rozstępy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 17:12   #91
kawenave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 13
Dot.: rozstępy

Ja posiadam rozstępy na wewnętrznej stronie uda. Usuwanie rozstępów to już dłuuga historia, jakieś maści, preparaty oliwki, ostatnio też gdzieś czytałam na temat baniek ale nie wiem czy jest sens wydawać miliony. Ogólnie usuwanie blizn jest chyba możliwe wyłącznie w gabinecie u profesjonalisty. Boje się jedynie, że wydam dużo (piękno kosztuje) a efekty będą takie same. Może jakiś konkretny zabieg? Bo z tego co wyczytałam to albo proponujecie zabiegi laserowe albo maści. Z tego drugiego wolałabym juz zrezygnować a w końcu poczuć się pewniejsza siebie w bieliźnie.
kawenave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 10:25   #92
zinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: rozstępy

Cytat:
Napisane przez kawenave Pokaż wiadomość
Ja posiadam rozstępy na wewnętrznej stronie uda. Usuwanie rozstępów to już dłuuga historia, jakieś maści, preparaty oliwki, ostatnio też gdzieś czytałam na temat baniek ale nie wiem czy jest sens wydawać miliony. Ogólnie usuwanie blizn jest chyba możliwe wyłącznie w gabinecie u profesjonalisty. Boje się jedynie, że wydam dużo (piękno kosztuje) a efekty będą takie same. Może jakiś konkretny zabieg? Bo z tego co wyczytałam to albo proponujecie zabiegi laserowe albo maści. Z tego drugiego wolałabym juz zrezygnować a w końcu poczuć się pewniejsza siebie w bieliźnie.
Ja też mam swoją historię z rozstępami. Mogę Ci polecić za sensowną cenę (chociaż to nie jest tania sprawa) zabiegi mikroigłowe w kształtosferze. Zrobiłam kurację trzech zabiegów i teraz rozstępy widzę tylko pod pewnym kątem jak dobrze szukam
zinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:36   #93
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: rozstępy

Na logikę rzeczywiście najlepszy jest laser, bo nim usuwa się blizny i tatuaże; z tymże na pewno warto iść do lekarza, wybrać sprawdzony gabinet. Jest bardzo dużo chińskich źle skalibrowanych podróbek, które mogą trwale uszkodzić skórę. Ja się akurat rozstępami w ogóle nie przejmuję, traktuję je jako naturalną reakcję skóry na szybki przyrost masy mięśniowej, natomiast zupełnie przypadkowo mogę polecić green peel. Kosmetyczka namawiała mnie na twarz na spłycenie zmarszczek i ujędrnienie, bo na razie kombinuję ze wszystkimi metodami nieinwazyjnymi. Wolę jednak nie robić chemicznych peelingów na twarz, bo kiedyś miałam koszmarną przygodę z takim zabiegiem. Powiedziała mi przy okazji, że taki peeling robi też na rozstępy. Ponieważ cena była przystępna zdecydowałam się wypróbować na pośladkach i udach, a potem ewentualnie na twarzy. Po jednym zabiegu najmłodsze rozstępy zniknęły, starsze sprzed ok. 2 lat stały się widoczne tylko pod określonym kątem, a zamierzchłe - te wzrostowe się znacznie spłyciły!

Sam zabieg jest okropnie nieprzyjemny. Pierwszego dnia leciałam na ibupromie max, a w ogóle takich środków nie używam. Bolesność tj. napięcie i parzenie skóry trwa ok. 2- 3 dni. Po 5 skóra schodzi niemalże płatami, których nie wolno zrywać. Nie można się kąpać przez 5 dni i chodzić na basen, a potem jest ładniutko Na twarz tego na pewno nie zrobię, bo widok moich nóg w trakcie kuracji mnie poraził

Aha, z bardzo inwazyjnych zabiegów robi się dermabrazję tzn. na pewno się ją robi na blizny potrądzikowe, a rozstęp to w gruncie rzeczy blizna.

