozsądnej ilości również pomoże)
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:14   #7
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Lśniące Włoski

biosilk tak zachwalany na wizazu wlansie zamierzam nabyc to cudo
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 10:19   #8
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Lśniące Włoski

Hmmm... Mi osobiście płukanie włosów zimną wodą nic nie daje. Jedwab Farouka również nie. Ale wyczytałam niedawno, że płukanie włosów wodą z octem winnym nabłyszcza włosy. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale chyba skoczę do sklepu po ten ocet i spróbuję
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:24   #9
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Lśniące Włoski

ja robię tak: stawiam na pielęgnację. Przesuszone włosy nie dadzą tak spektakularnego efektu jak zdrowe i odzywione. i dlatego prostuję tylko w weekendy. i cały czas odzywki, a mój sposób na błyszczące wyprostowane wloski jest taki: najpierw wax lub maska z nafty kosmetycznej przez godzinke lub 2 na głowie, później żeby rozczesać maska mleczna kallosa, płucze w zimnej wodzie, później na to duzo jedwabiu (używam biosilka i chi) i prostujemy ... włoski lśnia i sa zadbane nie używam żadnych nabłyszczaczy ale to też powinno pomóc. no jedynie na koniec pryskam troszke czerwnym lakierem taft i on chyba troszke nabłyszcza. polecam Ci więc zadbac o włoski a przed sama stylizacja dobrze je nawilzyć a odwdzięcza Ci się pieknym blaskiem i wyglądem. sama z doświadczenia wiem, że kiedyś jak katowałam prostownica włosy codziennie i nie dbałam o nie az tak, nigdy nie udawało mi sie osiagnąć efektu takiego jak po wyjściu od fryzjera.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:27   #10
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Lśniące Włoski

Ja ci polecam serum Liss Extreme L'oreala prof...jest to własnie serum nabłyszczająco i wygładzające , mam juz 3 buteleczke i jak narazie lepszego serum nie znalazłam
aha a jesli wolabys co w sprayu ( czyli jakis typowy nabłyszczacz ) to polecam Ci z welli sp shimmer spray, suuper nabłyszcza naprawde wlosy lśnią jak bąbka;-) ale niestety na dlugo mi nie starczył;-)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:32   #11
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Lśniące Włoski

Moje włosy to jakieś dziwne są, po samej odżywce suche siano, po jedwabiu elektryzujące sie siano, po Waxie matowe siano... Koszmar A dbam o włosy, więc nie mam pojęcia, czemu są takie biedne...
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 10:36   #12
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Lśniące Włoski

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Moje włosy to jakieś dziwne są, po samej odżywce suche siano, po jedwabiu elektryzujące sie siano, po Waxie matowe siano... Koszmar A dbam o włosy, więc nie mam pojęcia, czemu są takie biedne...
Moze kosmetyki które uzywasz nie sa dla Twoich włosków ja np po olejku rycynowym i nafcie kosmetycznej ( ktora jest baaardzo zachwalana na wizazu, podobnie po masce absolut repair ktora ma najwyzsze noty na kwc wsród masek ) mam okropne sianowate, matowe , sztywne włosy;-) poeksperementuj z roznymi kosmetykami i znajdziesz te odpowiednie dla Twoich włosów
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:39   #13
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Lśniące Włoski

Eksperymentuję już od dość dawna i efektów nie widać Może to codzienne stosowanie różnych odżywek, balsamów, jedwabiu, masek itp., to za dużo "dobra" dla włosów? Zastanawiam się poważnie, czy nie odstawić tego wszystkiego i nie używać tylko szamponu, najlepiej takiego dla dzieci...?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:40   #14
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Lśniące Włoski

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Eksperymentuję już od dość dawna i efektów nie widać Może to codzienne stosowanie różnych odżywek, balsamów, jedwabiu, masek itp., to za dużo "dobra" dla włosów? Zastanawiam się poważnie, czy nie odstawić tego wszystkiego i nie używać tylko szamponu, najlepiej takiego dla dzieci...?
a jakich kosmetyków uzywasz i jakie masz włoski??( dlugosc, kolor, stan zdrowia, rodzaj )?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:46   #15
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Lśniące Włoski

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
a jakich kosmetyków uzywasz i jakie masz włoski??( dlugosc, kolor, stan zdrowia, rodzaj )?
Włosy mam za ramiona (zapuszczam), proste z nieco wywijającymi się końcówkami, naturalne, ciemnobrązowe, dawniej przetłuszczające się, a od roku (mniej więcej) tragicznie suche I tragicznie łamliwe Używam obecnie szamponu i balsamu Gliss Kur do brązowych włosów, jedwabiu Biosilk, Waxa i olejku rycynowego. Dodam jeszcze, że praktycznie nie używam suszarki.

