Cv - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-12, 18:36   #31
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Cv

dziewczyny powiedzcie, jesli mam wlasna dzialalnosc a szukam pracy, to pisac to w cv.. bo jak wysylalam to mialam to wpisane, ale teraz sobie mysle, ze mogli odrzucac, bo juz teoretycznie mam prace (firma jest na mnie, ja tam praktycznie nie pracuje, od czasu do czasu pomagam, pieniedzy nei dostaje do reki). jesli to co wpisalam jest zle, to jak zapisac, ze od X roku do obecnie cos tam robie, chodzi mi by zapisac, ze mam jakies doswiadczenie dodatkowo. bo z durgiej strony moglabym napisac, ze juz nie pracuje tam, ale jesli podpisza ze mna umowe, to chyba wyda sie, bo nie bede np placic podwojnie zus... jestem troszke pogubiona w tym, wiec poprosze o pomoc. dziekuje
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 18:46   #32
MHS
Raczkowanie
 
Avatar MHS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radosna Polska
Wiadomości: 145
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie, jesli mam wlasna dzialalnosc a szukam pracy, to pisac to w cv.. bo jak wysylalam to mialam to wpisane, ale teraz sobie mysle, ze mogli odrzucac, bo juz teoretycznie mam prace
imho to atut - dla pracodawcy lepiej, mniejsze koszty już sobie płacisz składki
__________________
Sensem życia jest nadać życiu sens...
MHS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 19:53   #33
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez MHS Pokaż wiadomość
imho to atut - dla pracodawcy lepiej, mniejsze koszty już sobie płacisz składki
tez tak wczesniej mi sie wydawalo, ale ostatnio pomyslalam, ze to moze zle.. no nic dzieki nie bede usuwac z cv
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 12:52   #34
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Cv

Witajcie! mam pytanie dośc dla mnie ważne. W co mam włożyć moje CV? by dac je pracodawcy? w koszulkę i w teczkę taka płaska z metalowym zapięciem? czy takaą papierową z gumką? czy w samej koszulce? a co jeśli moje CV nei mieści się na jeden stronie? zmniejszyć czcionkę i odstępy?

pomóżcie ;(
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:59   #35
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Cv

Czy CV może mieć więcej niż 1 strona? Zbyt mały druk jest nieczytelny... a na jednej stronie nie zmieszczę wszystkiego
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:09   #36
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Czy CV może mieć więcej niż 1 strona? Zbyt mały druk jest nieczytelny... a na jednej stronie nie zmieszczę wszystkiego
tak, CV może mieć więcej niż jedna stronę, ale nie wiecej niż dwie
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 17:16   #37
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Cv

No, na 2 to się zmieszczę spokojnie
Ale chyba lepiej żeby to były 2 strony spięte zszywaczem niż wydrukowane na tej samej kartce po obydwu stronach prawda?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 20:35   #38
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
No, na 2 to się zmieszczę spokojnie
Ale chyba lepiej żeby to były 2 strony spięte zszywaczem niż wydrukowane na tej samej kartce po obydwu stronach prawda?
Prawda.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:44   #39
dosia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: xxx
Wiadomości: 286
Dot.: Cv

Hej, szukam pracy od lipca, czy w Liscie motywacyjnym powinnam o tym wspomniec, czy darowac sobie to??
dosia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 18:26   #40
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez dosia1 Pokaż wiadomość
Hej, szukam pracy od lipca, czy w Liscie motywacyjnym powinnam o tym wspomniec, czy darowac sobie to??
Od lipca 2010 chcesz pracę podjąć czy od lipca 2009 nie możesz jej znaleźć ? Oczywiście żartuję, ale to brzmi dwuznacznie. Domyślam się, że chodzi 0 to pierwsze.

