Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-24, 15:21   #1
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950

Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D


A więc (wiem, że tak się nie zaczyna zdania) byłam dzisiaj w Cubusie. Niestety natknęłam się na 2 cudowne płaszczyki - takie przejściówki. Mój problem polega na tym, że nie wiem na który się zdecydować. Uwaga opisuję :

1. Kolor owczej wełny, duże guziki (2 rzędy), lepiej leżał ale mam wątpliwości co do koloru. Co Wy sądzicie na temat jasnych żakietów/płaszczyków?

2. Kolor czarny. Rozmiar 36, mógłby być 34 ale nie leżał źle. 2 mini bufki na rękawie, 2 rzędy dużych guzików.

Ogólnie bardziej podobał mi się krój jasnego. Za to wolałabym jednak inny kolorek.

Wiem, że nie zdecydujecie za mnie, ale rady się przydadzą. Jakbyście zrobiły? Oba 199 zł -30%.
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:28   #2
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Takze nie jestem zwolenniczka jasnych plaszczy i kurtek , poniewaz sa niepraktyczne.
Jesli masz tą kurtke nosic codziennie to na pewno zdecyduj sie na czarną, a jesli chcesz ja nosic tylko okazjnalnie, a jasna o wiele bardziej podoba ci się to bierz owczą welnę .
Mialam kolezanke , ktora kupila sobie kurtke z kremowego zamszu, musiala ja co tydzien prac , poniewaz zawsze a to jakas kreska czarna na plecach a to jakas plamka.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:32   #3
lilith_191
Raczkowanie
 
Avatar lilith_191
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: eŁDeZet
Wiadomości: 235
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Jeśli zabrudzisz jasną owczą wełnę to jedynym ratunkiem będzie jakaś dobra pralnia.
__________________
piszę pracę magisterską
lilith_191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:33   #4
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Hmm.. troszkę źle sformułowałam Nie chodzi mi o to, czy jasne jest mniej praktyczne , tylko czy wygląda równie elegancko, stylowo jak czarne Rozumiecie, o co chodzi

Dodam, że mam 2 pary kozaczków - czarne i brązowe. Ten jasny nie będzie raził z czarnymi kozakami?

Dziękuję Paulo i Lilith za odpowiedź
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:36   #5
kjujik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

hehe wiem o jakim mowisz ( tzn nr 1) wlasnie wczoraj bylam w cubusie i kupilam sobie go w kolorze butelkowej zieleni, nie moglam sie powstrzymac bo faktycznie jest bosssski ( nie chwalac sie wygladam w nim super :P ), na twoim miejscu wzielabym nr 1 tylko ze faktycznie lipa troche z tym kolorem-niepraktyczny. ale jesli pasowalby ci do twoich ciuchow to bym go brala, co do tego czarnego to wydaje mi sie ze to nuuudny kolor, nie bedziesz sie wyrozniac wszyscy zawsze sa tak szaro-buro ubrani. a moze w Twoim miescie jest jeszce jakis cubus to moglabys poszukac innych kolorow, bo wydaje mi sie ze na dostawe nie ma co liczyc bo to przecena, chociaz nie zaszkodzi zapytac a tak pozatym to mialam dzis na sobie ten moj i myslalam ze sie ugotuje, az sie zdziwilam ze tak cieplo. ufff jaki dluuuuuugi post
kjujik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:41   #6
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Cytat:
Napisane przez kjujik Pokaż wiadomość
hehe wiem o jakim mowisz ( tzn nr 1) wlasnie wczoraj bylam w cubusie i kupilam sobie go w kolorze butelkowej zieleni, nie moglam sie powstrzymac bo faktycznie jest bosssski ( nie chwalac sie wygladam w nim super :P ), na twoim miejscu wzielabym nr 1 tylko ze faktycznie lipa troche z tym kolorem-niepraktyczny. ale jesli pasowalby ci do twoich ciuchow to bym go brala, co do tego czarnego to wydaje mi sie ze to nuuudny kolor, nie bedziesz sie wyrozniac wszyscy zawsze sa tak szaro-buro ubrani. a moze w Twoim miescie jest jeszce jakis cubus to moglabys poszukac innych kolorow, bo wydaje mi sie ze na dostawe nie ma co liczyc bo to przecena, chociaz nie zaszkodzi zapytac a tak pozatym to mialam dzis na sobie ten moj i myslalam ze sie ugotuje, az sie zdziwilam ze tak cieplo. ufff jaki dluuuuuugi post
Tak, kolor butelkowej zieleni też był świetny! Właśnie skłaniam się ku kupieniu przejściówki, bo dzisiaj w zimówce prawie się zagotowałam! Żałuję, że nie było np. koloru grafitowego W Poznaniu jest chyba tylko jeden Cubus.
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:43   #7
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

