Pomoc w wyborze/doborze mebli - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-27, 20:44   #121
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: sklepy z meblami

Dokładnie, lepiej podaj swoje miasto, będzie łatwiej Ci podpowiedzieć sklepy lub sama sprawdź na necie w np. Katalogu firmy YellowPages.pl

Mam w domu katalog IKEI ważny od lata`07 do sierpnia `08 i są tam całkiem ładne mebelki
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-09-27 o 21:18
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 21:17   #122
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: sklepy z meblami

Oprócz miasta podaj może jeszcze styl, w jakim chcesz urządzić sypialnię, no i ile maksymalnie możesz przeznaczyć na łóżko.
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 21:25   #123
Ayzlek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: meble w taksówce :)

Też zauważyłem tą kampanię. Szczególnie zwróciły moją uwagę ławki na mieście ubrane w pokrowce z logo BoConcept. Jeśli chodzi o meble ta są super. Niestety cena idzie w parze z jakością. http://www.boconcept.com.pl
Ayzlek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 21:28   #124
Ayzlek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: sklepy z meblami

Marta mogę wpaść do Ciebie po ten katalog?
Ayzlek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 21:38   #125
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: meble w taksówce :)

Cytat:
Napisane przez OKRENTKA Pokaż wiadomość
a nie jest tak, że czasami lepiej dołożyć nawet drugie tyle a mieć coś solidnego na długie lata a przy tym oszczędzić sobie nerwów? Zasada tyczy się oczywiście nie tylko mebli
Poza tym kurczę... jak tak przeglądałam dziś ich internetowy katalog to prawdę powiedziawszy nie spotkałam jeszcze równie stylowych mebli...
sama już nie wiem - a może ktoś posiada albo chociaż był w salonie?
Sama tak do niedawna myślałam. I wyszukiwałam przepiękne, solidne meble, których wysoka jakość wymusiła oczywiście wysoką cenę. Sądziłam, że lepiej kupić jedną rzecz, a porządną i wymarzoną niż kilka bardziej pospolitych. I tak znalazłam cudną szafę-marzenie. Już mieliśmy całe pieniądze z kredytu przeznaczyć właśnie na nią, ale na szczęście opamiętaliśmy się. Gdybyśmy chcieli postępować według tej zasady, to jeszcze przez najbliższych kilka lat spalibyśmy na starej, dwudziestoparoletniej, skrzypiącej wersalce, a papiery trzymalibyśmy w kartonach.
Chyba nie warto kupować wyposażenia z myślą o tym, że będą służyły wiele, wiele lat. Moi teściowie kupili tuż po ślubie strasznie drogie meble i choć dzisiaj im się już nie podobają, to wzięli je do nowego domu, bo szkoda im sprzedać, oddać czy wyrzucić. Tańszych (nie znaczy brzydkich, gorszych) nie będzie szkoda kiedyś wymienić (jakoś nie wyobrażam sobie mieszkania całe życie w takim samym wnętrzu). Takie jest moje zdanie.
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 21:39   #126
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: sklepy z meblami

Cytat:
Napisane przez Ayzlek Pokaż wiadomość
Marta mogę wpaść do Ciebie po ten katalog?
Jasne, nie ma sprawy wpadaj (trochę km będziesz miał do zrobienia, ale po katalog warto)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 23:33   #127
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: sklepy z meblami

Ten katalog jest dodawany do październikowego wydania Czterech Kątów ;]
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 08:19   #128
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: sklepy z meblami

Można też nie kupować kompletu, tylko zestawić sobie meble różnych firm, czy wykonane na zamówienie, ale utrzymane w tym samym stylu. Nie jest to proste, bo wymaga wyczucia, żeby nie zrobić bałaganu, ale efekt może być ciekawy. Można też mieszać style, ale to już naprawdę wyższa szkołą jazdy (jak dla mnie przynajmniej)...
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 08:39   #129
LYPA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Wiec tak, jestem z Warszawy i szukam czegoś naprawdę stylowego, nowoczesnego i ekstrawaganckiego, niekoniecznie właśnie w książce adresowej. Dlatego pytam Was, czy znacie może sklepy, które na prawdę się wyróżniają. Cena w sumie nie gra roli, sypialnia jest niewielka, a mieszkanie to nowe budownictwo. Mam zamiar stworzyć sobie biały, "sterylny pokój" z nowoczesnym wykończeniem. Wiecie, takie coś, co czasem widzi sie w filmach, bogaty człowiek, białe przestrzenie, plazma na ścianie...coś w tym stylu, tylko mała przestrzeń i bez takich zbytków jak telewizor . Dziękuję z góry za wszelkie namiary, również za prywatnych wykonawców, robiących na zamówienie.

