La Roche Posay, ACTIVE C - Wasze doświadczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-06, 14:30   #1
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Smile

La Roche Posay, ACTIVE C - Wasze doświadczenia


Hej, fajnie by było gdybyśmy w tym watku opisywały doświadczenia z Active C (wszystkie wersje). Czytalam w KWC i troche wypowiedzi w roznych watkach ale chcialabym wszystko w jednym wątku zeby bylo. Wiem ze niektore z Was maja rozne zastosowania tego kremu, np. pod filtr dla jego wchlanialnosci. Piszcie wiec dziewczyny co dobrego albo co złego zrobil Wam ten krem.

Zaczne od siebie
Zdobyłam Active C w wersji dla suchej cery. Na poczatku troche załapałam krostek drobnych i kilka gul podskórnych (same zgrubienia bez zadnego wypelnienia) dziewne bo nigdy takiego czegos nie mialam. Po tygodniu wchlonelo sie samo. Kremem smaruje sie na noc i na dzien po makijaz. Co do efektow to jakos nie widze tego rozswietlenia i pełnej energii cery Jedyne co moge powiedziec to to ze pod oczami wczesniej rysowaly mi sie zmarszczki przy szerszym uśmiechu ale widze teraz że juz nie są takie widoczne (a śmiać sie nie przestalam) miałam tez taka jakby siateczke pod oczami (chyba z przesuszenia) i juz mam bardziej zwartą skóre. Dodam że mam 21 lat a smaruje sie Activem niecaly miesiąc.

A jeszcze jedno. Byłam bardzo zdziwiona konsystencją poniewaz jako ze krem to cery suchej spodziewalam sie czegoś treściwego, takiego bardziej 'kremowego' a to co mam to przypomina mi taką bardziej baze pod podklad. Tez tak macie? jaka w konsystencji jest wersja do cery tlustej?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 20:53   #2
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C.

haloo ujawnijcie sie
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:11   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C.

Haloooo ujawniam sie a tak powaznie,to naleze do grupy osob,ktora jest uczulona na vit.C podawana zewnetrznie i proby stosowania Active C skonczyly sie ogromnym podraznieniem,wrecz skora wygladala jak poparzona
Wiem,ze to nie najlepszy przyklad ale ....pamietam watek,w ktorym kilka innych jeszcze Wizazanek narzekalo na reakcje alergiczne-wiec gdyby to komus sie przytrafilo to pocieszam,ze nie bedzie dziwolagiem

A tak przy okazji,to moge wyedytowac Twoj tytul watku i dodac"Zbiorczy"?bedzie czytelnie-tak mi sie wydaje

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:56   #4
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Haloooo ujawniam sie a tak powaznie,to naleze do grupy osob,ktora jest uczulona na vit.C podawana zewnetrznie i proby stosowania Active C skonczyly sie ogromnym podraznieniem,wrecz skora wygladala jak poparzona
Wiem,ze to nie najlepszy przyklad ale ....pamietam watek,w ktorym kilka innych jeszcze Wizazanek narzekalo na reakcje alergiczne-wiec gdyby to komus sie przytrafilo to pocieszam,ze nie bedzie dziwolagiem

A tak przy okazji,to moge wyedytowac Twoj tytul watku i dodac"Zbiorczy"?bedzie czytelnie-tak mi sie wydaje

Pozdrawiam
Dziekuje za wypowiedz.
Tak, oczywiscie wyedytuj tytuł- tak myslalam ze czegos w nim brakuje
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 15:00   #5
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

