test ciążowy Amil - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 17:44   #1
Dona1683
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8

test ciążowy Amil


Hej dziewczyny!

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy Amil. Dałam 4 krople moczu do płytki,i przeniosłam test, a gdy go przenioslam tak jakby troche tego plynu czerwonego co tam sie znajduje przechylilo sie. i zauwazylam że robi sie taka plamka czerwona po prawej str. Odczekałam na pojawienie sie kreski i wyszla tylko jedna po lewej str czyli negatywna. Robiłam go ok 14, a teraz patrze i ta plamka jest większa, po tej prawej strony ale nie widac zadnego okazu linii. Tylko jest linia po lewej str czyli wedlug testu oznacza ze nie jestem w ciazy, i jesli wyszla tam ta linia po str lewej to znaczy ze test zostal prawidłowo wykonany, Tylko obawiam sie tej plamki po prawej stronie,a jesli nie ma na niej sladu linii to chyba nie musze sie obawiac.?Po poludniu ona byla tylko bardzo mala a teraz sie powiekszyla.
Dona1683 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 20:42   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: test ciążowy Amil

Cytat:
Napisane przez Dona1683 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy Amil. Dałam 4 krople moczu do płytki,i przeniosłam test, a gdy go przenioslam tak jakby troche tego plynu czerwonego co tam sie znajduje przechylilo sie. i zauwazylam że robi sie taka plamka czerwona po prawej str. Odczekałam na pojawienie sie kreski i wyszla tylko jedna po lewej str czyli negatywna. Robiłam go ok 14, a teraz patrze i ta plamka jest większa, po tej prawej strony ale nie widac zadnego okazu linii. Tylko jest linia po lewej str czyli wedlug testu oznacza ze nie jestem w ciazy, i jesli wyszla tam ta linia po str lewej to znaczy ze test zostal prawidłowo wykonany, Tylko obawiam sie tej plamki po prawej stronie,a jesli nie ma na niej sladu linii to chyba nie musze sie obawiac.?Po poludniu ona byla tylko bardzo mala a teraz sie powiekszyla.
Przeczytaj ulotkę do testu... Jest tam napisane, że po 10-15 minutach nie należy już odczytywać wyniku, gdyż jest on już nieważny.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 19:30   #3
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: test ciążowy Amil

Wynik testu ciążowego po tak długim czasie jest juz nie ważny. Poczytaj na opakowaniu/ulotce w jakim czasie odczytuje się wynik (ja robiłam Quick Vue i tam jest napisane, żeby odczytać po 5 minutach). Taki test i tak najlepiej jest powtórzyć
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.