idealny podkład ? pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-24, 19:41   #1
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Lightbulb

idealny podkład ? pomocy!


Witam! mam problem od dłuższego czasu poszukuję dobrego podkładu dla mnie. Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do przetłuszczania sie, często pojawiają sie zaskórniki i inne niespodzianki typu wypryski dlatego chciałabym żeby podkład sie nie ważył i nie zatykał porów (tu mam zawsze największy problem). Prosze pomózcie, podajcie swoje typu podkładów dla takiej cery. Pozdrawiam
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 09:49   #2
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: idealny podkład ? pomocy!

hejka ja też mam podobne problemy, z tym, że nie świeci mi się aż tak twarz... Ale proponuje wejść na "recenzje kosmetyków" na samej górze strony jest link i po prostu poczytac. Tam jest duzo opini, zarówno dobrych i złych, powody podane, więc bedziesz wiedziec czy dany produkt spełnia twoje oczekiwania.
Np ja wybrałam płynny podkład z Avonu. Może innym sie wydaje, ze wszystkie one są do niczego, ale jakos ten zyskał prawie same dobre oceny. Niestety jeszcze go nie mam, bo dopiero zamówiłam
Ale nic innego nie moge doradzic jak poczytac recenzje
Powodzenia
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 10:12   #3
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: idealny podkład ? pomocy!

Cytat:
Napisane przez morelk@ Pokaż wiadomość
Witam! mam problem od dłuższego czasu poszukuję dobrego podkładu dla mnie. Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do przetłuszczania sie, często pojawiają sie zaskórniki i inne niespodzianki typu wypryski dlatego chciałabym żeby podkład sie nie ważył i nie zatykał porów (tu mam zawsze największy problem). Prosze pomózcie, podajcie swoje typu podkładów dla takiej cery. Pozdrawiam

Ja mam takie same problemy co Ty tzn. miałam). Moja kolezanka pracuje w Daglasie i poprosiłam zeby przelała mi jakies fajne kosmetyki dla mojej cery. I miałam NAJCUDOWNIEJSZY KREM I PODKŁAD Z CHANELA BAJKA!!!!
Nigdy nie mialam lepszego kremu do twarzy do cery tłustej i mieszanej (moja buzia teskni za nim baaardzo, niestety kosztuje ponad 200zł,ale WARTO jest bardzo wydajny). Podkład nie wiem ile kosztuje,ale jest tanszy - jest cudowny!!!! Jak chcesz moge sie dowiedziec od kolezanki jak on sie dokładnie nazywa - chanel ma kilka podkładów.
Jestem tez zadowolona ( z nizszej półki) kremem z sorayi do mieszanej - w sumie nie świece sie przez CAŁY DZIEN, krem jest tani, zaskoczył mnie bardzo. Kremik-->
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5773
Kupilam go "z blaku laku", a tu okazał sie dobry....hmm
Wiec na razie go używam i zbieram na chanela
Pozdraiwam paa
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 18:38   #4
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: idealny podkład ? pomocy!

Ja mogę polecić Normaderm Vichy. Bardzo dobrze kryje i u mnie nie powoduje wyprysków.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.