Ja bym o tym nie wspominała... Na wstepie, dokonując selekcji pracodawca może odrzucić takie CV, a w momencie gdy sie spodobasz (nawet gdy mu to nie będzie pasować) może przymknie na to oko.
Poza tym takich informacji raczej nieumieszcza się w liście motywacyjnym... ew. mówi się o tym przy pierwszym bezpośrednim kontakcie.
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 12:19   #41
dosia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: xxx
Wiadomości: 286
Dot.: Cv

pewnie ze o to pierwsze chodzilo nie skojarzylam ze moze to tak zabrzmiec

Wielkie dzieki za odp ;*
dosia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 17:56   #42
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
tak, CV może mieć więcej niż jedna stronę, ale nie wiecej niż dwie
No, a jeśli ktoś się za nic w świecie na dwóch nie zmieści
Ja ma 3 strony, wiem że to dużo, ale mniej nie da rady, no chyba że czcionką 10. Z tym, że te moje trzy strony są baaaardzo czytelnie i graficznie rozplanowane, tak że wystarczy kilkusekundowy rzut okiem i wiadomo o co chodzi. Na około 90% rozmów kwalifikacyjnych moje cv jest chwalone przez pracodawców. Na kilku rozmowach byłam tylko i wyłącznie dzięki temu jak wygląda moje cv (nie spełniając przykładowo wszystkich wymagań).
Tak więc moi drodzy nie ma reguły, ważne żeby było czytelne i pracodawca nie musiał ślęczeć nad nim sporo czasu, bo oni zwykle tego nie lubią i nie robią.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:22   #43
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Cv

Może więc zdradzisz jakie sekrety kryje Twoje CV ? Chyba, że nie chcesz wspierać konkurencji
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:42   #44
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
Może więc zdradzisz jakie sekrety kryje Twoje CV ? Chyba, że nie chcesz wspierać konkurencji
Sekrety? Jest najzwyklejsze w świecie, nie wzorowane na żadnych gotowcach. Po prostu trochę rzeczy się uzbierało do tego cv.
Na pierwszej stronie mam: fotkę, nie no ładniejszą trochę, w białym kołnierzyku nawet, dane personalne (to wiadomo), wykształcenie( też wiadomo co i jak, jeżeli ma to znaczenie w danej pracy to wpisuję tematy prac dyplomowych), ukończone kursy i szkolenia(nazwa kursu, ewentualnie nazwy programów, od kiedy do kiedy, ilość godzin, organizator).
Na drugiej i połowie trzeciej mam doświadczenie zawodowe (od kiedy do kiedy, podstawa zatrudnienia, nazwa pracodawcy, stanowisko, zakres obowiązków<<ogólnie i króciuteńko>>) potem są umiejętności, dodatkowe atuty, zainteresowania i wsio!! Normalne cv.

Graficznie to mam tak: kartka jest jakby pionowo podzielona na dwie części, ta po prawej jest trochę szersza. I począwszy od wykształcenia przez kursy po doświadczenie po lewej stronie mam wpisane daty, a równolegle po prawej daną szkołę, kurs, czy pracę. Nagłówki wytłuszczone, a przy doświadczeniu wytłuszczone mam też nazwy pracodawców, żeby nie było naciapane i to co ważne rzucało się w oczy. Czcionka 12, nagłówki 13, interlinia 1 pkt.

Powyższy opis dla ludzi z dużą wyobraźnią. Mam nadzieję, że zrozumiały . Naprawdę najważniejsze żeby cv było czytelne i to już na pierwszy rzut oka i nie zawierało błędów (żadnych), dopiero potem zauważane jest to co mamy w nim wpisane.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:43   #45
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Cv

Dzięki myślę, że się przyda taki opis na forum

ja do swojego CV nie mam zarzutów, ale ostatnio u mojej kierowniczki przeglądałam CV nowych kandydatów na stanowiska i... tragedia - standardem był brak fotki, brak jakiegokolwiek wytłuszczenia ważnych rzeczy, czcionka ta sama na całym dokumencie, brak znaków interpunkcyjnych, błędy gramatyczne! I pomyśleć, że większość to STUDENCI...
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 07:33   #46
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv

Gorzka, CV moze byc mniejsza czcionka, wtedy sie zmiesci na 2 stronach. Znam osobe, bardzo wysoko postawiona, ktorej CV ma 3 bite strony czcionka 9 !!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 08:04   #47
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Cv

Pumas, teraz sprawdziłam i ja żeby zmieścić się na 2 stronach musiałabym użyć czcionki 9, wtedy mam bite 2 strony. Nawet 11 czy 10 jestem na 2 i pół stronie, a to trochę brzydko wygląda. A ta 9 to znowu trochę przy mała jest dla mnie, bo ja ślepak jestem, nawet ściągi na studia 6 robiłam, a czasem nawet 7.

