Pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-20, 16:48   #1
PrincessFarah
Raczkowanie
 
Avatar PrincessFarah
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 49
Unhappy

Pomocy !


Witajcie Kochane ,
Mam problem . Otóż , nie podobam się sobie , ciągle wyglądam tak samo , nie potrafię znaleźć sobie własnego stylu , w którym będę czuła się dobrze .
Spróbuję Wam się jakoś dokładniej opisać i proszę o pomoc w zmianie wyglądu !
Dodam , że od miesiąca ćwiczę z Mel B i Chodakowską , więc jeśli chodzi o sylwetkę , to daję radę

Mam 19 lat .
1. Niebieskie , głęboko osadzone oczy z długimi , ale prostymi rzęsami , gdy je maluję , nawet poprzedzając tuszowanie ich podkręcam zalotką - nadal są proste ! Jakie znacie metody podkręcenia i pogrubienia moich rzęs ?
W jakim kolorze używać cieni , by oko wydawało się większe , ''otwarte'' ?

2. Mam czarne włosy do pasa z grzywką do szyi , ale chciałabym trochę ożywić moja fryzurę . Farbowanie na blond nie wchodzi w grę , bo już miałam ten kolor i zupełnie mi nie pasuję ... Może jakieś brązowe pasemka , albo rude / brązowe całe włosy ? Jak tak to w jakim odcieniu brązu lub jakiś inny kolor na głowie ? I jakiej firmy farby polecacie dla czarnych włosów ? Tylko nie tęczowe , bo jestem troszkę poważniejszą osobą

3. Mam tłustą cerę z niedoskonałościami i walczę z nimi od lat ... Miałam już kilka żelów przepisanych przez dermatologa , ale co jakiś czas znowu moja cera mnie zaskakuję , może nie mam silnego trądziku , ale po kilka wyprysków do zamaskowania - owszem . Proszę Was o jakieś sprawdzone kosmetyki do pielęgnacji twarzy mojego typu i proponowane przez Was korektory i podkłady oraz pudry i róże do policzków - mam
widoczne kości policzkowe , jak je podkreślić ? Do innych cech mojej cery należy brak świeżości i okropne błyszczenie się , do tego mam wysokie czoło i owalną twarz , , przez co trudno mi jest wybrać jakąś fryzurę bez grzywki . Mam wysoki nos jak Cheryl Cole , jak mogę przy pomocy pudru go pomniejszyć ?

4. Jakie pomadki i błyszczyki polecacie do mojego typu urody , dodam , że karnację mam lekko złocistą , po opaleniu , nieprzeźroczystą , bardziej ziemistą .

5. Moje brwi są naturalnie brązowe , ale miewają braki w łuku - czym i jak skutecznie je wypełnić ? Co polecacie ?

6. Mój styl ubierania uważam za nudny . Wiele w nim czerni , beżu czy bezpiecznych brązów . Fasony ubrań w mojej szafie , też są do bani ! Jakie barwy polecacie brunetce o niebieskich oczach ? Jakie fasony spodni , bluzek , koszulek ? Jakie czapki , szale , torebki , biżuterię ? Jakie buty ?
Jestem niską osobą , mam 160 cm wzrostu , ważę około 47 kg , więc w normie Moja sylwetka jest bardziej masywna w okolicach ud i pupy , mam płaski brzuch i umięśnione łydki . Nie mogę ubierać wszystkich fasonów spodni , bo w większości wyglądam jak skrzat
Jakie spodnie wydłużą optycznie moje nóżki ?

Kochane ,
Pomocy
Co mam zmienić ? Jak ożywić swój wygląd zewnętrzny ?
PrincessFarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 19:01   #2
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Pomocy !

Dodaj zdjecia, tak jak wymaga regulamin, poniewaz bez tego nikt ci tu nie pomoze, a twoj watek zostanie zamkniety.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 20:21   #3
monisssiaa
Raczkowanie
 
Avatar monisssiaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 35
Dot.: Pomocy !

Czekamy na zdjęcia
monisssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:10   #4
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Pomocy !

Do samego opisu ciężko cokolwiek doradzić najlepsze wyjście to zamieszczenie fotki
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:52   #5
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Pomocy !

Dodaj zdjęcia to może uda nam się Tobie pomóc
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.