Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 11:53   #4621
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja tego modelu nie mam, mam bodajże Kindle 5, taki najbardziej klasyczny. Nie wiem czy w ogóle zastanawiasz się nad czytnikiem czy nad konkretnym modelem. Jak po prostu nad czytnikiem, to polecam z całego serca. Ja kocham czytać w podróży, w tramwaju - wszędzie, a noszenie książek było męczące.

Ja mam tego 5, a znajomym polecałam również i kupili modele różniaste, wszyscy ze wszystkich byli totalnie zadowoleni.
kindle Milko ja tez polecam tez mam tego klasyka 5 i jestem zadowolona. jak kiedys umrze to pewnie wymienie na innego, na razie nie czuje potrzeby funkcja podswietlania jest spoko, ale z 2 strony klasyczna książka też mi sama nie świeciła, więc da się przeżyć
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Miałam zwykły, miałam bo właśnie się popsuł. I polecam z całego serca, uwielbiam czytniki. Choć, tak zupełnie na marginesie, potwierdza się u mnie to, co kiedyś czytałam, że papierowe książki dłużej zostają w głowie Wszystkie książki, z których chcę się czegoś nauczyć czytam w papierze, rozrywkę - w czytniku
ja tez tak mam, ale do tego ja musze sobie zaznaczyc cos na kolorowo czytalam w ogole o jakichs badaniach w tym temacie i pokolenie, ktore obecnie jest w podstawowkach lub mlodsze prawdopodobnie nie bedzie juz tak mialo - taka zaleznosc dotyczy nas wszystkich wychowanych na papierze i mozg jakos nie moze ogarniac, ze jak nie masz kartek i ich nie przewracasz to to wazna informacja a nie ogladanie glupiej tv na przyklad
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
brawo Ty




Beato, a co to za promo ?
bylo jakies dosc mocne promo ale to juz chyba jakis czas temu


ja zauwazylam tylko w kindlu taki minus, ze daje mniej czasu ksiazkom na zaciekawienie mnie. ma sie tam kilkadziesiat ksiazek. jak mialam papierowa i np z nia gdzies jechalam i nawet pierwsze kilkadziesiat stron nie robilo szału to jakos sie czlowiek zmuszal, bo juz ta ksiazka jest a z kindlem mam tak, ze jak cos mnie nie porwie to stwierdzam ze pozniej przeczytam i ide do kolejnej ksiazki [a tamta zwykle sie nie moze doczekac tego pozniej ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:53   #4622
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Jakas super obnizka byla przez kilka dni chyba ze 2 miesiace temu . Zaplacilam wtedy niecale 104 euro. Wiecej ni wiem
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 12:36   #4623
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dzięki dziewczyny No nic, mój kindle poległ całkiem niedawno, więc pewnie i tak bym nie brała. Swoją drogą czego ja z nim nie robiłam
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 13:19   #4624
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja swojego paperwhite kupilam na rtveuroagd
Ale nijak nie moglam sie do niego przekonac. Sprzedalam na All
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:03   #4625
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi na temat Kindle.
Muszę się jeszcze przejść do jakiegoś sklepu i go zobaczyć na żywo.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja swojego paperwhite kupilam na rtveuroagd
Ale nijak nie moglam sie do niego przekonac. Sprzedalam na All
Ranko, a jak Ci szła współpraca z OSX? Czytałam, że miałaś jakieś problemy, ale udało Ci się je rozwiązać czy porzuciłaś go między innymi i z tego powodu?

Ja się cały czas waham, bo nie wiem jak będzie przebiegać współpraca Kindle z Mac. Opcja iBooks w OSX działa świetnie, w połączeniu z iCloud to już pełen komfort.