jesuuu dziewczyny u mnie w cubusie jakas sama lipa. nic tam nie moge dla siebie znalezc....a co po plaszcza to wez jasny, ludzie w polsce patrza työlko na praktycznosc, ze sie szybko ubrudzi. no i co z tego!? a od czego pralnie!? jasny moim zdaniem jest efektowniejszy na zime niz te wszelkie czarno-szaro-buro-brazowe kolory
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 15:45   #8
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

ja mam jasny dlugi plaszcz z cubusa. nie musze go wcale prać raz na tydzień, bez przesady. w zeszym roku chodzilam w nim cala zimę, fakt że musialam go czyscić ale raczej tylko przy rękawach reszta jakoś mi się nie brudzila zbyt szybko
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:52   #9
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Cytat:
Napisane przez keythh26 Pokaż wiadomość
jesuuu dziewczyny u mnie w cubusie jakas sama lipa. nic tam nie moge dla siebie znalezc....a co po plaszcza to wez jasny, ludzie w polsce patrza työlko na praktycznosc, ze sie szybko ubrudzi. no i co z tego!? a od czego pralnie!? jasny moim zdaniem jest efektowniejszy na zime niz te wszelkie czarno-szaro-buro-brazowe kolory
Akurat to nie jest zimówka, ale przejściówka Dzięki za opinię

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
ja mam jasny dlugi plaszcz z cubusa. nie musze go wcale prać raz na tydzień, bez przesady. w zeszym roku chodzilam w nim cala zimę, fakt że musialam go czyscić ale raczej tylko przy rękawach reszta jakoś mi się nie brudzila zbyt szybko
Ja właśnie też bardzo rzadko się "brudzę" dlatego nie pytałam o praktyczność
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:56   #10
kjujik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
Tak, kolor butelkowej zieleni też był świetny! Właśnie skłaniam się ku kupieniu przejściówki, bo dzisiaj w zimówce prawie się zagotowałam! Żałuję, że nie było np. koloru grafitowego W Poznaniu jest chyba tylko jeden Cubus.
mialam na mysli ze wlasnie w tej kurteczce z cubusa sie prawie ugotowalam, ale ja sie ciesze z tego powodu bo kupowalam go raczej z mysla o zimie
kjujik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 17:39   #11
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

czarny praktyczniejszy! mialam blekitna kurtke, to byl koszmar, raz na tydzien albo na dwa tygodnie musialam prac... stawiam na ciemny!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 19:31   #12
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Ciężko powiedzieć,który będzie praktyczniejszy. Utarło się,że czarny.Ale na czarnym też widać wszystkie zacieki i "paprochy",zwłaszcza, jak się zmechaci.

Jasne,że jasny też się ubrudzi.Ale nie wydaje mi się,żeby to była aż tak poważna sprawa,żeby prać go co tydzień.

Od razu mowię,że mam i czarny płaszcz (na zimę i przejściówkę) i mam też jasny.Co prawda nie beżowy a w kolorze pudrowego różu.Nie zauważyłam jakiejś wielkiej różnicy w noszeniu.

Dodam jeszcze,że jeżdżę obrzydliwymi PKS-ami.

Edytowane przez martini.
Czas edycji: 2006-11-24 o 20:52
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 20:11   #13
Winia
Rozeznanie
 
Avatar Winia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 896
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Skoro się nie brudzisz i ma to być przejściówka, to weź ten, który ci się bardziej podoba, i w którym się lepiej czujesz Kropka
Winia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 08:52   #14
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Dzięki dziewczyny, wybralam już jasny Tylko nie wiem gdzie ja widziałam 2 rzędy guzików, ale to się wytnie
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 10:43   #15
Winia
Rozeznanie
 
Avatar Winia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 896
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, wybralam już jasny Tylko nie wiem gdzie ja widziałam 2 rzędy guzików, ale to się wytnie
Jeśli masz możliwość, to się nam zaprezentuj Chętnie troszkę "pokrytykujemy"
Winia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 10:45   #16
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

wlasnie mialam doradzic jasny,bardzo mi sie podobaja,nawet prawie biale ale niestety jeszcze nie mam odwagi takiego kupic.W zeszlym roku malo brakowalo.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 13:31   #17
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

Ja wybrałabnym raczej jasny płaszcz. Sam mam kremowy płaszcz już drugi rok i jestem z niego bardzo zadowolona. Piorę go 2 razy w zimie. Nosze do niego czarne kozaczki i bardzo mi się to podoba. Wziełabym biały jeśli bardziej ci się podoba
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 13:43   #18
szymus tam tam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Mój Kolejny dylemat. Pomóżcie mi :D

ja tam uważam że powinnaś zaszaleć. Żeby uwiarygodnić swoje zdanie to powiem tylko tyle. tydzień temu kupiłem kremową kurtke z.... owczej wełny. Uważam że powinniśmy rozjaśniać szare jesienne dni. A w jasnych kolorach wyglądamy młodziej, lepiej , radośniej a i szczuplej....Powodzenia w wyborze.
szymus tam tam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.