Ja sądzę, że tego typu meble (tzn dużo solidniejsze, ale droższe) są ok. tak długo, jak kogoś na niego stać po prostu. Jeżeli prezes firmy zarabia 10razy wiecej niż jej pracownik, to z powodzeniem może inwestować w marke, a i tak,jak meble mu się znudzą, nie będzie miał problemów, żeby je wymienić. I nie będzie musaił się ograniczać do jednego mebla, bo na resztę nie będzie go stać. To po prostu inny styl życia. Przeciętny człowiek nie może sobie na coś takiego pozwolć. I tyle.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2007-09-29 o 22:05 Powód: POST POD POSTEM - KORZYSTAJ Z FUNKCJI "EDYTUJ"
LYPA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 09:34   #130
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
heh, wole, w mojej sytuacji finansowej, kupic tansze meble i czesciej je wymieniac jak sie znudza.

Bo Concept ma fajne wzornictwo bardzo czesto wykorzystywane w aranzacjach w pismach wnetrzarskich.
Ale naprawde wole kupic regal Expedit w IKEA za 300 zl, czy pólki Lack niz niemal identyczyny regal i polki z Bo Concept (seria Occa) za ponad 1 000 zl. Albo łózko Malm za 500 zl zamiast łózka Limo czy Beds za 3 000 zl.

Jak pieniadze nie graja roli to polecam salon firmy "Selva"
A takze: http://www.sf96.pl/kontakt/
http://www.mebleitalia.pl/kontakt.php

W programie "dekoratornia" na TV4 uzywa sie glownie mebli BRW oraz ze sklepow indyjskich.
na niemieckiej telewizji w programie dekoratorskim uzywaja glownie IKEA.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2007-09-29 o 22:06 Powód: POST POD POSTEM - KORZYSTAJ Z FUNKCJI "EDYTUJ"
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 12:09   #131
OKRENTKA
Przyczajenie
 
Avatar OKRENTKA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
albo mebelki z tego wątku skoro "bogaty człowiek, białe przestrzenie i plazma na ścianie"
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211878
na które to się ostatnio "natknęłam".
Jak będziesz w salonie to napisz jak się prezentują na żywo

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
heh, wole, w mojej sytuacji finansowej, kupic tansze meble i czesciej je wymieniac jak sie znudza.
wiadomo, takie firmy trafiają zazwyczaj niestety do osób o nieprzeciętnym statusie społecznym albo do fanatyków może tacy Tu wchodzą? z chęcią poznamy

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Bo Concept ma fajne wzornictwo bardzo czesto wykorzystywane w aranzacjach w pismach wnetrzarskich.
trudno się dziwić

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2007-09-29 o 22:07 Powód: POST POD POSTEM - KORZYSTAJ Z FUNKCJI "EDYTUJ"
OKRENTKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 12:27   #132
Ayzlek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: sklepy z meblami

Jak się przejedzisz taksówką Elle to bedziesz mógł pooglądać fajne meble. BoConcept umieszcza tam swoje katalogi. Bardzo fajne mebelki jak dla mnie oczywiście jeśli cena nie gra roli. ALbo prościej zajrzyj: http://www.boconcept.com.pl
Ayzlek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 12:44   #133
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: sklepy z meblami

http://www.meble.pl/pl/26,60/60/strona1/meble2082.html
http://www.mebleitalia.pl/
http://www.galeriareguly.pl/index.ph...pshop&Itemid=2

Może coś znajdziesz dla siebie
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 12:57   #134
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: sklepy z meblami

wczoraj widziałm świetne łóżka w Domotece na Targówku
jeden ze sklepów mazywał się NAP, drugi nie pamiętam
polecam
ceny niestety bardzo wysokie
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 14:09   #135
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: meble w taksówce :)

Czy nie zacieliście się na słowie -BoConcept ,BoConcept ?

