Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-13, 18:09   #4021
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Napisałam "Serdecznie dziekuję za kijową wysyłkę paczki z boxem via poczta polska. Od piatku wg śledzenia paczka w moich okolicach - wczoraj zero dostarczenia, dzisiaj to samo - poza tym zero jakiegokowliek telefonu od /do kuriera, maila, informacji gdzie ewntualnie dzwonic aby odebrać paczkę. Za to tracking jest wielce ciekawy - paczką jak nie w rozdzielni to między roznymi pocztami krązy - nie mogą sie zdecyować czy mi ja wydac? Wstyd i skandal Sephoro. Straciliscie stała klientkę."

I ledwo skończyłam pisac i wklepałam entera a oni mi kazali podac na pw nr zamówienia zobaczymy co dalej

Ale dobrze mi poradziłas

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



w tikeju od kilku dni halloween na pólkach rządzi - tez przegieli?

no zobaczymy co Ci odpiszą może dostaniesz jako rekompensatę purchaboxa albo coś


a tak właśnie: co to jest ten "chmielowy box" o którym była mowa ostatnio?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 18:10   #4022
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
N
w tikeju od kilku dni halloween na pólkach rządzi - tez przegieli?
Halloween jakby 2 miesiące wcześniej .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 18:13   #4023
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Halloween jakby 2 miesiące wcześniej .
Ale nie wiadomo ile dokąłdnie jzu tam zalega im

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no zobaczymy co Ci odpiszą może dostaniesz jako rekompensatę purchaboxa albo coś
Odpisali ze sprawdza co jest grane, ja im sie teraz zale, ze jzu mi sie nie chce tej paczki, bo od poniedzialku czekam jak na szpilkach i zonk, a oni, ze przepraszaja i wszytsko sprawdza.

A łaski bzy, niech daja lepiej jakies znizki na szanele
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 18:18   #4024
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale nie wiadomo ile dokąłdnie jzu tam zalega im

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------



Odpisali ze sprawdza co jest grane, ja im sie teraz zale, ze jzu mi sie nie chce tej paczki, bo od poniedzialku czekam jak na szpilkach i zonk, a oni, ze przepraszaja i wszytsko sprawdza.

A łaski bzy, niech daja lepiej jakies znizki na szanele
negocjuj!!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 18:20   #4025
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Lena a co tam masz?pisz mi tu!
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 18:21   #4026
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a tak właśnie: co to jest ten "chmielowy box" o którym była mowa ostatnio?
Chmielny box to zestaw 6 różnych piw z zagranicznych i małych, lokalnych browarów, skład nieznany, jak w be glossy, shinybox, itp. Zamówiłam w prezencie TŻ-towi, koneserowi piw; mam nadzieję, że czymś go zaskoczą.

Dlaczego faceci są tacy trudni w obdarowywaniu ? Nie mogli by lubić kosmetixów czy ciuchów?! Mój chyba nie może .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 18:28   #4027
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
negocjuj!!!
Zamiast negocjacji uszłyszałam, ze paczka jutro powinna u mnie byc, ale ja jej juz nie odbiorę, bo po tylu dniach wozenia jej w samochodach w takich wysokich temperaturach i rzucania po dzielniach to te kosmetyki do d*** sie nie beda nadawac...a perfumy sie ugotują i szybko do wywalenia beda.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 18:31   #4028
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chmielny box to zestaw 6 różnych piw z zagranicznych i małych, lokalnych browarów, skład nieznany, jak w be glossy, shinybox, itp. Zamówiłam w prezencie TŻ-towi, koneserowi piw; mam nadzieję, że czymś go zaskoczą.

Dlaczego faceci są tacy trudni w obdarowywaniu ? Nie mogli by lubić kosmetixów czy ciuchów?! Mój chyba nie może .
aaa dobre!!!
może tż kupię na dzień chłopaka?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 18:37   #4029
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
aaa dobre!!!
może tż kupię na dzień chłopaka?
subclub.pl/chmielnybox - tylko mało opinii jest, bo to świeża sprawa, ja zaryzykowałam, bo nie miałam lepszego pomysłu na prezent .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 18:51   #4030
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Odebrałam
Cudeńko
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Śliczny kolor ma

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Gratuluje zamowien
Rotkohl, nie potrafie pisac tak pieknie jak dziewczyny, wiec podpisuje sie pod tym co juz napisaly i dodam emotke

