Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-03, 00:56   #3601
Stardust91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Prezent dla Siostry

Witam.

Mam pytanie do Kobiet, jestem facetem i nie znam się na tym. Chcę kupić tunikę ciążową dla mojej siostry jako prezent. Mam zagwozdkę jak dokładnie wybrać, na co zwrócić uwagę. Obecnie jest w drugim miesiącu. Czy w ogóle to dobry pomysł na prezent?

Jak na razie myślę nad tą:
http://www.bonprix.pl/style/t-shirt-...207&return=ref

Z góry dziękuję za pomoc.
Stardust91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 15:02   #3602
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Prezent dla Siostry

Cytat:
Napisane przez Stardust91 Pokaż wiadomość
Witam.

Mam pytanie do Kobiet, jestem facetem i nie znam się na tym. Chcę kupić tunikę ciążową dla mojej siostry jako prezent. Mam zagwozdkę jak dokładnie wybrać, na co zwrócić uwagę. Obecnie jest w drugim miesiącu. Czy w ogóle to dobry pomysł na prezent?

Jak na razie myślę nad tą:
http://www.bonprix.pl/style/t-shirt-...207&return=ref

Z góry dziękuję za pomoc.
Myślę, że to dobry pomysł, ale ważne żebyś trafił w jej gust i rozmiar, wybierz rozmiar jaki nosi normalnie bo tuniki ciążowe są przystosowane do powiększającego się brzuszka. W drugim miesiącu to brzuszka jeszcze nie widać, więc pewnie tunika poleży troszkę w szafie za nim będzie dobra. Dobrym rozwiązaniem jest tunika ciążowa, która nadaję się też do karmienia (ma specjalne zameczki bądź inne rozwiązania przy dekolcie)
Odwiedź tą stronę tam też są ładne rzeczy choć trochę droższe

https://www.happymum.pl/sklep3/0,tuniki.html
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:44   #3603
healthy_girl
HealthyGirl
 
Avatar healthy_girl
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
Dot.: Co sądzicie o tym płaszczyku?

2016-Bestselling-Hot-Autumn-And-Winter-Cashmere-warm-women-coat-woolen-overcoat-font-b-fur-b (1).jpg
__________________
http://www.healthygirl.pl/ blog o zdrowym stylu życia
healthy_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:48   #3604
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o tym płaszczyku?

Cytat:
Napisane przez healthy_girl Pokaż wiadomość
Na pierwszy rzut oka ciekawy, ale raczej tylko dla młodziutkich dziewczyn. Poza tym to raczej jako ponczo można nosić, na płaszcz ma zdecydowanie za dużo "wentylacji".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 13:21   #3605
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Co sądzicie o tym płaszczyku?

Mam podobny, ale w formie peleryny zakładnej przez głowę. Jest świetny do spodni (na pewno nie do takiej koszulki jak na zdjęciu) i na ciepły sweter, bo wiatr pod nim hula bez ograniczeń
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 13:46   #3606
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co sądzicie o tym płaszczyku?

Do wysokiej i szczupłej dziewczyny. Myślę, że możesz pod tą pelerynkę założyć jesienną kurteczkę ze skóry i też będzie ok lub jakiś sweterek. Ale nie jest to dobry pomysł na mroźną zimę
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 07:18   #3607
healthy_girl
HealthyGirl
 
Avatar healthy_girl
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Dzięki za opinie! idą mrozy, więc chyba na razie postawie na cieplejsze płaszcze
__________________
http://www.healthygirl.pl/ blog o zdrowym stylu życia
healthy_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 12:45   #3608
_gitarzystka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
W kozakach na rozmowę kwalifikacyjną?

Sytuacja wygląda tak: śniegu nawaliło, a jutro mam rozmowę kwalifikacyjną. Auta brak, muszę jechać autobusem i potem iść kawałek.
Pojawił się problem pt.: Co założyć na nogi?

