Narciso Rodriguez Essence - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 10:57   #1
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064

Narciso Rodriguez Essence


Nowy zapach Rodrigueza to wydarzenie nie lada! Chyba nie tylko dla mnie rozpieszczonej wszystkimi, boskimi wersjami For Her Co sądzicie o jego nowym dziele?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:26   #2
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

mnie się podoba w zasadzie to lubię intensywniejsze wonie ale akurat delikatność w essence mi odpowiada.Na razie mam tylko miniaturę i zastanawiam się czym nabyć dużą flaszkę Essence czy For Her
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:04   #3
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Nowy zapach Rodrigueza to wydarzenie nie lada! Chyba nie tylko dla mnie rozpieszczonej wszystkimi, boskimi wersjami For Her Co sądzicie o jego nowym dziele?
Wyklety na KWC ale ja bardzo lubie i na pewno kupie. Te szypry sa boskie w tym wydaniu, a rzadko lubie szypry. Ciekawa propozycja, na szczescie nie podoba sie publice i na allegro ceny przyzwoite sa
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 16:57   #4
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Dla mnie jest niestety pewnym rozczarowaniem, ale nie dlatego, że marka taka świetna, a zapach beznadziejny, tylko okazał się trochę nie w moim typie, a miałam nadzieję, że będzie to kolejny "muszmieć" po For Her. Rzeczywiście ma w sobie coś retro, ale przy tym jest bardzo wdzięczny. Ciężko rozróżnić w nim konkretne nuty. Na mnie to delikatny, musujący, kwiatowo-piżmowy miks, który mimo porównań do proszku do prania, ma w sobie coś intrygującego. Na kimś chętnie będę wąchać.
A tak trochę odbiegając od tematu Essence, ale pozostając przy Rodriguezie, testuję właśnie na nadgarstku For Her Intense i jestem w lekkim szoku. Już bardziej pasowałoby mi, gdyby nazywał się Essence Intense. Kwiaty, kwiaty, delikatne kwiaty. I to wcale nie konwalie. Nijak nie mogę się doszukać nawiązania do pierwowzoru. No, ale jeszcze poczekam. Może rozwinie się w coś bardziej Muscowego.


Edit: Już wiem, co mnie tak intrygowało w Essence Po kilku godzinach od aplikacji na mojej skórze została molekułowata nuta. Czyżby Iso E Super?

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2009-08-28 o 19:49
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 22:14   #5
damsel in distress
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 104
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Ja zakochałam się w Essence od pierwszego powąchania. Tylko niestety ceny w perfumeriach sieciowych mnie odtraszyły od kupna. Allegro niespecjalnie ufam jeśli chodzi o perfumy.
damsel in distress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 22:25   #6
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Niepotrzebnie Tylko zgłoś link do weryfikacji w wątku powyżej. Akurat Essence nie jest jeszcze(!) podrabiane, oryginał na allegro kupisz za ok 240 zł/100 ml.

Kupuję na all perfumy od lat 8 i jeszcze się nie nacięłam na podróbkę
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:04   #7
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
A tak trochę odbiegając od tematu Essence, ale pozostając przy Rodriguezie, testuję właśnie na nadgarstku For Her Intense i jestem w lekkim szoku. Już bardziej pasowałoby mi, gdyby nazywał się Essence Intense. Kwiaty, kwiaty, delikatne kwiaty. I to wcale nie konwalie. Nijak nie mogę się doszukać nawiązania do pierwowzoru. No, ale jeszcze poczekam. Może rozwinie się w coś bardziej Muscowego.
Chyba odkryłam tajemnicę essenco-podobnego For Her Intense. Na mój nos to po prostu JEST Essence Pani w Sephorze musiała się pomylić. No chyba, że mam jakieś omamy.

Hmm... i nie wiem teraz jak pachnie For Her Intense
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 19:48   #8
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość

Hmm... i nie wiem teraz jak pachnie For Her Intense
a czy jest już u nas dostępny?? wyczekuję go i jeszcze nie udało mi się go spotkać w sephorze.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez damsel in distress Pokaż wiadomość
Allegro niespecjalnie ufam jeśli chodzi o perfumy.
zupełnie niepotrzebnie się obawiasz
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 08:01   #9
damsel in distress
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 104
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie Tylko zgłoś link do weryfikacji w wątku powyżej. Akurat Essence nie jest jeszcze(!) podrabiane, oryginał na allegro kupisz za ok 240 zł/100 ml.
Bardzo dziękuję za radę. Na pewno skorzystam.
damsel in distress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 08:21   #10
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Wyklety na KWC ale ja bardzo lubie i na pewno kupie. Te szypry sa boskie w tym wydaniu, a rzadko lubie szypry. Ciekawa propozycja, na szczescie nie podoba sie publice i na allegro ceny przyzwoite sa
Hmm... 170zł za 50tkę to tak średnio, jak dla mnie.

