Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 13:59   #1
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89

Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki


Jestem załamana, zakładam wątek gdyż nie wiem co zrobić mam nadzieję że mi coś doradzicie

Jakiś miesiąc temu zrobiłam sobie u kosmetyczki rzęsy rzekomo metodą 1:1 zorientowałam się jakiś czas temu że raczej nie była to ta metoda skoro rzęsy wypadają mi posklejane w kępkach... Powypadały mi bardzo nierównomiernie i wczoraj chciałam już zdjąć całość wyczytałam że można to zrobić nacierając je olejkiem rycynowym - efekt? Powypadały mi owszem ale niestety z moimi naturalnymi rzęsami i zostało jeszcze kilka pojedyńczych sztuk

Nie wiem co teraz zrobić prawie w ogóle nie mam rzęs oprócz kilku pojedyńczych sterczących sztucznych.. I jak teraz wyjść z domu Chyba zostaje mi codzienne doklejanie sztucznych rzęs w pasku.. Boję się nawet iść do kosmetyczki zdjąć resztę że zostanę całkiem "łysa" Poleci mi ktoś kosmetyczkę która się tym zajmuje?

Jakiś preparat na porost rzęs?

Pomocy;(
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:08   #2
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

zobacz na KWC tam jest wiele takich preparatow

Mojej mamy kolezanka wyrwala sobie rzesy sztucznymi rzesami, gdyz miala stary klej. Po roku jej odrosly.

I przeszlabym sie do tej kosmetyczki i jej nawrzucala
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:13   #3
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

olej rycynowy pomaga na porost rzęs, ale pewnie będziesz obawiała się go używać ja używam odżywki z Gala w "rybkach", ale nie wiem,c zy takie coś pomoże na brak rzęs, raczej na te już istniejące.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:12   #4
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Jeśli masz wyrwane całkowicie te rzęsy to mogą bardzo długo odrastać.

Ja ucięłam sobie zalotką taką prawie centymetrową kępkę, na samym środku oka :/
I przez 3 miesiące przyklejałam sztuczne kępki; dopiero teraz jako tako to wygląda bez sztucznych doczepianych. A odrastały od 1/3 długości, a nie od zera.

Olejek rycynowy, chociaż pewnie będziesz już do niego uprzedzona, ponoć on działa dobrze na wzmocnienie rzęs i porost
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 16:07   #5
toxic_squirrel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Ja mogę polecić krem do rzęs L'Biotica. Stosowałam codziennie wieczorem i dzięki temu "dziura" w rzęsach (szeroka na 1/4 oka, rzęsy gdzieś o połowę krótsze od reszty) znikła w 2 tygodnie
toxic_squirrel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 18:02   #6
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Dziękuję za pomoc
Odżywki odżywkami, oczywiście że stosuję ale jednak jakoś trzeba wychodzić z domu, teraz a nie dopiero za pare miesięcy...
Czy przyklejanie rzęs w kępkach jest bardzo czaso i pracochłonne?
Myślicie że dobrym rozwiązaniem będzie bynajmniej narazie codzienne przyklejanie rzęs w paskach?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 18:17   #7
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Hej.
Zajmuję się przedłużaniem rzęs i rzęsy mogły Ci powypadać kępkami z naturalnymi poprzez złą aplikację, czyli nie 1:1 tylko bardziej już 1:3 to znaczy, że sztuczną rzęsę przykleiła ta Pani jedną do 3 (nie mylić z 3:1, bo to oznacza, że 3 sztuczne rzęsy do 1 naturalnej i wtedy również wypada Ci kępka tylko, że trzy sztuczne, a nie 3 naturalne). Bardzo często się to zdarza, niestety często to się wiąże z Gruperami itd, kiedy Panie chcą tylko zarobić, a nie uzyskać klienta. Sama się denerwuję kiedy przychodzą do mnie klientki po takowych Paniach lub słyszę o takich sytuacjach, ponieważ niestety złe wiadomości roznoszą się najszybciej i jest bardzo dużo kobiet, które się zastanawiają lub też od razu są na nie. Rzęsy najlepiej ściągać oliwką dla dzieci - to jest domowy sposób (nalać bardzo dużo na waciki i nałożyć na oczy na 15 minut później delikatnie ściągać wraz ze wzrostem rzęs). Jednak ja zawsze informuję klientkę, że kiedy już nie będzie chciała nosić rzęs najlepiej zwrócić się do mnie z powrotem, ponieważ mam preparat który rozpuszcza klej i nie uszkadza rzęs. Jest najlepszy... Bardzo mi przykro, że tak się stało. Rzęsy nasze wymieniają się w przeciągu 2 - 3 miesięcy i niestety nie da się tego przyspieszyć. Jedynie możemy je wzmocnić olejkiem rycynowym. Trzymam kciuki i pozdrawiam!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

