Ampulki do mezoterapii mikroiglowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-30, 12:58   #1
kami_84r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1

Ampulki do mezoterapii mikroiglowej


Witam,

Wiem, ze watek mezoterapii pojawia sie czesto, a informacji o niej jest w internecie mnostwo, jednak nie moge nigdzie znalezc dokladnie tego co mnie interesuje 😁 Planuje zrobic szkolenie z mezoterapii mikroiglowej, miejsce szkolenia znalazlam, ale nie mam pojecia jakie preparaty warto kupic, zeby zabieg przynosil fajne efekty Czytalam o kwasie hialuronowym, ktory jest w postaci nieusieciowanej do tego zabiegu i wiekszosc lekarzy twierdzi, ze nie ma wiekszego sensu go stosowac ze wzgledu na to, ze po 2-3 dniach nie ma po nim sladu w skorze 😕 Czy ktoras z was pracuje na kwasie hialuronowym, ktory mimo wszystko daje jakies rezultaty? Jakie koktajle( bede wdzieczna za nazwy firm) polecacie na inne problemy skorne? Nie chce kupic czegos co nie przyniesie efektow, a przeciez o to przede wszystkim chodzi 😋 Bedzie wdzieczna za informacje.
kami_84r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-30 13:58:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.