a ja jestem suuppeerrr zadowolona z Active C XL i Active C (pod oczy) uzywam tego kremu pod podklad i musze powiedziec ze nawet niezle trzyma sie makijaz. Co do jego wlasciwosci to napewno ma wlasciwosci napinajace i rozjasniajace. Zauwazylam tez zmniejszenie sie minimalnych zmarszczek pod oczami. podsumowujac dla mnie bomba
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 22:12   #6
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Ja też jestem bardzo zadowolona z Active c - mam wersję dla cery normalnej i mieszanej, bez filtrów. Nie zapycha mnie, za to ładnie się wchłania, natychmiastowo rozjaśnia cerę i jakoś ją wygładza (to silikony). Ponieważ nie polubiłam jakoś serum z mazideł, cieszę się, że znalazłam coś takiego. Po skończeniu tubki będę testowała Redermica.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 14:55   #7
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

ja należe do tych wizażanek, którym niestety Active C szkodzi ( zresztą jak wszystkie produkty z wit C, włącznie z własnorobnym serum)
zakupiłam activ C w nadzieji na wzmocnienie naczynek i poprawę kolorytu.. ale każda próba używania go konczyła się czerownymi policzkami.
Początkowo myślałam, ze skóra się musi przyzwyczaic, itp i smarowałam sieprzez miesiąc.. ale było coraz gorzej, kolejną próbą odbyła się pare miesiecy później gdy odstawiłam wszytskie kwasy i retiny.. ale efekt był taki sam.
dlatego wiem, ze witamina C jest nie dla mnie...(podrazniła mi nawet ręce, na które próbowałam wykończyć tubkę)
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 16:25   #8
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Uzwam Active C, uzywalam tez Active C XL i jestem bardzo zadowolona z tych kremów To jeden z nielicznych kremów ktory w moim przypadku nie zapycha. Mam skore przetłuszczającą się, ale wszystkie wersje mi pasują. Zuzyłam tez tubke kremu pod oczy z tej serii, jednak nie sprawdzil sie tak dobrze jak kremy do twarzy .. od tego czasu tych do twarzy uzywam pod oczy i na powieki. Poprawiły mi znacznie ogolny stan cery, rozjasniły skore, troche zmniejszyly się pory. Szkoda jedynie ze brudzą...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 00:27   #9
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

dziewczyny czy warto kupic ten krem na przebarwienia ?
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 08:17   #10
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Thumbs down Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

wydaje mi sie ze lepiej kupic cos konkretnie na brzebarwienia. Dziewczyny piszca o rozjasnieniu cery ale chyba w tak ogolnym znaczeniu a nie rozjasnienia konkretnych przebarwien. No nie wiem ale ja przynajmniej tak to odbieram. Sama mam przebarwienia po krostach i fajniie by bylo gdyby Active to usunal. Zuzywam go w innych celach ale jesli wybieli mi te plamy to bedzie bosko
Moze ktos bardziej doswiadczony sie wypowie jak to jest z tym rozjasnianiem
Czekamy
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 10:10   #11
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dominikinha Pokaż wiadomość
dziewczyny czy warto kupic ten krem na przebarwienia ?

Nie warto Krem jest strasznie tłusty, jakoby poza ochrona przed promieniami slonecznymi nic nie dawal. Jego dzialanie polega chyba na tym tlustym filmie ochronnym. Zuzyłam polowe tuby i zero efektów. Walczylam z piegami
Dziala natomiast Lierac, nie jest tłusty,nie pozostawia filmu i ładnie pachnie - jest tez w kwc
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 12:55   #12
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

o tym lierac mowisz?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1967
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 13:10   #13
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dominikinha Pokaż wiadomość
Tak Pierwsze efekty są widoczne od razu po kilku dniach. Pozniej byl dla mnie stop...
Ale wiadomo jak to z piegami, chcac niechcac i tak powracaja..
Nie powiem jednak ze nie działa
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 22:13   #14
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

up up wiem ze jest tu wiecej uzytkowniczek Activa
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 22:26   #15
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Czy można go stosować razem z kwasami?