Soft, chyba zaraz zostaniemy zlinczowane - temat brzmi "lśniące włosy"
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:56   #16
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Lśniące Włoski

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Włosy mam za ramiona (zapuszczam), proste z nieco wywijającymi się końcówkami, naturalne, ciemnobrązowe, dawniej przetłuszczające się, a od roku (mniej więcej) tragicznie suche I tragicznie łamliwe Używam obecnie szamponu i balsamu Gliss Kur do brązowych włosów, jedwabiu Biosilk, Waxa i olejku rycynowego. Dodam jeszcze, że praktycznie nie używam suszarki.

Soft, chyba zaraz zostaniemy zlinczowane - temat brzmi "lśniące włosy"
No a przecierz chcesz aby Twoje włosy były lśniące :P a na to sklada sie cały "rytuał" dbania o kondycje włosów;-)
No więc wdg mnie aby Twoje włosy były LŚNIĄCE ;-) musisz zadbac o ich nawilżenie , po swoich włoskach wiem ,ze czasem lepiej lśnią po kosmetykach typowo nawilżających niz po regenerujących nie wiem ile mozesz przeznaczyć pien. na włoski ale u mnie np bardzo sprawdza sie maska welli sp HYDRO MASK ( dla mnie lepszej nie ma ) i odzywka dwufazowa bonacure ( nawilżająca )...a moze cos z twoja dietą jest nie tak skoro wlosy tak sie zmieniły?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:07   #17
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Lśniące Włoski

Moja dieta od wieków się nie zmienia. Ja właściwie nie wiem co to dieta Jestem z natury chudzina i jem wszystko, co mi wpadnie w łapki Za to przesuszenie włosów odpowiedzialna jest chyba suszarka, odkąd zaczęłam jej używam stan moich włosów się pogorszył. Dlatego z suszarki zrezygnowałam, ale to i tak nie pomogło Chyba masz rację z tym nawilżaniem, ja postawiłam raczej na regenerację i może to błąd
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:10   #18
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Lśniące Włoski

Ja prostuje włosy od ponad 4 lat i to 2-3 razyw tyg.Mam sposób na lśniące włosy.Myje głowe szamponem z biosilka,nakładam maskę z biosilka albo odzywkę (tez tej firmy).Płucze zimna wodą.Na mokre nakladam odzywkę z jedwiabiem płynnym , suche,prostuje a na koniec jescze nakładam ten jedwab lub psikam nabłyszczaczem z kadusa.Włosy sie blyszczą jak psu jajca
argissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:15   #19
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Lśniące Włoski

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Moja dieta od wieków się nie zmienia. Ja właściwie nie wiem co to dieta Jestem z natury chudzina i jem wszystko, co mi wpadnie w łapki Za to przesuszenie włosów odpowiedzialna jest chyba suszarka, odkąd zaczęłam jej używam stan moich włosów się pogorszył. Dlatego z suszarki zrezygnowałam, ale to i tak nie pomogło Chyba masz rację z tym nawilżaniem, ja postawiłam raczej na regenerację i może to błąd
a moje włosy znowu lepiej wygladają po suszarce ..tylko nie katuje ich goracym poowietrzem, susze z 25cm od glowy wolnym strumieniem "razem z włosem" przez co wlosek jest gładszy- tylko takie suszenie troche dlugo trwa;-)
wiesz co nie wiem naprawde co by Ci pomogło bo specjalistką nie jestem pisze ci tylko na swoim przykładzie ze baardzo często maski i odzywki silnie regenrujące dawały duuzo gorszy efekt niz te mocno nawilżajace, ale dlaczego tak sie dzieje to nie mam pojęcia;-) jesli nie szkoda Ci kasy to kup sobie tą maske opiera sie ona na glicerynie i penthanolu więc to typowo intensywnie nawilżająca maseczka jak dla mnie to maseczka cud;-)i jest bardzo wydajna, na allegro za 200ml zaplacisz ok 40zł wiem ze to nie mało ale wdg mnie nie ma sobie równych;-) ja juz mam 3 pudeleczko 400ml jak ci sie nie sprawdzi to mozesz mnie zabic:P
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 11:17   #20
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Lśniące Włoski

kryształki Alfaparfu nadają bardzo ładny połysk zresztą podobno cała seria tak działa.
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:23   #21
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Lśniące Włoski

