z szatynki na ciemny blad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-04, 20:33   #1
mgddddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 124

z szatynki na ciemny blad


Witam,
chcialam zapytac czy ktoras z Was sie nie orientuje czy dam rade z sredniego szatynu przefarbowac wlosy na ciemny blad bez rozjasniacza. Nie chce rozjasniac, bo mam dosc zniszczone wlosy, poza tym kazda farba mi sie strasznie szybko zmywa, a nie chce zostac jasna blondynka takze czekam na odpowiedzi i porady jaka farbe w razie czego wybrac
mgddddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 12:30   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: z szatynki na ciemny blad

Cytat:
Napisane przez mgddddd Pokaż wiadomość
Witam,
chcialam zapytac czy ktoras z Was sie nie orientuje czy dam rade z sredniego szatynu przefarbowac wlosy na ciemny blad bez rozjasniacza. Nie chce rozjasniac, bo mam dosc zniszczone wlosy, poza tym kazda farba mi sie strasznie szybko zmywa, a nie chce zostac jasna blondynka takze czekam na odpowiedzi i porady jaka farbe w razie czego wybrac
Nawet jesli masz swój naturalny kolor szatyn ( bo nie napisałaś czy to nie farba) bez ingerencji preparatu z zawartością rozjaśniacza nie zrobisz nic , bo to poprostu niemożliwe , musisz wymyć w pewnym stopniu pigment z włosa aby go rozjaśnić. Jesli masz naturalne włosy w odcieniu szatyn powinny sytarczyć dobre farby blond rozjaśniające ( może nawet Garnier Natea, a napewno Wella wellaton krem rozjaśniający czy Alcantara odcienie rozjaśniające) Jesli to farba trzeba byłoby zrobic dekoloryzację.

Bez obaw farby rozjaśniające czy rozjaśniacze nie zmywają się ze zwglęsu na ich działanie
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:00   #3
Miluskooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
z szatynki w blondynke. pomozcie!

Kochane kobiety!

Prosze napiszcie , jakiej mam uzyc farby, zeby w szatynki byc jasna blondynka. Taki mniej wiecej jasny czysty piaskowy blond.
Jestem szatynka mam jasno brazowe wlosy. Sa do ramion, stan ich jest bardzo dobry. Sa srednio grube ale za to mocne. Nie wypadaja.
Prosze podpowiedzcie z wlasnego doswiadczenia (lub innych), ktora wybrac farbe i ktora da najlepszy efekt bez osiaganiecia tzw marchewki

Dziekuje za odpowiedzi z gory.
Pozdrawiam.
Miluskooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:47   #4
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: z szatynki w blondynke. pomozcie!

Cytat:
Napisane przez Miluskooo Pokaż wiadomość
Kochane kobiety!

Prosze napiszcie , jakiej mam uzyc farby, zeby w szatynki byc jasna blondynka. Taki mniej wiecej jasny czysty piaskowy blond.
Jestem szatynka mam jasno brazowe wlosy. Sa do ramion, stan ich jest bardzo dobry. Sa srednio grube ale za to mocne. Nie wypadaja.
Prosze podpowiedzcie z wlasnego doswiadczenia (lub innych), ktora wybrac farbe i ktora da najlepszy efekt bez osiaganiecia tzw marchewki

Dziekuje za odpowiedzi z gory.
Pozdrawiam.
Sama farba niestety nie wystarczy. Wlosy wyjda Ci zolte/marchewkowe/rude. Musisz uzyc rozjasniacza. A najlepiej to wybierz sie do fryzjera.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 12:23   #5
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: z szatynki w blondynke. pomozcie!

Najlepiej wybrać się do fryzjera, który zrobi to profesjonalnie i użyje odpowiednich preparatów bo domowym sposobem nie polecam tego robić bo po pierwsze włosy wyjdą marchewkowe a po drugie używając rozjaśniacza a potem farby mocno naruszysz strukturę włosa bo musisz wiedzieć że włos rozjaśniony to włos martwy bo barwnik jest całkowicie wytrącony i włos taki jest pusty w środku.Lepiej zapłacić więcej kasy na wizytę u fryzjera i mieć to zrobione raz a dobrze i włosy nie będą tak zniszczone niż zapłacić mniej i samej sobie taki zabieg zrobić, który Ci jednak zniszczy doszczętnie włosy bo rozjaśniacze te z drogerii nie należą do najlepszych.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 15:32   #6
MaGniFiQue
Raczkowanie
 
Avatar MaGniFiQue
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 121
Dot.: z szatynki w blondynke. pomozcie!

