Ginekolog gorzów wlkp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 13:48   #1
KamilaKamilaKamila
Raczkowanie
 
Avatar KamilaKamilaKamila
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 30
Question

Ginekolog gorzów wlkp


WITAJCIE DZIEWCZYNY
POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY, SZUKAM DOBREGO GINEKOLOGA W GORZOWIE WLKP NAJLEPIEJ NA NFZ. MIESZKAM W TYM MIEŚCIE 5 LAT I MIAŁAM GINEKOLOGA DO KTÓREGO ZAWSZE CHODZIŁAM, ALE ROBIŁAM TYLKO CYTOLOGIĘ I BRAŁAM RECEPTĘ, A JAK SIĘ OKAZAŁO, ŻE JEST COŚ NIE TAK TO MÓJ "GINEKOLOG" BEZ BADAŃ POWIEDZIAŁ, ŻE MAM ALBO RAKA PIERSI ALBO GUZA MÓZGU SZUKAM TERAZ KOGOŚ KTO SIĘ MNĄ ZAJMIE PROFESJONALNIE....POTRZEB UJĘ KOGOŚ NAPRAWDĘ KOMPETENTNEGO BO PO TAMTYM "GINEKOLOGU" BYŁAM JUŻ U 3 I OKAZALI SIĘ STRASZNI..... NIE CHCĘ TU RZUCAĆ NAZWISKAMI BO NIE CHODZI MI O OCZERNIANIE...ALE POTRZEBUJĘ POMOCY!
CZEKAM NA WASZE ODPOWIEDZI
DZIĘKUJĘ
KAMILA
KamilaKamilaKamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:10   #2
ali7222
Przyczajenie
 
Avatar ali7222
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 3
Dot.: Ginekolog gorzów wlkp

Witaj. Jestem z Gorzowa,mogę z czystym sumieniem polecic Ci moją panią doktor. Leczę sie u niej trzy lata i jestem naprawdę zadowolona,że do niej trafiłam. Przyjmuje prywatnie ,ale nie zdziera jak inni doktorkowie w naszym mieście, jeśli jestes zainteresowana pisz na priv, pozdrawiam
ali7222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 11:37   #3
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Ginekolog gorzów wlkp

Cytat:
Napisane przez KamilaKamilaKamila Pokaż wiadomość
WITAJCIE DZIEWCZYNY
POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY, SZUKAM DOBREGO GINEKOLOGA W GORZOWIE WLKP NAJLEPIEJ NA NFZ. MIESZKAM W TYM MIEŚCIE 5 LAT I MIAŁAM GINEKOLOGA DO KTÓREGO ZAWSZE CHODZIŁAM, ALE ROBIŁAM TYLKO CYTOLOGIĘ I BRAŁAM RECEPTĘ, A JAK SIĘ OKAZAŁO, ŻE JEST COŚ NIE TAK TO MÓJ "GINEKOLOG" BEZ BADAŃ POWIEDZIAŁ, ŻE MAM ALBO RAKA PIERSI ALBO GUZA MÓZGU SZUKAM TERAZ KOGOŚ KTO SIĘ MNĄ ZAJMIE PROFESJONALNIE....POTRZEB UJĘ KOGOŚ NAPRAWDĘ KOMPETENTNEGO BO PO TAMTYM "GINEKOLOGU" BYŁAM JUŻ U 3 I OKAZALI SIĘ STRASZNI..... NIE CHCĘ TU RZUCAĆ NAZWISKAMI BO NIE CHODZI MI O OCZERNIANIE...ALE POTRZEBUJĘ POMOCY!
CZEKAM NA WASZE ODPOWIEDZI
DZIĘKUJĘ
KAMILA
Wyniki wyszukiwania w wątku o polecanych ginekologach https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=26990010
Złe doświadczenia warto opisać tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81713
I prośba - nie pisz wielkimi literami, w netykiecie to oznacza krzyk a poza tym źle się to czyta.
Powodzenia
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.