Zaciekawiłyście mnie... NR for her EDT uwielbiam pasjami. Tylko tak flaszka Essence... na fotkach wygląda nie za ciekawie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg narciso-rodriguez-essence.jpg (11,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg narciso-rodriguez-essence 2.jpg (17,5 KB, 10 załadowań)
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 08:33   #11
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Poznałam, zakochałam się, nabyłam

Rzeczywiście, jest to zapach "zjechany" na KWC okrutnie, ale mnie się spodobał od pierwszego wejrzenia i jak tylko portfel mi na to pozwolił - nabyłam, w komplecie z balsamem. Jest niezwykle delikatny, świeży (sporo osób twierdzi, że "mydlany") ale mnie się ta jego delikatność i nienachalność własnie podoba.

Równeż przyznaję, ze jest dosć ulotny - po pierwszej aplikacji nie z próbki, a z pełnowymiarowego flakonu zaczęłam się intensywnie zastanawiac, czy jednak juz go nie podrabiają - ale to po prostu taki urok tych perfum, raz sa raz ich nie ma (w sensie wyczuwania).

Rawito - cóż to jest NR for Her Intense i gdzie się z tym mozna zapoznać?
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 09:54   #12
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a czy jest już u nas dostępny?? wyczekuję go i jeszcze nie udało mi się go spotkać w sephorze.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Rawito - cóż to jest NR for Her Intense i gdzie się z tym mozna zapoznać?
For Her Intense jest już dostępny w Sephorach. Ja wąchałam i brałam próbkę w krakowskiej Galerii Kazimierz. Wygląda jak klasyk, tylko ma lustrzaną butelkę. Zrobiłam do niego kolejne podejście i wiem już, że ani pani nie pomyliła wcale fiolek, ani mnie nos nie oszalał. One po prostu są podobne do Essence, a do klasyka ni w ząb. No, chyba, że z testerem, który tam stoi jest coś nie tak
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:23   #13
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
For Her Intense jest już dostępny w Sephorach. Ja wąchałam i brałam próbkę w krakowskiej Galerii Kazimierz. Wygląda jak klasyk, tylko ma lustrzaną butelkę. Zrobiłam do niego kolejne podejście i wiem już, że ani pani nie pomyliła wcale fiolek, ani mnie nos nie oszalał. One po prostu są podobne do Essence, a do klasyka ni w ząb. No, chyba, że z testerem, który tam stoi jest coś nie tak
Dziękuję.

lustrzaną ale w różu, prawda?? Bo lustrzana (srebrna) to zeszłoroczna limtowanka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg narciso-intense.jpg (5,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Narciso-Rodriguez-New-Musk.jpg (9,9 KB, 7 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:51   #14
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
For Her Intense jest już dostępny w Sephorach. Ja wąchałam i brałam próbkę w krakowskiej Galerii Kazimierz. Wygląda jak klasyk, tylko ma lustrzaną butelkę. Zrobiłam do niego kolejne podejście i wiem już, że ani pani nie pomyliła wcale fiolek, ani mnie nos nie oszalał. One po prostu są podobne do Essence, a do klasyka ni w ząb. No, chyba, że z testerem, który tam stoi jest coś nie tak
Dzięki śliczne, przy najbliższej bytności w Sephorze przetestuje - jakoś mi wszystkie, jak dotąd, zapachy NR przypadaja do gustu
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:01   #15
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Tak, lustrzana w różu Rzeczywiście, flakon jest śliczny. Zresztą wszystkie NR mi się podobają. Nawet Essence na żywo jest całkiem ładny.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:08   #16
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Tak, lustrzana w różu Rzeczywiście, flakon jest śliczny. Zresztą wszystkie NR mi się podobają. Nawet Essence na żywo jest całkiem ładny.

zacieram ręce i biegnę do sephory
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:23   #17
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Hmm... 170zł za 50tkę to tak średnio, jak dla mnie.

Zaciekawiłyście mnie... NR for her EDT uwielbiam pasjami. Tylko tak flaszka Essence... na fotkach wygląda nie za ciekawie.
Kropko, ale 100 ml tylk0 240 Juz nie mowiac, ze w Sephorze 50 ml to bodajze 360 zl, stad uwazam allegrowe ceny za fantastik
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:02   #18
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Tak, lustrzana w różu Rzeczywiście, flakon jest śliczny. Zresztą wszystkie NR mi się podobają. Nawet Essence na żywo jest całkiem ładny.
Pocieszające.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Kropko, ale 100 ml tylk0 240 Juz nie mowiac, ze w Sephorze 50 ml to bodajze 360 zl, stad uwazam allegrowe ceny za fantastik

Ja już dawno tak nie liczę. Odkąd zrozumiałam, że nigdy mojego zbioru nie zużyję, przestałam polować na setki. No chyba, że już się całkiem nie opyla (jak w Kashminie, gdzie 40tka za 120zł, a 90tka za 150zł).