Chcialam tylko wpasc sie przywitac, dzisiaj ledwo w pracy pracowalam, bo pochlanialy mnie mysli o mojej babci, wczoraj pojechalam z nia na ostry dyzur - stwierdzono niewydolnosc nerek zostawili ja na noc, bylam w domu o polnocy a i tak szybko poszlo... zaraz znowu jade do szpitala dowiezc jej kilka rzeczy. Oby wyszlo, ze to nie przewlekle albo gorzej
Na szczescie troche nastroj mi polepszyl kurier z bucikami MK z Zalando sa przesliczne! Załącznik 6641086Załącznik 6641091Załącznik 6641096

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sliczne są,ile płaciłaś?
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Na amerykańskiej stronie Too Faced już Boże Narodzenie



Ale się zdenerwowałam... W boxie flakon Givenchy przyszedł bez korka całe pudełeczko się klei, wszystko intensywnie ty pachnie... jak tu szminę nałożyć? Nawet strach kredki do oczu użyć w takim wypadku

Idę skrobać paszkwila! dobrze, że zamówienie wrzucili mi luzem a nie do pudełka z boxem, i tylko kartoniki pachną
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 18:54   #4031
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Teraz to już musisz nauczyć się z tym żyć, bo tak jak było przed ślubem tak jest i po.... nie zmieni sie nic
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 18:56   #4032
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Lidia znany lekarz to najgorszy portal,lekarze usuwaja sami negi,moderuja to


Niemniej ciekawa jestem tego
to nie wiedziałam, ja zawsze się tym kierowałam
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:14   #4033
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Odebrałam
Piękna butelka

Angel_007 Zdrówka


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Też zaczynam się bać tego wątku bardziej niż Ziobry.



Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
klask i:





myłam kosz tzn wiaderko, worek połozyłam nowy na podłogę w oczekiwaniu na wyschnięcie plastiku, kot mi właził
wywaliłam go, ale próbował się w skorupkach od jajek umościć, dopiął swego
wyjęłam mu czysty worek, rozłożyłam obok, leży w nim dumny i blady, boszzzz


Cudny

liv87 Śliczne buty Trzymam kciuki za zdrowie Babci.


[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65243276]Treść usunięta[/QUOTE]

, żeby boxa nowego z super prezentem dosłali.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-09-13 o 19:15
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:18   #4034
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
to nie wiedziałam, ja zawsze się tym kierowałam
No niestety tak jest, ważne ze udawało ci się trafiać
Niby bardziej wiarygodne sa fora, ale tam tez lekarze grzebia i wszędzie działa marketing szeptany
Internet to dobre i zarazem złe narzędzie najpewniejsze jest poznanie pacjentek,czy w necie czy w swoim otoczeniu, wiadomka
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:23   #4035
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dowlokłam się do Was. Cudem. Jestem mega zarobiona, w delegacji, w dodatku zmęczona i chora. Ledwo na nogach stoję, ale mam zapewnioną pracę na jakieś 20h na dobę. Chcę już piątek wieczór

W domu czeka na mnie paczka z boxem S., ciekawe czy wszystko zapakowali jak należy

Zauważyłam, że mam na policzku taką kaszkę podskórną. Nie wiem co z tym zrobić- czy pomoże biała GlamGlow na to, czy walczyć z tym czymś mocniejszym Wygląda to źle w mojej ocenie. Nawet nie wiem jaka może być przyczyna tej kaszki

Zdenkowałam ostatni korektor pod oczy- nie wiem co kupić. Potrzebuję czegoś mocno kryjącego, ale żadnego tynku, żeby mi nie osiadł w liniach mimicznych. Co brać?

Ściskam was wszystkie mocno, poradzicie sobie ze wszystkimi problemami
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:29   #4036
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:30   #4037
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dowlokłam się do Was. Cudem. Jestem mega zarobiona, w delegacji, w dodatku zmęczona i chora. Ledwo na nogach stoję, ale mam zapewnioną pracę na jakieś 20h na dobę. Chcę już piątek wieczór

W domu czeka na mnie paczka z boxem S., ciekawe czy wszystko zapakowali jak należy

Zauważyłam, że mam na policzku taką kaszkę podskórną. Nie wiem co z tym zrobić- czy pomoże biała GlamGlow na to, czy walczyć z tym czymś mocniejszym Wygląda to źle w mojej ocenie. Nawet nie wiem jaka może być przyczyna tej kaszki

Zdenkowałam ostatni korektor pod oczy- nie wiem co kupić. Potrzebuję czegoś mocno kryjącego, ale żadnego tynku, żeby mi nie osiadł w liniach mimicznych. Co brać?

