Pytania i porady fryzjerskie - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-06-24, 19:34   #1951
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, a warkocze?
niestety, warkocze daj± tylko konkretny uk³ad fal a mi chodzi o to by te fale zatrzymaæ na d³u¿ej ni¿ na godzinê.
ulamisiula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-25, 14:33   #1952
unmarky
Przyczajenie
 
Avatar unmarky
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 3
Nieufno¶æ do fryzjera, czy aby dobrze zrobione?

Taki tytu³ jak i w sumie pytanie. Przesz³am przez kilku fryzjerów i ostatecznie skoñczy³o siê to tragedi±... Przez rok zapuszczam w³osy z krytycznej dla mnie d³ugo¶ci do ramion (zapu¶ci³am ju¿ nad piersi, juppi ). Teraz mam mniejsze zaufanie co do fryzjerów. W najbli¿szym czasie, gdy podro¶nie mi jeszcze troszkê odrost wiec mniej wiêcej w planach 3 tygodni planuje nowa fryzurê, któr± ma mi robiæ kole¿anka - fryzjerka. Rozmawia³am z ni± i wysz³o, ze taka jak na za³±czonym zdjêciu fryzura wymaga baleja¿u, z do³u po prostu poprzeci±gania grzebieniem od pêdzla rozja¶niaczem i na sam dol ju¿ pêdzlem. I teraz pytanie dla mnie istotne... Czy to dobry sposób? Moje w³osy s± podatne od zawsze na wszystkie farbowania itd... Ale nie chce mieæ ich zniszczonych tak jak po ostatnim razie, ¶ciê³am w³osy z d³ugo¶ci do pasa by odros³y zdrowsze. Dodam te¿, ¿e aktualnie mam jasny blond wiêc nie bêdzie za du¿o roboty z ni¿sza parti±( tak mia³am t³umaczone, jako ¿e kolor w miarê przeniknie w siebie) Czy moja kole¿anka - fryzjerka dobrze mówi w kwestii robienia tego typu koloryzacji ze zdjêcia? Chodzi mi o to, ¿e nie farbowa³abym wtedy ca³o¶ci w³osów, bo naturalny mam podobny (hm... ja¶niejszy i cieplejszy, ale nie du¿o ja¶niejszy).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 11651011_861235840628254_1511939413_n.jpg (45,6 KB, 18 za³adowañ)
__________________
16.11.2013
unmarky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-25, 19:41   #1953
xxxmajaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation Pomocy !!!

Witam.mam ma³y problem,ale mam nadziejê,¿e znajdzie sie kto¶,kto mi dobrze doradzi.jaki¶ czas temu wpad³am na pomys³,aby pofarbowaæ w³osy,jednak niestety wybra³am z³y kolor i wysz³o nieciekawie. zdecydowa³am sie na dekoloryzacje,jednak w³osy wtedy wysz³y mi rude.ostatnio pofarbowa³am na br±z.kolor jest naprawê ³adny,jednak niestety zosta³y rudawe refleksy.za pol miesi±ca jade na wakacje i nie chce ¼le wygl±dac.co robiæ? Chcia³abym jeszcze zaznaczyæ,¿e wola³abym nie ryzykowaæ znowu z farbami,¿eby znowu nie namieszaæ

Edytowane przez xxxmajaxxx
Czas edycji: 2015-06-25 o 19:43
xxxmajaxxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-25, 20:10   #1954
mikara
Raczkowanie
 
Avatar mikara
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Pomocy !!!

id¼ do fryzjera
mikara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-26, 09:21   #1955
ppyska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 12
pomocy! nie udane rozjasnianie

Wczoraj rozjasnialam sobie wlosy rozjasniaczem w celu przejscia na blond. Mialam jedno opakowanie i nie wiedzialam ze nie starczy mi nawet na pol glowy.. A wlosy mam lekko za ramiona.. No i tak to teraz wyglada IMG_20150626_101011.jpg