Ale racja, cena setki wygląda lepiej.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 07:37   #19
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Hmmm... wybrałam się wczoraj do Douglasa na zwiady... i nie bardzo wiem czemu ten zapach tak objechano.

Początek jest średni, kwiatki, sratki, to prawda... taki sobie dziewczęcy świeżak, tak sobie ciekawy, ale po godzinie jest przepięknie...
Może to ten wstęp tak odstrasza, może nikomu nie chce się dłużej testować... Proszek do prania... hmm... no może na początku tak się kojarzy ta kwiatowość, choć mnie proszek do głowy nie przyszedł.
Zapach jest dość delikatny, nie ma wielkiego ogona, nie wiem jak może kogoś drażnić i przytłaczać. Z czasem trzyma się coraz bliżej skóry. Nie jest ostry ani migrenogenny. Jak dla mnie za delikatny nawet.
Po 1-ej fazie jest cudny, w nutach serca się zakochałam. Baza bardzo delikatna i ciepła. Zbyt delikatna.

Nie wiem o co chodzi z tą różą, w ogóle jej nie czuję... :/

Butelka jednak nie jest wcale piękna na żywo.

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Ze względu na mały urok flaszki, chętnie bym przygarnęła odleweczkę, tak ze 20ml.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2009-09-03 o 07:33
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 08:24   #20
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Hmmm... wybrałam się wczoraj do Douglasa na zwiady... i nie bardzo wiem czemu ten zapach tak objechano.

Początek jest średni, kwiatki, sratki, to prawda... taki sobie dziewczęcy świeżak, tak sobie ciekawy, ale po godzinie jest przepięknie...
Może to ten wstęp tak odstrasza, może nikomu nie chce się dłużej testować... Proszek do prania... hmm... no może na początku tak się kojarzy ta kwiatowość, choć mnie proszek do głowy nie przyszedł.
Zapach jest dość delikatny, nie ma wielkiego ogona, nie wiem jak może kogoś drażnić i przytłaczać. Z czasem trzyma się coraz bliżej skóry. Nie jest ostry ani migrenogenny. Jak dla mnie za delikatny nawet.
Po 1-ej fazie jest cudny, w nutach serca się zakochałam. Baza bardzo delikatna i ciepła. Zbyt delikatna.

Nie wiem o co chodzi z tą różą, w ogóle jej nie czuję... :/

Butelka jednak nie jest wcale piękna na żywo.

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Ze względu na mały urok flaszki, chętnie bym przygarnęła odleweczkę, tak ze 20ml.
A ja potwierdzam, że na skórze Kropeńki NR Essence bardzo ładnie się rozwija
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 11:53   #21
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

kurcze, mam probke i jeszcze nie przetestowałam a Wy tak pienie opisujecie....
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 15:19   #22
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Dziewczyny drogie, to ja się spieszę z tłumaczeniem, bo to ja porównałam te perfumy do proszku do prania, ale dziś coś mi się przypomniało i dodałam do recenzji gwiazdeczkę. Nie zmieniam zdania w kwestii podobieństwa do proszku, ale zdałam sobie właśnie sprawę, że lat temu parę-naście marzyłam o takich perfumach!
W latach 80-tych, gdy wszyscy rodacy pachnieli samymi sobą, kiełbasą zdobytą spod lady, kiepskim mydłem, dezodorantem Currara albo podróbkami Poisonów, od czasu do czasu zjawiał się gdzieś Zachodni Europejczyk w bielszej niż inni koszuli, w jakichś ciuchach określonej firmy i pachnący czysto, świeżo i przyjemnie. I pamiętam , że potem przez wiele lat szukałam takich perfum - delikatnych, czystych, zapachu ubrania pranego w dobrym proszku i skóry odprężonej odpowiednią pielęgnacją. Potem Couture! wydały mi się trochę takie, ale tak naprawdę to Essence są wcieleniem tego, czego kiedyś szukałam. Teraz pociąga mnie co innego, ale gdybym je znała przed laty, na pewno bym kupiła.
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:49   #23
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Teraz ja czaje na essence, mysle, ze to jest wlasnie moj typ zapachowy dzieki fragrantice i studiowaniu wielu zapachow i grup, do ktorych przynaleza, doszlam do wniosku, ze moja grupa to floral-woody-musky I chyba cos w tym jest... Essence nalezy do tej grupy i chyba nie ma co zdziwiac z zapachami, ktore powinny byc bardziej "ciekawe" "oryginalne" czy "trudne". Nawet jesli ktos uzna, ze pachne praniem, to ok - nie obraze sie. lepsze to niz uslyszec "co tak smierdzi piwnica"
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:10   #24
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Testowałam ostatnio Essence, piękne, całkiem trwałe, różano-piżmowe i... tak pachnące czystością, że mam wrażenie, jakbym ledwo co wyszła spod prysznica, gdzie myłam się mydłem Dove. Próbka wystarczyła mi na 2 dni testów.
Planuję zakup, zastanawiam się nad wyborem wersji z perłowym proszkiem - lubię delikatną poświatę na ciele. Czy któraś z Was używa może tej wersji Essence? Czy te drobinki nie "drapią"? Dopytuję, bo miałam takie niemiłe wrażenia z "My insolence".


Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Nawet jesli ktos uzna, ze pachne praniem, to ok - nie obraze sie. lepsze to niz uslyszec "co tak smierdzi piwnica"
Ropuszko, taki komplement jest ... rozbrajający. Całkiem ostatnio wypachniłam się na Bardzo Ważną Uroczystość Chloe(2008) edp, a siostra moja kochana stwierdziła
- Prałaś sukienkę w jakimś fajnym proszku? -Nie, to moje perfumy.
Po czym po kilku godzinach imprezy spytała, czy pożyczę jej tych pachnących proszkiem perfum.

Edytowane przez asiula1000
Czas edycji: 2010-08-18 o 09:12
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:29   #25
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez asiula1000 Pokaż wiadomość
Planuję zakup, zastanawiam się nad wyborem wersji z perłowym proszkiem - lubię delikatną poświatę na ciele. Czy któraś z Was używa może tej wersji Essence? Czy te drobinki nie "drapią"? Dopytuję, bo miałam takie niemiłe wrażenia z "My insolence".




Moim zdaniem klasyk lepszy. Drobinki w Iridescent szybko opadają, co powoduje ze flaszka na półce wygląda byle jak, w dodatku na dnie zbierają się w formie dość nieciekawej warstewki osadu. Żeby się cieszyć perłową zawieruchą należałoby wciąż porząsać butelką
Na skórze drobinki giną, zupełnie nie widzę efektu, nie drapią, ale też nie rozświetlają.
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-08-18 o 09:30
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:45   #26
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Moim zdaniem klasyk lepszy. Drobinki w Iridescent szybko opadają, co powoduje ze flaszka na półce wygląda byle jak, w dodatku na dnie zbierają się w formie dość nieciekawej warstewki osadu. Żeby się cieszyć perłową zawieruchą należałoby wciąż porząsać butelką
Na skórze drobinki giną, zupełnie nie widzę efektu, nie drapią, ale też nie rozświetlają.
Bylejakość wizualna flakonu akceptowalna (wszystkie siedzą w ciemnej szufladzie), hmm, drobinki nie drapią - pocieszające, giną na skórze... Racja chyba - klasyk lepszy, a tak mnie omotały te chłyty marketingowe z All
Dzięki
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:44   #27
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Przetestowałam już dokładnie odlewki For her edp i Essence.
Zwłaszcza Essence zawróciło mi w głowie.
W perfumeriach internetowych znalazłam też For Her Musk oraz Essence Intense.
Co możecie powiedzieć o wersjach Musk - For her i Intense - Essence (nie są zgłoszone w KWC), czy bardzo różnią się od pierwowzorów? Czy ktoś mógłby je w kilku słowach opisać?
- chciałabym wiedzieć od czego zacząć zakupy
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:55   #28
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Cytat:
Napisane przez asiula1000 Pokaż wiadomość
Przetestowałam już dokładnie odlewki For her edp i Essence.
Zwłaszcza Essence zawróciło mi w głowie.
W perfumeriach internetowych znalazłam też For Her Musk oraz Essence Intense.
Co możecie powiedzieć o wersjach Musk - For her i Intense - Essence (nie są zgłoszone w KWC), czy bardzo różnią się od pierwowzorów? Czy ktoś mógłby je w kilku słowach opisać?
- chciałabym wiedzieć od czego zacząć zakupy
musk for her jest jeszcze bardziej maślany, miękki i otulający niż klasyk moim zdaniem, polecam go gorąco. Natomiast Essence Intense jest zupełnie podobny do klasyka a ponadto wydawało mi się, ze jest banalny i bardzo nietrwały (!?).
Co prawda testowałam go przelotem, ale zupełnie odpuściłam (choć kupuję wszystko co wypuści Rodriguez). Także polecam Essence w wersji "zwykłej"
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 07:17   #29
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: Narciso Rodriguez Essence

Majade - dziękuję Ci dobra kobieto, to w takim razie idę klikać Musk. Resztę kupić zawsze zdążę .
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.