Mam na myśli konkretnie Diacneal i Effaclar.
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 00:05   #16
tilmitt
Raczkowanie
 
Avatar tilmitt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Zużyłam 3 tubki Active C do skóry normalnej i mieszanej. Głównie chodziło mi o rozjaśnienie cery, usunięcie przebarwień, rozpromienienie skóry i rozjaśnienie cieni pod oczami. Kremu używam co 2-3 dni wyłącznie na noc (na zmianę z Effaclarem K i ekspresowymi serami olejowymi z mazideł), na dzień krem się nie nadaje - na nim filtr jest absolutnie niewchłanialny.
Krem jest przyjemny w użyciu, nie podrażnia, na szczęście nie zapchał mi porów, ale są straty po stronie piżamy (zółte zacieki przy dekoldzie ).
Efekty po ponad półrocznej kuracji mnie nie zadowalają, skóra nie wydaje się znacznie bardziej promienna, wory podoczne nieco jaśniejsze (ale może to być efekt zwiększenia dobowej ilości snu z 5 na 8 godzin), przebarwienia jakie były takie są. Małe naczynka na policzkach wzmocnione, nie czerwienię się jak kiedyś. Za to efekt działania na szyi - genialny! Zaniedbana skóra tego obszaru (dawne wyznawanie zasady, że pielęgnacja kończy się na brodzie ) gładka, jasna, miła w dotyku.
Podsumowując, przerzucam się na mazidlane serum z witaminą C a od jesieni testuję retinoidy.

Edit: Sz., witaminę C można stosować w pielęgnacji jednocześnie z kwasami, ale najlepiej jednego dnia jeden produkt a drugiego następny, np. w poniedziałek Active C, we wtorek Effaclar, w środę znowu Active C. Ewentualnie rano pod filtr witamina C, na noc kwasy.

Edytowane przez tilmitt
Czas edycji: 2007-05-28 o 00:08 Powód: dopisek
tilmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 08:53   #17
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
Czy można go stosować razem z kwasami?

Mam na myśli konkretnie Diacneal i Effaclar.
Możesz, tylko pod warunkiem, że nie masz podrażnionej skóry po kwasach - w takim wypadku wit C może szczypać.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 17:40   #18
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Niekiedy miewam po Diacnealu, teraz jednak będę stosowała go sporadycznie (słońce, Effaclar)
Czy tylko piecze? Ja to nawet lubię jak piecze. Co sie wtedy ze mną dzieje?

Poza tam, dziękuję za odpowiedź

Tilmitt, tak właśnie miałam zamiar robić - na noc kwasy(i to nie zawsze), a pod filtr Active C.

Edytowane przez Sz.
Czas edycji: 2007-05-28 o 17:47 Powód: dopisek
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 07:34   #19
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
Niekiedy miewam po Diacnealu, teraz jednak będę stosowała go sporadycznie (słońce, Effaclar)
Czy tylko piecze? Ja to nawet lubię jak piecze. Co sie wtedy ze mną dzieje?

Poza tam, dziękuję za odpowiedź

Tilmitt, tak właśnie miałam zamiar robić - na noc kwasy(i to nie zawsze), a pod filtr Active C.
Jeśli skóra będzie podrażniona, to może szczypać przy aplikacji, a skóra może się zaczerwienić. Jeżeli jednak będziesz stosowała diacneal czy effaclar sporadycznie, nie powinno być żadnego problemu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 16:14   #20
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Dziękuję. Co drugą noc jest Diroseal, resztę przeważnie Effaclar, który mnie nie podrażnia. Raz w tygodniu będzie Diacneal, myślę.
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 00:20   #21
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Ja stosuje Na początku dostałam fratis tubke 5 ml do skóry suchej. kremik mi się strasznie spodobał, ładnie pachniał i szybko się wchłaniał. Cerę mam mieszaną, na noc stosuje Effaclar K, na dzień active c i filtr. Zauważyłam, że filtr o wiele lepiej wchłania się własnie na tym kremiku tyeraz zakupiła wersje do cery mieszanej. nie widzę żadnej róznicy Równiez szybko sie wchłania, stosuje pod oczy, gdzie działa lepiej niż specjalistyczny krem pod oczy. nie nawilza zbyt efektywnie, ale jak pisałam stosuje pod filtr, więc mi nie przeszkadza. Buzia jest bardziej napieta, rozjasniona, taka ''promienna'' Na razie jestem zadowolona
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 00:24   #22
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Filtry z reguly beda dobrze sie wchlaniac na skorze "zagruntowanej"przez silikony zaluje,ze mnie sluzy vit.C
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 00:30   #23
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