Ten rozjasniacz byl chyba dosyc mocny byl tam utleniacz 6% i jakis proszek, nie wiem co w nim bylo.. Pokrylam nim glowe u gory i resztki niego nalozylam tez na dol glowy, ale jakos prawie wogole nie zlapalo.. I teraz pytaniw co robic dalej. Kiedy moge znowu uzyc takiego rozjasniacza zeby nie popalic sobie wlosow i przede wszystkim skory glowy? Mysle zeby zaczac od tylu glowy i rozjasnic tyl, potem wszystkie wlosy a przod ominac.. Co o ttm myslicie? I kiedy myslicue zeby to zrobic?
ppyska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-26, 14:38   #1956
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pomocy! nie udane rozjasnianie

My¶lê ¿e rozja¶niacz ma wy¿szy oxydant to raz. Dwa, powinna¶ omin±æ skórê g³owy jak siê da. Trzy, dwa porz±dne mycia i mo¿esz dzia³aæ ponownie. Cztery, nie zapomnij o dobrej pielêgnacji.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-26, 14:40   #1957
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pomocy !!!

Po³ó¿ popielaty br±z b±d¼ te¿ dzia³aj srebrna p³ukanka lub dodaj do maski szarego lub niebieskiego tonera.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2015-06-26 o 14:48
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 19:51   #1958
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: komu pasuje?

ukladasz pewnie rek± i suszarka, ale moim zdaniem takie fryzurki pasuja trójk±tnym twarzom
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-26, 22:07   #1959
pieskotkura
Przyczajenie
 
Avatar pieskotkura
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 10
Czerwony na turkus :)

Cze¶æ Od oko³o 5 lat farbujê w³osy na ró¿ne odcienie trwa³ej czerwieni- raczej te "dzikie" jak na drogeryjne farby. Chcia³abym przej¶æ w turkus- naczyta³am siê o dekoloryzacji, rozja¶nianiu, tonerach, piankach... Czy która¶ z Was mo¿e mi co¶ poleciæ? Wiem, ¿e pierwsze co siê nasuwa to "id¼ do fryzjera", ale zabijcie mnie- jestem jedn± z tych co siê boj± oddaæ swoje w³osy w rêce obcego cz³owieka, zap³aciæ kupê kasy i potem pluæ sobie w brodê. Mój naturalny kolor to mysi jasny br±z, mam do¶æ grube i mocne w³osy, które staram siê zapuszczaæ.

Z góry dziêki za odzew i pomoc
__________________
Wybra³am figlarn± Sugar Baby!
pieskotkura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-27, 09:17   #1960
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomo¶ci: 8 645
Dot.: Czerwony na turkus :)

Wiesz jak kto¶ chce sobie zej¶æ z czerni i zrobi sobie sam k±piel rozja¶niaj±c±, czy dekoloryzatorem ¶ci±gnie to do jakiego¶ br±ziku to jest to wykonalne.
Ale je¶li masz czerwone i gêste w³osy to trzeba by je przypuszczam rozja¶niæ prawie do bia³o¶ci, bo na ¿ó³tych turkus pewnie wyszed³ by zielony.
Nie kombinuj nic sama.
Mija62 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-27, 16:36   #1961
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Czerwony na turkus :)

Skoro je zapuszczasz wiedz, ¿e stan ucierpi. Najpierw musia³aby¶ zrobiæ dekoloryzacje, np. produktem Rene Blanche, potem k±piel/e rozja¶niajace. Musisz mieæ bardzo jasne w³oski na poziomie 10 co najmniej - i to bardzo jasny stonowany blond, nie z³oty czy rudy. Potem tonera albo koloryzacja trwa³a np Goldwell.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 16:36   #1962
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Czerwony na turkus :)

Nieprawda. Mo¿na próbowaæ.
Je¶li w³osy s± w bardzo dobrym stanie i, jak autorka pisze, grube i mocne, to mo¿na spróbowaæ ¶ci±gn±æ farbê, a pó¼niej zrobiæ prawdopodobnie z 2 k±piele rozja¶niaj±ce. Stonowaæ farb±/tonerem, ¿eby kolor nie by³ tak intensywnie ¿ó³ty i, je¶li po tym otrzyma siê bardzo jasny blond, nawet delikatnie ¿ó³tawy (bardzo delikatnie), to akurat turkus powinien na tym wyj¶æ. Jeszcze te¿ zale¿y, co kto ma na my¶li, pisz±c "turkus", bo dla mnie to taki "ciep³y" niebieski, odrobinê mo¿e zielonkawy, ale jeszcze nie morski.
Poka¿ mo¿e zdjêcie tego oczekiwanego turkusu
I swoich w³osów, bo nie do koñca wyobra¿am sobie tê "dzik±" czerwieñ.