A co do rzęs w kępkach jedynie przyklejać na powiekę! Nie na rzęsy, ponieważ wyrywają strasznie i obciążają! Dużo lepsze są rzęsy na pasku, niż te w kępkach niestety...
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 20:25   #8
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Czy przyklejanie rzęs w kępkach jest bardzo czaso i pracochłonne?
Myślicie że dobrym rozwiązaniem będzie bynajmniej narazie codzienne przyklejanie rzęs w paskach?
Na początku może to sprawiać jakąś trudność. Ale mi po kilku razach przyklejenie 2-3 kępek zajmowało mniej niż minutę.
Przyklejałam codziennie. Przez prawie 3 miesiące.

Cytat:
Napisane przez lora113 Pokaż wiadomość

A co do rzęs w kępkach jedynie przyklejać na powiekę! Nie na rzęsy, ponieważ wyrywają strasznie i obciążają! Dużo lepsze są rzęsy na pasku, niż te w kępkach niestety...
Jak wyżej. Przyklejałam przez 3 miesiące i nie wyrwało mi ani jednej rzęsy Bo niby jak? Przecież nie zrywa się potem tych kępek przy demakijażu. Ja zmywałam wszystko jak zawsze, a tam gdzie były kępki klej przytrzymywałam wacik przez kilkanaście sekund dłużej i bez problemu schodziło, nie uszkadzając rzęs.
Ja bym nie mogła nawet stosować kępek NA powiekę, nad rzęsy, bo moje rzęsy opadają w dół i po całym dniu, mimo podkręcenia zalotką i tuszami, pod warstwą kępek "zwisała by" warstwa prostych jak drut moich rzęs.
A naklejając u nasady, ale od spodu zyskiwałam dodatkowe podtrzymanie, że tak powiem. Choć wiem, że producent zaleca naklejanie przy powiece.
Chyba, że masz na myśli przyklejanie po prostu na rzęsy, czyli "sztuczna do naturalnej" a nie u ich nasady (od spodu albo od góry), bo i tak się zdarza ale tak czy siak zawsze trochę kleju na rzęsach będzie; ja nie zauważyłam jego negatywnego wpływu na naturalne rzęsy

Rzęsy w pasku może i są lepsze, przede wszystkim nie trzeba babrać się z przyklejaniem kilku kępek. Ale moim zdaniem kępkami łatwiej uzyskać naturalny efekt i mamy większą swobodę modelowania (ja mam w opakowaniu 3 długości kępek).
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 23:27   #9
milenkaJ
Raczkowanie
 
Avatar milenkaJ
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 42
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

rzęsy odrosną, tylko nie jest pewne kiedy( jednemu odrastają szybciej, a drugiemu wolniej) jeżeli nie masz uszkodzonych cebulek ani struktury rzęsy, a włosy na głowie dosyć szybko ci rosną, to rzęsy też ci w miarę szybko odrosną
milenkaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:42   #10
_annq
Przyczajenie
 
Avatar _annq
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Również się skusiłam na przedłużanie rzęs metodą 1:1
Nie wiem co mnie podkusiło, bo swoje naturalne dotychczas miałam ładne i długie- wystarczyło je tylko dobrze wytuszować. No, ale stało się - przedłużyłam również około miesiąca temu. I żałuje!! Najpierw zaczęły mi łzawić oczy - pomyślałam, że to przez soczewki, ale po całkowitej eliminacji kontaktów na rzecz okularów - nic się nie zmieniło także doszłam do wniosku, że to przez klej do rzęs. Wczoraj nie mogłam opanować łez i w przypływie złości zaczęłam odklejać. Starłam za pomocą chusteczki do demakijażu. Efekt? opłakany zostało mi kilka swoich rzęs, jednakże krótkich i rzadkich. Wyglądam co najmniej dziwnie - kilka osób zapytało czy jestem chora
Od wczoraj smaruje to co mi pozostało L'Bioticą.
Pytanie do ekspertek - co lepiej zatuszuje łyse oko? kępki czy rzęsy na pasku? Dodam, że nie mam żadnej wprawy w doklejaniu
_annq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 21:16   #11
anyulcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 23
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

polecam odżywkę do rzęs Revitalash. Odżywka droga ale rewelacyjna, w ciągu 3 tyg będziesz miała piękne rzęsy
anyulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 11:22   #12
Mirabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