Zastanawiałam się też nad zakupem iPada mini (bo duży jest za duży i służy całej mojej rodzinie), no ale to już sporo wyższy wydatek (na który w tej chwili nie mogę sobie pozwolić), no i jeśli chciałabym więcej czytać to pewnie bym się trochę męczyła.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;62287371]Milko, melduje, ze udalo mi sie. Jestem strzaskana na mahon (jak ma moje mozliwosci). Jestem na poziomie miedzy NC15 a NC20 pi razy drzwi. Szalenstwo .

Dobrym pomyslem bylo rozcieranie niektorych miejsc gestym pedzlem do pudru; szyje, dlonie, lokcie i kolana "robilam" pedzlem. Oprocz lokci, ktore wyszly bardzo ciemne (lokcie mam ciemne nawet jak jestem blada) to nie mam zadnych zaciekow i plam - nawet na plecach.
----------------------------------------------------------
Nie wzielam tylko pod uwage braku podkladu. Wszystko, co mam jest za jasne (tym bardziej, ze podklady na mnie jasnieja). Znajde jakis tani podklad, ktory nadaje sie do uzytku? Bourjois cos ma godnego, co nie wysuszy, matuje i nieco kryje?[/QUOTE]
Super! Gratuluję I bardzo się cieszę, że wszystko poszło gładko. Ciekawa opcja z tym pędzlem, poszukam może mam jakiś, którego nie będzie mi szkoda.
A jak odcień - wpada w pomarańcz?
Jak sobie dałaś radę z plecami?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:46   #4626
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;62287371]Milko, melduje, ze udalo mi sie. Jestem strzaskana na mahon (jak ma moje mozliwosci). Jestem na poziomie miedzy NC15 a NC20 pi razy drzwi. Szalenstwo .

Dobrym pomyslem bylo rozcieranie niektorych miejsc gestym pedzlem do pudru; szyje, dlonie, lokcie i kolana "robilam" pedzlem. Oprocz lokci, ktore wyszly bardzo ciemne (lokcie mam ciemne nawet jak jestem blada) to nie mam zadnych zaciekow i plam - nawet na plecach.
[/QUOTE]



Jamesik, a jak nogi wyszły? ja mam blade te nogi koszmarnie zawsze dobrązawiam balsamami, ale może bym sobie czymś takim zrobiła
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 15:36   #4627
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dla mnie paperwhite jest lepszy tylko pod względem oświetlenia , co do funkcjonalności wolałam classica , guziczki do przerzucania stron były dla mnie wygodniejsze niż dotykowo.
p
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-06-27 o 15:38
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 18:29   #4628
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;62287371]Milko, melduje, ze udalo mi sie. Jestem strzaskana na mahon (jak ma moje mozliwosci). Jestem na poziomie miedzy NC15 a NC20 pi razy drzwi. Szalenstwo .

Dobrym pomyslem bylo rozcieranie niektorych miejsc gestym pedzlem do pudru; szyje, dlonie, lokcie i kolana "robilam" pedzlem. Oprocz lokci, ktore wyszly bardzo ciemne (lokcie mam ciemne nawet jak jestem blada) to nie mam zadnych zaciekow i plam - nawet na plecach.
----------------------------------------------------------
Nie wzielam tylko pod uwage braku podkladu. Wszystko, co mam jest za jasne (tym bardziej, ze podklady na mnie jasnieja). Znajde jakis tani podklad, ktory nadaje sie do uzytku? Bourjois cos ma godnego, co nie wysuszy, matuje i nieco kryje?[/QUOTE]
Gratulacje
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:33   #4629
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Czy jest teraz jakiś kod -20% do Sephory?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:51   #4630
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Czy jest teraz jakiś kod -20% do Sephory?
answ416
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:04   #4631
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
answ416
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 20:59   #4632
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi na temat Kindle.

Muszę się jeszcze przejść do jakiegoś sklepu i go zobaczyć na żywo.





Ranko, a jak Ci szła współpraca z OSX? Czytałam, że miałaś jakieś problemy, ale udało Ci się je rozwiązać czy porzuciłaś go między innymi i z tego powodu?