Szpilki odpadają, raz, że zamarznę, dwa, że się zniszczą. Zostają mi kozaki (fota poniżej). Nie są jakieś tragiczne (w sensie "elegancji"), myślę, że od biedy mogłyby być. Kupione niedawno, więc wyglądają jak nówki.
Ja wiem, że ktoś powie, iż mogę je przebrać na miejscu. No niestety, nie zawsze jest taka możliwość. Ostatnio miałam możliwość jedynie zostawienia płaszcza w szafie, nawet łazienki (w moim zasięgu) nie było. Poza tym kozaki zmieszczą się w torebce na styk, przy czym staje się ona ciężka i pękata.

Niestety, jeśli zostaje opcja z kozakami, to odpadają eleganckie spodnie i spódnica. Zostają mi więc proste, ciemnoniebieskie jeansy bez żadnych aplikacji i dodatków. Do tego planuję założyć białą koszulę i granatowy pulower + jakaś delikatna srebrna biżuteria.

Co myślicie? Bo ja już straciłam głowę... Wiem, że te kozaki mają się jak pięść do nosa na rozmowie kwalifikacyjnej, ale nie widzę za bardzo innego wyjścia...

_gitarzystka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 12:52   #3609
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: W kozakach na rozmowę kwalifikacyjną?

Jak się wybierałam na rozmowę do firmy, w której obecnie pracuję, był środek grudnia, zwały śniegu wszędzie i -15 stopni.

Pojechałam (pociąg + tramwaj) ubrana w puchówkę, polar, kozaki znacznie mniej eleganckie niż wklejone przez Ciebie i gdzieś tam pod spodem dopiero kostium...

I serio, pracodawcy naprawdę nie o to chodzi, jakie masz buty!!!! Zdecydowanie bardziej liczą się kwalifikacje

Ja bym do tych, które wkleiłaś założyła kryjące czarne rajstopy i do tego normalnie to, co zaplanowałaś - spódnicę czy sukienkę. I powodzenia na rozmowie!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 13:02   #3610
_gitarzystka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: W kozakach na rozmowę kwalifikacyjną?

Ja bym do tych, które wkleiłaś założyła kryjące czarne rajstopy i do tego normalnie to, co zaplanowałaś - spódnicę czy sukienkę. I powodzenia na rozmowie!

Już bym wolała takie hardcorowe warunki, bo wtedy nikt by nie miał pretensji o ubiór. A tak, to zawsze się można uprzeć, że "Można było ubrać się lepiej.".

Ja wiem, że najważniejsze jest to, co masz w głowie, ale jednak strój jest ważny i też świadczy o człowieku.

Czarne rajstopy odpadają, bo garnitur jest jasnoszary, koszula biała, a moja karnacja jeszcze bielsza. Czarna będzie tylko torebka i kozaki.
Choć przyznam szczerze, że wzięłam z szafy spódnicę i przymierzyłam ją z kozakami i jak dla mnie to ten zestaw wygląda głupio... :/

No i dziękuję za wsparcie.
_gitarzystka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 13:06   #3611
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: W kozakach na rozmowę kwalifikacyjną?

Szczerze? Gorzej bym przyjęła kandydatkę, która by przyszła na rozmowę w sprawie pracy w dżinsach niż w kozakach - a uwierz mi, ze kandydatów naoglądałam się sporo, obojga płci.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 13:19   #3612
_gitarzystka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: W kozakach na rozmowę kwalifikacyjną?

OK, skoro tak twierdzisz.
_gitarzystka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 13:47   #3613
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

A ja uważam, ze znacznie lepiej wygląda osoba w schludnych ciemnych dżinsach niż wbita w jakis śmieszny kostiumik, tylko dlatego, że to rozmowa kwalifikacyjna. Dla mnie idealnym strojem na rozmowę jest strój nieco bardziej elegancki niż później noszony do pracy.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 14:15   #3614
_gitarzystka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

No spoko, ale np. ja staram się o pracę w biurze, gdzie koszula jest codziennym ubiorem, więc w moim przypadku na rozmowie o pracę muszę wyglądać elegancko. Jak ktoś się ubiega o pracę na kasie w markecie, to na rozmowę nie musi się jakoś stroić, ale to wszystko zależy od stanowiska.