wiec co mnie też bardzo pomogła odżywka Odżywka DV Blooming Essence - na porost rzęs, kupiłam ją za jakieś 50 zł w sklepie abclashes i mnie znacznie poprawiło rzęsy , są mocniejsze i jakoś tak szybciej rosną , poza tym nabrały takiego blasku
Mirabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:42   #13
androia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

bedzie ok na szczescie odrosna Ci tylko teraz zatuszujesz sobie braki i nikt nawet nie zauwazy Jesli potem jak juz troszke ci wyjda i bedziesz chciala przyspieszyc ich wzrost to Stimulong Astora maskara pomoze w ma ona w sobie Bio -active complex z witaminami po 2 tygodniach widac roznice szału nie ma ale widac ze sa dluzsze ,szczoteczka nie zachęca ale to pozory jest znakomita i swietnie rozczesuje sama bylam zaskoczona Ja tez przedluzalam rzesy ale bylam bardzo zadowolana ,czulam sie taka pieknabo wielu Panow na mnie sie gapilo a moje rzeski od zawsze byly marne wiec dla was Dziewczynki jesli to jest problem to warto sprobowac bo samopoczucie potem jest super
androia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 21:48   #14
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Współczuję ,pocieszające jest to,że one odrosną
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:30   #15
agatajestinna
Przyczajenie
 
Avatar agatajestinna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Jestem załamana, zakładam wątek gdyż nie wiem co zrobić mam nadzieję że mi coś doradzicie

Jakiś miesiąc temu zrobiłam sobie u kosmetyczki rzęsy rzekomo metodą 1:1 zorientowałam się jakiś czas temu że raczej nie była to ta metoda skoro rzęsy wypadają mi posklejane w kępkach... Powypadały mi bardzo nierównomiernie i wczoraj chciałam już zdjąć całość wyczytałam że można to zrobić nacierając je olejkiem rycynowym - efekt? Powypadały mi owszem ale niestety z moimi naturalnymi rzęsami i zostało jeszcze kilka pojedyńczych sztuk

Nie wiem co teraz zrobić prawie w ogóle nie mam rzęs oprócz kilku pojedyńczych sterczących sztucznych.. I jak teraz wyjść z domu Chyba zostaje mi codzienne doklejanie sztucznych rzęs w pasku.. Boję się nawet iść do kosmetyczki zdjąć resztę że zostanę całkiem "łysa" Poleci mi ktoś kosmetyczkę która się tym zajmuje?

Jakiś preparat na porost rzęs?

Pomocy;(
Niestety, bardzo współczuję ale kiepsko trafiłaś. Sama zajmuję się od 6 lat przedłużaniem rzęs.Rzęsy powinny wypadać z Twoim naturalnym cyklem rzęs. Ponadto powinny być dobrane pod względem grubości, długości i profilu do Twoich naturalnych. Niestety nie każdy tak robi i bardzo często dziewczyny niszczą rzęsy klientkom chcąc uzyskać jak najlepszy efekt. Niestety pracujemy na pewnej bazie, jaką są Twoje naturalne rzęsy i nie każdy może sobie pozwolić na suuuper długie Lepszy efekt można uzyskać przy metodzie 2:1, gdzie rzęsy są naturalne i leciutkie. Tu można zaszaleć Nie nacieraj ich niczym, bo pogorszysz sprawę. Jedyne słuszne wyjście, to zdjęcie profesjonalnym remover'em u stylistki rzęs. Na porost polecam z całą odpowiedzialnością odżywkę Revitalsh.
agatajestinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:36   #16
PaulaM23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

agatajestinna a gdzie robisz te rzęsy ??? Bo byłabym zainteresowana... w ogóle jakie metody są najlepsze i z jakich materiałow...? jedwabne, z norek, sztuczne???
PaulaM23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 15:01   #17
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

maskara współczuję Ci, że tak Cię skrzywdziła ta kosmetyczka.. ehh.. jeśli się przedłuża rzęski to warto znaleźć sprawdzoną kosmetyczkę, bo łatwo tu o partaczenie. Ja taką mam i przedłużam rzęski metodą 1:1 Secret Lashes i właśnie mam dobierane rzęski idealnie pod moje naturalne, są ślicznie rozdzielone i nie wypadają tak drastycznie. Tak już koleżanki napisały, każda rzęsa rośnie w swoim cyklu, więc trzeba poczekać aż odrosną..
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:21   #18
Mirabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