Ja się cały czas waham, bo nie wiem jak będzie przebiegać współpraca Kindle z Mac. Opcja iBooks w OSX działa świetnie, w połączeniu z iCloud to już pełen komfort.



Zastanawiałam się też nad zakupem iPada mini (bo duży jest za duży i służy całej mojej rodzinie), no ale to już sporo wyższy wydatek (na który w tej chwili nie mogę sobie pozwolić), no i jeśli chciałabym więcej czytać to pewnie bym się trochę męczyła.





Super! Gratuluję I bardzo się cieszę, że wszystko poszło gładko. Ciekawa opcja z tym pędzlem, poszukam może mam jakiś, którego nie będzie mi szkoda.

A jak odcień - wpada w pomarańcz?

Jak sobie dałaś radę z plecami?

Chodzi o MaC? Caly czas posiadam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 23:26   #4633
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
brawo Ty
Brawo ja .



Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Super! Gratuluję I bardzo się cieszę, że wszystko poszło gładko. Ciekawa opcja z tym pędzlem, poszukam może mam jakiś, którego nie będzie mi szkoda.
A jak odcień - wpada w pomarańcz?
Jak sobie dałaś radę z plecami?
Dziekuje .

Nie, nie wpada w pomarancz.

Co do plecow to ledwo dalam rade. Przydalaby sie jakas gimnastyka, bo ciezko bylo mi sie wygiac . Nakladalam produkt na plecy rekawica. Jak nie moglam sie sie wygiac to obracalam rekawce (czesc do smarowania zamiast "lezec" na wnetrzu dloni "lezala" na wierzchu) - inaczej nie dalabym rady. Poza tym dlugo rozcieralam "na wszelki wypadek" .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Jamesik, a jak nogi wyszły? ja mam blade te nogi koszmarnie zawsze dobrązawiam balsamami, ale może bym sobie czymś takim zrobiła
A nogi wyszly dobrze. Balsamami sie nie moge brazowic, bo wychodza mi plamy. Poza tym sa za ciemne. Teraz jest ok.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Gratulacje
Dziekowac .

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Kusi nie ten puder, ktory ma zastepowac bronzer i przy okazji dzialac jak lekki samoopalacz.

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...A8773DFA.wfr2j
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 00:56   #4634
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Jamesik dziękuję! muszę się temu przyjrzeć skoro nogi wyszły fajnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 01:39   #4635
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Chodzi o MaC? Caly czas posiadam
Wiem Ale jak Ci szła współpraca kindla z makiem, było ok?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 07:04   #4636
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi na temat Kindle.
Muszę się jeszcze przejść do jakiegoś sklepu i go zobaczyć na żywo.


Ranko, a jak Ci szła współpraca z OSX? Czytałam, że miałaś jakieś problemy, ale udało Ci się je rozwiązać czy porzuciłaś go między innymi i z tego powodu?

Ja się cały czas waham, bo nie wiem jak będzie przebiegać współpraca Kindle z Mac. Opcja iBooks w OSX działa świetnie, w połączeniu z iCloud to już pełen komfort.

Zastanawiałam się też nad zakupem iPada mini (bo duży jest za duży i służy całej mojej rodzinie), no ale to już sporo wyższy wydatek (na który w tej chwili nie mogę sobie pozwolić), no i jeśli chciałabym więcej czytać to pewnie bym się trochę męczyła.


Super! Gratuluję I bardzo się cieszę, że wszystko poszło gładko. Ciekawa opcja z tym pędzlem, poszukam może mam jakiś, którego nie będzie mi szkoda.
A jak odcień - wpada w pomarańcz?
Jak sobie dałaś radę z plecami?
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wiem Ale jak Ci szła współpraca kindla z makiem, było ok?
ja nie mam mac [niestety ] ale powiem tak - mam ipada mini i kindla i jednak lepiej czyta sie na kindlu zwlaszcza na dworze gdzie ipad wiadomo dostosowuje ekran do jasnosci, ale nadal w sloncu ciezko sie czyta. do tego bateria - mini ma super baterie [a mam pierwszego, ktory ma juz dobrych kilka lat i nadal swietnie trzyma, zeby nie bylo], ale nie moze sie to rownac z kindlem, ktory uzywany trzyma miesiac. i jeszcze jedna rzecz o ktorej myslalam kupujac kindle mimo, ze mialam mini - ja lubie czytac na wakacjach, na plazy i myslalam sobie o tym, ze np zostawienie kindla za kilkaset zł bez opieki kiedy pojde sie kąpać wydaje sie lepsza opcja niz miniak za 2 tysiaki