W³osy na pewno by¶ musia³a po takich zabiegach lekko podci±æ, choæby koñcówki. Nie wiem, jak wygl±da Twoja pielêgnacja, ale o rozja¶niane w³osy trzeba mocno zadbaæ.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-06-27 o 16:40
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-28, 08:27   #1963
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Z czym po³±czyæ farbê "Bardzo jasny piaskowy blond" (Artego 9s), ¿eby wysz³a bardziej szaro-popielato?

Chodzi mi o zgaszony kolor bez z³otych tonów, sam± farbê sprawdzi³am i daje ³adny kolor, tylko w³a¶nie wola³abym bardziej st³umiony szaro¶ci±, a nie chcê sama kombinowaæ, ¿eby nie wyszed³ zielony. Mia³am pomys³ na niebieski mixton albo po³ówkê innej farby, lub farby specjalnej z popielem- chcê co¶ z palety Artego, ¿eby ³±czyæ t± sam± firmê
Chcê te¿ rozja¶niæ w³osy bez rudych tonów, jaki daæ oksydant? Wcze¶niej robi³am na 6% ¿eby nie popaliæ ju¿ bardzo zniszczonych w³osów, ale wysz³o do¶æ ciemno. Czy teraz kolejne na³o¿enie 6% z podobn± mieszank± farby spowoduje kolejne rozjasnienie, czy farbowanie ton w ton? Jaki utleniacz polecacie (%, firma), ¿eby ³adnie z³apa³, a nie dobi³ w³osów?
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-28, 13:46   #1964
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie
 
Avatar InteligentnaBlondynka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, teraz ja mam pytanie/problem wczoraj pierwszy raz zrobi³am sobie ombre u fryzjera oczywi¶cie. No i na pocz±tku by³am za³amana efektem. Ale po kolei. Mam boba lekko za brodê. Ombre góra ciemny blond poziom 6, koñce poziom 9/10. Ombre ogólnie jest ¶wietne, ale tylko przy grzywce podpietej do góry. Przy grzywce rozpuszczonej jest tragedia:/ ta grzywka wygl±da jakby by³y na niej paskudne pasemka a'la lata 2000 :/ i psuje ca³± fryzurê :/ jak powinna wygl±daæ grzywka przy ombre na w³osach takiej d³ugo¶ci?
InteligentnaBlondynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-28, 14:14   #1965
checkout
Przyczajenie
 
Avatar checkout
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 29
Fryzjer ¼le ¶ci±³ mi w³osy. Mo¿na to jeszcze naprawiæ?

Witajcie.
We wtorek tydzieñ temu by³am u fryzjera, aby ¶ci±æ i wycieniowaæ w³osy. Problem polega na tym, ¿e ¶ciê³a mi je bardzo ¼le, nie tak jak chcia³am i teraz wygl±daj± one strasznie. Nie wiem co teraz z nimi zrobiæ, ¿eby wygl±da³y ³adnie. Chcia³am tylko, aby je skróci³a i wycieniowa³a, ¿ebym mia³a takie fajne, lekkie i faluj±ce koñcówki, tak jak mia³am zawsze, a wysz³o, ¿e mam je ciachniête na prosto. W³osy wygl±daj± tak, ¿e mam trzy warstwy, które s± strasznie krzywe, jedna jest krótsza od drugiej. W³osy nie s± wycieniowane, tylko ciachniête i tak jak wcze¶niej napisa³am, s± 3 warstwy, które nak³adaj± siê na siebie i wygl±da to bardzo brzydko. Mam paragon i zamierzam do nich jutro i¶æ. Czy wiecie ile czasu jest na reklamacjê ¼le ¶cietych w³osów? Czy poprawi± mi je jako¶, aby nie ¶ci±æ za du¿o? Zrobi± to za kolejna op³at±? Jak to jest? Przyznam, ¿e od razu tego nie zauwa¿y³am, i my¶la³am, ¿e jest dobrze. Czy da siê to naprawiæ?
checkout jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-29, 12:35   #1966
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Poka¿ wiadomo¶æ
Z czym po³±czyæ farbê "Bardzo jasny piaskowy blond" (Artego 9s), ¿eby wysz³a bardziej szaro-popielato?

