Operacja Piersi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 19:54   #61
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Operacja Piersi

Gixi, ja do ostrego pakowania na siłowni pierwsza jestem. Tylko 3 tygodnie przed operacją trochę odpuściłam. Jeszcze na początku roku miałam "łapkę" lepszą niż większość moich kolegów. Jak doktorek zobaczył moje mięśnie to aż się zdziwił i też uprzedził mnie, że przez to może boleć bardziej. Ale z drugiej strony sportowcy przyzwyczajeni są do bólu. Stwierdziłam, że jak potrafiłam grać np. 2 godziny w tenisa z porozcinanymi pęcherzami i lejącą się krwią to nic mi nie straszne. Moim zdaniem ból jest w głowie i w bardzo dużym stopniu od psychiki zależy jak go odczuwasz. Przynajmniej w moim przypadku tak jest.

Cudeńka kosztują 8500-12000, wszystko zależy od lekarza.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:36   #62
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Operacja Piersi

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Cudeńka kosztują 8500-12000, wszystko zależy od lekarza.
O Jezusie mój kochany "TROSZECZKĘ" to one kosztują... Ja jak oglądam te wsyztskie operacje plastyczne i metamorfozy w TV to tez mam ochotę coś zmienić Ale niestety nigdy nie będę sobie mogła na to pozwolić ze względów finansowych, gdybym miała taką sumkę pewnie zainwestowałabym w naukę...

W każdym razie Lil gratuluję odwagi Zwłaszcza, że jesteś jeszcze bardzo młoda... Ciekawa jestem efektów Jakbyś miała aparat to pstrykaj fotki
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 08:39   #63
sylwiasong
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 85
Dot.: Operacja Piersi

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Gixi, ja do ostrego pakowania na siłowni pierwsza jestem. Tylko 3 tygodnie przed operacją trochę odpuściłam. Jeszcze na początku roku miałam "łapkę" lepszą niż większość moich kolegów. Jak doktorek zobaczył moje mięśnie to aż się zdziwił i też uprzedził mnie, że przez to może boleć bardziej. Ale z drugiej strony sportowcy przyzwyczajeni są do bólu. Stwierdziłam, że jak potrafiłam grać np. 2 godziny w tenisa z porozcinanymi pęcherzami i lejącą się krwią to nic mi nie straszne. Moim zdaniem ból jest w głowie i w bardzo dużym stopniu od psychiki zależy jak go odczuwasz. Przynajmniej w moim przypadku tak jest.

Cudeńka kosztują 8500-12000, wszystko zależy od lekarza.
Witam lil' sexy.Przyznam , że jestem nowa na forum,do tej pory tylko przegladalam rózne rozmowy i wątki.Przeczytalam sporo Twoich wypowiedzi, bo podobnie jak ty jestem maniaczką silowni, cwicze juz od kilku lat, choc przyznaje, że mialam polroczny okres przerwy i teraz nadramiam zaleglosci i staram sie zrzucic zapsy tluszczyku zmagazynowane przez zime.Jestem pod duzym wrazeniem Twojej osoby,bo uwazam, ze oprocz tego ze jestes sliczną dziewczyną to do tego jeszcze bardzo inteligentną i madrą zyciowo pomimo tak mlodego wieku.Gratuluje odwagi w podejsciu do operacji, zyczę szybkiej "rekonwalescencji" i powrotu do cwiczenBedzie mi milo z Toba rozmawiac na forum bo mam podobne zainteresowania i podejscie do zycia jak Ty, pozdrawiam!
sylwiasong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 09:09   #64
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Operacja Piersi

Dziękuję Sylwuś Bardzo miło czytać takie rzeczy. Aż się zarumieniłam i uśmiecham się do Ciebie przez komputer Ja już odliczam dni do powrotu do ćwiczeń. Na razie tylko solidnie brzuszek "ćwiczę", bo trzeba go solidnie spiąć, żeby wstać z łóżka bez użycia rąk i nóg

Pozdrawiam i kończę, bo zaraz będą krzyczeć że temat zaśmiecamy
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:00   #65
Kelly004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja Piersi

Cześć a możesz mi dokładie poiwedziec gdzie zrobilaś ta operację?? Bo ie mogę sie doczytać.też chcę sobie zrobić a mam 18 lat wiec poczekam jeszcze z pół roku i sie zdecyduje. Dziękuje z góry za odpowiedz Pozdrawiam
Kelly004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:32   #66
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Operacja Piersi

W Łodzi w szpitalu MSW
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:36   #67
Kelly004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja Piersi

Dziękuje Jak bede miala jakieś pytania to się zgłoszę do Ciebie ok?? Ja jeste z warszawy i szukam czegoś bliżej ale jesli nie znajde to pomysle o Łodzi..a duzo wcześniej trzeba sie zapisac na pierwszą wizyte do lekarza??
Kelly004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 12:41   #68
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Operacja Piersi

To zależy jak mają wolne terminy. Ja od konsultacji do operacji czekałam dwa tygodnie.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:57   #69
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Operacja Piersi

Lil a jak Twoje blizenki? Masz blizny pod piersiami? Czy stosujesz jakieś preparaty na blizny typu Verader ,Silon? I czy wiesz coś na temat dobrych środków na blizny( pomijając Contratubex).Buźka.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 17:47   #70
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Operacja Piersi

Na razie tylko Linomagiem smaruje, bo inne środki najlepiej stosować jak blizny nie są już tak świeże. Poczytam jeszcze o środkach na blizny i Ci napiszę
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:05   #71
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Operacja Piersi

Oj to super.Dziękuje ! Ja mam bliznę 10 cm pod zebrem,jest świeza 6 cio tygodniowa.Szew był śliczny,plastyczny i w dwa tygodnie po operacji wyglądał jak zadrapanie kotka ale niestety trochę się rozszedł.Nie wiem co miało na to wpływ ,bo oszczędzałam się jak mogłam.Szukałam info na temat środków na blizny i z tych lepszych są to Veraderm(ok.90 zł) zel silikonowy i plastry silikonowe Silon( od 90zł w górę ,w zalezności od wielkośći) .
Teraz noszę plasterki steri-strip,przytrzymują bliznę,i zapobiegają jej "rozejśćiu".Niestety zaczęłam je stosować za pózno. Polecam Ci te steri-strip.
Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję ,ze poznamy się na Spotkaniu Wizazanek w Łodzi.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 21:33   #72
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Operacja Piersi

A po ilu dniach miałaś zdejmowany opatrunek z tej blizny? Mam nadzieję, że mi się nic nie rozejdzie. Na razie wszystko cacy, doktor idealnie z cięciem trafił Wyczytałam jeszcze, że cepan i contrabutex mogą spowodować przerastanie blizny. Można je stosować dopiero kiedy wszystko jest już wygojone.
Też mam nadzieję, że się na spotkaniu poznamy, tylko kiedy to spotkanie?
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:45   #73
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Operacja Piersi

Szwy wyciągnięto mi po tygodniu,więc wszystko w terminie i prawidłowo.Moje cięcie tez było idealne..Byłam tak zadowolona jak je zobaczyłam...super ! Ale niestety.Contratubexem posmarowalam tylko raz -wczoraj.
Apropos spotkania,to miało być przesunięte na jakiś inny termin.Czekam na wiadomośc. Pozdrawiam Cię.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.