I nie rozumiem, dlaczego garnitur nazywasz "śmiesznym kostiumikiem".
_gitarzystka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 14:26   #3615
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez _gitarzystka_ Pokaż wiadomość
No spoko, ale np. ja staram się o pracę w biurze, gdzie koszula jest codziennym ubiorem, więc w moim przypadku na rozmowie o pracę muszę wyglądać elegancko. Jak ktoś się ubiega o pracę na kasie w markecie, to na rozmowę nie musi się jakoś stroić, ale to wszystko zależy od stanowiska.

I nie rozumiem, dlaczego garnitur nazywasz "śmiesznym kostiumikiem".
Ponieważ w niektórych środowiskach pokutuje dziwaczne przekonanie, ze garnitur i szpilki to noszą tylko takie pańcie. A owszem, w pracy biurowej często jest to standard wymagany dress kodem.

U mnie w firmie np. - nie. Ja dżinsów nie noszę (ale ja w ogóle rzadko kiedy noszę spodnie), ale kolegom się zdarza. Ba - szefowej się zdarza!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 12:41   #3616
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Jak aplikowałam do obecnej pracy była zima i przyszłam w sukience, zakiecie i kozakach na obcasie. Nie wpłynęłoo to na eynik rozmowy

Teraz ubiegam się o wyższe stanowisko w innej formie i na rozmowę poszłam w sukience i botkach na obcasie. Przeszłam spokojnie pierwszy etap.

Jeśli buty są czyste, choć lekko eleganckie to nie pownno być problemu. Jest zima, a nie każdy ma samochód. Pracodwaca tez cżlowiek i wie, że zimno. WIęc dopóki nie są to buciory robotnika uwalone błotem, to powinno byc ok.
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 15:09   #3617
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Szczerze? Gorzej bym przyjęła kandydatkę, która by przyszła na rozmowę w sprawie pracy w dżinsach niż w kozakach - a uwierz mi, ze kandydatów naoglądałam się sporo, obojga płci.
Zgadzam się. Według mnie te buty nie są jakieś tragiczne, założyłabym je do spódnicy albo eleganckich spodni. Pracodawca też człowiek i chyba nie spodziewa się, że kobiety zimą pojawią się w szpilkach
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 15:19   #3618
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: W kozakach na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez _gitarzystka_ Pokaż wiadomość
Sytuacja wygląda tak: śniegu nawaliło, a jutro mam rozmowę kwalifikacyjną. Auta brak, muszę jechać autobusem i potem iść kawałek.
Pojawił się problem pt.: Co założyć na nogi?

Szpilki odpadają, raz, że zamarznę, dwa, że się zniszczą. Zostają mi kozaki (fota poniżej). Nie są jakieś tragiczne (w sensie "elegancji"), myślę, że od biedy mogłyby być. Kupione niedawno, więc wyglądają jak nówki.
Ja wiem, że ktoś powie, iż mogę je przebrać na miejscu. No niestety, nie zawsze jest taka możliwość. Ostatnio miałam możliwość jedynie zostawienia płaszcza w szafie, nawet łazienki (w moim zasięgu) nie było. Poza tym kozaki zmieszczą się w torebce na styk, przy czym staje się ona ciężka i pękata.

Niestety, jeśli zostaje opcja z kozakami, to odpadają eleganckie spodnie i spódnica. Zostają mi więc proste, ciemnoniebieskie jeansy bez żadnych aplikacji i dodatków. Do tego planuję założyć białą koszulę i granatowy pulower + jakaś delikatna srebrna biżuteria.

Co myślicie? Bo ja już straciłam głowę... Wiem, że te kozaki mają się jak pięść do nosa na rozmowie kwalifikacyjnej, ale nie widzę za bardzo innego wyjścia...
Ja byłam wielokrotnie na rozmowach w eleganckich wełnianych spodniach i najlepiej wyglądających kozakach, jakie miałam. Nikt nie zauważył. Drugą wersją była czarna sukienka i żakiet, półbuty na grubszej podeszwie, grube rajstopy i czarne wełniane getry na łydkach (prawie niewidoczne). Po nikim nie było widać, żebym się ubrała za mało elegancko.