strasznie przykro to słyszeć , że można trafić do tak niekompetentnej kosmetyczki, która zrobi takie rzeczy, kurcze potem to wpływa na zły obraz całego zabiegu przedłużania rzęs ja mogę polecić rzęsy z włosia norek , metodą 1:1 , wyglądają najbardziej naturalnie i nie obciążają naturalnych rzęs, jest kilka długości, ale to już musi dobrać stylista jakie będą dla Ciebie najlepsze, moja stylista pracuje na rzęsach Laura Vito i ja jestem z nich bardzo zadowolona
Mirabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 21:14   #19
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez lora113 Pokaż wiadomość
Hej.
Zajmuję się przedłużaniem rzęs i rzęsy mogły Ci powypadać kępkami z naturalnymi poprzez złą aplikację, czyli nie 1:1 tylko bardziej już 1:3 to znaczy, że sztuczną rzęsę przykleiła ta Pani jedną do 3 (nie mylić z 3:1, bo to oznacza, że 3 sztuczne rzęsy do 1 naturalnej i wtedy również wypada Ci kępka tylko, że trzy sztuczne, a nie 3 naturalne). Bardzo często się to zdarza, niestety często to się wiąże z Gruperami itd, kiedy Panie chcą tylko zarobić, a nie uzyskać klienta. Sama się denerwuję kiedy przychodzą do mnie klientki po takowych Paniach lub słyszę o takich sytuacjach, ponieważ niestety złe wiadomości roznoszą się najszybciej i jest bardzo dużo kobiet, które się zastanawiają lub też od razu są na nie. Rzęsy najlepiej ściągać oliwką dla dzieci - to jest domowy sposób (nalać bardzo dużo na waciki i nałożyć na oczy na 15 minut później delikatnie ściągać wraz ze wzrostem rzęs). Jednak ja zawsze informuję klientkę, że kiedy już nie będzie chciała nosić rzęs najlepiej zwrócić się do mnie z powrotem, ponieważ mam preparat który rozpuszcza klej i nie uszkadza rzęs. Jest najlepszy... Bardzo mi przykro, że tak się stało. Rzęsy nasze wymieniają się w przeciągu 2 - 3 miesięcy i niestety nie da się tego przyspieszyć. Jedynie możemy je wzmocnić olejkiem rycynowym. Trzymam kciuki i pozdrawiam!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

A co do rzęs w kępkach jedynie przyklejać na powiekę! Nie na rzęsy, ponieważ wyrywają strasznie i obciążają! Dużo lepsze są rzęsy na pasku, niż te w kępkach niestety...
Zgadzam sie calkowicie. Sama nie moge patrzec na te oferty na Druperach, gruponach itp. Niestety sa to najczesciej stylistki, ktore probuja zarobic na jednorazowej aplikacji, bo w wiekszosci przypadkow klientka juz do nich nie wroci. Sama mialam kilka klientek po takowych aplkacjach i najpierw musialam pousuwam posklejane rzesy, grudy kleju aby potem na nowo zrobic pelna aplikacje. Przy zakladaniu rzes bardzo wazne jest doswiadczenie stylistki oraz klej na jakim pracuje. Slyszalam o dziewczynach ktore kupuja produkty z allegro, wiec nic dziwnego ze czesto zdarzaja sie uczulenia, podraznienia oka, itd.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 02:19   #20
karkina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Aż przykro słuchać takich historii, jestem stylistką rzęs, co prawda nie mam długiego stażu bo zajmuję się tym dopiero rok, ale nigdy przenigdy nie zdażyła mi się taka sytuacja. Tak żeby trzeba było przyklejać kępki czy cokolwiek żeby wyjść z domu.... Masakra, współczuje szczerze, i zastanawiam się czemu salony kosmetyczne zatrudniają takie osoby które nawet nie potrafią porządnie przedłużyć rzęs. Coraz częściej słyszę o takich 'stylistkach' i przez to wszystko klientki boją się przedłużać, a dobrze zrobione rzęski wyglądają przepięknie. Szkoda
karkina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 03:04   #21
AgnesElka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

na słabe rzęsy to tylko jakaś regeneracyjna odżywka może pomóc, też uważam, że Revitalash jest super, rzęsy jak wachlarze ;-)
AgnesElka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 09:09   #22
JeremiaszS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Pomocy wypadły mi rzęsy po przedłużaniu u kosmetyczki

Niestety sztuczne rzęsy xxx strasznie uszkadzają te naturalne. Wtedy albo odżywka coś pomoże, albo zostaje regeneracja naturalna i czekanie długimi tygodniami.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-08-16 o 11:26 Powód: reklama
JeremiaszS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 09:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.