co do przerzucania - ja zalozylam sobie konto na kindle [automatycznie sie to dzieje kiedy go rejestrujesz] i ksiazki wysylam mailem na ten adres kindlowy [tam jest tak, ze podajesz z ktorego adresu moze on odbierac maile, wiec nie ma ryzyka, ze zasypie Cie spam], synchronizuje z wifi i juz wszystko jest kocham rozwiazania bezkablowe
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 10:09   #4637
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jamesik dziękuję! muszę się temu przyjrzeć skoro nogi wyszły fajnie
Wyslalam Ci fote mmsem. Mam nadzieje, ze moje grube giry Cie nie przerazily .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 15:45   #4638
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wiem Ale jak Ci szła współpraca kindla z makiem, było ok?

Tak, jak najbardziej nie moglam narzekac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 16:54   #4639
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;62322046]
Nie, nie wpada w pomarancz.

Co do plecow to ledwo dalam rade. Przydalaby sie jakas gimnastyka, bo ciezko bylo mi sie wygiac . Nakladalam produkt na plecy rekawica. Jak nie moglam sie sie wygiac to obracalam rekawce (czesc do smarowania zamiast "lezec" na wnetrzu dloni "lezala" na wierzchu) - inaczej nie dalabym rady. Poza tym dlugo rozcieralam "na wszelki wypadek" .



A nogi wyszly dobrze. Balsamami sie nie moge brazowic, bo wychodza mi plamy. Poza tym sa za ciemne. Teraz jest ok.[/QUOTE]
To niezłą gimnastykę uprawiałaś Chyba też tak będę musiała. Tylko czekam na chwilę wytchnienia, żeby porządnie peeling zrobić i potem zaaplikować brąz piankę U mnie jak zwykle pogoń za chwilą wolnego, ale do końca tygodnia dam radę

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja nie mam mac [niestety ] ale powiem tak - mam ipada mini i kindla i jednak lepiej czyta sie na kindlu zwlaszcza na dworze gdzie ipad wiadomo dostosowuje ekran do jasnosci, ale nadal w sloncu ciezko sie czyta. do tego bateria - mini ma super baterie [a mam pierwszego, ktory ma juz dobrych kilka lat i nadal swietnie trzyma, zeby nie bylo], ale nie moze sie to rownac z kindlem, ktory uzywany trzyma miesiac. i jeszcze jedna rzecz o ktorej myslalam kupujac kindle mimo, ze mialam mini - ja lubie czytac na wakacjach, na plazy i myslalam sobie o tym, ze np zostawienie kindla za kilkaset zł bez opieki kiedy pojde sie kąpać wydaje sie lepsza opcja niz miniak za 2 tysiaki

co do przerzucania - ja zalozylam sobie konto na kindle [automatycznie sie to dzieje kiedy go rejestrujesz] i ksiazki wysylam mailem na ten adres kindlowy [tam jest tak, ze podajesz z ktorego adresu moze on odbierac maile, wiec nie ma ryzyka, ze zasypie Cie spam], synchronizuje z wifi i juz wszystko jest kocham rozwiazania bezkablowe
O, dzięki Iliosku za opis procedury. Też bardzo lubię rozwiązania bezkablowe. Na plus Kindla przemawia jeszcze to, że nie ma on takiego połączenia z netem jak tablet i służy do czytania, a nie rozpraszania uwagi innymi aplikacjami

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tak, jak najbardziej nie moglam narzekac
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 16:59   #4640
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

ma któraś moze paletki Kat Von D
http://www.katvondbeauty.com/complex...tte/21200.html
http://www.katvondbeauty.com/shop-al...tte/21712.html

warto kupić?
obie czy jedną - którą?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 18:05   #4641
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Pytanie takie. Czy zielona maska Glamglow jest warta zachodu? No dobra, pieniędzy, a nie zachodu Bo jest w promo w S.