Edytowane przez Zyta_Flores
Czas edycji: 2014-12-16 o 21:38
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 02:33   #94
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: rozstępy

Jeśli Ibuprom Max wystarczył, aby uśmierzyć ból, to chyba nie jest tak źle. Gorzej pewnie z dyskomfortem... Zaciekawił mnie ten Green Peel, może kiedyś się na niego skuszę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 17:39   #95
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: rozstępy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jeśli Ibuprom Max wystarczył, aby uśmierzyć ból, to chyba nie jest tak źle.
Ja takich środków w ogóle nie biorę i czułam się po nim jak na haju
Na zwichnięty staw i strzaskany paznokieć lekarz mi przepisał ketonal, bo powiedział, że pyralgina będzie za słaba...też wystarczył mi ibuprom max, więc nie wiem, czy jestem miarodajna
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 09:28   #96
AneczkaRak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: rozstępy

Ibuporom max mi nigdy nie pomaga, jak już to ketonal na taki ból się sprawdzi.
AneczkaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 07:41   #97
niepromyska
Przyczajenie
 
Avatar niepromyska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: rozstępy

Hej wam. Udało się którejś z was zwalczyc calkowicie cellulit? Próbuję wszelkimi sposobami (m.in napary, olejki, kremy) i nic KONKRETNEGO.
__________________
Kocham hybrydy
niepromyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 12:59   #98
EwaByczkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 21
Dot.: rozstępy

Cytat:
Napisane przez MartaKociatyn Pokaż wiadomość
Kremy, olejki, balsami działają na naskórek a cellulit pisząc kolokwialnie jest nieprawidłowo zgromadzoną tkanką tłuszczową. Nie ma więc możliwości aby takie preparaty w jakikolwiek sposób zadziałały. Możemy działać od środka- odpowiednio się odżywiając, spożywając dużą ilość wody w ciągu dnia. Do tego aktywność ruchowa (która poprawia nam krążenia układu krwionośnego i limfatycznego), pobudza metabolizm. I jako dodatek do działania kompleksowego- zabiegi. Jakie? Wybór jest duży- ultradźwięki, fala uderzeniowa, fala radiowa, drenaż pneumatyczny. W tym celu najlepiej wybrać się do specjalisty, który dobierze odpowiednią metodę do stopnia zaawansowania cellulitu
No wlasnie Pani Marto co z zabiegow by Pani polecila?Ja bardzo duzo zaczelam teraz czytac o radiofrekwencji mikroiglowej. Sporo tego na rynku ale ponoc sa efekty ( dlatego tez zastanawiam sie nad zabiegiem na twarz) po rf i na rozstepy i do liftingu twarzy. Moze to warto wyprobwac?
EwaByczkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:31   #99
asiawros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 22
Dot.: rozstępy

Cytat:
Napisane przez moczkamoczka Pokaż wiadomość
Ja też czegoś teraz szukam na rozstępy, ale ostatnio mi siostra mówiła o takim balsamie od Bielendy - Sexi mama Skuteczna Kuracja Przeciw Rozstępom No i będę szła kupować bo skoro jej pomógł i tak chwali a ona jest wybredna jeśli chodzi o kosmetyki to musi być spoko ;D
walka z rozstepami nie jest latwa. Jesli sa to stare zmiany to zaden krem cud z drogerii Ci nie pomoze niestety. Tu warto wybrac sie do specjalisty, ktory dobierze Ci zabieg laserowy. Znam to z wlasnego doswiadczenia
asiawros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 13:39   #100
AnetteC
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 23
Dot.: rozstępy

Też mam ten numer. To była lek. Angieszka Drożniak z kliniki Vesuna. Czytałam o niej na znanym lekarzu - ma całkiem dobre opinie. Choć co do samej mezoterapii igłowej to nie jestem przekonana. Wydaje mi się to być już dość dużą ingerencją w ciało. Może lepiej jakieś kremy?
AnetteC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 14:11   #101
Butterfly0008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 48
Dot.: rozstępy

Kremy tak naprawdę nie pomagają na rozstępy... Rynek kosmetyczny niestety w tym przypadku nas mocno oszukuje. Rozstępy są zbyt głębokimi zmianami i żadne kremy nie będą mogły mieć aż takiego wpływu na odnowę kolagenu, aby je zlikwidować. Mezoterapia igłowa jest bardzo dobrą opcją - sprawia ona, że włókna kolagenowe się odbudowują, dzięki wprowadzaniu naturalnie występujących w naszym ciele składników takich jak np. kwas hialuronowy.
Butterfly0008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-29, 10:49   #102
Lila544
Przyczajenie
 