Chodzi mi o zgaszony kolor bez z³otych tonów, sam± farbê sprawdzi³am i daje ³adny kolor, tylko w³a¶nie wola³abym bardziej st³umiony szaro¶ci±, a nie chcê sama kombinowaæ, ¿eby nie wyszed³ zielony. Mia³am pomys³ na niebieski mixton albo po³ówkê innej farby, lub farby specjalnej z popielem- chcê co¶ z palety Artego, ¿eby ³±czyæ t± sam± firmê
Chcê te¿ rozja¶niæ w³osy bez rudych tonów, jaki daæ oksydant? Wcze¶niej robi³am na 6% ¿eby nie popaliæ ju¿ bardzo zniszczonych w³osów, ale wysz³o do¶æ ciemno. Czy teraz kolejne na³o¿enie 6% z podobn± mieszank± farby spowoduje kolejne rozjasnienie, czy farbowanie ton w ton? Jaki utleniacz polecacie (%, firma), ¿eby ³adnie z³apa³, a nie dobi³ w³osów?
Maska oxy nie nie ma znaczenia. Chodzi o stê¿enie. Do tej farby rzeczywi¶cie dobra³abym inny popiel, ale k³adlabym ja na 9procent, nie na 6.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez checkout Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie.
We wtorek tydzieñ temu by³am u fryzjera, aby ¶ci±æ i wycieniowaæ w³osy. Problem polega na tym, ¿e ¶ciê³a mi je bardzo ¼le, nie tak jak chcia³am i teraz wygl±daj± one strasznie. Nie wiem co teraz z nimi zrobiæ, ¿eby wygl±da³y ³adnie. Chcia³am tylko, aby je skróci³a i wycieniowa³a, ¿ebym mia³a takie fajne, lekkie i faluj±ce koñcówki, tak jak mia³am zawsze, a wysz³o, ¿e mam je ciachniête na prosto. W³osy wygl±daj± tak, ¿e mam trzy warstwy, które s± strasznie krzywe, jedna jest krótsza od drugiej. W³osy nie s± wycieniowane, tylko ciachniête i tak jak wcze¶niej napisa³am, s± 3 warstwy, które nak³adaj± siê na siebie i wygl±da to bardzo brzydko. Mam paragon i zamierzam do nich jutro i¶æ. Czy wiecie ile czasu jest na reklamacjê ¼le ¶cietych w³osów? Czy poprawi± mi je jako¶, aby nie ¶ci±æ za du¿o? Zrobi± to za kolejna op³at±? Jak to jest? Przyznam, ¿e od razu tego nie zauwa¿y³am, i my¶la³am, ¿e jest dobrze. Czy da siê to naprawiæ?
Id¼ i reklamuj. Musz± Ci ¶ci±æ jak chcesz i to bezp³atnie.

Jednak ja bym siê obawiala, ¿e z czystej z³o¶liwo¶ci mi ¼le zetna. Pewnie wybra³abym inny salon. Niby w³osy nie rêka, odrosn±, ale szkoda. ;-)

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-29, 13:36   #1967
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Maska oxy nie nie ma znaczenia. Chodzi o stê¿enie. Do tej farby rzeczywi¶cie dobra³abym inny popiel, ale k³adlabym ja na 9procent, nie na 6.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

Dziêkujê
Te w³osy mi zaprz±taj± my¶li przez ca³± dobê Poczyta³am trochê i chyba jednak zdecydujê siê na Alfaparf, niby mniej niszczy i lepiej rozja¶nia. No i wodê 9%, mo¿e co¶ mi jeszcze zostanie na g³owie.