Ściskam was wszystkie mocno, poradzicie sobie ze wszystkimi problemami
Bierz korektor Narsa i nawet się nie zastawiaj, nie miałam jeszcze takiego korektora, kryje plus rozświetla, pełen photoshop pod oczami, cud.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:36   #4038
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:38   #4039
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65256216]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja już miałam wiele różnych ale takiego czegoś to nie widziałam jeszcze, nie wiem co oni tam dodali ale to jest magia
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 19:38   #4040
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65256216]Treść usunięta[/QUOTE]

A ja od dawna trułam ze korektor narsa jest swietny , to nikt nie chciał słuchać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:39   #4041
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
No niestety tak jest, ważne ze udawało ci się trafiać
Niby bardziej wiarygodne sa fora, ale tam tez lekarze grzebia i wszędzie działa marketing szeptany
Internet to dobre i zarazem złe narzędzie najpewniejsze jest poznanie pacjentek,czy w necie czy w swoim otoczeniu, wiadomka
Popieram ile to się dobrego naczytałam o lekarzach, którzy okazali się być strasznymi chamami w rzeczywistości
Niestety antyreklama chyba też działa, bo na jakiejś takiej stronie widziałam mojego ulubionego lekarza z samymi super ocenami i opisami + kilkadziesiąt ocen negatywnych, bez żadnego opisu chyba się nie chciało nikomu przyłożyć


Aabelia, nie zacytowało mi liczę na to, że się ładnie zrefundują, bo chyba tylko olejek nuxe przetrwał, szkło nie wciągnęło zapachu i zakrętka szczelna nawet kremy śmierdzą, a w sumie to one m nie skusiły dobrze, że to tylko 4ml, ostatnio były zapachy po 5 ml
dam znać jak poszła batalia

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dowlokłam się do Was. Cudem. Jestem mega zarobiona, w delegacji, w dodatku zmęczona i chora. Ledwo na nogach stoję, ale mam zapewnioną pracę na jakieś 20h na dobę. Chcę już piątek wieczór

W domu czeka na mnie paczka z boxem S., ciekawe czy wszystko zapakowali jak należy

Zauważyłam, że mam na policzku taką kaszkę podskórną. Nie wiem co z tym zrobić- czy pomoże biała GlamGlow na to, czy walczyć z tym czymś mocniejszym Wygląda to źle w mojej ocenie. Nawet nie wiem jaka może być przyczyna tej kaszki

Zdenkowałam ostatni korektor pod oczy- nie wiem co kupić. Potrzebuję czegoś mocno kryjącego, ale żadnego tynku, żeby mi nie osiadł w liniach mimicznych. Co brać?

Ściskam was wszystkie mocno, poradzicie sobie ze wszystkimi problemami
Trzymam kciuki, za posiadanie korka w Givenchy

Korektor chyba bym brała NARSowy teraz Never poleca namiętnie i dziko ale poczekam, aż mi się będzie kończyć

Nie wiem, czy GG sobie poradzi z podskórnymi grudkami... One nie są pod taką całkiem cienką błonką jak takie zwykłe syfki, tylko pod nieco grubsza warstwą skóry, prawda? obstawiałabym jednak coś mocniejszego, ew. oczyszczanie mechaniczne w jakimś gabinecie
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:40   #4042
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:44   #4043
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja od dawna trułam ze korektor narsa jest swietny , to nikt nie chciał słuchać
Ja pamietałam i już dawno miałam kupić no ale lepiej późno niż wcale
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:45   #4044
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja już miałam wiele różnych ale takiego czegoś to nie widziałam jeszcze, nie wiem co oni tam dodali ale to jest magia
to ten? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/K...czami/P1281016 jaki masz kolor?

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Popieram ile to się dobrego naczytałam o lekarzach, którzy okazali się być strasznymi chamami w rzeczywistości
Niestety antyreklama chyba też działa, bo na jakiejś takiej stronie widziałam mojego ulubionego lekarza z samymi super ocenami i opisami + kilkadziesiąt ocen negatywnych, bez żadnego opisu chyba się nie chciało nikomu przyłożyć


Aabelia, nie zacytowało mi liczę na to, że się ładnie zrefundują, bo chyba tylko olejek nuxe przetrwał, szkło nie wciągnęło zapachu i zakrętka szczelna nawet kremy śmierdzą, a w sumie to one m nie skusiły dobrze, że to tylko 4ml, ostatnio były zapachy po 5 ml
dam znać jak poszła batalia


Trzymam kciuki, za posiadanie korka w Givenchy

Korektor chyba bym brała NARSowy teraz Never poleca namiętnie i dziko ale poczekam, aż mi się będzie kończyć