Juz któryś nick tu zauważam co ma 5 postów na krzyż we wrześniu rejestrowany a tylko z tą marką na okrągło wyjeżdża

Jakieś takieś nachalne to wszystko
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 00:21   #136
LYPA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pomoc w wyborze mebli

Hm Łajka, zle sie sklada, sama mam nick sprzed paru dni, wiec co - jestem na liscie podejrzanych :P? Chcialam zauwazyc, ze co druga osoba na tym forum wyjezdza z nazwa IKEA i BRW i nikt nic nie mowi. Boconcept jest niszowy, drogi i ekstrawagancki, wiec od razu zle pachnie jak o nim sie mowi. Chociaz przed chwila padla Selva i nikt sie nie burzy. Taka taka byla w Domotece, z tego co pamietam, tam jest jeden ze sklepow BC, niech ona sie wypowie, bo ma wiecej postow. Jak ktos wchodzi na forum, to zawsze musi od czegos zaczac, chociaz mowisz "ktorys tu nick", wiec sama nie wiem, ale cos sugerujesz? bo nowych na tym forum jest kilka osob...lacznie ze mna, heh...
LYPA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 10:19   #137
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Pomoc w wyborze mebli

Zgadłaś ,coś sugeruję
Ktoś z 1 postem wywleka starszy wątek by się popodniecać reklamówkami w taksówce potem w te pędy ktosik z 2 postami mu wtóruje .
A następnie znów nastepuje zachwyt nad tą wprost ''niespotykaną ''formą reklamy w/w firmy u osob co ledwie co załozyły konto .

Interesuję sie wystrojem wnetrz więc podczytuję tutaj i trudno ,zeby nie zauwazyć pewnych rzeczy.
Bardzo dobrze ,ze te wątki wszystkie watki zostały połączone w jedno bo juz mnie to mierziło.


Ale ja z natury jakaś taka podejrzliwa jestem
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 13:15   #138
OKRENTKA
Przyczajenie
 
Avatar OKRENTKA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Pomoc w wyborze mebli

ludzka podejrzliwość czasami mnie zadziwia... na tym polega idea forum, ze ludzie rozmawiają na tematy które ich zaintrygowały, zaciekawiły w jakiś sposób - a od czegoś trzeba zacząć pozdrawiam.
OKRENTKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 19:27   #139
Ayzlek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Pomoc w wyborze mebli

Sypialnie BoConcept są bezkonkurencyjne jak dla mnie. Prostota elegancja i maksimum wygody.
Ayzlek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 20:07   #140
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: Pomoc w wyborze mebli

ŁAJKA, ja również to zauważyłam. Pojawiła się nowo zarejestrowana osoba i w kilku wątkach pisze o swojej przygodzie w taksówce i BoConcept. Jak dla mnie to też trochę dziwne, ale może się czepiam...
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 21:45   #141
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Pomoc w wyborze mebli

Dziewczyny , proszę na przyszłość - sygnalizujcie mi takie rzeczy na PW - w wątku zauważam dopiero po kilku dniach (tak jak dziś), bo zajęta jestem porządkami w archiwum.

Takie wątpliwe posty wątpliwych użytkowników będę monitować i jak coś usuwać

Wątki "co sądzicie o meblach firmy ..." są jak najbardzeij w porządku - forum ma służyc informacjom. Ewidentna reklama, a nie konstruktywne i argumentowane opinie , będą


OKRENTKA, Ayzlek - proszę wypowiadać się w temacie wątku. Opinie o meblach różnych firm posze umieszczać w wątkach dotyczących tych firm - WYSZUKIWARKA się kłania.
Ayzlek - mam Twoje wypowiedzi na na oku Na razie zwracam uwagę.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2007-09-29 o 22:11
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 13:02   #142
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pomoc w wyborze mebli

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Zgadłaś ,coś sugeruję
Ktoś z 1 postem wywleka starszy wątek by się popodniecać reklamówkami w taksówce potem w te pędy ktosik z 2 postami mu wtóruje .
A następnie znów nastepuje zachwyt nad tą wprost ''niespotykaną ''formą reklamy w/w firmy u osob co ledwie co załozyły konto .

Interesuję sie wystrojem wnetrz więc podczytuję tutaj i trudno ,zeby nie zauwazyć pewnych rzeczy.
Bardzo dobrze ,ze te wątki wszystkie watki zostały połączone w jedno bo juz mnie to mierziło.