A jeśli nie zielona, to która?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 18:07   #4642
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Pytanie takie. Czy zielona maska Glamglow jest warta zachodu? No dobra, pieniędzy, a nie zachodu Bo jest w promo w S.

A jeśli nie zielona, to która?
Zielona jest warta max 20zł Za zapach (jak ktoś lubi jabłkowe landrynki) i przyjemne stosowanie - u mnie nie robiła kompletnie nic, absolutnie zero efektu

Bierz białą
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 18:36   #4643
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Pytanie takie. Czy zielona maska Glamglow jest warta zachodu? No dobra, pieniędzy, a nie zachodu Bo jest w promo w S.

A jeśli nie zielona, to która?
Mnie wyszczypała za to czarną bardzo lubię

Byłam w Douglasie i przyjrzałam się pędzlom BB - nic specjalnego, mają dość twarde, sztywne włosie. Przynajmniej te, które oglądałam... Macowe na stoisku obok były o niebo milsze w dotyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 18:57   #4644
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ma któraś moze paletki Kat Von D
http://www.katvondbeauty.com/complex...tte/21200.html
http://www.katvondbeauty.com/shop-al...tte/21712.html

warto kupić?
obie czy jedną - którą?
A gdzie chcesz kupić? KVD nie wysyła do PL niestety
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 23:55   #4645
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wszystkie oferty w zasięgu ręki.
Pobierz Aplikację Douglas i bądź na bieżąco, gdziekolwiek będziesz tego lata!

Tylko w tym tygodniu dodatkowo otrzymasz 20% rabatu na wszystko*, co w niej wybierzesz.
Wystarczy wpisać kod MOBI20.

*Rabaty nie łączą się.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 06:55   #4646
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A gdzie chcesz kupić? KVD nie wysyła do PL niestety
prawdopodobnie poproszę znajomego, który przyjeżdża do pl
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 07:59   #4647
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To niezłą gimnastykę uprawiałaś Chyba też tak będę musiała. Tylko czekam na chwilę wytchnienia, żeby porządnie peeling zrobić i potem zaaplikować brąz piankę U mnie jak zwykle pogoń za chwilą wolnego, ale do końca tygodnia dam radę


O, dzięki Iliosku za opis procedury. Też bardzo lubię rozwiązania bezkablowe. Na plus Kindla przemawia jeszcze to, że nie ma on takiego połączenia z netem jak tablet i służy do czytania, a nie rozpraszania uwagi innymi aplikacjami


a to tez racja
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
prawdopodobnie poproszę znajomego, który przyjeżdża do pl
ja nie mam, ale kup obie, bo bardzo chetnie poznam obiektywne opinie na ten temat!
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:20   #4648
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a to tez racja

ja nie mam, ale kup obie, bo bardzo chetnie poznam obiektywne opinie na ten temat!

właśnie dumam czy kupować którąkolwiek, bo w sumie żadna nie jest mi potrzebna
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 14:31   #4649
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

O, Luna mini za 299 zł (-40%), jeśli któraś jeszcze nie ma to aż żal nie klikać
Edit: ale na razie niedostępna
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 09:02   #4650
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
O, Luna mini za 299 zł (-40%), jeśli któraś jeszcze nie ma to aż żal nie klikać
Edit: ale na razie niedostępna
Pewnie znowu jakis blad D. i nie wiedza jak z niego wybrnac

W S. jest fajna wyprzedaz. Upolowalam pedzel z MUFE.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.