Mając taki kolor włosów jak Twój, wybrałabym tylko rozjaśnienie poprzez nadanie włosom refleksów. Nie żadne pasemka czy baleyage, a już na pewno nie rozjaśnienie całości. Świetny efekt na takich naturalnych włosach daja kilkutonowe jasniejsze refleksy- całość jest mocno rozjasniona (czyli masz swój zamierzony efekt), odrosty są prawie niewidoczne, a wygląda to bardzo naturalnie i z klasą Ale to tylko moje skromne zdanie
__________________
"Gdybyś była burgerem z mc donalda byłabyś mc gorgeous! " - najlepszy komplement tej zimy

Edytowane przez MaGniFiQue
Czas edycji: 2009-04-06 o 15:34
MaGniFiQue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 16:52   #7
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: z szatynki w blondynke. pomozcie!

a ja ze swojej strony polecam wyszukiwarkę

Jest obszerny wątek dot. dekoloryzacji
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 22:31   #8
Miluskooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: z szatynki w blondynke. pomozcie!

Bardzo dziekuje za odpowiedzi. Pomoglyscie rozwiac moje watpliwosci.
Pozdrawiam cieplo.
Miluskooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:32   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: z szatynki w blondynke. pomozcie!

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
a ja ze swojej strony polecam wyszukiwarkę

Jest obszerny wątek dot. dekoloryzacji
a co ty chcesz dekoloryzować ? Przecież po dekoloryzacji włosy schodzą często do naturalnego koloru tyle że nie równo... to jak ona ma naturalne odfarbiac ? no chyba, że czytając długo tamten wątek coś mnie ominęło..

też poleca albo fryzjera a jak nie to rozjaśniacz plus farba ( ja robiłam z czarnych rozjaśniaczem joanny dwa razy + blond numer 7 garniera i wyszło mi idealnie to co na opakowaniu => moje naturalne to wlaśnie szatyn i bardzo ładnie się roizjaśniły na odrostach, czarne niestety już nie więc musiałam dofarbowac)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-04-09 o 13:33
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 19:05   #10
magdawat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Question z włosów ciemnych farbowanych na blond??

witam, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond.przefarbowałam je na ciemny kolor, jednak teraz stwierdzam ze chcialabym miec jednak blond :/ juz od ponad 4 miesiecy nie farbowalam ich na brąz i widac juz spore odrosty, a takze ogolnie kolor sie zmywa. Chcialam zapytac czy jest szansa ze rozjasniacz je rozjasni czy musze czekac az calkiem mi odrosną???
magdawat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 19:44   #11
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: z włosów ciemnych farbowanych na blond??

Cytat:
Napisane przez magdawat Pokaż wiadomość
witam, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond.przefarbowałam je na ciemny kolor, jednak teraz stwierdzam ze chcialabym miec jednak blond :/ juz od ponad 4 miesiecy nie farbowalam ich na brąz i widac juz spore odrosty, a takze ogolnie kolor sie zmywa. Chcialam zapytac czy jest szansa ze rozjasniacz je rozjasni czy musze czekac az calkiem mi odrosną???
ja rozjaśniałam czarne włosy więc myślę,że brąz napewno Ci rozjaśni
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 20:11   #12
magdawat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: z włosów ciemnych farbowanych na blond??

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
ja rozjaśniałam czarne włosy więc myślę,że brąz napewno Ci rozjaśni
yhym.. a czy czarny kolor mialas naturalny czy farbowany??
magdawat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 07:28   #13
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: z włosów ciemnych farbowanych na blond??