Avatar Lila544
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: rozstępy

Mojemu synowi podczas okresu dojrzewania pojawiły się rozstępy. Głównie na kolanach. JAk trochę mu się przybrało, to też na brzuchu. Miał o tyle szczęscie, że nie były fioletowe, czy czerwone, tylko blade. Co prawda u chłopaka, to inaczej wygląda, niż w przypadku dziewczyny. Bo córce na biuście wystąpiły, ale tu już rzucały się w oczy. Nie wiem, czy w jej wieku będzie dobrym pomysłem poddanie się zabiegom na rozstepy. Co uważacie? Nie jest może na to za młoda?
Lila544 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 16:29   #103
Skwarka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 15
Dot.: rozstępy

A probowalyscie karboksyterapie? Tj zabieg polegajacy na wstrzyknieciu dwutlenku wegla. Skora wyglada troche lepiej (rozstepy nie znikly oczywiscie) robilam na biuscie , ale wiem ze mozna np na worki pod oczami, albo blizny tradzikowe. Ktos mial doswiadczenia?
Skwarka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 00:16   #104
gosia170891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: rozstępy

Witam polecam kolastyne marki souvre w razie pytań zostawiam
link do fb https://www.facebook.com/profile.php?id=100004136940037
gosia170891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 09:59   #105
tamara38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 21
Dot.: rozstępy

Z zabiegów szczególnie polecam endermologię. Jest to nieco dziwaczny zabieg, ale zdecydowanie pomaga z rozstępami, pobudza skórę do produkcji kolagenu.


Cytat:
Napisane przez Butterfly0008 Pokaż wiadomość
Kremy tak naprawdę nie pomagają na rozstępy...
Nie mogę się z tym zgodzić, bo uważam takie stwierdzenie za naprawdę małostkowe i oczekujące cudów. Oczywiście, że sam krem nie jest czymś niesamowicie skutecznym w walce z rozstępami. Ale właśnie chodzi o to, żeby działać na nie z wszystkich stron - ćwiczenia, odpowiednia dieta, zabiegi no i właśnie krem. Naprawdę jakiś dobry, całkowicie naturalny. Sama jestem w stanie polecić Strialys. Nie jest to raczej jakiś dobrze znany krem, a naprawdę wzmacnia, ujędrnia i odżywia skórę, żeby mogła walczyć z cellulitem.
tamara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 11:44   #106
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 23
Dot.: rozstępy

Cytat:
Napisane przez tamara38 Pokaż wiadomość
Z zabiegów szczególnie polecam endermologię. Jest to nieco dziwaczny zabieg, ale zdecydowanie pomaga z rozstępami, pobudza skórę do produkcji kolagenu.



Nie mogę się z tym zgodzić, bo uważam takie stwierdzenie za naprawdę małostkowe i oczekujące cudów. Oczywiście, że sam krem nie jest czymś niesamowicie skutecznym w walce z rozstępami. Ale właśnie chodzi o to, żeby działać na nie z wszystkich stron - ćwiczenia, odpowiednia dieta, zabiegi no i właśnie krem. Naprawdę jakiś dobry, całkowicie naturalny. Sama jestem w stanie polecić Strialys. Nie jest to raczej jakiś dobrze znany krem, a naprawdę wzmacnia, ujędrnia i odżywia skórę, żeby mogła walczyć z cellulitem.

Testowałaś na sobie?
violape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 10:04   #107
tamara38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 21
Dot.: rozstępy

Tak, testowałam i jestem w stanie stwierdzić, że ten krem rzeczywiście pomaga. Oczywiście nie można się do niego ograniczać, ale zdecydowanie wspomaga działanie np. zabiegów. Gdzieś czytałam, że ten krem dostarcza substancji odżywczych i aktywnych wspomagających odnowę włókien kolagenowych czy coś takiego.
tamara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 10:27   #108
asiawros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 22
Dot.: rozstępy

jak wasza walka z rozstępami?
asiawros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 13:05   #109
Sandura26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 10
Dot.: rozstępy

Ja robie sobie peelingi kwasem tca 50% na bardzo duze okropne rozstepy ( wszedzie ). Sama czytam o roznych badaniach. Robie to dosc mocno, nie kazdy jest wytrzymaly. Powiem was tak, musze dowiedziec sie jakie ph ma ten moj kwas tca bo zrobila juz ok 4 zabiegow na okolice ( przebarwienia sa niestety po tca ) i sa jakies efekty ale nie typu WOW
Sandura26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-19 14:05:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.