Te same psy kolejny raz atakują ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 18:40   #1
andere
Zadomowienie
 
Avatar andere
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 024
Angry

Te same psy kolejny raz atakują ;/


Piszę, bo zaraz nie wytrzymam. Wiem, że jest wiele wątków o podobnej tematyce, ale ja mam dosyć trudną sytuację.
Ulicę niżej Twoje sąsiadów trzyma sobie psy. Latają bez kagańców, bez smyczy i bez odpowiedniej opieki. Po raz kolejny te <font color="red"><strong>*</strong><font><font color="red"><strong>*</strong><font><font color="red"><strong>*</strong><font>a** psy rzuciły się na mojego. Mój oczywiście na smyczy. Dzisiejsza sytuacja wyglądała tak: państwo robią imprezę pod swoim warzywniakiem. Zobaczyli mnie z daleka i komentarz: 'X jest na uwięzi'. Oczywiście impreza trwa nadal. tamte psy podleciały i rzuciły się na mojego. NIKT NIE ZAREAGOWAŁ!!! Ja krzyknęłam: 'może by te cholerne psy ktoś pilnował?'. Jakaś baba do mnie skoczyła, że po co ja się tak denerwuję, skoro mój jest na smyczy a ich pieski przecież rasowe A są to zwykłe z pseudo. Przypomniałam, że jest zarządzenie i jasno napisane we wszystkich klatkach iż psy mają być na smyczach i w kagańcach! Oczywiście wielkie oburzenie i później śmiech.
Taka sytuacja miała miejsce już kilka razy z moim psem. Praktycznie codziennie słyszę jak te psy rzucają sie na inne
I teraz nie wiem gdzie to mogę zgłosić... Na policję nie, bo i tak nic z tego nie będzie, bo właścicielka pracuje w policji(podobno d*** **** każdemu na komendzie więc na innych liczyć nie mogę). Straży miejskiej nie ma. Pojęcia zielonego nie mam kto im może jeszcze coś zrobić, upomnieć...
Na następny spacer biorę pistolet z gazem.
__________________
A śnieg pada, zasypując sny i idee, a śnieg pada mrożąc w żyłach krew...

Maleńka

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-08-02 o 01:43 Powód: na forum sa niepelnoletni uzytkownicy - prosze oszczedzac im takich okreslen
andere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 20:56   #2
jiggy11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 140
Dot.: Te same psy kolejny raz atakują ;/

Mimo wszystko spróbuj zgłosić na policję, choćby po to aby móc później się odwołać i żeby był ślad, że działasz drogą prawną. Może macie jakąś gazetkę osiedlową, gdzie można byłoby poruszyć tą sprawę?
Swoją drogą gaz (najlepiej w strumieniu-żeby wiatr nie zawiać w Ciebie lub Twojego psa) warto mieć- wtedy może zaczną łapać psy, albo psy dostaną urazu i was sobie odpuszczą. Przykro, gdy trzeba sięgać po takie środki, ale lepsze to niż pokorne znoszenie agresji, ktora sama z siebie może się tylko zaostrzyć.
jiggy11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 01:41   #3
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Te same psy kolejny raz atakują ;/

podobnStraz Miejska jest najlepszym wyjsciem. Mozesz tez zadzwonic do oddzialu TOZu w Twoim miescie.

Nie wiem, czy w Twoim poscie zawartosc nawiasu - mowiaca o tym, komu i gdzie podobno "daje" owa pani jest potrzebny - wiec zostanie edytowany. Trzymajmy poziom - bardzo prosze
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-08-11 o 02:23
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.