Nowy tusz z Avonu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-07, 11:06   #31
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Nowy tusz z Avonu

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
Wisnia jakie np? jestem bardzo ciekawa....:P

no wiem ze trudno u nas dostepne, ale tusz Nivea, nie pamietam nazwy, ma takie błękitne opakowanie, jest rewelacyjny. A przedewszytskim bardzo trwaly i prostu w uzyciu. I jak zawsze zachwycam się tuszami pierre rene i maybelline, te ostatie nawet najtansze i najmniej "skomplikowane" są super.
A tusz avonu stał sie znośny w uzyciu dopiero 2 miesiacach kiedy troche podsechl - zmienilam mu sie konsystencja (jak dla mnie za rzadka) ale co to z sens - mozna by odrazu zrobic go gęściejszy...
moze sie czepiam, ale jakos z avonem mam zle doswiadczenia (nie tylko w zakresie tuszow do rzęs)
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 13:59   #32
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Nowy tusz z Avonu

Cytat:
Napisane przez Wisnia
I jak zawsze zachwycam się tuszami pierre rene i maybelline, te ostatie nawet najtansze i najmniej "skomplikowane" są super.
może będę upierdliwa w tym momencie, ale które dokładniej? miałam swego czasu pierre rene i był taki sobie, a do maybelline nie mam szczególnego zaufania, może jestem uprzedzona. miałam teraz kupić MF, ale jeśli polecisz któryś szczególnie, to jestem skłonna zaryzykować...

miałam jeden tusz z AVONu, który też właśnie za rzadki był. ale chyba dużo zależy też od tego z jakiej "partii" ten tusz pochodzi.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.