Metamorfoza pokoju - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 10:01   #1
cynthiaaaa
Raczkowanie
 
Avatar cynthiaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: O.
Wiadomości: 156

Metamorfoza pokoju


Hej,
chciałabym zmienic cos w moim pokoju , dlatego proszę o rady.
Meble mam takie jak w załączniku, moduły: szafa, komoda duża, biurko i wysoka półka na ksiązki bez szyby. Wiem że nie są zbyt atrakcyjne, ale na dzień dzisiejszy nie ma opcji żeby je zmienic.

Posiadam też tapczan jak na zdjęciu ale inna kolorystyka (i tu jest najwiekszy problem bo trudno do niego dopasowac kolory ścian) - w kolorze ŻÓŁTO-BRĄZOWYM. Marzą mi się turkusowe i brązowe ściany (na przemian) ale czy mój żółty tapczan daje takie możliwosci? A może to będzie fajny akcent?

Nad komodą mam wielki obraz, ale chciałabym zmienic go na jakis plakat w antyramie. Jakieś propoyzcje?
Jeżeli byłyby te turkusowo-brązow ściany to chciałabym też turkusowe zasłony.

I jeszcze mam pytanie- czy któraś z Was naklejała naklejkę ścienną na tapetę typu 'raufaza'? (taką strukturalną), bo nie wiem czy w ogóle myślec o takim rozwiązaniu, a tapety raczej nie zedrę

Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klio_pokoj _dzienny copy.jpg (106,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tapczan.jpg (11,5 KB, 15 załadowań)
__________________
'Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy'
cynthiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 19:15   #2
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Metamorfoza pokoju

Kto ci zrobił taką złośliwość z tym żółto-brązowym tapczanem? Może przykryj go jednobarwną kapą, a poduszki przetapiceruj, lub uszyj na nie duże pokrowce w nowej kolorystyce, które ukryją starą tapicerkę.
Nie lubię ciemnych, intensywnych kolorów na dużych płaszczyznach - wolę mocne kolory w dodatkach przy neutralnej bazie, więc o pomyśle na ściany nie będę się wypowiadała. Może jednak zdecydujesz się na jasny, piaskowy beż zamiast tych intensywnych barw, a do tego np. poduchy na łóżku turkusowe, do tego turkusowy dywan i jakaś plama czekoladowego brązu.
Meble na ciemnych ścianach będą kontrastować i będą bardziej widoczne, a sama uznałaś, że szczególnie urodziwe nie są. Może lepiej niech się stopią z jasnymi ścianami i udają, że ich nie ma?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.