Soft, dzięki Ja tylko będę miała trochę więcej kasy, obiecuję spróbować
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:28   #22
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Lśniące Włoski

Ja też uzywam do spłukiwania zimnej wody, potem jedwab, nabłyszczacz z farouk i lakier też z farouk.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 16:30   #23
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Lśniące Włoski

Biosilk i jeszcze raz Biosilk.Na moich włoskach spisuje się znakomicie
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 19:20   #24
nyhylo
Przyczajenie
 
Avatar nyhylo
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Lśniące Włoski

Ja używałam szamponu i odżywki GlissKur z serii nabłyszczającej (nie pamiętam nazwy....). Nabłyszczały, że hoho! Jednak tylko na większe wyjścia polecam... Mam cieniutkie i baaaardzo delikatne włoski i jak myłam je tym szamponem codziennie to zrobiły się takie ciężkie... Jakby ciągle tłuste... Dlatego później stosowałam raz ten szampon, a na drugi dzień jakiś oczyszczający (Timotei). I wtedy powinno być dobrze... ) Pozdrawiam

P.S. Mój pierwszy post ))
nyhylo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 19:23   #25
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Lśniące Włoski

ja tam polecam jedwab biosilka na mocih wlosach sprawuje sie super
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 22:57   #26
gosiuniah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
Dot.: Lśniące Włoski

oo dziekuje dziewczyny za rozwiniecie tematu ..kisses


swoją droga ja wogole nie uzywam suszarki....mam prostownice tondeo i jak zastosuje ją na moje sianowatokrecone wloski to w koncu sa proste. Tylko tego blasku mi brak...hmmm a co sadzicie o lakierach nabłyszczających?? dają jakis efekt??

i wlasnie kto jeszcze stosowal juz wyzej wymieniona serie gliskur ?? efekty warte kupna??

pozdrawiam cieplutko
gosiuniah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 14:54   #27
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Lśniące Włoski

Cytat:
Napisane przez nyhylo Pokaż wiadomość
Ja używałam szamponu i odżywki GlissKur z serii nabłyszczającej (nie pamiętam nazwy....). Nabłyszczały, że hoho! Jednak tylko na większe wyjścia polecam... Mam cieniutkie i baaaardzo delikatne włoski i jak myłam je tym szamponem codziennie to zrobiły się takie ciężkie... Jakby ciągle tłuste... Dlatego później stosowałam raz ten szampon, a na drugi dzień jakiś oczyszczający (Timotei). I wtedy powinno być dobrze... ) Pozdrawiam

P.S. Mój pierwszy post ))
Chodzi ci o Gliss Kur połysk jedwabiu, taki różowy ?
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 14:58   #28
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Lśniące Włoski

Cytat:
Napisane przez gosiuniah Pokaż wiadomość
oo dziekuje dziewczyny za rozwiniecie tematu ..kisses


swoją droga ja wogole nie uzywam suszarki....mam prostownice tondeo i jak zastosuje ją na moje sianowatokrecone wloski to w koncu sa proste. Tylko tego blasku mi brak...hmmm a co sadzicie o lakierach nabłyszczających?? dają jakis efekt??

i wlasnie kto jeszcze stosowal juz wyzej wymieniona serie gliskur ?? efekty warte kupna??

pozdrawiam cieplutko
Ja stosowałam Gliss Kur z jedwabiem.Szampon nie przypadł mi do gustu,balsam jest okay za to odżywka bez spłukiwania to moja faworytka
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:34   #29
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Lśniące Włoski

Podbijam temat.
Może ktoś jeszcze coś napisze, a szczególnie może o tym occie?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:55   #30
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Lśniące Włoski

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Podbijam temat.
Może ktoś jeszcze coś napisze, a szczególnie może o tym occie?
Zajrzyj do watku "walka o zdrowe i piekne wlosy" na ostatnich stronach jest o occie
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.