Małe zmiany, dla poprawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 14:49   #1
sarka11
Przyczajenie
 
Avatar sarka11
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Talking


Cześć dziewczyny,
chciałabym, abyście mi doradziły co mogę poprawić w swoim wyglądzie. Nie chodzi mi o pełną metamorfozę, tylko o drobne rzeczy które mogłabym zmienić, np. kolor włosów, makijaż, fryzura. I czy ładniej mi w ciemnych włosach czy w jasnych? Mam bardzo podłużną, wąską twarz, malutkie oczy, małe usta. Nosze okulary, mam krótkowzroczność. Okulary zawsze takie same, prostokątne, z oprawką tylko na górze. Zazwyczaj wiśniowe lub brązowe. Według mnie takie mi właśnie pasują, ale jak macie inne zdanie, proszę powiedzcie

Również chciałabym wiedzieć jaki krój sukienek mi pasuje i jakie fasony bluzek itp... Lubie każdy styl. Mam figurę jabłka, duże piersi, brzuch, ramiona i szczupłe nogi. Moje wymiary - 110-80-90 (miseczka biustonosza 70H). Ważę 72 kg przy wzroście 173.

Bardzo lubię swoje nogi, piersi, włosy (są grube i bardzo szybko rosną. Teraz farbuje włosy na jasny blond) oraz uśmiech. Nie lubię swoich oczu (małe i są bardzo blisko siebie, opadnięte kąciki), ust (są cienkie), brzucha i ramion (tam tyje na początku i zawsze przez to wyglądam masywnie).

Maluje się dosyć mocno: podkład, cienie do oczu (zazwyczaj neutralne, brązowe, zielone), czarna kredka, eyeliner, róż i lubię lekko malować usta, żeby dodać im trochę koloru, tak wyglądają o wiele ładniej

Wybielam zęby, dlatego że mam krzywą jedynkę i mam bardzo duże kompleksy na tym punkcie.

Sama ścinam sobie włosy, tylko dlatego że żaden fryzjer nigdy nie ściął mnie tak jak chciałam, a sama chce zostać fryzjerką, to przynajmniej coś tam próbuję Bardzo mocno je cieniuje, najkrótsze wycieniowane włosy mam na ok. 10 cm.

1. Nie opalam się w ogóle, w lato zawsze stosuje filtry, ale jak już to opalam się na czerwono i słońce łapie mnie bardzo szybko.

2. Kolor oczu to zielono-szary, dosyć ciemny. Żadnych plamek. Brwi i rzęsy mam dosyć ciemne.

3. Nie mam żadnych piegów, tylko pieprzyki na twarzy.

4. Moja cera ma odcień żółtawy, i rumienię się na różowo.

5. Mój naturalny kolor włosów to mysi, ciemny blond. (Nie ma go na żadnym ze zdjęć które daje)

6. Kolor ust mam jasny, różowy.

7. Najlepiej czuję się w ciemnych, szarych kolorach... Wszyscy zawsze mi mówią że wyglądam bardzo staro w ciuchach w jakie się ubieram, bo są takie ciemne. I bez tego wyglądam na starszą niż jestem, a takie ubrania dodają mi kolejnych kilku lat. Ale z jakiegoś powodu zawsze jak coś kupuje to wybieram wszystko w szarawych odcieniach. Oprócz czarnego i szarego lubię różowy i zielony, oraz ciuchy w kremowych i brązowych odcieniach.

Przyjmuje pochwały, oraz krytykę

Załączam kilka zdjęć w ciemnych i jasnych włosach, bez okularów i z okularami, bez makijażu i z makijażem.

Daje jeszcze raz zdjęcia bo się chyba nie załadowały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (80,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (60,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (47,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (54,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (46,9 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (44,0 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-01-04 o 16:38 Powód: post pod postem
sarka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 15:18   #2
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Małe zmiany, dla poprawy

Mi najbardziej podobasz sie bez okularow w blondzie
Te okulary nie bardzo Ci pasuja......