Ale ja z natury jakaś taka podejrzliwa jestem
Ja też zaczynam być podejrzliwa szczególnie, że na innym forum zaobserwowałam podobne zjawisko, nawet taki sam nick się tam pojawia podałabym linka, ale nie wiem czy wolno...
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 01:06   #143
Ayzlek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Pomoc w wyborze mebli

Tak tak Macie racje. Dla mnie też jest to podejrzane. Co wiecej Okrentka jest prawdopodobnie murzynem. Proponuje ją ukamienować.
Ayzlek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 10:12   #144
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Pomoc w wyborze mebli

Cytat:
Napisane przez Ayzlek Pokaż wiadomość
Tak tak Macie racje. Dla mnie też jest to podejrzane. Co wiecej Okrentka jest prawdopodobnie murzynem. Proponuje ją ukamienować.
Ayzlek ty się zastanów co piszesz!
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 17:03   #145
LYPA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pomoc w wyborze/doborze mebli

Nie wymagaj od niego za duzo... podniecil sie za bardzo tym tematem boconceptu, jak widze...ja rozumiem, ze mu sie moze podobac, ale... Azylek, pomijajac, ze to bylo malo smieszne, to jeszcze mialo oddzwiek rasistowski. Przyhamuj. Zanim inni zrobia to za Ciebie.
LYPA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 20:11   #146
Ayzlek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Pomoc w wyborze/doborze mebli

Bosze ludzie. To nie miało mieć oddzwieku rasistowskiego bo do tego jest mi wyjątkowo daleko. Chodziło mi o to, że wszedzie nawet na jakims smiesznym forum "wizaz" znajdą sie ludzie którym coś smierdzi albo do czegoś bedą się próbowali przyczepić. Jesli nie interesuje was dyskusja o meblach BoConcept to nie bierzcie w niej udziału a wątek umrze śmiercią naturalną. Ja z tąd spadam bo mi się tu nie podoba
Ayzlek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 08:55   #147
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Pomoc w wyborze/doborze mebli

Cytat:
Napisane przez LYPA Pokaż wiadomość
Nie wymagaj od niego za duzo... podniecil sie za bardzo tym tematem boconceptu, jak widze...ja rozumiem, ze mu sie moze podobac, ale... Azylek, pomijajac, ze to bylo malo smieszne, to jeszcze mialo oddzwiek rasistowski. Przyhamuj. Zanim inni zrobia to za Ciebie.
Cytat:
Napisane przez Ayzlek Pokaż wiadomość
Bosze ludzie. To nie miało mieć oddzwieku rasistowskiego bo do tego jest mi wyjątkowo daleko. Chodziło mi o to, że wszedzie nawet na jakims smiesznym forum "wizaz" znajdą sie ludzie którym coś smierdzi albo do czegoś bedą się próbowali przyczepić. Jesli nie interesuje was dyskusja o meblach BoConcept to nie bierzcie w niej udziału a wątek umrze śmiercią naturalną. Ja z tąd spadam bo mi się tu nie podoba
Przenieście tego typu uwagi do prywatnej korespondencji i oszczędźcie nam, administracji tego śmiesznego forum, lektury nędznego poziomu dyskusji...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:11   #148
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Pomoc w wyborze/doborze mebli

Cytat:
Napisane przez Ayzlek Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że wszedzie nawet na jakims smiesznym forum "wizaz" znajdą sie ludzie którym coś smierdzi albo do czegoś bedą się próbowali przyczepić.
No i jestesmy "smiesznym" forum
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 17:46   #149
dade5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: które meble wybrać?/pomoc mebli

A czy wie ktoś w jakich cenach są meble Agata? Należą do tych droższych tańszych? Na stronie nie ma żadnej informacji o cenach, a do salonu mam trochę daleko
Może zna ktoś przykładowe ceny łóżek, biurek?
dade5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:20   #150
qberka
Rozeznanie
 
Avatar qberka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 576
Dot.: Pomoc w wyborze/doborze mebli

Wszystko zależy od tego jakiej firmy meble wybierzesz. Są w tym sklepie np meble Forte i te są stosunkowo tanie, ale są też np: meble Bydgoskich fabryk mebli i te są już znacznie droższe.
qberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.