Ale mam jeszcze pytania
Odpowiednikiem tego piaskowego odcienia w Alfaparf jest 9.13 i chcia³abym go u¿yæ, ale z jakim popielem bêdzie dobrze wspó³gra³? Czystym popielem, czy fioletowawym? Nie chcê zielonego, ¿ó³tego, rudego, albo jakiego¶ kolejnego niepowodzenia.
My¶la³am o dodaniu do ca³ej 9.13 po³ówki 10.1 albo 10.21 - który lepszy? Czy dodaæ co¶ te¿ z poziomu 9? Alfaparf podobno wychodzi i tak jasno? Teraz mam w³osy farbowane 9, ale raczej na poziomie 8.

Z do¶wiadczenia wiem, ¿e same popiele bardzo szybko mi siê wymywaj±, ¼le mi te¿ w odcieniach per³owych i opalizuj±cych.


Kolorek chcia³abym mniej wiêcej taki: (tym razem linki)

to na pewno znasz - http://4.bp.blogspot.com/-ZxhpmvVYGs...0/_DSC0850.JPG http://4.bp.blogspot.com/-6S91TlkSU-...0/_DSC0847.JPG
fotki st±d, tylko nie chcê takiego, jak na zdjêciach bez flesza, a taki, jak wyszed³ z fleszem, czyli szarawy, zatem nie skorzystam z mieszanki podanej na blogu i nie wiem, jak to wykombinowaæ

ewentualnie taki, jak tu: http://1.bp.blogspot.com/-GR_RC1Yri0...s1600/123.jpeg

albo tu: http://img.styl.fm/resize/watermark/...9b/cf/3a28.jpg
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-29, 13:56   #1968
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Oj znani ;-) To typowy be¿, wiêc 9.13 jest bardzo dobrym pomys³em. 10 wchodz± ja¶niej z tego co wiem, wiêc raczej mieszalabym z 9.21

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-29, 14:02   #1969
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Oj znani ;-) To typowy be¿, wiêc 9.13 jest bardzo dobrym pomys³em. 10 wchodz± ja¶niej z tego co wiem, wiêc raczej mieszalabym z 9.21

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Super, to tak zrobiê za jaki¶ tydzieñ Mo¿e znajdê fryzjera, który na³o¿y³by mi moj± w³asn± farbê, ¿eby po drodze nie zrobiæ jakiego¶ b³êdu. Ja¶niejszy te¿ w sumie mogê mieæ, tak¿e jeszcze pomy¶lê, czy dodaæ 9, czy 10.
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 14:05   #1970
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

To ju¿ zale¿y od preferencji. Bêdê trzymaæ kciuki. Wiêkszo¶æ fryzjerów nie lubi jak kto¶ przychodzi z w³asn± farba, bo to w koñcu mniejszy zysk dla nich, ale mo¿e uda Ci siê jakiego¶ znale¼æ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-29, 19:31   #1971
Esteria
Przyczajenie
 
Avatar Esteria
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hey kobietki Pomó¿cie mi odgadn±æ kolor w³osów Pani Dakoty, jak na tym zdjêciu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dakota.jpg (56,5 KB, 8 za³adowañ)
Esteria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 10:46   #1972
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie
 
Avatar InteligentnaBlondynka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, to znowu ja-maruda :p postanowi³am zrezygnowaæ z tego ombre, bo strasznie ciê¿ko mi je u³o¿yæ, ¿eby dobrze wygl±da³o. Po prostu jest kiepsko zrobione. A wiêc tak, góra 6.0 i 6.16 , dó³ co¶ 9/10... posz³am dzisiaj do innej fryzjerki zapytaæ co ona by z tym zrobi³a. Powiedzia³a, ¿e na górê po³o¿y rozjasniacz i bêdzie go przeci±gaæ na d³ugo¶ci tych nieszczesnych przej¶æ kolorystycznych. Co my¶licie o tej metodzie? Jak My¶licie, I¶æ do niej jutro na tê umowiona wizytê czy zrezygnowaæ?
InteligentnaBlondynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 15:50   #1973
Carrigaline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny,

mam w planach po³o¿enie profesjonalnej farby superrozja¶niaj±cej Opalizuj±cej (z Majirel High Lift).