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Co do ciuszkow: proponuje wieksze dekoldy, zadnych golfow ani zbyt zakrytych dekoltow. Bluzki kopertowe. Wieczorem jak bede miala chwile czasu podesle Ci foty przykladowych fasonow ciuszkow
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 16:25   #3
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Małe zmiany, dla poprawy

Mi podobasz się na zdjęciu nr 4, ale uważam, że w blondzie Ci lepiej, masz bardziej rozświetloną twarz.
Co do okularów - nie są złe, ale jeśli chcesz "odkryć" twarz, zwłaszcza oczy, proponuję zagłębić się w temat soczewek. To otworzy Ci drogę do większych możliwości dot. makijażu oczu, bo do okularów nie każdy makijaż pasuje.
Ubrania - ciężko stwierdzić, bo nie dałaś zdjęcia sylwetki. Ale przede wszystkim, zwróć uwagę, żeby były dobrze dobrane do Twojej sylwetki.

A tak poza tym, to uważam, ze jesteś bardzo ładna!
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:00   #4
sarka11
Przyczajenie
 
Avatar sarka11
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Małe zmiany, dla poprawy

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Mi podobasz się na zdjęciu nr 4, ale uważam, że w blondzie Ci lepiej, masz bardziej rozświetloną twarz.
Co do okularów - nie są złe, ale jeśli chcesz "odkryć" twarz, zwłaszcza oczy, proponuję zagłębić się w temat soczewek. To otworzy Ci drogę do większych możliwości dot. makijażu oczu, bo do okularów nie każdy makijaż pasuje.
Ubrania - ciężko stwierdzić, bo nie dałaś zdjęcia sylwetki. Ale przede wszystkim, zwróć uwagę, żeby były dobrze dobrane do Twojej sylwetki.

A tak poza tym, to uważam, ze jesteś bardzo ładna!
Ogólnie to mam soczewki, kupiłam sobie, ale noszę je tylko to okularów przeciwsłonecznych, bo na co dzień - nienawidzę swoich oczu. Są, małe, wąskie i żaden makijaż tego nie poprawi... Chce sobie kupić circle lens, niebieskiego koloru, te powiększające oczy. Myślę że to + dobry makijaż jeszcze będzie wyglądać ok. Jaki makijaż pasuje do niebieskich oczu, i mojego odcienia włosów?

I dziękuje
sarka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:10   #5
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Małe zmiany, dla poprawy

Wymyslasz z tymi oczętami. Jesli jestes krotkowidzem to okulary optycznie jeszcze bardziej Ci je pomniejsza, wiec bede obstawala przy soczewkach:d
Poza tym Twoje oczy nie sa takie zle jak je opisujesz:d uwierz ze moje sa gorsze tzn mniejsze, jedna powieka opadajaca...
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:51   #6
Lili Marlene
Przyczajenie
 
Avatar Lili Marlene
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Wink Dot.: Małe zmiany, dla poprawy

Może wrzuć zdjęcie bez makijażu, bez okularów, w naturalnym świetle?
Lili Marlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:26   #7
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Małe zmiany, dla poprawy

Jestem zdecydowanie z blondem. Twarz dzięki temu nie jest smutna i szara. Jaką farbą farbujesz i jak przeszłaś z Twojego koloru do tak ładnego blondu ?
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 20:50   #8
sarka11
Przyczajenie
 
Avatar sarka11
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Małe zmiany, dla poprawy

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Jestem zdecydowanie z blondem. Twarz dzięki temu nie jest smutna i szara. Jaką farbą farbujesz i jak przeszłaś z Twojego koloru do tak ładnego blondu ?
Ok... Farbuję farbą Nice&Easy i jakimkolwiek kolorem, zawsze szukam najjaśniejszego... Właśnie bardzo trudno mi było rozjaśnić te włosy szczególnie że nie używałam żadnego rozjaśniacza, tylko duużo jasnej farby. Farbowałam jedną za drugą, a na dodatek ja potrzebuje dwóch farb zawsze bo jedna mi nie starcza, mam za grube włosy... Raz zafarbowałam 6 farbami w tygodniu. Teraz ogólnie chciałbym mieć jeszcze trochę bardziej blond, i jaśniejszy, bo ten ma odcień rudego... A co myślicie o fryzurze? Jaka by mi pasowała?
sarka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.