Nie wiem, czy GG sobie poradzi z podskórnymi grudkami... One nie są pod taką całkiem cienką błonką jak takie zwykłe syfki, tylko pod nieco grubsza warstwą skóry, prawda? obstawiałabym jednak coś mocniejszego, ew. oczyszczanie mechaniczne w jakimś gabinecie
nie mów że perfumy przyjechały rozlane
To są takie delikatne, podskórne nierówności. Wyglądają mi na jakąś sprawę hormonalną, zaszkodzenie jakimś kosmetykiem albo związane z żywieniem. Coś w ten deseń
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:47   #4045
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Korektor chyba bym brała NARSowy teraz Never poleca namiętnie i dziko ale poczekam, aż mi się będzie kończyć

Nie wiem, czy GG sobie poradzi z podskórnymi grudkami... One nie są pod taką całkiem cienką błonką jak takie zwykłe syfki, tylko pod nieco grubsza warstwą skóry, prawda? obstawiałabym jednak coś mocniejszego, ew. oczyszczanie mechaniczne w jakimś gabinecie
Polecam . Jeszcze jakby taki podkład był to już w ogole brałabym jak Alechandro anakonde do ręki

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65256406]Treść usunięta[/QUOTE]

Tak ten, odcien Vanilla
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:47   #4046
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja pamietałam i już dawno miałam kupić no ale lepiej późno niż wcale
to jestesmy kwita - poelcilas mi puder, a ja korektor
A tak serio, kończa mi sie pryzmy i musze nowy puder, albo nowe pryzmy, albo ... masz coś lepszego do polecenia moze? Nars sypany? Prasowany nic mi nie urwał niestety A to chyba to samo..Czy cos inkszego? O ile cos jest lepsze od przym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-09-13 o 19:48
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:49   #4047
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
...

Liv mam nadzieję ze z babcią wszystko będzie ok śliczne butki
Dziekuje
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiecie co? Pitolę boxa, nich se go sefora i pocztex w 4 litery wsadzą Wczoraj zonk, dzisiaj nikt nie próbował go dostarczyć , wg sledzenia na rozdzielni wisi. Jak dobrze ze za pobraniem brałam, niech się nim udławia, ja już nie chcę


Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
...

Liv87 buty cudne
powodzenia
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Cudeńko

Śliczny kolor ma


Sliczne są,ile płaciłaś?




Ale się zdenerwowałam... W boxie flakon Givenchy przyszedł bez korka całe pudełeczko się klei, wszystko intensywnie ty pachnie... jak tu szminę nałożyć? Nawet strach kredki do oczu użyć w takim wypadku

Idę skrobać paszkwila! dobrze, że zamówienie wrzucili mi luzem a nie do pudełka z boxem, i tylko kartoniki pachną
przecena z 509 na 279 czy jakos tak, ale weszla jeszcze znizka na przecenione, wiec w sumie placilam 211 zl z groszami

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
...

liv87 Śliczne buty Trzymam kciuki za zdrowie Babci.




Jej, śliczny





, żeby boxa nowego z super prezentem dosłali.

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65255921]Treść usunięta[/QUOTE]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:50   #4048
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
to jestesmy kwita - poelcilas mi puder, a ja korektor
A tak serio, kończa mi sie pryzmy i musze nowy puder, albo nowe pryzmy, albo ... masz coś lepszego do polecenia moze? Nars sypany? Prasowany nic mi nie urwał niestety A to chyba to samo..Czy cos inkszego? O ile cos jest lepsze od przym
Hmm nie miałam pudru narsowego, myślę o nim intensywnie ale póki co jeszcze RCMA używam, trochę mi go zostało, no i mam dalej pryzmy w zapasie wiec póki co się wstrzymam . Następnym zakupem chyba właśnie będzie sypki narsowy, słyszałam wiele dobrego o nim i że jest lepszy od tego w kamieniu.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:04   #4049
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Never kusisz tym korektorem dziewczyny ma może któraś marca jacobsa róż air blush: http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...Blush/P2679013 ?
myślę czy go nie wziąć, zamiast tego narsowego różu
Potrzebuję opinii o nim, bo opis ze strony dużo nie mówi "Ten dwukolorowy Air Blush ubiera kości policzkowe jasnym kolorem, naturalnie świetlisty, zainspirowany przez zdrowy blask wytworzony przez zabawę w dziki wieczór."

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2016-09-13 o 20:07
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:09   #4050
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
aaa dobre!!!
może tż kupię na dzień chłopaka?
Zdecydowałaś się ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.