W tej chwili mam na g³owie niewiadomoco ¿ólte i chcê siê tego pozbyæ. Chcê mieæ mega jasne w³osy.

Tylko mam taki ma³e pytanie: co potem po³o¿yæ na g³owê jak mi siê nie spodoba/znudzi per³a?

Podobaj± mi siê bardzo jasne blondy, ale nie mam pojêcia w czym siê bêdê dobrze czu³a: czy w naturach, czy w be¿ach, czy mo¿e w samej platynie.
__________________
Bo ¿ycie to nie bajka, nie g³aszcze ciê po jajkach...
Carrigaline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 15:52   #1974
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Je¶li teraz bêdziesz k³a¶æ perlê, potem bez problemu bêdziesz mog³a zmieniæ odcieñ farby- choæby na be¿ czy czysty naturalny, bo per³a siê z nimi nie gryzie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 16:20   #1975
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zada³am pytanie w innym w±tku ale nie dosta³am odpowiedzi. Czy która¶ z was u¿ywa³a Schwarzkopf Nectra Color 845 Pralina? Wiecie jaka woda utleniona jest dodana do farby? 6% czy 9%?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 16:55   #1976
kasienka129
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 658
Jak ochlodzic 8.2.

Mam zrobione wlosy na farbie 8.2, mial byc ch³odny bez ale jednak wydaje mi sie ten kolor za cieply, chcialabym tez o ton rozjasnic, wiec rozumiem ze mam kupiæ farbe 9 ale jaki numerek po, zalezy mi na odcieniu bezu
kasienka129 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 18:57   #1977
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak ochlodzic 8.2.

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam zrobione wlosy na farbie 8.2, mial byc ch³odny bez ale jednak wydaje mi sie ten kolor za cieply, chcialabym tez o ton rozjasnic, wiec rozumiem ze mam kupiæ farbe 9 ale jaki numerek po, zalezy mi na odcieniu bezu
9.13 - trzynastka to be¿.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 21:04   #1978
kasienka129
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 658
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziêkujê za odp
kasienka129 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 21:38   #1979
Mickey1011
Raczkowanie
 
Avatar Mickey1011
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 370
Wymarzony kolor- pokazaæ zdjêcie fryzjerowi?

Witajcie. Od kilku miesiêcy mam zamiar pój¶æ do fryzjera i rozja¶niæ w³osy. Problem w tym, ¿e nie trafi³am jeszcze na idealnego fryzjera. Dwa razy farbowa³am w³osy w salonach i wysz³am niezadowolona. Marzy mi siê odcieñ taki jak ma pewna blogerka ale g³upio mi pój¶æ do fryzjera ze zdjêciem dziewczyny z internetu.. Z drugiej strony jak opisaæ kolor,aby fryzjer móg³ podobny efekt wyczarowaæ na w³osach? Wiem, ¿e nigdy nie wyjdzie mi w 100% taki jak na zdjêciu, ale chocia¿ zbli¿ony..
Drugi problem, ¿e mam kilka odcieni w³osów- na górze naturalny du¿y odrost, poni¿ej mocno rozja¶nione w³osy ¿ó³to-z³oty od domowych, nieudanych zabiegów fryzjerskich.. Czy najpierw potrzebna jest dekoloryzacja, aby fryzjer móg³ równomiernie pofarbowaæ w³osy na jeden odcieñ ciemnego blondu?

Edytowane przez Mickey1011
Czas edycji: 2015-06-30 o 21:41
Mickey1011 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 21:42   #1980
Karinchan
Raczkowanie
 
Avatar Karinchan
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Wymarzony kolor- pokazaæ zdjêcie fryzjerowi?

Dobry fryzjer sobie poradzi bez problemu z tym ¿e masz nierównomierny kolor.

Co do pój¶cia ze zdjêciem - jak najbardziej we¼ zdjêcie. Nawet kilka! Nie bez powodu s± katalogi fryzur po to w³a¶nie ¿eby widzieæ co chcemy osi±gn±æ.
Karinchan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.