Cytat:
Napisane przez magdawat Pokaż wiadomość
yhym.. a czy czarny kolor mialas naturalny czy farbowany??
farbowany, nakładałam rozjaśniacz na całość żeby ściągnąć czarny kolor i udało się.Miałam rozjaśniacz od 5-6 tonów.Więc myślę,że włosy brązowe farbowane napewno Ci rozjaśniacz będzie chwytał.Ale radzę wybrać się do fryzjera jeśli chcesz mieć ładny blondzik bo jak się robi samemu to zawsze wychodzi kolor jak wielkanocny kurczakmi było obojętne czy wyjdą żółte czy rude bo i tak nakładałam na to inny kolor ale jeśli Ty chcesz blond idz do fryzjera

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-05-02 o 07:32
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 14:47   #14
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: z włosów ciemnych farbowanych na blond??

Cytat:
Napisane przez magdawat Pokaż wiadomość
witam, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond.przefarbowałam je na ciemny kolor, jednak teraz stwierdzam ze chcialabym miec jednak blond :/ juz od ponad 4 miesiecy nie farbowalam ich na brąz i widac juz spore odrosty, a takze ogolnie kolor sie zmywa. Chcialam zapytac czy jest szansa ze rozjasniacz je rozjasni czy musze czekac az calkiem mi odrosną???

no tak rozjaśniacz sobie poradzi ale wyjdaą tak jak wyzej wymieniła 'wielkanocny kurczak'' po prostu żółte ) aa i jesli chcesz nalozyc rozjasniacz na włosy musisz liczyc sie z tym ze będą potem sie ciągły jak guma , będą matowe zniszczone i sztuczne ) (mam przykład w pracy ))
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 16:28   #15
fliegus07
Raczkowanie
 
Avatar fliegus07
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: z włosów ciemnych farbowanych na blond??

Cytat:
Napisane przez xXxKaSkAxXx Pokaż wiadomość
no tak rozjaśniacz sobie poradzi ale wyjdaą tak jak wyzej wymieniła 'wielkanocny kurczak'' po prostu żółte ) aa i jesli chcesz nalozyc rozjasniacz na włosy musisz liczyc sie z tym ze będą potem sie ciągły jak guma , będą matowe zniszczone i sztuczne ) (mam przykład w pracy ))
jak się trafi na dobrego fryzjera to nie x]
z brązu łatwo rozjaśnić na blond troszke się zniszczą ale to wsyztsko zalezy do jakiego salonu przyjdziesz (te tansze salony uzywają tanich rozjasniaczy) nie masz co liczyc na to ze po zmyciu rozjasniacza wysuszysz włosy i wyjdziesz z salonu jednak odcien za 1 razem nie bedzie idelany wiec bedziesz musiala nalozyc na to jakis kolor (odcien blondu) najlepiej tez poprosic czy po zabiegu rozjasniania nie molgyby ci nalozyc maski i zebys sobie z nia posiedziala jakies 10 minut pod infrazonem (aparat grzejący) to ci niezle wzmocni włosa x] i najlepiej zebys nie wymagała od razu platyne bo fryzjerka ci popali włosy x]
fliegus07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 19:49   #16
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: z włosów ciemnych farbowanych na blond??

ja z ciemnobrązowych farbowanych włosów schodziłam do jasnego blondu balejażem. trochę to trwało ale jak kiedyś próbowałam sobie zrobić metamorfozę w jeden dzień to musiałam z powrotem na ciemno zafarbować bo wyszedł łaciaty kurczak fryzjer z kolei powiedział, że się nie podejmie tak drastycznej dekoloryzacji bo efekty mogą być tragiczne- ewentualnie na moją odpowiedzialność może to zrobić, ale wolałam nie ryzykować.
tak więc jak mam doradzić to polecam stopniowe rozjaśnianie przez balejaż.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:35   #17
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: z włosów ciemnych farbowanych na blond??

Ja rozjasnialam Joanna Casting czekolada i pralina. Na platynowy blond nalozylam czekolade, ale byl rudy, pare dni potem praline, a poare dni potem Joanne

Na Joanne nalozylam Garniera 111 i bylo super znaczy wiadomo ze wlosy sie troche poniszczyly ale od czego sa maseczki, ampulki itp
Polecalabym jednak pasemka, bo wiadomo ze mniej niszcza wlosy i efekt na pewno jest lepszy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.