Miałam rozmowy na żywo tylko z facetami - wydaje mi się, że oni prędzej skrytykują ubiór skrajnie nieodpowiedni do pogody (np. szpilki na śniegu) niż lekko mniej elegancki.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 21:37   #3619
onomatopejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 317
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Co sądzicie o tej sukience? http://www.cropp.com/pl/pl/dziewczyn...er-panel-dress
onomatopejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 22:23   #3620
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez onomatopejka Pokaż wiadomość
Te tiulowe wstawki u góry i dołu są całkiem do rzeczy, ale ta w pasie mi tu nie pasuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 01:31   #3621
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Te tiulowe wstawki u góry i dołu są całkiem do rzeczy, ale ta w pasie mi tu nie pasuje.
Może to kwestia modelki, ale ta w pasie teoretycznie powinna optycznie powiększyć wcięcie w talii a tego zupełnie nie robi. Do tego zdaje mi się, że górą strasznie spłaszcza. Na modelce wygląda źle, ale sama sukienka może być ciekawa, jeśli na Tobie będzie wyglądać lepiej. Prawdopodobnie pasuje tylko do konkretnych typów figury (albo nie, bo cropp potrafi mieć modele ubrań, które na każdym są brzydkie).
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 14:24   #3622
drabinadonieba
Przyczajenie
 
Avatar drabinadonieba
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 14
Co pasuje do takiego sweterka?

Witam!
Kupiłam taki oto sweterek ale nie wiem do czego mogę go założyć. Tylko biały gładki top? Czy polecacie coś jeszcze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161209_151202.jpg (66,5 KB, 57 załadowań)
drabinadonieba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 14:25   #3623
fenra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 69
Dot.: Co pasuje do takiego sweterka?

Czarny.

Możesz też nosic sam
fenra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 17:48   #3624
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co pasuje do takiego sweterka?

Cytat:
Napisane przez drabinadonieba Pokaż wiadomość
Witam!
Kupiłam taki oto sweterek ale nie wiem do czego mogę go założyć. Tylko biały gładki top? Czy polecacie coś jeszcze?
Biały w czarny wzorek, pasuje do wszystkich kolorów. I nie tylko do gładkich. Jestem w stanie sobie wyobrazić rzeczy, do których by tak dobrze nie wyglądał (bardzo pstre, w nieregularne wzory), ale do większości rzeczy powinien być ok.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 18:37   #3625
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Co pasuje do takiego sweterka?

Moim zdaniem biały, czarny, szary ale do koszulek z nadrukami tez będzie pasował, z tym że jakieś stonowane bo sweterek już ma wzorek ale również podzielam zdanie koleżanki wyżej, nosiłaby go solo.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 12:55   #3626
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez onomatopejka Pokaż wiadomość
Niee, to wykończenie na dole to kojarzy mi się z jakimiś firankami, zasłonkami..
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 15:51   #3627
karola1515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Co do takiego zegarka, jakie bransoletki, pierścionki http://www.mulierstore.com/olivia-bu...-black-gold-pl ??
karola1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 16:35   #3628
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Która sukienka? doradźcie

Dziewczyny doradźcie która sukienka Waszym zdaniem jest lepsza?

Okazja: spotkanie wigilijne w restauracji ze znajomymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (100,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (135,1 KB, 72 załadowań)
__________________

yorkies are the best
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 20:38   #3629
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

żadna nie robi wow, ale lepiej chyba w 2
1 narzuca styl na slowiankę donatana, a to trąci kiczem i tandetą
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 21:43   #3630
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Co myślicie o takiej sukience na Sylwestra? Impreza na kilkadziesiąt osób, na sali.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33185_99x_2-700x87068_412_1666_2398.jpg (192,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33185_99x_11.jpg (28,8 KB, 42 załadowań)
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.