"zagruntowanej" Mój TŻ zawsze opowiada, że dla niego kobieta z kilogramem pudru na twarzy, to właśnie kobieta ''zagruntowana''albo wyglądająca jakby miała cekol na twarzy- to tak OT
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:59   #24
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Stosowałam przez jakiś czas Active C do cery suchej, ale w kombinacji z Dirosealem bardzo podrażnił mi twarz. Liczyłam na uspokojenie naczynek i rozjaśnienie cery, a rezultat był dokładnie odwrotny
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 22:07   #25
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

mnie wysypuje po Activie do cery suchej dokańczam jako krem pod oczy ale jakos nie zauważyłam żeby cos wniósł dla mojej skóry. Liczyłam na rozjaśnienie lekkich sińców i nic, a naprawde są to lekkie sińce (jesli mozna to nazwac sińcami). Wg mnie niczym sie nie różni od żeli flos leku za 4zł
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 09:35   #26
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Czy używając krem Active C XXL mogą spokojnie stosować tonik pichtowy według przepisu z biochemii?

Z góry dziekuje za odp
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:38   #27
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Question LRP Active C

Witam,
Dziewczyny z góry przepraszam, jeśli tworzę niepotrzebnie nowy wątek, ale przeszukałam forum i nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, chociaż na temat samego Active C sporo piszecie w różnych wątkach.
Moje pytanie dotyczy uczulenia spowodowanego Active C.
Otóż proszę o odpowiedź jego użytkowniczki, ew. zaawansowane biochemiczki, czy to możliwe by po dłuższym stosowaniu uczulał? Ja stosuję go ( z niewielkimi przerwami) od września ub.r. i do tej pory było ok, ale od 5-6 dni zaczyna mnie podrażniać. Nałożony na twarz lekko szczypie (wcześniej tego nie było), a rano na buzi mam czerwone plamki . Nie jest to kwestia przeterminowania, złego przechowywania, etc.
Długo się zastanawiałam czego to może być efekt no i niestety wyszło, że winowajcą jest Active C (zwłaszcza, że po ostatnim eksperymencie z nałożeniem go pod oczy miałam ślipka królika przez kilka dni).
Nie wiem czy to efekt kuracji antybiotykowej jaką nadal przechodzę (biorę Duomox 1g), czy może skóra zbyt długo jest nim traktowana i stąd te rewelacje?
Proszę o odpowiedź.
P.S. Jedyne co ostatnio zmieniałam w pielęgnacji to woda termalna, zamiast Avene - LRP.

EDIT: proszę którąś z moderatorek o przesunięcie mojego posta w to miejsce: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=4439897
Znalzałam ten wątek dopiero przez google
Z góry dziękuję
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach



Edytowane przez 0306
Czas edycji: 2008-03-23 o 20:49
0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:02   #28
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: LRP Active C

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Witam,


EDIT: proszę którąś z moderatorek o przesunięcie mojego posta w to miejsce: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=4439897
Znalzałam ten wątek dopiero przez google
Z góry dziękuję
Wedle zyczenia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 01:29   #29
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Jaki wysoki filtr ma Active c XXL? To mnie ciekawi.
Lepiej stosowac ten z filtrem czy sam active c i na to ladowac jeszcze krem z filtrem avene?
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:42   #30
aggie82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 706
Dot.: Wasze doświadczenia z ACTIVE C-ZBIORCZY

Ja jeden raz użyłam Active C pod oczy, szczypało jak diabli. Juz po jednym użyciu powstały mi linie zmarszczek pod oczami, minął rok, a ja je mam do dziś.
aggie82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.