PS. Wakacje się udały?
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 08:31   #48
sensacjonelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Cv

Witajcie... mam do Was pytanie odnośnie zdjęcia do CV czy zdjęcie musi być wstawione do CV w tym prawym górnym rogu czy mogę wysyłając mejla do pracodawcy dodać większe zdjęcie jako załącznik nie wklejając do swojego CV ?
sensacjonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:14   #49
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
Pumas, teraz sprawdziłam i ja żeby zmieścić się na 2 stronach musiałabym użyć czcionki 9, wtedy mam bite 2 strony. Nawet 11 czy 10 jestem na 2 i pół stronie, a to trochę brzydko wygląda. A ta 9 to znowu trochę przy mała jest dla mnie, bo ja ślepak jestem, nawet ściągi na studia 6 robiłam, a czasem nawet 7.

PS. Wakacje się udały?
Cytat:
Napisane przez sensacjonelka Pokaż wiadomość
Witajcie... mam do Was pytanie odnośnie zdjęcia do CV czy zdjęcie musi być wstawione do CV w tym prawym górnym rogu czy mogę wysyłając mejla do pracodawcy dodać większe zdjęcie jako załącznik nie wklejając do swojego CV ?
Zdjecie powinno byc w CV. Zwykle CV bez zdjecia (nawet, jesli jest dolaczone jako oddzielny zalacznik) sa ignorowane.

Gorzka, moze HRowiec nie jest slepota hehehe Moje CV tez dosc dlugie jest, ale mieszcze sie na 2 str. A jak juz przestane, to powywalam niektore doswiadczenia zawodowe i zostawie tylko te odpowiednie do danej pracy.

Wakacje udane, szkoda, ze tak krotko.... Ale nałapałam słonca, poplywalam w cieplutkim morzu, odpoczelam, a mimo to checi do pracy brak !!!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 23:15   #50
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Cv

Dlaczego CV bez zdjęcia jest ignorowane? Jeśli nie ma informacji, że musi być, to czemu ignorują? Ja nie mam zdjęcia, co za życie :P
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 00:03   #51
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv

a czemu nie masz zdjecia ?
Ignorowane, bo CV jest Twoja wizytówką, a jak kogoś poznać, jeśli nie zna sie jego twarzy ?????
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 00:10   #52
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Cv

Nie mam zdjęcia, bo za czasów, kiedy czytałam o tym, jak powinno wyglądać CV wszędzie były informacje, żeby nie dodawać zdjęcia, jeśli nie jest to zaznaczone w ofercie. A może być takie zrobione w domu na jednolitym tle w bluzce koszulowej itd? Może za 30 razem wyszłoby coś znośnego, u fotografa to nie bardzo.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 00:18   #53
Frankie
Przyczajenie
 
Avatar Frankie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: Cv

Zdjecie powinno byc ... najlepiej takie typowo legitymacyjne. Jeśli uda zrobic Ci się takie domowa cyfrowką, to czemu nie ;-)

Spotkałam się tez z opiniami, ze w zasadzie zalezy to od pracy o ktorą się starasz... jesli jest praca kreatywna, wymagajaca wyobrazni, taka z tych bardziej artystycznych - to zdjecie moze byc bardziej nieformalne.
Kiedys dostalam do poprawki cv znajomego, ktory staral sie o robote w duzej korporacji - zdjecie miał rodzinne, z dziecmi i psem... argument : korporacja ta preferuje gdy pracownicy mają ustabilizowaną sytuację rodzinną ..... he, he, he... ale pracę dostał !
Frankie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 19:36   #54
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Nie mam zdjęcia, bo za czasów, kiedy czytałam o tym, jak powinno wyglądać CV wszędzie były informacje, żeby nie dodawać zdjęcia, jeśli nie jest to zaznaczone w ofercie. A może być takie zrobione w domu na jednolitym tle w bluzce koszulowej itd? Może za 30 razem wyszłoby coś znośnego, u fotografa to nie bardzo.
Ja bym wysłała jednak profesjonalne, od fotografa.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:42   #55
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv

Ja tez bym stawiala na profesjonalne, jednak uwazam, ze takie pod sciana w domu moze byc, pod warunkiem, ze sciany nie masz calej w plakatach
Do pracy luzniejszej moze byc bardziej szalone, byle nie "z reki" Ale zdjecie obowiazkowo!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:52   #56
_olka_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Cv

Mądrze mówicie, to może mi pomożecie. Studiuję zaocznie. Doświadczenia trochę mam, ale chciałabym się "przebranżowić". Ile można pracować "po studencku" . Szukam pracy związanej z kontaktem z ludźmi (od raz odpowiadam - pracę w barach, hotelach itp mam już za sobą:P) i mediami (bezpłatne gazety na skrzyżowaniu też rozdawałam:P), ale coś ambitniejszego. Ostatnio składałam CV do gazety na praktyki (jakieś małe doświadczenei w internetowym pisaniu mam), później agencji reklamowej. No i się nie odezwali (chociaż ciągle czekam przy telefonie). Przypuszczam, że to nie wina mojego CV, a raczej braku doświadczenia, ale wiem, że pasuję do takiej pracy, bo pomysłowy ze mnie ludź, serio, ale jak do diaska mam to napisać w CV? Przecież w takich oficjalnych dokumentach (w LM też) nei ma pola do popisu. A może w wiecie jak przerobić CV, żeby chociaż nim nadrobić brak doświadczenia? Byle dostać się na rozmowę, a tam już sobie poradzę.
_olka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 14:16   #57
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Cv

Ja ostatnio postawiłam na wyrazisty szablon. Taki w miare klasyczny, ale nie nudny i wyróżniajacy się w stosie CV. Stwórz sobie coś takiego poza tym w necie jest mnóstwo rad/filmików jak napisać dobre CV
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 14:44   #58
_olka_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Cv

No myślałam o czyms takie, ale kiedyś byłam na spotkaniu (przy okazji targów pracy) z człowiekiem zajmującym się rekrutacją dla różnych firm i mówił, że kolorowe CV, czy jakieś z dużą ilością podkreśleń, pogrubień itp. wygląda nieprofesjonalnie. I niby można zaszaleć, ale jednak.
No tych gotowych pomysłów wolałabym uniknąć. No bo jednak prawie każdy ma dostęp do nich. A jak zastananiwałam się co powinien sobie pomyśleć koleś czytający to CV, to doszłam do wniosku, że powinno to być coś w stylu: ta dziewczyna to ma dziwne pomysły, wariatka jakaś, ale pozytywna. Zaproszę ją na rozmowę. Bo jednak jak chce pracować w agencji reklamowej, to muszę mieć dziwne pomysły. Ale w drugą stronę też nie chcę przegiąć. A piszę tutaj, bo może któraś z was ma jakieś własne, dziwne pomysły i zechce się nimi podzielic
_olka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 14:58   #59
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Cv

Myślę, że jak starasz się o pracę w tego typu agencjach to w ogóle nie powinnas mieć oporów w stworzeniu odjechanego CV - zaryzykuj w takich agencjach pracuja osoby bardzo kreatywne, na pewno docenią oryginalny szablon.
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 15:27   #60
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv

Uwazam, ze wlasnie w LM masz pole do popisu, do pokazania, jaka jestes szalona i kreatywna.

Co do CV, proponuje wyslac je pocztą polska, w formie kartki pocztowej - jako wstep, zachete do przeczytania tego, co jest na plycie CD - a na plycie - w zaleznosci od umiejetnosci, power point, corel, photoshop, prezentacja, grafika, plakat, cokolwiek. Masz rozmowe pewna jak w banku.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.